Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.06.2013., 17:14   #61
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Jel zna netko radi li daljinac RII mini i8 s igrama kao sta su recimo need for speed gdje treba ziroskop? Ima li neki slican daljinac da izgleda slicno a da ima ziroskop ako ovaj nema? Hvala.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 15:39   #62
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
RC11 ima u sebi žiroskop ali po pitanju igara na svim tim uređaja nebudeš se baš usrećio.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.07.2013., 20:08   #63
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Imam RC12 koji navodno isto ima žiroskop, ali ga nisam uspio aktivirati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 20:24   #64
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
ja sam svoj aktivirao ( miš je radio po zraku ),dan i noć sam googlao zašto žiroskop ne radi u igrama,tražio drivere,opcije...nikad nisam ovo uspio riješiti.odkako sam imao ovaj uređaj i rc11 nisam zapravo naišao niti na jednu igru u kojoj to radi kako treba...tj da uopće radi :S ali zato kolega sa mobitelom (neki bijesni HTC ) kada se povezao da upravlja ga preko mobitela žiroskop u igrama je radio bez problema.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 21:37   #65
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Koji je taj bijesni HTC?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 14:59   #66
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
nisam siguran znam samo da ga je bacio u kanticu punu vode da nam pokaže da je mobitel vodootporan što i je ali nije ni bitno koji mobitel bitno je da je android 4.1 na njemu onda se može povezati bez problema i tako koristiti žiroskop u igrama.

p.s. ako netko planira ovo kupiti prodajem iz ove teme rikomagic MK802IIIs o kojem sam gore napisao
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2013., 00:25   #67
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Evo, kupio sam gore navedeni uređaj i zasad sam prezadovoljan s njime. Dobio je nadogradnju na verziju Androida 4.2.2 (18.6.2013), upravo sam je flashao gore. Boot time je malo duzi, ali koliko sam vidio ima vise mjesta za appove (1.5GB), neke nove opcije (tipa WPS za wireless), nove pozadine i malo drugacije widgete. Sutra cu se malo vise poigrati s njime, playanje filmova, youtube itd. Eh da, na njega sam spojio Logitech Dinovo Edge tipkovnicu i mis i tipkovnice rade bez ijednog problema. Prepoznaje cak i scroll za gore-dolje, lijevo-desno. Tipke za mute/volume isto tako rade.
Ugl, od LCD monitora sam napravio PC za internet i surf za male novce. Jedna od boljih kupnji u zadnje vrijeme

eh da, link za 4.2.2 firmware: http://www.rikomagic.com/en/download/download_18_1.html
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2013., 08:15   #68
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Meni je u planu sad MK802IV. Dosta je jači od MK802IIIs,jedva čekam da stigne
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2013., 08:44   #69
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Pozdravljam što ima još 1Gb rama u odnosu na prijašnje verzije, ali realno gledajući ne treba ti ni on i quad core cpu za takav uređaj. Vjerojatno si mogao i pametnije utući tih 80$.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2013., 09:21   #70
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
ja sam svoj aktivirao ( miš je radio po zraku ),dan i noć sam googlao zašto žiroskop ne radi u igrama,tražio drivere,opcije...nikad nisam ovo uspio riješiti.odkako sam imao ovaj uređaj i rc11 nisam zapravo naišao niti na jednu igru u kojoj to radi kako treba...tj da uopće radi :S ali zato kolega sa mobitelom (neki bijesni HTC ) kada se povezao da upravlja ga preko mobitela žiroskop u igrama je radio bez problema.
Koliko sam shvatio po forumima, problem je u tome što su igre napravljene za touch ekran i sa niti jednom tipkovnicom niti žiroskopom to neće raditi kako treba. (ljute ptice rade kako treba )
Kad se poveže telefon koji na sebi ima touch ekran, tad sve radi odlično. Čak sam vidio na njihovoj stranici programe (APK) koji služe da se instaliraju na smartphone i kontroliraju te male uređaje.
http://www.rikomagic.com/en/download/download_24_1.html
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2013., 11:11   #71
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2013., 13:23   #72
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Svi su oni na isti kalup. Ovaj ima čipset na zalasku karijere i stari OS. Pozitivno je što ima daljinski.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2013., 10:10   #73
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Imate na akciji u Metrou Minix Neo X5 za 549kn što je jeftinije nego vani (na cijenu s linka dodajte 4 EUR poštarine).
http://www.minix-europe.com/MiniX-NEO-X5-Android-41-Dual-Core-Smart-TV-Box_1

Kod Kineza je oko 100$.
http://www.pandawill.com/minix-neo-x...ck-p69802.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 01:26   #74
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
http://www.ebay.com/itm/130832013014...84.m1439.l2649

kupio sam to ima vec 6 mjeseci i od početka je znao zaštekat u normalnom radu (surfanje-fejs, ma bilo šta), nije bitno šta radis samo zasteka i moram ga isključit iz struje i ponovo uključit, ali i opet nekad zna zastekat. Šta bi moglo bit, imao tko kakvih problema? btw normalno sve radi, hd filmovi ne stekaju nista, youtube hd radi bez problema. Ovo koristi stara na tv-u i svako malo joj zasteka, vec meni ide na živce. Jel mogu kako provjerit zasto se to desava ? Ima tko kakvu ideju ?
bego2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2014., 17:23   #75
celeron
Premium
Moj komp
 
celeron's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: KR-ZG
Postovi: 136
pregrijavanje ili softwere ima bugove
celeron je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 15:45   #76
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
pregrijavanje nije jer kad ga tek upalis hladan je...nikad ustvari nije ni vruć, mlak bude...
bego2 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 09:31   #77
Garko
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Ri
Postovi: 71
Da li je tko uspio upgradeati rikomagic mk802III na Android 4.2 FW(131108)? Trebaju driveri za Win da bi bio prepoznat kao usb device i da se loada novi ROM na uređaj, ali svi dostupni driveri koje sam pokušao instalirati ne rade. Ima tko kakvo rješenje možda?
Garko je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 11:19   #78
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Moze neka preporuka za jedan ovakav uredjaj? Po mogucnosti sa misom/tipkovnicom ili jednim ovim daljinskim koji izgledaju kao all in one uredjaji. Narucit cu si jedan za probu i igranje
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2014., 17:52   #79
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ja sam imao cs968 smart box i puno je bolje nego stickovi, a imao sam i mk808... pa znam o čemu pričam... isto nije loše kupiti usb ventilator i usmjeriti ga u box ili stick da ga hladi pogotov preko ljeta.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2014., 19:24   #80
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor Garko Pregled postova
Da li je tko uspio upgradeati rikomagic mk802III na Android 4.2 FW(131108)? Trebaju driveri za Win da bi bio prepoznat kao usb device i da se loada novi ROM na uređaj, ali svi dostupni driveri koje sam pokušao instalirati ne rade. Ima tko kakvo rješenje možda?
Koje win imaš i preko cega flashas firmwire?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na