Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2020., 10:54   #4861
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Playoff P na aparatima znao sam da toga ima puno, ali ovo je stvarno prava kolekcija

https://streamable.com/ev4t4m
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:05   #4862
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
It was a bad shot.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:56   #4863
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
To naravno ne znači da on ne uzima nešto sa strane da poboljša svoje performanse. Ali da li je uistinu tako, tko će znat...

Bilo je to zlatno doba kokaina, alkohola i kockanja, droksali su se više za zabavu nego da bi bili bolji na terenu
Ne znam, ja bi prije tipovao na steroide i slične performere po pitanju igrača iz 90-ih nego NBA igrača modernog doba kad je kontrola rigiroznija, a znanost po tom pitanju naprednija.

Ako je onda prolazio kokain lagano , ko zna što se sve tu dodatno uzimalo bez ikakve kontrole. Jordan steroidko hehe

King prirodna dominacija i šamaranje glupave stoke sitnog zuba po terenu , a pogotovo neke van njega hehe
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 23:10   #4864
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Jordan vs Lebron - The Best GOAT Comparison

Evo jedne jako detaljne usporedbe (video od pola sata s jako puno usporedbi i dodatnih naprednih statističkih kategorija), ali najjači dio je: u zadnjim šutevima koji mogu riješiti tekmu, Lebron ima postotak šuta 20%, što je dramatičan pad u odnosu na prosjek karijere (50%), a Jordan ima isti postotak šuta (50%) odnosno čak malo viši od prosječnog postotka u svojoj karijeri (49%).

https://www.youtube.com/watch?v=tl3mR6eoEa8
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:17   #4865
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Tko želi čuti nešto više: Earl Watson Joins Gilbert Arenas To Talk NBA Coaching

Zanimljiva perspektiva od strane Watsona, nisam uopće razmišljao da on nije kriv za koma igru phoenixa dok je bio trener.


Morey dobio pedali, vjerojatno ste do sada pročitali, ali niste pročitao da ja napisan članak o njegovih 13 godina u hostonu. Mislim da sa ovim vlasnikom škrticom houstonov put je strmo prema dolje.

Citiraj:
Morey emphasized the importance of James Harden during his run as general manager, writing that "James Harden changed my life."

"An entire page could be dedicated just to James. He not only transformed my life but also revolutionized the game of basketball -- and continues to do so -- like almost no one has before.

"The game is played differently because of James, and on every playground in the world, the next generation of talent is studying and imitating his game," wrote Morey.

Morey also reflected upon working with other stars he brought to the organization.

"I loved working together on how to get his incredible Hall of Fame teammates Dwight Howard, Chris Paul and Russell Westbrook to the Rockets. I will be rooting for James to win a championship in Houston. It's how this story should end."
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:47   #4866
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
to je to, Agent Zero je objasnio: zbog toga što je jedna ekipa imala tri šutera kalibra Ray Allena (Curry, Clay, KD), današnja nba košarka je lošija nego ikad jer se svodi na natjeravanje lopte do linije za 3 poena.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 22:34   #4867
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ne slazem se nikako s tim. Em je taj smjer krenuo i uzeo maha prije nego je KD dosao u GSW, em se njihova igra ni prije ni nakon dolaska KDa nije svodila na napucavanje trica (pogledaj pod Rocketsi). One dvije sezone gsw je bio gust gledati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 23:17   #4868
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Mislim da su baš is gswa tih 4 godine bili rekorderi po zabijenim mid range šutevima.

Jednostavno kad imaš takve šutere, svaki šut je dobar šut.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:15   #4869
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nisi pogledao video pa si moj post krivo protumačio. radi se o tome da je GSW imao 3 Ray Allena u petorci koji su trpali nenormalno (ne samo trice) i osvajali prstenje, a 29 preostalih ekipa je imalo 0 Ray Allena u petorci, ali su svejedno pokušali trpati trice i forsirati šut kao i GSW i nije baš išlo.

pozicija 5 praktički ne postoji jer nitko nema debelog centra kojeg treba čuvati pod košem, ekipe imaju visoke četvorke koje s loptom mogu sve živo, a jedna od bitnih stvari koje se danas traže je pogađaš - šut zamisli Shaqa i njegov broj poena da je umjesto igre leđima pod košem bio primoram šutirati s poludistance bacanja su mu bila kriminalna, dakle šut bez ikakve obrane, pa taj ne bi osvojio ništa da je morao šutirati

podatak da se danas u odnosu na prije 20 godina ispali 20ak trica više po tekmi, a istovremeno je prosjek zabijenih poena samo za par koševa veći govori sve. pogledaj video od 24. minute...

Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Mislim da su baš is gswa tih 4 godine bili rekorderi po zabijenim mid range šutevima.

Jednostavno kad imaš takve šutere, svaki šut je dobar šut.
upravo to. analitičari su skužili da GSW šutira više nego bilo koja druga ekipa i da osvaja pa su ostali treneri došli na briljantnu ideju da će i njihove ekipe biti konkurentnije ako počnu forsirati šut Harden i još par igrača u ligi mogu trpati tim tempom, sve ostalo je natjeravanje iz obrane u napad i pumpanje obrambenih skokova protivničke ekipe
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 09:08   #4870
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
E, tak već da. Nisam stigao video pogledati, pa sam komentirao samo pisanje.


Imao je GSW sjajno posloženu ekipu, ali ključ je bio u njihovom keep the ball moving sistemu igre s puno kretanja i igrača i lopte, gdje su svi igrači jednako screenali i trčali, pa bi znatno lakše netko dobio dobar šut. A to je nešto što druge ekipe nisu mogle iskopirati jer nemaju takav profil igrača. Dodavanjem Duranta dobili su još jednog fantastičnog šutera, ali i jednog od najboljih iso scorera na poziciji krila. To je već bila perverzija. Kad su bili zdravi, nitko ih nije mogao dobiti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 10:08   #4871
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Čuj kao bili zdravi hehe

Paradoksalno baš zvuči kad se zna da su najviše od koristi ozljeda protivničkih igrača imali baš oni. 2018 ih je Houston imao na konopcima i da CP3 nije otišla zadnja loža na 3:2 ubili bi ih jer su ovi tad baš imali igru za njih.
Pa 2017 kad su Spursi meli pod sa njima 30 razlike pa su uključili Zazu Pachuliu da se ništa ne prepusti slučaju, od tada su se korigirala i neka pravila u nba po tom pitanju. Je bila prva utakmica serije, ali zašto ne ozljediti najboljeg protivničkog igrača ako se ima prilika.

Ne spominjem sad uopće aspekt ''nečasnog udruživanja'' i 4 loša ubiše Miloša nakon što ih je King smlatio bananom, , ali ako je itko imao sreće sa ozljedama protivnika imali su oni. Pa i bez Duranta 2015 ih je King meo dok se nisu ozljedili Love i Irving.
Uza svu tu sreću sa ozljedama protivnika, imali su i suce na svojoj strani jer se gurao brend GSW žestoko, samo protiv Houstona (nakon ozljede CP3 ??) su im dozvoljavali ilegalne blokove čudo.

Bez Duranta , a sa Klayom , Curryem i Draymondom uz popratni orkestar prošle godine protiv Raptorsa imaju skor 2-6, s tim da su ih razbucali Rapsi sve 4 u Oaklandu. Toliko o tome, ugasili ih kao opušak.

Napadački, momčad krcata talentom, ali izuzetno ljigava i sklona prljavim potezima sve u svrhu postizanja cilja.

I zapamti, tek ćeš sad vidjeti koliko zapravo vrijede, neće se ti momci više osladit naslovom nba niti će izać sa zapada u poziciju da ga brane. Šta su jamili, jamili su nek se tuku nogom u guzicu hehe
Ante M je offline   Reply With Quote