Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.09.2020., 01:16   #2521
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 139
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
U to se ne treba pouzdati. Meni se već dvaput ponovno uključivala privatna adresa. Korisnička i tehnička služba mogu samo postaviti novi zahtjev i onda je ok neko vrijeme.
Nisu mi znali niti reći točno na što se veže ta njihova postavka za javnu adresu, jedni vele na IMEI routera, drugi da je na SIM, treći mi priča da je "na broj", štogod im to značilo

Mogu ti reci da za sada uredno radi i na homeboxu i broju na bonove.
Vidjet cemo slijedece godine, sada je sezona pri kraju i brojevi idu u mirovanje.
creatin je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2020., 01:19   #2522
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Odlicno. Hvala ti na info.

Sto se tice tog ZTE 286R routera, jel znate da li ima mogucnost aktiviranja DMZ-a za odredjenu ip adresu?

Imam mikrotik router na kojem mi je slozen port forward pa bi da ostane tako.

Ima naravno, koristim par mjeseci bez problema, takodjer imam mikrotik uredjaje na koje ae spajam izvana i koji mi sluze za firewall, bandwith limit i brdo drugih stvari na lokalnoj mrezi.
creatin je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2020., 06:27   #2523
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Odlicno, hvala na info
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 02.09.2020., 17:47   #2524
B0ss
Premium
Moj komp
 
B0ss's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 238
Da skratim ostalima odlazak u poslovnicu / poziv službi za korisnike, vezano za Flatbox duo. Nisam bio siguran, pa išao provjeriti. Tarifa se NE MOŽE uzeti sama, bez rutera (nebitno sa ili UO). Planirao sam prelazak sa Teletine na ovo, ali ne isplati mi se davati 400 kn za slabiji ruter samo da bi imao tarifu.

Edit: sad tek vidim da je kolega jp_rv već spomenuo.
__________________
"Anything Less Than Immortality Is A Complete Waste Of Time."
B0ss je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2020., 18:35   #2525
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Znači ja uzeo fletericu koju plaćam 250kn/mj, dok je ovo 170/80 ovisno.

I sada da bi prešao na jeftiniju tarifu plaćam tih usranih 400kn odmah za ruter, kako bi uzeo simicu i stavio u svoj ruter. Pa onda pokušavao prodati ruter ispod cijene da mi se nešto vrati nazad kako bi on the long run imao jeftiniju tarifu....phew

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 00:36   #2526
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor B0ss Pregled postova
Tarifa se NE MOŽE uzeti sama, bez rutera (nebitno sa ili UO).
Postojeci korisnici Homebox Duo tarife mogu se 90 dana prije isteka ugovora, prebaciti na Flatbox Duo vezan na sljedece 2 godine tj. u konacnici to ispadne sveukupno trajanje ugovora od 3 godine i 9mj a nisu obavezni uzeti novi router tako da nema ni otplate istoga. Cijena je izuzetno atraktivna i osjetno povoljnija za postojece korisnike koji se tako prebace na novu tarifu. IP adresa je javna, brzina je ista u bobu, telefon djabe unutar HR bilo na fixne ili mobilne brojeve.

Od dodatnih opcija na moj A1 portalu moguce su samo i jedino opcije za roaming:

1. Surf za put 512 MB - 99,00 HRK
2. Surf za put 1 GB - 149,00 HRK
3. Roaming surf 400 do Roaming surf 3 GB - 189,00 HRK do 999,00 HRK
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 01:33   #2527
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 139
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Znači ja uzeo fletericu koju plaćam 250kn/mj, dok je ovo 170/80 ovisno.

I sada da bi prešao na jeftiniju tarifu plaćam tih usranih 400kn odmah za ruter, kako bi uzeo simicu i stavio u svoj ruter. Pa onda pokušavao prodati ruter ispod cijene da mi se nešto vrati nazad kako bi on the long run imao jeftiniju tarifu....phew

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

kupuj bonove online pa dobijes 10% vise na racunu pa te tako fleterica ispadne jeftinije
creatin je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 10:35   #2528
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor creatin Pregled postova
kupuj bonove online pa dobijes 10% vise na racunu pa te tako fleterica ispadne jeftinije
Znam,da. Barem nešto

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 13:03   #2529
B0ss
Premium
Moj komp
 
B0ss's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 238
Talking

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Postojeci korisnici Homebox Duo tarife mogu se 90 dana prije isteka ugovora, prebaciti na Flatbox Duo vezan na sljedece 2 godine tj. u konacnici to ispadne sveukupno trajanje ugovora od 3 godine i 9mj a nisu obavezni uzeti novi router tako da nema ni otplate istoga. Cijena je izuzetno atraktivna i osjetno povoljnija za postojece korisnike koji se tako prebace na novu tarifu. IP adresa je javna, brzina je ista u bobu, telefon djabe unutar HR bilo na fixne ili mobilne brojeve.

Od dodatnih opcija na moj A1 portalu moguce su samo i jedino opcije za roaming:

1. Surf za put 512 MB - 99,00 HRK
2. Surf za put 1 GB - 149,00 HRK
3. Roaming surf 400 do Roaming surf 3 GB - 189,00 HRK do 999,00 HRK
Hvala na detaljnom infu. Nisu mi znali objasniti u poslovnici detalje vezano za postojeće korisnike.
__________________
"Anything Less Than Immortality Is A Complete Waste Of Time."
B0ss je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 13:12   #2530
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 249
A da li postojeći korisnici kod produženja mogu uzeti tj.kupiti ovaj novi ruter ZTE 286. A još im nije istekao stari ugovor 2 mj. je do isteka.
selk je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 13:14   #2531
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Zvao juče da raskinem uslugu pošto mi je ugovor istekao. Pita me agent zašto prekidam, reko zato što je usluga postala katastrofa. Kao, aha, a dobro onda...

I spomenuo mi je da daju sada 1Tb podataka, što nije loše kome ne oscilira brzina. Još da daju neki bolji ruter, ali mi je kao rekao da ostaje ruter koji imam.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 15:56   #2532
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor selk Pregled postova
A da li postojeći korisnici kod produženja mogu uzeti tj.kupiti ovaj novi ruter ZTE 286. A još im nije istekao stari ugovor 2 mj. je do isteka.
Da.
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
/što nije loše kome ne oscilira brzina. Još da daju neki bolji ruter, ali mi je kao rekao da ostaje ruter koji imam.
A sto bi to znacilo "bolji" router ? To sto ovdje na forumu citate i neidirektno vas neki korisnici "filaju" sa 3CA, intra 1800MHz i ostale kombinacije je u 90% slucajeva mreza od t-coma.
Sta tebi konkretno znaci 3CA ili 17CA ako u svom okruzenju od A1 imas samo 800MHz i 1800MHz ? Bas nista, mozes imati router od 6850kn a brzina ce ti biti ista kao sa tim ZTE 286
jer u 90% slucajeva, te ako izuzmeno zbilja Vece gradove a tu bi se ubrajali Zagreb, Split, Rijeka i mozda Osijek, sve ostalo mreza na A1 radi u 2CA i rijetko gdje radi band na 2600MHz.

Ako sada vec imas 2CA router i brzina ti oscilira znatno onda ti ni jedan rouer koliko god "bolji" bio nece pomoci jer je mreza jednostavno takva...
Evo na primjer Korenica, nema 2CA nema... samo 800MHz ali ne, nemos dokazati covjeku jer ga je netko zaludio da mu treba CAT6 router i bice bolja brzina jer je router bolji, samo neka saljem.
Poslao sam. Ne mogu detaljno opisati kako je covjek bio usran kada sam zatrazio povratni info - jel sta bolje ?
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 16:29   #2533
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
@silver, daj sibni na PM sta imas u ponudi od routera i posto prodajes. Cisto da imam info.

Sve su prilike da cu se prebaciti na flatbox duo, samo da pricekamo prve dojmove/racune korisnika. Zanima me kakvo ce im bit ocitanje potrosnje obzirom na 1MB kao podatkovnu jedinicu.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 17:15   #2534
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
I ja imam u planu istestirat vip, samo kako je najlakše i jeftinije, uzet tomato i aktivirat flat opciju i imat 5 dana flat, dali tomato ima 4G+?
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 17:42   #2535
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
I ja imam u planu istestirat vip, samo kako je najlakše i jeftinije, uzet tomato i aktivirat flat opciju i imat 5 dana flat, dali tomato ima 4G+?
Ima da. Sam koristim tomato na mobu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 19:39   #2536
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Kakve su vam brzine zadnjih par mjeseci na Homeboxu?
Net mi se u zadnje vrijeme baš vuče, na Teamsima čedto dobijem bad internet quality. Mijenjao sam položaj antena ali i dalje isto. Jel moguće da su capnuli malo brzine na Homeboxu?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 19:44   #2537
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Da.

A sto bi to znacilo "bolji" router ? To sto ovdje na forumu citate i neidirektno vas neki korisnici "filaju" sa 3CA, intra 1800MHz i ostale kombinacije je u 90% slucajeva mreza od t-coma.
Sta tebi konkretno znaci 3CA ili 17CA ako u svom okruzenju od A1 imas samo 800MHz i 1800MHz ? Bas nista, mozes imati router od 6850kn a brzina ce ti biti ista kao sa tim ZTE 286
jer u 90% slucajeva, te ako izuzmeno zbilja Vece gradove a tu bi se ubrajali Zagreb, Split, Rijeka i mozda Osijek, sve ostalo mreza na A1 radi u 2CA i rijetko gdje radi band na 2600MHz.

Ako sada vec imas 2CA router i brzina ti oscilira znatno onda ti ni jedan rouer koliko god "bolji" bio nece pomoci jer je mreza jednostavno takva...
Evo na primjer Korenica, nema 2CA nema... samo 800MHz ali ne, nemos dokazati covjeku jer ga je netko zaludio da mu treba CAT6 router i bice bolja brzina jer je router bolji, samo neka saljem.
Poslao sam. Ne mogu detaljno opisati kako je covjek bio usran kada sam zatrazio povratni info - jel sta bolje ?

Meni je smješno da u 2020 godini ruter ima 100mbit portove na sebi. Moram drljati još switch da bi lokalno imao normalnu mrežu.
Da se razumijemo, ja sam bio full zadovoljan sa homeboxom, međutim kad je počela korona, sve je ošlo nizbrdo. Brzine katastrofa. I nikad se nije vratilo na staro. Neznam da li je povezano alli tako je.


Eo baš sad mjerim, A1 mobitel, download 1,5MB/s, up 1,6MB/s.


Homebox, zte 283+

__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 20:06   #2538
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,755
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
na Teamsima čedto dobijem bad internet quality. Mijenjao sam položaj antena ali i dalje isto. Jel moguće da su capnuli malo brzine na Homeboxu?
Nevezano za A1...

Sad kad si spomenuo ovo, ja sam inače na Gigaboxu, ali Teams mi sigurno mjesec-dva kenja, tj dobivam često poruku u idleu "reconnecting..." pa nakon toga "refresh now". Audio pozivi su oke, prezentacije i video zna bacati bad quality poruke.

Paralelno s ovim problemima, internet mi se vrti oko 30 Mbps, ne mogu reći da je loš jer sve ostalo radi ok pa nekako naginjem da su problemi do Teamsa i/ili norveškog VPN servera preko kojeg se sve ovo događa.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 20:12   #2539
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Mjereno doma s mobitelom




Mjereno danas na poslu na Sigecici (mobilni net)

Cuky je online   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 20:14   #2540
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nevezano za A1...

Sad kad si spomenuo ovo, ja sam inače na Gigaboxu, ali Teams mi sigurno mjesec-dva kenja, tj dobivam često poruku u idleu "reconnecting..." pa nakon toga "refresh now". Audio pozivi su oke, prezentacije i video zna bacati bad quality poruke.

Paralelno s ovim problemima, internet mi se vrti oko 30 Mbps, ne mogu reći da je loš jer sve ostalo radi ok pa nekako naginjem da su problemi do Teamsa i/ili norveškog VPN servera preko kojeg se sve ovo događa.

Nije do timsa sigurno kao servisa. A to da im pipa nije dovoljna, tj. da hoće posrkat, hoće.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 20:40   #2541
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Eo baš sad mjerim, A1 mobitel, download 1,5MB/s, up 1,6MB/s.
Homebox, zte 283+
Svi tvoji problemi su svedeni u jednoj cinjenici. Nije ti zao novaca za posteni telefon koji ima CAT6 a tesko ti je dati 300-400kn za bilo koji pocetni model CAT6 routera.
To sto imas na mobitelu imao bi i sa:

MF 286
Huawei B525
Huawei E5186s-22a ili neki drugi CAT6 router...

Cak i sa Huawei B310/15 koji se tu na trznjaku prodaje ili se prodao za 150kn CAT4 bi bio bolje rjesenje od mf283 jer bi mogao makar birati frekvenciju jer ih imas dvije sto ti mobitel dokazuje.
Dakle nemas odgovarajucu opremu tj. imas ono sto si dobio od A1 sto su opcenito dobivali svi i dok nije radio CA na A1 i jos se zalis sto router ima 100/100 mrezu a za koga bi imao 1Gbps portove kada
prije 2 godine kako je Homebox krenuo nitko nije imao CA ili brzine vece od 100Mbps ?? Homebox je krenuo u velikoj vecini krajeva RH sa 800MHz a 1800MHz je doslo nesto kasnije...

Ja ne znam kada ti je ugovor istekao ali kao postojeci korisnik mogao si dobiti 1TB i besplatne pozive svuda debelo ispod 150kn + 20kn za mf286, sada vise ne mozes, otkantao si ih radi neinformiranosti o frekvencijama
radi skrtosti malo jer je lakse imati drlog 283+ koji si dobio djabe nego si nabaviti posteniji router i "uzivati" u pristojnim brzinama. Zbilja ne znam sta bih rekao vise kad imas takav negativan stav i razmisljanje.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 20:47   #2542
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ček ček da li sam ja nešto propustio ili si ti nešto pomiješao?

Čovjek kaže da ni sa mobitelom nema nikakve brzine a ne da na mobitelu ima super a na routeru loše 😂

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 21:03   #2543
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Čovjek kaže da ni sa mobitelom nema nikakve brzine a ne da na mobitelu ima super a na routeru loše ��
Pa ako na routeru ima 0,42Mbps sa 3,68Mbps a na mobitelu 12Mbps sa 13Mbps kako to moze biti "nikakava" brzina ? Mora biti 100Mbps da bi bila "dobra", 50Mbps ? Na tele2 ljudi su sretni kada je brzina bilo sta veca od 10Mbps.
Lako moguce da mu i mobitel radi samo na jednoj frekvenciji ali suprotno onoj na kojoj radi router... sve je moguce, valja testirati kako spada pa shodno tome i opremu uzeti ali ne unaprijed govoriti da je nesto lose a da nije isprobano prije.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 21:09   #2544
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Svi tvoji problemi su svedeni u jednoj cinjenici. Nije ti zao novaca za posteni telefon koji ima CAT6 a tesko ti je dati 300-400kn za bilo koji pocetni model CAT6 routera.
To sto imas na mobitelu imao bi i sa:

MF 286
Huawei B525
Huawei E5186s-22a ili neki drugi CAT6 router...

Cak i sa Huawei B310/15 koji se tu na trznjaku prodaje ili se prodao za 150kn CAT4 bi bio bolje rjesenje od mf283 jer bi mogao makar birati frekvenciju jer ih imas dvije sto ti mobitel dokazuje.
Dakle nemas odgovarajucu opremu tj. imas ono sto si dobio od A1 sto su opcenito dobivali svi i dok nije radio CA na A1 i jos se zalis sto router ima 100/100 mrezu a za koga bi imao 1Gbps portove kada
prije 2 godine kako je Homebox krenuo nitko nije imao CA ili brzine vece od 100Mbps ?? Homebox je krenuo u velikoj vecini krajeva RH sa 800MHz a 1800MHz je doslo nesto kasnije...

Ja ne znam kada ti je ugovor istekao ali kao postojeci korisnik mogao si dobiti 1TB i besplatne pozive svuda debelo ispod 150kn + 20kn za mf286, sada vise ne mozes, otkantao si ih radi neinformiranosti o frekvencijama
radi skrtosti malo jer je lakse imati drlog 283+ koji si dobio djabe nego si nabaviti posteniji router i "uzivati" u pristojnim brzinama. Zbilja ne znam sta bih rekao vise kad imas takav negativan stav i razmisljanje.

Kakve veze ima lokalni lan s brzinom interneta?

Škrt sam dati za ruter ako ga mogu dobiti, kao što sam dobio i mobitel

Kada sam počeo koristiti homebox, uredno sam imao 1mb/s brzine na tom šrot ruteru kad god sam se spojio na internet. Sada ih nemam.
Kada mi je istekao ugovor i kada su mi počeli naplaćivati mjesečno 225kn umjesto 125kn/mj jer je prošlo "promotivno" razdoblje, nazovem ih, pitam šta mi možete ponuditi da ostanem vaš korisnik, dobio sam odgovor: "Ništa" i moramo vam dići cijenu na 165kn/mj. Ako vam ne paše, javite i isključiti ćemo pretplatu.
Doslovno tim riječima.

A zašto nisam uzimao bolji ruter? Jer se srećom selim kroz mjesec dana i nisam se uopće htio s tim zamarati za ovih par mjeseci korištenja.

Sve u svemu, naručena je optika na novoj adresi, za homebox je poslan zahtjev za raskid i to je to. Nadam se da ga nikad više neću koristiti.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 21:17   #2545
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
A zašto nisam uzimao bolji ruter? Jer se srećom selim kroz mjesec dana i nisam se uopće htio s tim zamarati za ovih par mjeseci korištenja.

Sve u svemu, naručena je optika na novoj adresi
I super, optika je svakako najbolje sto se moza imati tko ima dostupnost iste ali isto tako "novi" Flatbox Duo vise nije vezan za mjesto "prikljucka" i internet se moze "nositi" bilo gdje u RH.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 21:22   #2546
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Homebox sam nosio i prije doma u Slavoniju iz Zagreba i tamo koristio, nikada problema. To je šljakalo i prije, samo ako se nije telefoniralo.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 22:33   #2547
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Da li imaš na mobitelu 1.5 Mb/s ili 1.5 mbps

Ja sam dobio dojam da je on samo krivo napisao jedinicu a da ima mbps
Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 22:49   #2548
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Da li imaš na mobitelu 1.5 Mb/s ili 1.5 mbps
Ti si se pogubio sad totalno... napisao je 1.5MB/s

https://www.softperfect.com/contact/...php?article=10

Nije isto veliko B ili malo b kako si sad, ti napisao, u kojoj mjernoj jedinici zelis da raspravljamo sada ?
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 09:40   #2549
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ma mob mi ispravlja
Napisao MB/s je trebalo pisati.
Zabrinuo sam da je on pomiješao MB/s i Mbps, ignoriraj 😂

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 14:19   #2550
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 249
Postojeći korisnici Homeboxa kod produljena ugovora na novu tarifu Flatbox duo ne mogu dobiti tj.kupiti novi ruter ZTE 286 nego im ostaje stari postojeći ruter koji su do sada koristili. Upravo sam ih kontaktirao i dobio ovu informaciju, što mi se uopće ne sviđa.
selk je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na