Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2016., 20:42   #1171
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Probat ću ovu sezonu do rank 1, sad sam na 15, i već sam na rubu živaca.

Sa BBom se čeka pun k za upast u bitku
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 10:46   #1172
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Sinoć sam igrao diviziju s Thorom i Smokijem i moram priznat da je puno zabavnije tako igrati. Nažalost po Smokija Ognevoy nema rezervni turret kao npr. što auto ima rezervnu gumu.
Nego evo jedna jutarnja s Pepsijem. BTw, na kraju sam preokrenuo bitku i dobili smo.



@Thore - puno zahvaljujem što si me "nabrijao" da ipak probam ovaj poseban brod.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 11:36   #1173
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Bilo mi je zadovoljstvo.

Jučer nas nažalost nikako nije išlo, koliko god smo se trudili. Ali zato jutros 3 pobjede za redom s Mutsukijem, i jedna s Pepsi. Izdvajam ovu s Mutsukijem jer sam uspio one-shotat Tirpitza sa kompletnom salvom od 6 torpeda sačekušom iza otoka. Lansirano sa udaljenosti manje od 4 km, nije imao šanse izbjeći... Nakon toga je uslijedio one shot Myoka koji je jurio punom brzinom prema našem capu (valjda je mislio da je neotkriven), te one shot Hiryu CV-a u zadnjim sekundama borbe. U pauzama je pao i Lolorado, potopljen floodingom:



Na korak sam bliže Concealment Expertu, 48000/179000 XP-a...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 15:36   #1174
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Super Thore, kad budemo u Pepsiju ti ćeš nam bit izvidnica hehe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 15:42   #1175
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Sinoc je bas bilo zanimljivo,ali mene je netko prokleo u Ognjeturretu -.- Danas odigrao dvije,u prvoj sam ostao bez oba turreta od ni vise ni manje nego minekazea -.- onda sam od muke isao capat i poginuo ofc .... Ali zato frustracije ljecim sa Carolinom,nazalost nisam stigao SS napravit,ali sam dobio High Caliber,Confederate,First blood,Devestating strikex2,Kraken Unleashed.... Sve to u jednoj partiji u rankedu Jos dvije pobjede i ulazim u 13.
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 16:40   #1176
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Sinoc je bas bilo zanimljivo,ali mene je netko prokleo u Ognjeturretu -.- Danas odigrao dvije,u prvoj sam ostao bez oba turreta od ni vise ni manje nego minekazea -.-
To se meni događalo u Kievu non stop, naletim na IJN DD istog ili nižeg tiera i sjebu mi oba tureta, gotova partija. Nakon dmg nerfa ih nisam više ni mogao potopiti solo, jednostavno bi pobjegli, tako da je moja avantura sa ruskim DDovima na čekanju.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 17:22   #1177
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
To se meni događalo u Kievu non stop, naletim na IJN DD istog ili nižeg tiera i sjebu mi oba tureta, gotova partija. Nakon dmg nerfa ih nisam više ni mogao potopiti solo, jednostavno bi pobjegli, tako da je moja avantura sa ruskim DDovima na čekanju.
Ja sam prodao Kieva nakon heavy nerfa (a kupio sam i premium Pljesku)...i još im staklene turrete ostave...kupio sam sada opet Gnevny-a reda radi i mislim da je on sad sweet spot za ru DDove...Zanimljivo kako nisu dirali premium verziju Gnjvnog (hehe, ne usude se)...Da stvar bude gora Tashkent je smeće u t8....u globalu mala krstarica s sranjem od HPa.....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 18:16   #1178
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Super Thore, kad budemo u Pepsiju ti ćeš nam bit izvidnica hehe
Meni je Mutsuki killer DD. U zadnje vrijeme čak i u duele ulazim. S Minekazeom uvijek, a sa ostalima ako su na malo HP-a.


*rant on*

Vratio se još malo igrat poslije poslijepodnevnih divizija sa Smokijem i Mitrom, i poraz za porazom s Pepsi. Ja bi valjda trebao bit Rambo ili ne znam što. 5 partija za redom mi dodijele kriplove od tima. U jednom 2 Pljeske na našoj strani, 4 DDa sveukupno, na drugoj Pljeska i 5 DDa sveukupno. Mapa Ocean. Vidim da su na jednoj strani samo DD-i i krenem tamo da ih rješim - jebeni stealth fire = goli k... pardon torpedo. Najiritantnija stvar u igri. Samo me hajcaju i kljucaju sa HE-om 2-3 DD-a a ja im ne mogu ništa, niti izbjegavat paljbu. Naravno, naši DD-i pali u prve 2 minute i GG + ALT & F4. Još sam uspio jednog potopit skupa s Nurnbergom.

Zadnja partija ona noćna mapa, idem do D baze pratit idiota u Fusu koji ide ravno naprijed prema bazi koju očito capa DD (miče se traka). Ne stignem na vrijeme, još nam se pridruže neprijateljski New York i Myoko. U pomoć dolazi naš DD. Držim daljinu od +10 km da me ne one shota BB i kroz par salvi i Citadela pada Myoko, s njime i naš DD. Vraćam se natrag i vidim cijeli tim potopljen. Još mi DD sere da koji K. sam išao natrag da mi je on došao pomoći...

Ne mogu. Idem van na pivu jer ovolika količina gluposti 5 partija za redom mi je previše. Po prvi puta mi je ponestalo dnevnih reportova.

*rant off*


EDIT: Nikako ne igrat Pensacolu ili neki drugi CA mamuran dan poslije, dok su refleksi na minimumu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 11.01.2016. u 08:11.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 16:45   #1179
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Jučer popodne 5 partija s Gnjevnim (kapetan još na 50%) i 4 pobjede. U svakoj od partija 3 killa s tim da zadnja partija kad smo spušili - 4 killa. Taj brod je stvarno sweet spot ru DDa. A bome u tom tieru je gunboat edge fajt samo takav, slično kao sa Pljeskom u ranked. Nema većeg uzbuđenja od onog kad ostanem sam s dva Fubukija i Tirpitzem i onda roknem Fubukije u izrazito intenzivnoj borbi da bi na kraju spušio na istek vremena hehe....
Nurnberg je lagano upgrejdani Konigsberg ali se češće sreće sa jačim brodovima. Nema nekog smisla imho. Produžio sam premium acc jer želim tog Hipstera.
Nego sad moram odlučiti hoću li ići na Colorado pa na Carolinu ili na Amagija. Koji je BB bolji izbor u t8? Ili je spika kao u t7 ("ovisi koji stil igre voliš").
Definitivno idem i na Mogamija jer imam neki feeling da bi mi se mogao svidjeti više od Myoka baš kao što mi se Pensa više sviđa od neuzbudljivog Clevea. Uglavnom to bi bilo to što bi uspio izgrindat s ovim premiumom a idući kupujem kad se pojave švapski BB. Dobro će doći i za brže grindanje XPa kapetana na postojećim brodovima. AFT za Pljesku i Pepsi, concealment za Minekazea itd...

PS: Za vas koji imate Mogami...koji stil joj bolje leži...manji ili veći gunovi? Što se pokazalo bolje u praksi?

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 11.01.2016. u 16:55.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 17:47   #1180
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Kao sta smo rekli prije, Mogami ima veci citadel hitbox od samoga broda. Tako da brawl zaboravis, a BB ce te raskidat cim te vide.
Idi na 155mm + AFT za 18.1km dometa i samo seri HE po svemu iz daljine, rade posten dmg + vatra prozdire BBove. Sa kamuflaza upgradeom mozes pucat sa 15km i ostat neotkriven. To ti je najlaksi nacin za izgrindat Ibuki.

Inace si sa 203mm gimpan sa dometom koji je po defaultu isti za 155 i 203, i ako moras prici na 15km da ikoga gadjas, vec si najebo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 19:23   #1181
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
kažem, baš mi pašu takvi brodovi..pepsi, konig, nurnberg...itd...aft i concealment skillove treba zaradit...potrajat će to..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 20:11   #1182
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Ajmo banda veceras ( sad ) na TS. vratio se Šime
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 21:32   #1183
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
kažem, baš mi pašu takvi brodovi..pepsi, konig, nurnberg...itd...aft i concealment skillove treba zaradit...potrajat će to..
Ako samo radis rush na Zao, onda ti i nije bas bitno, samo grindaj exp kako god mozes jer ti brod nece bit keeper. T8-T10 gdje upada je brutalan po kaznjavanju gresaka.
Imas prije par strana tablicu sta sam nasao za kamuflazu i spoting, po tome vidis sa koliko si vidljiv sa skill upgradeom i/ili ship upgradeom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 21:38   #1184
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ako samo radis rush na Zao, onda ti i nije bas bitno, samo grindaj exp kako god mozes jer ti brod nece bit keeper. T8-T10 gdje upada je brutalan po kaznjavanju gresaka.
Imas prije par strana tablicu sta sam nasao za kamuflazu i spoting, po tome vidis sa koliko si vidljiv sa skill upgradeom i/ili ship upgradeom.
MA odustajem. Čitao sam da je brod banana i da ga prosječni igrači igraju za k. Idem na Hipstera i Amagija. Za sada. Iako mi se baš i ne grindaju t8 brodovi jer upadaju sa Yamatom i ostalim društvancem iz t9 i t10....to je sranje...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 22:51   #1185
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
igra treba fuckin rebalans što se tiče nosača aviona..pa to je silovanje svih igrača? Hebemu mater, sakrije se na rub mape i spama s hebenim avionima da to nije normalno i ako igraš battleship, nemaš šanse preživit. Treba aktivnu AA obranu, da je sam nišanim i ganjam avione pa da vidim onda ko će me drkhat po mapi sa 20 torpeda odjednom i sl...
Nije ovo vrijedno zajebancije!!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 23:02   #1186
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
MA odustajem. Čitao sam da je brod banana i da ga prosječni igrači igraju za k. Idem na Hipstera i Amagija. Za sada. Iako mi se baš i ne grindaju t8 brodovi jer upadaju sa Yamatom i ostalim društvancem iz t9 i t10....to je sranje...
Meni je u startu Mogami bila cilj, prekrasno izgleda brod. Al WG usere sve sta takne pa tako i balans Myoko/Mogami i njihov reshuffle. Sa Myoko me islo fino, igrao, uzivao, pobjedjivao i brod sam sebi isplatio popravke i upgradeove (nema premiuma kod mene).
Mogami je vec bila druga kategorija, los range u startu, lako te ubiju BBovi iz daljine, dok pridjes u efektivni domet, svima si glavna meta. Onda sam promjenio stil igre, digao AFT i sad je sasvim druga prica.
Dok sam van det. rangea sipam smrt po brodovima, kad jedan rafal padne na Yamata za 7-9k + jos vatre sta napravi, em sipas svako 9 sec, dmg se gomila. Cruiser ti pridje samo ubacis AP i izbusis ga, DD primi 15 HE poklona i ode gledat ribe.
Brod je dobra priprema za high tier igru, al se treba naviknit. Tuc sa svih 5 tureta samo ako mozes to sigurno radit, inace prednje 3 su dovoljne. Ima dobar arc tako da mozes uhvatit zaklon iza kojeg otoka i bombardirat na max range.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 08:08   #1187
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
dakle stavio si joj manje gunove..a koji upgrejdovi?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 09:37   #1188
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
igra treba fuckin rebalans što se tiče nosača aviona..pa to je silovanje svih igrača? Hebemu mater, sakrije se na rub mape i spama s hebenim avionima da to nije normalno i ako igraš battleship, nemaš šanse preživit. Treba aktivnu AA obranu, da je sam nišanim i ganjam avione pa da vidim onda ko će me drkhat po mapi sa 20 torpeda odjednom i sl...
Nije ovo vrijedno zajebancije!!
Jesi probao igrat CV-e? Taman posla, još jedan nerf čekić da opale. Ionako su iznerfani do boli. NHF ali to da uspiješ tako idealno lansirat torpeda blizu broda, čak i sa manual dropom je rijetkost. Dovoljno je već čim vidiš da se avioni približavaju počet okretat prema njima i možda popiješ jedno torpedo.

Jedini slučaj gdje je to iole problem su stock brodovi (BB) sa slabim rudder shiftom i mizernim AA. I eventualno najviši tier / Midway sa svojim super brzim avionima. Ako je u blizini neki CA, po mogućnosti USN od Clevelanda nadalje teško da će ti neki avion prić na sigurnu brzinu lansiranja.

Koji BB / tier ako smijem pitati? Samo nemoj reć Arkansas Beta...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 09:47   #1189
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
dakle stavio si joj manje gunove..a koji upgrejdovi?
Prije bi rekao da sam joj ostavio manje gunove
Sta se tice upgradeova, nemogu pokrenit wows da ne krepa comp (jebe me nepajanje), al sam isao na preciznost topova i onaj zadnji kamuflaza skill. Nije da mozes puno birat.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 11:35   #1190
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Moram priznati da sam jučer po prvi puta posumnjao na aim bot. Partija gdje smo igrali Cadenzza, Gnujko (najtvrđi) i ja. Nas dva u Pepsicolama, Tvrdi u Pljeskavici.

Ide nas dosta dobro, rokamo po New Yorku kad vidim da mi doletava salva od Colorada. Dakle samo dvije stražnje kupole = 4 granate. Bio sam na 3/4 ... 1/3 HP-a. I lik mi spiči 2 Citadele, Devastating Strike. A vozio sam cik cak cijelo vrijeme.

Igram tog Colorada i na toj udaljenosti (preko 16km) pogodit nešto je lutrija uz njegovu disperziju, da ne velim dok nešto manevrira. Ovo je ili najsretniji pogodak, ispaljeno napamet ili varanje iako ne vidim kako kad aimbot jedino predviđa trenutnu mjesto gdje ćeš biti - ako se promjeni smjer i brzina je beskoristan. Valjda najsretniji pogodak od kako igram WOWS / 4. put one-shotan od kad vozim Pepsi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 11:47   #1191
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
RNG god ga je pomazio plus jako puno sreće....shit happens...Ali ja sam imao WTF effekt jer u žaru borbe se osvrnem uvijek prema vama da vidim jel trebate pomoć i nakon drugog pogleda "preko ramena" vidim nema te više...rekoh WTF sad si bio tu
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 11:52   #1192
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ja sam u zadnjih 2-3 dana isto malo uhvatio vremena da nabacim koju partiju.

To sto spominjes se desilo i meni, ali ja sam bio taj koji je pucao. Uspio sam Clevelanda sa full hp skinut u jednom salvu. Pucao sam iz Konga.

Isto tako sam sredio Konija, sto me zbilja iznenadilo jer nekad da se postavim na trepavice ne mogu ga probit, pa makar i s 10ak km.

Jucer sam ispizdio na Ranked. Tamo zbilja igraju idioti. Imamo DD-a u timu, lik tek nakon 5 min krene capat baze, za poludit. Ja s BB-om moram capat baze jer isto lik u DD-u krene u nekom desetom smjeru, umjesto da odmah ode capat.

Ostatak ekipe da ne govorimo. CA koji mi treba bit support, i meni i DD-u, ode naganjat CV po mapi, sto definitivno nije bio prioritet. Hrpa situacija, uglavnom za izgubit zivce.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 12:06   #1193
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Moram priznati da sam jučer po prvi puta posumnjao na aim bot. Partija gdje smo igrali Cadenzza, Gnujko (najtvrđi) i ja. Nas dva u Pepsicolama, Tvrdi u Pljeskavici.

Ide nas dosta dobro, rokamo po New Yorku kad vidim da mi doletava salva od Colorada. Dakle samo dvije stražnje kupole = 4 granate. Bio sam na 3/4 ... 1/3 HP-a. I lik mi spiči 2 Citadele, Devastating Strike. A vozio sam cik cak cijelo vrijeme.

Igram tog Colorada i na toj udaljenosti (preko 16km) pogodit nešto je lutrija uz njegovu disperziju, da ne velim dok nešto manevrira. Ovo je ili najsretniji pogodak, ispaljeno napamet ili varanje iako ne vidim kako kad aimbot jedino predviđa trenutnu mjesto gdje ćeš biti - ako se promjeni smjer i brzina je beskoristan. Valjda najsretniji pogodak od kako igram WOWS / 4. put one-shotan od kad vozim Pepsi.
Mislim da aim botova ima puno više nego što ekipa misli. Mene je recimo u Kievu, sa 12km tip u New Mexicu riješio u 2 šuta, što je praktički nemoguće jer sa kievom idem 40 čvorova + 2.5 sekunde rudder shift, non stop cik cak.

Nedavno je bila afera na WoWs forumima jer su Supertesteri uhvaćeni da koriste aimbot, a opravdanje je bilo da testiraju efikasnost brodova sa savršenim ciljanjem. Pa ti sad vidi...
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 12:39   #1194
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sjećam se toga. Taj supertester sad više nije supertester, ali svejedno...

Od subote me neide s Pepsi. Nemrem nikaj pogodit, i radim gluposti. WR mi je bio 57%, sad je 53% dok je survival rate pao sa 73% na 70%. S Pepsi imam najviše preživljenih partija.

Primjer gluposti: neki dan u Ranked na 8 km sa New Orleansom okrenuo bok Carolini. Lik me one-shotao samo tako. Ispričao sam se timu i ugasio igru za taj dan. Srećom smo ipak dobili partiju.

Imam dojam da ako igram u kasnijim večernjim satima s Pepsi me više baca u T9 partije nego ranije oko 18-20h. Kao da ekipa s višim tierima kasnije navečer igra.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
RNG god ga je pomazio plus jako puno sreće....shit happens...Ali ja sam imao WTF effekt jer u žaru borbe se osvrnem uvijek prema vama da vidim jel trebate pomoć i nakon drugog pogleda "preko ramena" vidim nema te više...rekoh WTF sad si bio tu
Bio sam pristojan na TS-u pa nisi čuo moj WTF efekt.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 13:04   #1195
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Izgleda da su ti ga... tvrdo uvalili, Thor.

BA DUM TSS
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 13:09   #1196
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Cudite se ko blesavi na aim bota, i nije aim bot nego Aim Assist.

Ekipa sta sa 15-20km gadja sa BBom i sve pada prema citadeli, rng disperzija na stranu, bez ranging shotova il icega, ekipa sta puca na metu isti sekund kad se pojavila (jer mu kruzic kaze gdje da puca), ljudi sta gadjaju druge brodove koji jos nisu izasli iza otoka, jer im opet kruzic pokazuje gdje ce brod bit kad shelovi dodju tamo.

Vidio sam kako to radi, sad mozes iz aviona vidit da masu ekipe to koristi ingame. I ne trude se sakrit to, pucaju HE ravno u citadele umjesto u superstructure.

@Lun
Je, navodno se ST zajebavao sa time i izasle slike, pa ga ekipa pitala sta je taj kruzic, a on se pravi glup. To je scalabilni nisan iz Aslain packa, pa su ga uhvatili u lazi. Pa je srao da je test server, a igraci u njemu nisu bili super testeri (pa kako su bili tamo), pa da kao oni testiraju aim assiste da kazu WGu kako rade (jer su strucni za popizdit), pa je na kraju lik izbrisao slike i sve je to trajalo 24 sata, na kraju ga je WG makao iz ST ekipe jer nemogu dokazat nit opovrgnut da je koristio to.

Sta bi reklo da internom provjerom APIa accounta nisu u stanju vidit kako je nekome accuracy porastao nenormalno u kratkom roku, il kako mu je average dmg isao u nebo, cak i debelo vise nego sta drugi rade prosjecno sa tim brodovima. WG sistem
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 20:45   #1197
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Evo kako to izgleda...da čovjek izgubi volju za igru. Jel čim tim ljudima ne banaju accounte onda valjda WG nema ništa protiv toga...

https://www.youtube.com/watch?v=ugwehwBeIBk
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 21:28   #1198
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Bas tako, sad kad si pogledao replay i vidio kako igraju sa AA, reci koliko si puta bio svjedok ovakvim glupostima.



Tek ce za 10-15 sec izac iza otoka a vec mu ekipa gadja citadelu Nagledao sam se toga. Al ovaj free AA mod ima gadan zajeb, radi samo ako lik ide broad side i neki mali angle tipa ispod 20°, sve preko toga nisan pokaze da gadjas kao da lik plovi broadside i nemas ga shanse pogodit.
Em onaj dan kad promjene verziju i AA prestane radit, ekipa nije u stanju pogodit ocean, bas vidis kako nemaju pojma gadjat. Em toliko ovise o tome da ako su i znali gadjat, sad su zaboravili jer su se oslanjali na mod.

Overall, ovo nisu tenkovi gdje je travel time shella 1-2 sec, ovdje imas po 18-20 sec travel time i 30sec reload, naravno da je to vjecnost i da ce netko napravit mod da iskoristi to vrijeme. Nije mene strah AA iz daljine, cim indikator pokaze incoming, okreci ili cim si detektiran, to je lako izbjec. Al one na ispod 10km sta te pogodi u 2-3 sec nemas vremena okrenit brod il anglat, sve je direkt citadela sa puno manjim spreadom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 21:50   #1199
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Iskreno, ne treba mi nikakav aim assist mod da tako sprašim ekipu. To već iz iskustva mogu procjeniti. APP metoda, koji puta pogodim lika koji tek izlazi (problem je jedino udaljenost, to odokativno). Slično je i sa torpedima, samo tamo imam legalan nišan - bitno je samo da je brod spotan (tako je pao one shot Tirpitza iz par postova gore).

Ne želim otvarat pandorinu kutiju samo zato jer sam imao par loših dana s Pepsi, ali prije ovog s Coloradom me Amagi rješio s pol mape. Jest, bio sam na samoj sredini i gađali su me Mogami & Myoko pa nisam mogao previše manevrirati da im ne pokažem bok, ali svejedno jesam vijugao. Jesam pod dojmom da je ekipa zadnjih dana postala preciznija nego inače. No, još uvijek mislim da to nije do aim assista nego da sam imao niz lošijih partija.

Ne zavaravam se da smeća koje to koristi nema. Ali, niti jedan aim assist još ne može predvidjeti gdje i kako ću ja manevrirati, pogotovo ako se radi o okretnom brodu poput Pepsi i udaljenostima od 14-15 km.

Top tip: ako voziš cik-cak i vidiš da ti ide salva, jednostavno prestani vozit cik-cak i napravi veći zaokret u zadnjem smjeru u kojem ti je bilo kormilo. 99% izbjegavaš svu salvu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 00:07   #1200
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Nabijem ih na onu stvar i te assiste. Stoks svaku igru mora sjebat.
Cuky je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na