Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2015., 10:19   #1
Zwer23
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Ima li zainteresiranih za rad na aplikaciji!?

Ima li zainteresiranih za rad na C# Win Forms aplikaciji (jer ja jednostavno nemam vremena za dovršiti ju), (baza je na SQL Serveru), koja je na nekih 60% dovršenosti (znam da je to relativan pojam :=)) a trebalo bi još vidjeti što i kako napraviti i onda ako bi moglo, s njom po mogućnosti na crowdfunding a poslje i dalje, radi se o statistici/analizama za NBA/MLB(možda i NHL) i praćenju uplata. Ako ima zainteresiranih, samo da znaju, zarade nema odmah a to im može biti dodatno učenje i iskustvo, rad na projektu, projekt za referencu ako ne bi se ništa uspjelo dalje(zarada kada bi aplikacija počela zarađivati i generirati prihod i pošteno bi se to podijelilo), a tko zna, možda bude i jack pot!

Prvotna ideja bi bila usavršiti i prebaciti aplikaciju na web, za detalje u inbox a detaljnije razgovore za zainteresirane (ako ih bude) ćemo dogovoriti na skypu ili negdje...BTW. Molim samo ozbiljno zainteresirane sa puno (ili bar dovoljno) slobodnog vremena za rad na aplikaciji.



Zwer23 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2015., 12:56   #2
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
E da si radio u WPF-u ozbiljno bi razmislio, sat/dva bi mogao utuci dnevno u to pa da se sredi laganini... ali WinForms... hnnnng, sretno
GoGzS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2015., 13:38   #3
Zwer23
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
E da si radio u WPF-u ozbiljno bi razmislio, sat/dva bi mogao utuci dnevno u to pa da se sredi laganini... ali WinForms... hnnnng, sretno
Znam, jbga, učio sam programirati radeći to, i uletio u WinForms ne znajući da ću se s tim zeznuti, a i prvo sam to radio samo za sebe, da si olakšam, ali tada je postalo zanimljivo i počeo sam raditi više featursa i proširivati program, pa sada razmišljam da li bi uspio i komercijalno...
I, kao što rekoh,plan je to sve maknuti iz WinFormsa, na WEB bi bilo najbolje, zato i tražim nekoga tko ima volje, vremena i hrabrosti, jer zarada nije garantirana, ali ima potencijala, jer tržište je cijeli svijet, gdje god se ljudi klade, prate statistiku i vijesti iz NBA/MLB/NHL... Ako sam ja iz nule to radio par mjeseci, efektivno 5-6h tjedno, netko tko zna više i ima više vremena, napravio bi to u 2-3mj, jer bi se moglo dosta koda iskoristiti, barem logika toga.
Zwer23 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 09:26   #4
Zwer23
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Baš nitko?
Nema studenata koji bi htjeli radit na projektu, naučiti, napredovati, imati dobar portfolio, uz vrlo moguću zaradu u budućnosti?
Zwer23 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 10:09   #5
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Moj savjet ti je da odmah odustaneš od win forms aplikacije ako ju misliš dalje migrirat na web. Možda uspiješ sačuvati/iskoristiti dio koda ako pređeš na web forme, ali ima tu posla.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na