Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.11.2014., 17:17   #901
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Bitno da G3 dobiva Lolipop i to mu je sad najjaci adut. UI je slicno dosadan kao i TW ali nije ni blizu tak odbojan bar meni. Tak da ce 5.0 jako dobro doc da malo zesce razbije monotoniju.
N3 je po meni cisti phablet sa Stylusom dok je G3 jos uvijek neki klasini flagship na granici sa phabletima i tim monstrumima kaj sad izlaze. Monstrumi jesu al samo je jedna Godzila..
MAGARAC je offline  
Staro 10.11.2014., 18:22   #902
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa zašto te treba ubijat ? LG ima i oku ugodniji UI i fluidniji, što se tiče G3 vs N3. Nije to ni tajna ni čudo.
Brko iskusni čovječe daj ti meni reci kakav je tvoj neki stav između n3 i g3 općenito ??
Goranbm je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2014., 18:38   #903
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam vlasnik niti jednog, ali sam se pošteno "naigrao" sa jednim i drugim.
Kada bi uzimao sebi i kad bi mi izbor bio N3 ili G3, definitivno bi uzeo G3.
Kod N3 me ubija onaj gumb dolje. OK, nije dealbraker ali više volim kapacitivne tipke nego mehaničke gumbe na mobu.
A druga stvar je kompaktnije tijelo ljupši UI.

No daleko od toga da je Note 3 loš. Također fenomenalan mob. Ali jednostavno mi G3 izgleda praktičnije. Ali ono, kao da uspoređuješ Mercedes i BMW i da oba koštaju 40 tisuća eura
Brko je offline  
Staro 12.11.2014., 00:47   #904
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
19h i 19i romovi, navodno testni rom. Pravi lolipop kreće od 20a. Ima ljudi koji su već stavili 19h, sučelje ima minimalne promjene, dosta cucla bateriju vele jedni, drugi da je baterija ok, nema root, art je jedini runtime, jedan od većih bugova koji je uočen jest da se ne mogu u aplikacijama sakriti tipke. Opcija postoji ali ne radi.

Ne znam za vas, ali ja ću čekati, barem do 20b. Trenutno sam na 10m i dobro radi.

Info je pokupljen sa xda i još par foruma.
Pojavila se i finalna 20a verzija na XDA za D855..
MAGARAC je offline  
Staro 12.11.2014., 08:05   #905
saint_s
Premium
Moj komp
 
saint_s's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Next to the Moon
Postovi: 157
LG L90 DUAL D410 - UPDATE




LG L90 DUAL D410

Nakon nepunih 10tak dana druženja...
Cilj mi je bio naći neki dobar mobitel do 1500 kuna, dual sim, fluidan i sa solidnom kamerom, i da nije cigla - svi mi tražimo neki best buy kad kupujemo mobitel. Meni se izbor suzio na Motorolu Moto G(1) dual SIM ili LG G2 mini dual, no kako ih nisam mogao nabaviti, odlučio sam se za ovaj.
Mobitel je kupljen preko oglasnika, dva dana nakon što je kupljen u Tele2. Jedan utor je zaključan na Tele2, a drugi otključan za sve mreže.

Specifikacije uređaja:
Mreža:
2G: GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2
3G: HSDPA 900/1900/ 2100 - SIM 1 & SIM2
Dimenzije: 131.6 x 66 x 9.7 mm
Težina: 125 g (4.41 oz)
Ekran: IPS LCD kapacitivni touchscreen, 16M colors; 540 x 960 pixels, 4.7 inches (~234 ppi)
Zaštita: Gorilla Glass 2
Utor za memorijsku karticu: microSD, do 32 GB
Unutarnja memorija: 8 GB
Povezivost:
Bluetooth v4.0
Infrared port
USB microUSB v2.0
Kamera: Stražnja 8 MP, autofokus, LED bljeskalica; Prednja VGA
OS Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Chipset Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400
CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
GPU Adreno 305
RAM: 1GB
Baterija: Li-Po 2540 mAh
Ostalo:
FM radio
GPS

Kutija je standardna - mobitel, punjač, USB kabel i slušalice.

DIZAJN:
Na prvi pogled, mobitel izgleda lijepo i privlačno, a budući ekran zauzima veliki dio prednje strane mobitela te zbog uskog obruba oko njega, mobitel izgleda manje nego što zaista je.
Poklopac je plastičan, no zbog hrapavosti daje osjećaj čvrstine i ugodan je za držanje.
S desne strane mobitela se nalazi tipka za paljenje/gašenje (kako mobitela, tako i ekrana), a s lijeve tipka za stišavanje i pojačavanje tona (VOL). Donja strana na sredini ima microUSB utor za punjenje, a gornja 3.5 milimetarski jack za slušalice.
Ispod poklopca je prostor za bateriju s kojom mobitel i dalje nekako ostaje lagan, propisana na 2540 mAh, a toliko i ima. Iznad baterije se nalazi utor za microSD karticu, te dva utora za miniSIM kartice, koji se nalaze jedan iznad drugog. Obje kartice su miniSIM, dakle standardne veličine.



EKRAN:
Prvo što me ugodno iznenadilo, a čega sam se prvotno najviše bojao je ekran. Ugodne boje, oštrina, detalji... Sve je tu. Da, vidio sam ljepše, ali s obzirom na 234 ppi-ja, zaista odlično! Druga dobra stvar je svjetlina. Držim ga na 45% i zaista nemam potrebe za većom svjetlinom, osim kada izađem van na direktno sunce. Vidljivost pod kutevima je dobra, a i netko je ranije rekao, ne vidim smisla u dobroj vidljivost pod kutem od 10%, tko tako gleda u mobitel?
Zanimljivost s kojom se prvi put susrećem je tzv. "knock knock" ili "knock on", tj. dva puta brzo kucnuti po ekranu i mobitel se probudi, kao da ste mu stisnuli tipku za paljenje. Stvarno je super i više desnu stranu mobitela uopće ne koristim.
Još jedna dobra stvar je "knock code" - zaštita za ulazak u mobitel kao zamjena za lozinku, pin i uzorak. Radi se o tome da je ekran podijeljen u četiri kvardata, kao koordinatni sustav. Oni to zovu "quad" zaslon. Sami odabitere uzorak, tj. neki redoslijed odabira pojedinog polja, te kasnije kada je mobitel zaključan, tapkanjem po ugašenom ekranu tog uzorka, otključavate mobitel. (Ne to radit kad ste pijani )
Kapacitivne tipke se nalaze ispod ekrana i to redom tipka za povratak, home tipka, tipka postavki za dio izbornika u kojem ste trenutno pozicionirani i na kraju tipka za promjenu SIM kartice. Tipke nisu osvijetljene, ali se brzo nauči gdje je koja, makar bi bilo lijepo da svijetle u mraku.
Veliki plus bi bio da su negdje stavili notification light, ali bilo bi dobro i da ja ne plačem toliko, jer sam dao samo 1300 kuna za ovaj mobitel...



PERFORMANSE:
Kad sam pročitao Snapdragon 400 s Adrenom 305, 1.2 GHz quad core, bilo mi je lakše prilikom kupovine mobitela i nisam se razočarao u brzini i fluidnosti. Sve radi bez greške, brzo, bez zastajkivanja. Igrice baš i ne igram, pa ne mogu bacit neku kritiku. Za sada mi nije još niti jednom otkazao poslušnost ili da sam ga morao čekati da mi nešto otvori i meni je to dovoljno za sreću.
Bacio sam SS AnTuTu benchmark testa. Meni ne znači puno, ako netko voli, neka gleda.



Što se tiče aplikacija koje su došle sa mobitelom, zaista nema puno smeća, više manje par googleovih aplikacija koje se lako uklone i to je to. Ovo je što sam dobio s njim:



Ono s čime bih bio zadovoljniji su brze postavke koje su smještene u jednoj traci i ne mogu se lijepo razvući na cijeli ekran pa da samo poklikate što vam (ne)treba, već treba tražiti po traci. Doduše, traci se mogu dodavati i micati sa njih brze postavke, pa se da urediti.



U gornjem desnom uglu je kotačić koji je pokazatelj na standardne postavke, a tu ima zaista svega:



Zvučnik se nalazi na stražnjoj strani u lijevom uglu i zaista je glasan, tako da se može koristiti za reprodukciju glazbe ili ako želite slušati radio, ubacite slušalice i poslužit će i više nego dobro. Zvonjava je također glasna, može biti i preglasna, zaista ima potencijala. E da, kad smo kod zvona, izbor zvukova zvona i notifikacija je užasan. Tu si morate sam nešto iskopati.

TIPKOVNICA:
Ponuđen je hrvatski jezik, a unos se vrši putem LG tipkovnice, koja se ne razlikuje previše od google-ove, i podržava hrvatski jezik.



GPS nisam koristio, biti će u updateanoj priči.
WiFi radi uredno, signal je dobar, brzo hvata mreže, sve 5.

Mobitel je dual sim kako sam već spomenuo. Dvije standardne SIM kartice, birate jednu kojoj ćete trošiti podatkovni promet, ali nema veze u koji utor ste ju stavili. Samostalno određujete želite li data-u preko SIM1 ili SIM2, a još bolja stvar je da iz oba utora može 3G! Meni to doduše ne znači ništa, jer rijetko surfam, pa radi uštede baterije uvijek imam ograničeno na 2G.
Dual-sim stand-by koncept vjerujem da znate svi, a zadnju desnu kapacitivnu tipku ispod ekrana koristite samo da bi odabrali karticu s koje želite uputiti poziv ili poslati poruku.

KAMERA:
Neću filozofirati, jer nisam neki stručnjak, rađe pogledam slike pa kažem jel mi to ok ili je slabo, pa eto narode par slika:



Jedna u potpunom mraku:



Video nisam snimao, bude i toga...
Prednja kamera je VGA, znači, nema selfija

BATERIJA:
Nakon mučenja sa iPhone 4 (punjenje svaki dan) i Samsung G S4 mini (punjenje svakih dan i pol), došlo je vrijeme da budem miran bar 2 i pol dana.
Nemam dugo mobitel kod sebe, ali samo neka tako ostane.
Do sada sam najduže izgurao 72 sata na jednom punjenju (ostalo još 5% baterije) i žao mi je što nisam screenshotao to.
Ne mučim previše mobitel, ne igram igrice i rijetko surfam (do pola sata dnevno), no imam otprilike 30tak poziva, što odlaznih, što dolaznih, dobrih sat - dva vibera, hangoutsa i messengera, te konstantnu sinkronizaciju 4 maila (s time da jedan dobiva oko 50 mailova dnevno, drugi između 150 i 200, ostali do 20).
Uglavnom, poprilično sam zadovoljan baterijom! knock knock

Ono što je bezveze, graf je jako izdužen i ne mogu vidjeti u jednom okviru život baterije od skidanja s punjača, već bih morao ići raditi screenshotove po 6 sati unatrag (za 72 sata - 12 SS-ova...) i još veća glupost, SOT mi piše samo za posljednja 3 sata. Možda ću morati neku aplikaciju nabacit koja će mi to ljepše ispisati.

Vratimo se bateriji. Ono što veseli je, baterija se gotovo ne prazni u stanju mirovanja. Tijekom noći kroz 8 - 10 sati spavanja, baterija se isprazni 2%, tako da u stanju mirovanja zaista može izdržati.



I za kraj ove epizode, dok mi se opet ne prohtje proširiti ovaj tekst s onime što nisam obuhvatio ili ne naletim na nešto novo:

PLUS:
+ Brzina i fluidnost
+ Ekran
+ Cijena
+ Dual SIM (3G obje kartice)
+ Knock Knock i Knock Code
+ Zvučnik
+ Baterija

MINUS:
- neosvijetljene kapacitivne tipke
- nema notifikacijskog svjetla
- brze postavke
- kamere ?


Evo mali update, i dalje sam vrlo zadovoljan uređajem, a da mi ne bude žao što nisam napravio SS kad mi je baterija izdržala 72 sata u komadu, evo novih SS sa malo više sati rada



I dalje ostaje onaj problem da ne vidite cijeli graf, niti SOT, pa možete reć da je mobitel ležao u mraku negdje, ali imam dva broja unutra, službeni stalno koristim kako sam i ranije naveo, tako da nije baš spavao.
p.s. Neka Vas ne buni ovaj gromić u bateriji na prvom SS - stavio sam ga puniti, jer mi je taman kad sam ga htio SS-at krepao

Vidim da sam dužan još GPS i video... Bude
-->
Citiraj:
Autor saint_s Pregled postova



LG L90 DUAL D410

Nakon nepunih 10tak dana druženja...
Cilj mi je bio naći neki dobar mobitel do 1500 kuna, dual sim, fluidan i sa solidnom kamerom, i da nije cigla - svi mi tražimo neki best buy kad kupujemo mobitel. Meni se izbor suzio na Motorolu Moto G(1) dual SIM ili LG G2 mini dual, no kako ih nisam mogao nabaviti, odlučio sam se za ovaj.
Mobitel je kupljen preko oglasnika, dva dana nakon što je kupljen u Tele2. Jedan utor je zaključan na Tele2, a drugi otključan za sve mreže.

Specifikacije uređaja:
Mreža:
2G: GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2
3G: HSDPA 900/1900/ 2100 - SIM 1 & SIM2
Dimenzije: 131.6 x 66 x 9.7 mm
Težina: 125 g (4.41 oz)
Ekran: IPS LCD kapacitivni touchscreen, 16M colors; 540 x 960 pixels, 4.7 inches (~234 ppi)
Zaštita: Gorilla Glass 2
Utor za memorijsku karticu: microSD, do 32 GB
Unutarnja memorija: 8 GB
Povezivost:
Bluetooth v4.0
Infrared port
USB microUSB v2.0
Kamera: Stražnja 8 MP, autofokus, LED bljeskalica; Prednja VGA
OS Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Chipset Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400
CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
GPU Adreno 305
RAM: 1GB
Baterija: Li-Po 2540 mAh
Ostalo:
FM radio
GPS

Kutija je standardna - mobitel, punjač, USB kabel i slušalice.

DIZAJN:
Na prvi pogled, mobitel izgleda lijepo i privlačno, a budući ekran zauzima veliki dio prednje strane mobitela te zbog uskog obruba oko njega, mobitel izgleda manje nego što zaista je.
Poklopac je plastičan, no zbog hrapavosti daje osjećaj čvrstine i ugodan je za držanje.
S desne strane mobitela se nalazi tipka za paljenje/gašenje (kako mobitela, tako i ekrana), a s lijeve tipka za stišavanje i pojačavanje tona (VOL). Donja strana na sredini ima microUSB utor za punjenje, a gornja 3.5 milimetarski jack za slušalice.
Ispod poklopca je prostor za bateriju s kojom mobitel i dalje nekako ostaje lagan, propisana na 2540 mAh, a toliko i ima. Iznad baterije se nalazi utor za microSD karticu, te dva utora za miniSIM kartice, koji se nalaze jedan iznad drugog. Obje kartice su miniSIM, dakle standardne veličine.



EKRAN:
Prvo što me ugodno iznenadilo, a čega sam se prvotno najviše bojao je ekran. Ugodne boje, oštrina, detalji... Sve je tu. Da, vidio sam ljepše, ali s obzirom na 234 ppi-ja, zaista odlično! Druga dobra stvar je svjetlina. Držim ga na 45% i zaista nemam potrebe za većom svjetlinom, osim kada izađem van na direktno sunce. Vidljivost pod kutevima je dobra, a i netko je ranije rekao, ne vidim smisla u dobroj vidljivost pod kutem od 10%, tko tako gleda u mobitel?
Zanimljivost s kojom se prvi put susrećem je tzv. "knock knock" ili "knock on", tj. dva puta brzo kucnuti po ekranu i mobitel se probudi, kao da ste mu stisnuli tipku za paljenje. Stvarno je super i više desnu stranu mobitela uopće ne koristim.
Još jedna dobra stvar je "knock code" - zaštita za ulazak u mobitel kao zamjena za lozinku, pin i uzorak. Radi se o tome da je ekran podijeljen u četiri kvardata, kao koordinatni sustav. Oni to zovu "quad" zaslon. Sami odabitere uzorak, tj. neki redoslijed odabira pojedinog polja, te kasnije kada je mobitel zaključan, tapkanjem po ugašenom ekranu tog uzorka, otključavate mobitel. (Ne to radit kad ste pijani )
Kapacitivne tipke se nalaze ispod ekrana i to redom tipka za povratak, home tipka, tipka postavki za dio izbornika u kojem ste trenutno pozicionirani i na kraju tipka za promjenu SIM kartice. Tipke nisu osvijetljene, ali se brzo nauči gdje je koja, makar bi bilo lijepo da svijetle u mraku.
Veliki plus bi bio da su negdje stavili notification light, ali bilo bi dobro i da ja ne plačem toliko, jer sam dao samo 1300 kuna za ovaj mobitel...



PERFORMANSE:
Kad sam pročitao Snapdragon 400 s Adrenom 305, 1.2 GHz quad core, bilo mi je lakše prilikom kupovine mobitela i nisam se razočarao u brzini i fluidnosti. Sve radi bez greške, brzo, bez zastajkivanja. Igrice baš i ne igram, pa ne mogu bacit neku kritiku. Za sada mi nije još niti jednom otkazao poslušnost ili da sam ga morao čekati da mi nešto otvori i meni je to dovoljno za sreću.
Bacio sam SS AnTuTu benchmark testa. Meni ne znači puno, ako netko voli, neka gleda.



Što se tiče aplikacija koje su došle sa mobitelom, zaista nema puno smeća, više manje par googleovih aplikacija koje se lako uklone i to je to. Ovo je što sam dobio s njim:



Ono s čime bih bio zadovoljniji su brze postavke koje su smještene u jednoj traci i ne mogu se lijepo razvući na cijeli ekran pa da samo poklikate što vam (ne)treba, već treba tražiti po traci. Doduše, traci se mogu dodavati i micati sa njih brze postavke, pa se da urediti.



U gornjem desnom uglu je kotačić koji je pokazatelj na standardne postavke, a tu ima zaista svega:



Zvučnik se nalazi na stražnjoj strani u lijevom uglu i zaista je glasan, tako da se može koristiti za reprodukciju glazbe ili ako želite slušati radio, ubacite slušalice i poslužit će i više nego dobro. Zvonjava je također glasna, može biti i preglasna, zaista ima potencijala. E da, kad smo kod zvona, izbor zvukova zvona i notifikacija je užasan. Tu si morate sam nešto iskopati.

TIPKOVNICA:
Ponuđen je hrvatski jezik, a unos se vrši putem LG tipkovnice, koja se ne razlikuje previše od google-ove, i podržava hrvatski jezik.



GPS nisam koristio, biti će u updateanoj priči.
WiFi radi uredno, signal je dobar, brzo hvata mreže, sve 5.

Mobitel je dual sim kako sam već spomenuo. Dvije standardne SIM kartice, birate jednu kojoj ćete trošiti podatkovni promet, ali nema veze u koji utor ste ju stavili. Samostalno određujete želite li data-u preko SIM1 ili SIM2, a još bolja stvar je da iz oba utora može 3G! Meni to doduše ne znači ništa, jer rijetko surfam, pa radi uštede baterije uvijek imam ograničeno na 2G.
Dual-sim stand-by koncept vjerujem da znate svi, a zadnju desnu kapacitivnu tipku ispod ekrana koristite samo da bi odabrali karticu s koje želite uputiti poziv ili poslati poruku.

KAMERA:
Neću filozofirati, jer nisam neki stručnjak, rađe pogledam slike pa kažem jel mi to ok ili je slabo, pa eto narode par slika:



Jedna u potpunom mraku:



Video nisam snimao, bude i toga...
Prednja kamera je VGA, znači, nema selfija

BATERIJA:
Nakon mučenja sa iPhone 4 (punjenje svaki dan) i Samsung G S4 mini (punjenje svakih dan i pol), došlo je vrijeme da budem miran bar 2 i pol dana.
Nemam dugo mobitel kod sebe, ali samo neka tako ostane.
Do sada sam najduže izgurao 72 sata na jednom punjenju (ostalo još 5% baterije) i žao mi je što nisam screenshotao to.
Ne mučim previše mobitel, ne igram igrice i rijetko surfam (do pola sata dnevno), no imam otprilike 30tak poziva, što odlaznih, što dolaznih, dobrih sat - dva vibera, hangoutsa i messengera, te konstantnu sinkronizaciju 4 maila (s time da jedan dobiva oko 50 mailova dnevno, drugi između 150 i 200, ostali do 20).
Uglavnom, poprilično sam zadovoljan baterijom! knock knock

Ono što je bezveze, graf je jako izdužen i ne mogu vidjeti u jednom okviru život baterije od skidanja s punjača, već bih morao ići raditi screenshotove po 6 sati unatrag (za 72 sata - 12 SS-ova...) i još veća glupost, SOT mi piše samo za posljednja 3 sata. Možda ću morati neku aplikaciju nabacit koja će mi to ljepše ispisati.

Vratimo se bateriji. Ono što veseli je, baterija se gotovo ne prazni u stanju mirovanja. Tijekom noći kroz 8 - 10 sati spavanja, baterija se isprazni 2%, tako da u stanju mirovanja zaista može izdržati.



I za kraj ove epizode, dok mi se opet ne prohtje proširiti ovaj tekst s onime što nisam obuhvatio ili ne naletim na nešto novo:

PLUS:
+ Brzina i fluidnost
+ Ekran
+ Cijena
+ Dual SIM (3G obje kartice)
+ Knock Knock i Knock Code
+ Zvučnik
+ Baterija

MINUS:
- neosvijetljene kapacitivne tipke
- nema notifikacijskog svjetla
- brze postavke
- kamere ?


Evo mali update, i dalje sam vrlo zadovoljan uređajem, a da mi ne bude žao što nisam napravio SS kad mi je baterija izdržala 72 sata u komadu, evo novih SS sa malo više sati rada



I dalje ostaje onaj problem da ne vidite cijeli graf, niti SOT, pa možete reć da je mobitel ležao u mraku negdje, ali imam dva broja unutra, službeni stalno koristim kako sam i ranije naveo, tako da nije baš spavao.
p.s. Neka Vas ne buni ovaj gromić u bateriji na prvom SS - stavio sam ga puniti, jer mi je taman kad sam ga htio SS-at krepao

Vidim da sam dužan još GPS i video... Bude
__________________
LG L90 DUAL D410 RECENZIJA

saint_s je offline  
Staro 13.11.2014., 15:37   #906
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Napravio mali upgrade. Nexus 5 otišao u penziju i prešao na G3. Nadam se se nisam zeznuo
Razlog prelaska je veći ekran i baterija.

Imate kakav case za preporučit?
Juice je offline  
Staro 13.11.2014., 16:25   #907
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Hehe i ja sam jucer uzeo G3.. Zasad zadovoljan... Ajd ak nadjes neki case dobar podjeli
Goranbm je offline  
Staro 13.11.2014., 16:40   #908
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
A tražim. Po praksi ne mislim davati hrpu para za njih jer uvijek tražim neki minimalistički samo tek tolko od ogrebotina i potrošenosti da štiti.
Naišao sam na ova dva potencijala za sad:
http://www.ebay.co.uk/itm/4007721360...%3AMEBIDX%3AIT

http://www.ebay.co.uk/itm/3710932024...%3AMEBIDX%3AIT
Juice je offline  
Staro 13.11.2014., 17:08   #909
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ja sam narucio par kom sa ebaya cak i neki metalni bumper da vidim kaj je to i wallet jer mi treba. Spigen Ultra fiit je moj minimalisticki samo kaj nije bas najjeftinji ali nije ni skup. Ima dosta dobar lagano gumirani materijal i super je u ruci. Uzeo sam i neka jeftinija stakla pa nek se nade.

G3 je 3850kn u Tele2. Dobra cijena za nase trziste i best buy po meni ak se bas mora uzet novo kod nas.
MAGARAC je offline  
Staro 13.11.2014., 17:17   #910
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Vidio sam taj Spigen ali mi se ne daje 180kn za case.
Juice je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2014., 17:26   #911
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Takve cejseve dobis kod nas za 60kn kaj si linkal, mozda i za manje na Njuskalu..

Imas u GSM draskoviceva ok izbor. Nilkin je dobar ali je isto malo skuplji. Imaju i solidne folije u pakiranjima..

http://www.gsm-electronic.hr/shop/in...y&path=149_591
MAGARAC je offline  
Staro 13.11.2014., 19:30   #912
Goranbm
Premium