Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.09.2014., 09:37   #691
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
eto, nakon tjedan dana korištenja V20f verzije software na G2, moram reći da sam jako zadovoljan. Sve greškice i bugove koja sam vidio su ispravili i dodali nekoliko novih feature-ova. Ugodno me iznenadio LG, prije su bili trube za izdavanje software-a i ispravljanje bugova, ali ovo sad je čista suprotnost...
alengrosevic je offline  
Staro 04.09.2014., 09:48   #692
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
kakav je responce tipki i opcenito softwarea na g2ici. na original stocku mi fali snappy osjecaja sa m8-ice. jeli bolje sa custom romovima?
Fatal je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2014., 11:58   #693
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
pa osobno nisam primjetio nikakav lagg na telefonu. istina nije prenatrpan svime i svačime, ali radi mi jako dobro. Nemam primjedbi na brzinu ili nešto oko response time-a sa ekrana...
alengrosevic je offline  
Staro 04.09.2014., 12:00   #694
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
ma kuzim, ne radi se o tome da lagga nego da moze brze. ako ne umisljam, zbog nekog razloga mi je taj htc ui nekako fluidniji od svih drugih, a na m8ici je posebno ispoliran. dok mi lg ima donekle samsungski stih, pa zato pitam jeli to malo novijim updateima ubrzano
Fatal je offline  
Staro 04.09.2014., 12:07   #695
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Stavi neki rom, tipa Slimkat. Na njemu bi trebalo picit.
Juice je offline  
Staro 04.09.2014., 15:51   #696
Mario.30
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
sry,ako ulijecem u temu,imam pitanje jedno vezano za nexus 4,imam kitkat 4.4 dobio sam update na 4,4,2 ali nece napraviti,stisnem instal i krene pojavi se onaj zeleni andy pocne loading i stane i kaze greska i tak stoji samo.mozda netko ima ideju neku.
Mario.30 je offline  
Staro 04.09.2014., 17:52   #697
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
ma kuzim, ne radi se o tome da lagga nego da moze brze. ako ne umisljam, zbog nekog razloga mi je taj htc ui nekako fluidniji od svih drugih, a na m8ici je posebno ispoliran. dok mi lg ima donekle samsungski stih, pa zato pitam jeli to malo novijim updateima ubrzano
Koristio sam Samsung S i Note seriju. Trenutacno LG G3 imam, i uskoro ide na trznicu. Vracam se iPhoneu. No od svih Androida, ni jedan nije ni blizu po pitanju fluidnosti jednom HTC-u. Ni jedan. Barem moje osobno iskustvo.
Mileni je offline  
Staro 04.09.2014., 19:27   #698
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Koristio sam Samsung S i Note seriju. Trenutacno LG G3 imam, i uskoro ide na trznicu. Vracam se iPhoneu. No od svih Androida, ni jedan nije ni blizu po pitanju fluidnosti jednom HTC-u. Ni jedan. Barem moje osobno iskustvo.
Slabo si ti to koristio očito
Najfluidniji stock/out of box android je bio i ostao lg optimus g, i u 4.1.2 izvedbi, i sad kad je dobio 4.4.2.
Meni kao nekom ko je prošao sito i rešeto s mobitelima je preočigledno da nisi koristio htc-a u ics (ice cream sandwich) inačicama, budući da je tadašnji sense bio ajmemajko laggy i spor, štoviše, htc je na ics-u imao najsporije sučelje, za što je često bio kritiziran uostalom na testovima.
Prvi htc sa vrlo fluidnim sučeljem je tek prvi one (m7), tako da ti izjava pada u vodu kod svakog ko je promijenio više od par mobitela i vidio kako to radi u svakodnevnom korištenju.

Btw, tema su lg mobiteli, tako da....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 04.09.2014., 20:45   #699
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Za OG bi samo rekao da je ovo gore napisano istina. Mobitel je letio na JB i leti sad na KK. Godinu i pol dana bez ikakvog reseta, a brzina na razini
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 04.09.2014., 21:06   #700
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Slabo si ti to koristio očito
Najfluidniji stock/out of box android je bio i ostao lg optimus g, i u 4.1.2 izvedbi, i sad kad je dobio 4.4.2.
Meni kao nekom ko je prošao sito i rešeto s mobitelima je preočigledno da nisi koristio htc-a u ics (ice cream sandwich) inačicama, budući da je tadašnji sense bio ajmemajko laggy i spor, štoviše, htc je na ics-u imao najsporije sučelje, za što je često bio kritiziran uostalom na testovima.
Prvi htc sa vrlo fluidnim sučeljem je tek prvi one (m7), tako da ti izjava pada u vodu kod svakog ko je promijenio više od par mobitela i vidio kako to radi u svakodnevnom korištenju.

Btw, tema su lg mobiteli, tako da....
U pravu si. No samo u vezi jedne stvari. Nisam koristio HTC kad je ICS bio u modi.

No da je prvi fluidni m7 - nisi ni malo u pravu. U vrijeme kad je HTC Desire HD izasao i tad je sense bio najfluidniji. IMHO da jos jednom ponovim.

A izjavu da sam vidio i koristio vise mobitela lako potkrijepim i konkretnim dokazima ukoliko je potrebno. Cca 20-30 samo tokom ove godine, a ukupnu cifru ne znam vise ni sam.

Sto se tice daljnje rasprave, mozemo preko pm-a. Jer kako si i sam rekao, lg je tema

P.S.
I malo sam se preracunao. Xiaomi sa MIUI je u rangu HTC-a. Ostalo meni osobno nije vrijedno ni spomena (stock na nexusu ne racunam)
Mileni je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2014., 21:34   #701
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Zasto se stock na Nexusu ne racuna Za fluidnost na Androidu ne treba gledati dalje od toga. Zato mi je smijesno kada vidim postove tipa Nexus 5 je vec zastario model, valjda jer nema dovoljno bodova na benčmarkovima, ili 2K rezu koju nitko ne vidi na tim sicusnim dijagonalama. Mene osobno nije bas odusevio taj sense ui na M7. Stuca i on itekako i ima svojih musica.
Rista je offline  
Staro 04.09.2014., 21:57   #702
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ma N5 se ne racuna, posto se nemre s njim niko ravnat
Mislim da dost njih nije isprobalo N5, pa otud i tvrdnja da je htc no1 po pitanju 0% lagga..
zvonac je offline