Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.08.2010., 18:07   #1
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
nokia n900 problemi

kupio sam prije nekoliko dana N900 i sad imam nesto problemcica
1. kad ocu provjerit stanje racuna napisem *100# i ispise mi incorect number i nece nazvat tj provjerit stajne na racunu,isto tako nemogu napunit bon ni nista.
2. nemogu poslat mms.. kad neku sliku gledam pritisnem ono za slanje i pise via bluetooth,vio service i via e-mail..

sad da rjesim te probeme ima neki jailbreak ili update ili nesto.. ne razumijem se bas u to
znaci maemo 5.... hvala unaprijed...

EDIT: nemogu ni primit mms... neko mi posalje ali ja ne dobijem..

Zadnje izmijenjeno od: PROOF. 09.08.2010. u 18:23.
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 00:29   #2
kockaboy
Premium
 
kockaboy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: vukovar
Postovi: 38
za ovo pod brojem 1. znam da je bilo u tele2 problema da kodovi nerade za neke nokije, nemos provjerit stanje,bon,preusmjerenje i nista sto se tice kodova..nisam znao da je slucaj i za t-mobile...
kockaboy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2010., 08:42   #3
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
1: Napravi update na najnoviji firmware preko App Managera i radit ce. Ti nije stvar carriera i Nokie nego konkretno N900 i Maema.

2. Vjerovali ili ne, Nokia nije nasla za shodno uvrstiti MMS aplikaciju u N900 jer po njima N900 nije klasicni mob. Naravno, Maemo je Linux i mozes naci brdo MMS aplikacija. Googlaj za te programe ili koristi App Manager da ih nadjes.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2010., 09:48   #4
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
hvala vam..nego imate koju mms aplikaciju za preporucit ili koju god skinem dobra je?


EDIT: skinuo sam fMMS i pise da nemoze primit mms.... u cem je problem?

niko nezna?

EDIT 2:danas ugasim mob,ocu ga upaliti pokaze se ono bijelo nokia i pise system malfunction shutdown in 10 second i ne zeli se upalit za boga isusa. sta da mu sad radim? da ga nosim u servis na garanciju a to cu cekam dugo u pm.. kako da to sredim..naso sam par tutorijala na netu ali me zanima dal je ko to radio i da zna koji pomaze da nes ne sjebem..

Zadnje izmijenjeno od: Router. 25.08.2010. u 23:23.
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2010., 23:25   #5
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor PROOF Pregled postova
hvala vam..nego imate koju mms aplikaciju za preporucit ili koju god skinem dobra je?


EDIT: skinuo sam fMMS i pise da nemoze primit mms.... u cem je problem?

niko nezna?

EDIT 2:danas ugasim mob,ocu ga upaliti pokaze se ono bijelo nokia i pise system malfunction shutdown in 10 second i ne zeli se upalit za boga isusa. sta da mu sad radim? da ga nosim u servis na garanciju a to cu cekam dugo u pm.. kako da to sredim..naso sam par tutorijala na netu ali me zanima dal je ko to radio i da zna koji pomaze da nes ne sjebem..
Ako nisi siguran da mozes sam to odraditi bez da napravis i vec stetu, nosi mob na servis.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2010., 23:29   #6
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
a nista onda.. nosit cu ga na servis da ne izgubim garanciju ili nesto..

eto da kazem svoje iskustvo sa BB elevtronika varazdin.. rekli mi za flashanje moba da treba cekat mjesec dana..reko hvala dovidenja i privatnik mi je to napravio za 15 min.

Zadnje izmijenjeno od: Router. 26.08.2010. u 23:16.
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 14:25   #7
DJVoste
Registered User
 
DJVoste's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor PROOF Pregled postova
a nista onda.. nosit cu ga na servis da ne izgubim garanciju ili nesto..

eto da kazem svoje iskustvo sa BB elevtronika varazdin.. rekli mi za flashanje moba da treba cekat mjesec dana..reko hvala dovidenja i privatnik mi je to napravio za 15 min.
PROOF, kako si sad zadovoljan sa N900 nakon flasha? Ima li jos kojih djecjih bolesti?
DJVoste je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 21:39   #8
gogych
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: bjelovar
Postovi: 19
Koliko može izdržat baterija recimo kod normalnog korištenja,desetak min poziva i sat dva surfanja dnevno?
gogych je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2011., 12:56   #9
vette83
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 3
pozz baterija inace drzi oko dan i po uz takvo koristenje, ali sve zavisi i sto je instalirano da li imas neke posebne servise ukljucene.. Vidjeo sam da ima posebna baterija za kupiti sa zadnjom plastikom samo onda tlf izgleda kao akumulator
vette83 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 13:31   #10
DJVoste
Registered User
 
DJVoste's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor vette83 Pregled postova
pozz baterija inace drzi oko dan i po uz takvo koristenje, ali sve zavisi i sto je instalirano da li imas neke posebne servise ukljucene.. Vidjeo sam da ima posebna baterija za kupiti sa zadnjom plastikom samo onda tlf izgleda kao akumulator
Kao vlasnik N900 mogu reci da baterija traje u prosjeku dan i pol. Uz igranje igrica i malo cesce razgovore nece izdrzati niti dan.

Evo jednog zanmljivog linka ako vlasnike N900 zanimaju i zamjenske baterije.

http://talk.maemo.org/showthread.php...t=battery+test

lp,

P.S. Samo da napomenem, to su vlastita iskustva kad mi je mob overclockan na 850MHz.
DJVoste je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na