Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2010., 22:35   #151
Exe
Premium
Moj komp
 
Exe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Varaždin
Postovi: 347
Sad sam ju probao na drugoj ploči koja nije u kučištu i radi sasvim tiho, pa dal je moguče da kod mene u kučištu sa stvara nekakva vibracija ili ne znam šta.Siguran sam 100% da je do nje, to je visoki, reski zvuk baš živcira za poluditi.
Inače nisam napisao da imam kučište Antec 900.
Exe je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 17:40   #152
DomagojX
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb/Sesvete
Postovi: 1,307
gtx280 a accelerom

idle


load


kao što se vidi idle je ispod 40, load je oko 63-65 pri sobnoj temperaturi od 26°
inače jako dobro hladi gpu ali se zato memorija dosta grije

edit:
sad tek vidim da sam fulao thread pa ako neko može nek prebaci u gtx280
DomagojX je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2011., 18:33   #153
s3t hooligan
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Šibenik
Postovi: 144
ljudi imam pitanje , naime volio bih da mi odgovaraju samo trenutni ili bivsi vlasnici gtx 285 kartica imam ovakvu gtx 285 nereferentnu http://www.dvhardware.net/news/gainw...85_cao_cao.jpg , 1gb videomemorije , prezadovoljan sam ali me cisto zanima kakve ste taktove max postigli , trenutno mi je na 721 / 1620 / 1360 , e sad , prije sam stalno drzao memoriju na 1400 i dirao ostale taktove jer mi ej bila nestabilna pa sam shvatio da memorija nemoze i spustio nju , napumpao malo ovo ostalo i sad je ok , 1 sat furmarka ful stabilno , cryysis 2demo -3 sata u komadu full stabilno ,ma skoro sve igre stabilne ali cod 2 mi se srušio neki dan , i inace kad mi je memorija bila na 1400 , sve stabilno , igram cod4 war , nakon 2,5 sata dobijem bsod ? a metro 2033 igrao 3 sata stabilno , pa me samo zanimaju kakve ste max taktove vi postigli btw stavio sam joj artick mx3 pastu i malo twekao ventove afterburnerom - furmark max 67 ventovi na 60% , igre max 62 ventovi na 50%
s3t hooligan je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2011., 18:47   #154
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor s3t hooligan Pregled postova
ljudi imam pitanje , naime volio bih da mi odgovaraju samo trenutni ili bivsi vlasnici gtx 285 kartica imam ovakvu gtx 285 nereferentnu http://www.dvhardware.net/news/gainw...85_cao_cao.jpg , 1gb videomemorije , prezadovoljan sam ali me cisto zanima kakve ste taktove max postigli , trenutno mi je na 721 / 1620 / 1360 , e sad , prije sam stalno drzao memoriju na 1400 i dirao ostale taktove jer mi ej bila nestabilna pa sam shvatio da memorija nemoze i spustio nju , napumpao malo ovo ostalo i sad je ok , 1 sat furmarka ful stabilno , cryysis 2demo -3 sata u komadu full stabilno ,ma skoro sve igre stabilne ali cod 2 mi se srušio neki dan , i inace kad mi je memorija bila na 1400 , sve stabilno , igram cod4 war , nakon 2,5 sata dobijem bsod ? a metro 2033 igrao 3 sata stabilno , pa me samo zanimaju kakve ste max taktove vi postigli btw stavio sam joj artick mx3 pastu i malo twekao ventove afterburnerom - furmark max 67 ventovi na 60% , igre max 62 ventovi na 50%
Evo koliko je moja XFX-ica išla maksimalno za stabilan prolaz 3DM 06:

http://www.pohrani.com/f/1H/PI/2BLANhzP/gtx.jpg
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2011., 19:15   #155
s3t hooligan
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Šibenik
Postovi: 144
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Evo koliko je moja XFX-ica išla maksimalno za stabilan prolaz 3DM 06:

http://www.pohrani.com/f/1H/PI/2BLANhzP/gtx.jpg
zanimljivo shaderi ti rade nisko a gpu dosta visoko , iako vjerojatno ti nebi prosla ostale testove , prode i meni 3d mark sa 750gpu , btw lijepo si razvalio i7-micu haha !
s3t hooligan je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na