Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.03.2017., 23:07   #1
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
TRUST GXT 130 (bežični gaming miš)

Kupio sam Trust GXT130 bežičnog miša u Linksu. Sada imaju akciju na Trust od -25% uz staru akciju
NA Edigitalu je duplo skluplji https://www.nabava.net/search.php?q=TRUST+GXT+130

Riječ je o gaming mišu od 2400DPI. Čini se precizan.
Na prvu ruku prednost je što koristi dvije AA baterije (navikao se na starog Logitech koji isto ima 2 AA), pa je malo teži.
Ima dva programa rada, ECO u kojem ne svijetli ukrasna crvena lampica i "ON" u kojem stalno svijetli crveno.
Laser je bezbojan.
Kvaliteta izrade je na nivou, ne čini se jeftin, ugodno ga je držati.
Ima više moda DPI, gore dolje se šteluje. Kada je na najgornjem, što bi trebalo biti najviše DPI, kao da mi je prebrz kada ga mičem. Ne bi li to trebalo biti obrnuto?

Sve u svemu, dosta dobro, jedino možda srednja tipka pre teško ulazi unutra.

Nego, zna li tko kako bočnu tipku programirati da pritisne nešto drugo, a ne CTRL?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 07:54   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Koliko vidim po manualu, neće ići. Bočne tipke su tvornički fiksirane na CTRL, Back i Fwd. Još jedna potvrda zašto je većina Trust proizvoda polušrot.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.03.2017., 08:18   #3
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kupio sam Trust GXT130 bežičnog miša u Linksu. Sada imaju akciju na Trust od -25% uz staru akciju
NA Edigitalu je duplo skluplji https://www.nabava.net/search.php?q=TRUST+GXT+130

Riječ je o gaming mišu od 2400DPI. Čini se precizan.
Na prvu ruku prednost je što koristi dvije AA baterije (navikao se na starog Logitech koji isto ima 2 AA), pa je malo teži.
Ima dva programa rada, ECO u kojem ne svijetli ukrasna crvena lampica i "ON" u kojem stalno svijetli crveno.
Laser je bezbojan.
Kvaliteta izrade je na nivou, ne čini se jeftin, ugodno ga je držati.
Ima više moda DPI, gore dolje se šteluje. Kada je na najgornjem, što bi trebalo biti najviše DPI, kao da mi je prebrz kada ga mičem. Ne bi li to trebalo biti obrnuto?

Sve u svemu, dosta dobro, jedino možda srednja tipka pre teško ulazi unutra.

http://image.prntscr.com/image/ecf01...64306847a.jpeg
Nego, zna li tko kako bočnu tipku programirati da pritisne nešto drugo, a ne CTRL?
agica nema prakse sa srednjim prstom
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 12:35   #4
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kada je na najgornjem, što bi trebalo biti najviše DPI, kao da mi je prebrz kada ga mičem. Ne bi li to trebalo biti obrnuto?
No, viši dpi, manji pokreti.. Baš zato i nemaju smisla marketinški trikovi od 15 000 dpi i slične gluposti...
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 23:53   #5
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Nego, prođe 4 mjeseca i meni scroll tipka počela škripati kao luda. Kada skrulam dolje malo brže jako škripi. Kako ima jamstvo 12 mjeseci, bi mogao vratiti da dobijem novi ili što...
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na