Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2012., 12:46   #451
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
ja ne kužim te ljude, kad potpisujete nešto uvijek dobijete primjerak za sebe, bio to ugovor, slip, otpremnica ili slično! Trebaš tražit ako nisi dobio, to rade ljude a ne roboti, svako može pogriješti.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 13:22   #452
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
od danas na bonovima.. i ono, logiram se na mojtele2, više nema moj račun nego opcija za kupiti bon.. nisam platio račun za 12. i sad za prvi mjesec koliko dođe..

imo sam aktiviranu web bill opciju i nisam dobivao račune poštom.. kak sad da ja znam koliko su mi računi?

znam da je za 12. mjesec bilo negdje 199.xxkn, ali sad za prvi??
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 08:58   #453
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,354
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 10:04   #454
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Kaj napraviti? Promijeniti operatera?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 10:13   #455
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,354
Ja ne vidim druge. Ili se prebaciti na bonove. Očigledno da kod njih ne štima što-šta, a uvijek nahebu korisnici. Čudi me da HAKOM ništa ne poduzima jer kikseva imaju k'o u priči. Trebao bi im odrezati jednu solidnu kaznu zbog nepoštivanja ugovora. Možda bi im onda došlo iz guzice u glavu da trebaju promijeniti način rada i uozbiljiti se. Znam da ni drugi operateri nisu nevinašca, ali ovo je too much.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 10:17   #456
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Kad opet pogledam malo cijene (poruke, pozivi - to najviše koristim) od vip-a i t-coma čine mi se najjeftiniji..
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 10:26   #457
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,354
Najjeftinji jesu, ali zato imaš uslugu od qrca i ovakve epic failove. Pa ti sad vidi što ti je bitnije. Trebalo bi vidjeti kakve su cijene u odnosu na slatkiš i paradajz.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 11:06   #458
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Ne znam kam prejti..t-com? vip?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 13:34   #459
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,354
Ne znam šta da ti preporučim. A o jeftinoći bi se dalo.. Imao sam u firmi 1 mob na teletu. Mjesečni računi oko 400kn. Danas imam 5 mobova na VIPu, a račun oko 600-650kn. Na SZK riječi hvale.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 13:54   #460
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ja sam od početka na tele2 i nemam nikakvih problema što se računa tiče. Imam smart 100, na telefonu imam brojač pozova/poruka/prometa i sve se poklapa sa izvještajem o stanju računa.

Što se tiče velikih računa mislim da su i korisnici tu krivi, kupe mobitele sa androidom/ios-m, neisključe 3G a nemaju promet uključen u tarifi i onda bude svega. Naravno opet ima svakakvih slučajeva kod svih operatera gdje jednostavno korisnici nisu krivi.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 13:41   #461
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Evo zvali su me iz tele2 i sutra mi šalju raskid ugovora, pošto sam zahtjev podnio u roku od 8 dana. Pitao sam što sam mobitelom, http://www.tele2.hr/privatni-korisni...laxy-ace/d243/..tarifa 150 na 24mj..rekli su mi da ga vraćam poštom, a oni meni tih 695 kuna u roku od 30 dana (što ne dolazi u obzir)...što ako ja mobitel zadržim?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2012., 13:26   #462
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Kaj napraviti? Promijeniti operatera?
pa jel imaš problema? Ako nemaš onda nemaš razloga za to.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2012., 18:08   #463
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
I ja se pridružujem klubu onih koji su se opekli na pretplati. Bilo je to dosta davno, ali trauma je ostala Nakon toga više ne mrdam sa bonova nikuda i nikamo jer su mobilni operateri veća gamad od meksičkih narko kartela.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 06:35   #464
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
tru that. bio sam kod t-mobilea na pretplati cisto radi plus bodova da mogu svake 2 god mjenjat mob. sad kad sam konacno doso do pamtenog telefona, digli cjene, smanjili bonus na bodove i ostalo. presao na pretplatu i podnio zahtjev za raskid ugovora. cekam da mi dode racun s penalima i bokic pretplata a i t-mobile.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2012., 22:19   #465
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 937
Ovako imam jedan problem pa sad ako je neko dobar sa zakonima jel postoji kaj za ovaj slucaj jel sam lud.
Danas popodne sam kupio Huawei U8650, dolaskom kuci sam upalio mobitel i krenuo u rad sa njime, nakon 2 minute rada sam uvidio da 2 tipke na njemu ne rade, dakle mobitel je dosao tvornicki neispravan.
Isti tren sam otisao na prodajno mjesto di sam kupio mobitel i pokazao prodavacu gdje je greska i sta je on takodjer potvrdio. Problem je sad tu sto mi prodavac nije htio zamjenit uređaj novim ispravnim niti vratit mi novce na moj zahtjev nego mi je rekao da prvo mora slat mobitel u servis da mu oni to odobre sta traje nekih 4-7 radnih dana. Dakle kupio sam novi mobitel kojeg sad nemam i moram sad cekat. Mislim da su te sve tako velike gluposti i osjecam se prevareno, zvao sam tele 2 sluzbu i oni mi se samo ispricavaju, mene nezanimaju njihove isprike nego moj mobitel kojeg sam platio a sad ga nemam.
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2012., 23:09   #466
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Zovi ove http://www.potrosac.hr/index.php?opt...tpage&Itemid=1
Ali nevjerujem da su ti to rekli...odjebali te ko majmuna.
Banx je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2012., 11:59   #467
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,323
pričajte mi o tim tele2 nesposobnjakovićima...

nakon 11 dana sam dobio unlock code za mobitel i pazite sad ovo...

kod za otključavanje nije ispravan!!! EPIC FAIL!

sve sam radio po uputstvima,stavio sam drugu karticu u mobitel,utipkao kod i ne radi...nevjerojatno.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2012., 10:53   #468
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Pozdrav, ja sam uzeo pretplatu u tele 2 prije kojih 2 godine i nesto sitno. Ali kako samo nakon 6 mjeseca koristenja pretplate uzeo i telefon od njih pretplata mi vrijedi do 9 mjeseca ove godine. Moje pitanje je ali mogu ja raskinuti ugovor sad sa tele 2 ostalo mi je jos 7 meseci ugovora jer bi sa tele2 preseo na tmobile. I kolko bi trebao platiti.

Hvala
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2012., 11:19   #469
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
Ovako imam jedan problem pa sad ako je neko dobar sa zakonima jel postoji kaj za ovaj slucaj jel sam lud.
Danas popodne sam kupio Huawei U8650, dolaskom kuci sam upalio mobitel i krenuo u rad sa njime, nakon 2 minute rada sam uvidio da 2 tipke na njemu ne rade, dakle mobitel je dosao tvornicki neispravan.
Isti tren sam otisao na prodajno mjesto di sam kupio mobitel i pokazao prodavacu gdje je greska i sta je on takodjer potvrdio. Problem je sad tu sto mi prodavac nije htio zamjenit uređaj novim ispravnim niti vratit mi novce na moj zahtjev nego mi je rekao da prvo mora slat mobitel u servis da mu oni to odobre sta traje nekih 4-7 radnih dana. Dakle kupio sam novi mobitel kojeg sad nemam i moram sad cekat. Mislim da su te sve tako velike gluposti i osjecam se prevareno, zvao sam tele 2 sluzbu i oni mi se samo ispricavaju, mene nezanimaju njihove isprike nego moj mobitel kojeg sam platio a sad ga nemam.
odi u mmm agream servis. Oni su ovlasteni za to i rijesit ce ti sve isti dan sto posto. Ovi idioti na prodajnim mjestima su zaqurac
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 10:25   #470
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
E ovako, imao sam do sad trajni nalog i sad mi je došao "normalni" račun, uplatio sam preko net bankarstva prije jedno 4-5 dana no još mi piše na korisničkim stranicama da nije plačeno, jel im je praksa da su tako spori?
doky je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 10:35   #471
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,354
Provjeri je li ti transakacija na netbankingu uopće prošla. Ako si uplatio, a jednog dana budeš imao problema, jednostavno isprintaj tu transakciju pa neka se oni gombaju s bankom gdje je ta lova završila.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 12:27   #472
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
meni je znalo po 8-10 dana stajati..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 13:51   #473
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,354
Očigledno im ažurnost nije jača strana. Trebaju podaci stići do Holandije, pa ih ukucat u bazu,...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2012., 13:54   #474
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Onda ok, izvršila se transakcija samo sam mislio da će u 1-2 dana kako mi je to bilo kod t-mobilea bit označeno.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2012., 18:27   #475
Santana
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: V. Gorica
Postovi: 59
danas sam poceo koristit tele2 bon dobiven uz mobitel i bas sam aktivirao smart tarifu. sad mobitel koristim kao hot spot (izgleda da se moze i preko usba-a, ali jos nisam probao...) i htio bi nekako sprijecit programe na kompu da rade update, posto imam 1000mb u toj tarifi... antivirus sam namjestio na manual, ali imam brdo programa i kod puno tih programa sam omogucio da rade update samostalno. sad bi to tio sprijecit, ali neda mi se otvarat svaki program i gubit vrijeme. jeli ima neki nacin da jednostavno sprijecim bilo kakav update?

I druga stvar koja me zanima je kako sprijeciti mobitel da nebi slucajuno potrosio vise od tih 1000mb u mjesec dana? Jeli postoji neki nacin da se to napravi, jer nebi htio placat te cijene ako slucajno mi netko hakira taj hot spot ili nesto tako...

Zadnje izmijenjeno od: Santana. 08.03.2012. u 18:59.
Santana je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 18:40   #476
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,836
@Santana: na kompu instaliraš neki net limiter program i "odrežeš" net pojedinim programima. To bi se možda moglo i u nekim firewall programima, nemam iskustva.
Kao mjerilo potrošenog prometa na mob instaliraš neki brojač prometa. Ako se radi o android mobu odeš na Market (po novom Google Play) i instaliraš 3G watchdog, Traffic counter ili neko slično rješenje.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 19:36   #477
Santana
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: V. Gorica
Postovi: 59
na kraju sam rucno pogasio update. bilo je samo par programa prakticki... al vec sam 2 puta pokusao instalirat 3g watchdog, ali nista. ne pojavi mi se shortcut za app, a na marketu pise installed. ista stvar za operu mobile. ne znam kaj je s tim.

jeli potrebno gasit usb tethering ili je dovoljno samo ugasit data traffic? negdje sam procitao da odredene mreze naplacuju svaki put kad se mob spoji s kompom putem usba, tj. kad se aktivira tethering pa si misim da ovi nasi lopovi nisu nis drugciji
Santana je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2012., 16:04   #478
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Tele 2 ovca nesto sprema?

RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2012., 18:16   #479
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Vele da nakon ovog više ništa neće biti isto, pa uživajmo još onda skoro 2 sata u ovom dok je još isto
Router je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2012., 18:19   #480
Sokios
Premium
Moj komp
 
Sokios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 94
Navodno ukidaju uspostavu poziva za neku tarifu, to je kao odgovor na tomato brutalnu tarifu i bonbon.
Sokios je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na