Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.11.2011., 22:30   #1
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
(riješeno) nVidia GeForce GTX 560 Ti zamrzavanje računala

http://www.zotacusa.com/geforce-gtx-...50301-10m.html
riječ je o gore navednoj grafi
konta mi je :
Q9300 @ 3.0 + freezer z pro
4x1Gb ddr2 800 mhz kingmax 5 5 5 15
Gigabyte Ga P35 DS3
OCZ VERTEX pro LE 80Gb
Samsung 320Gb
ZOTAC GeForce GTX 560 Ti
Sharkoon SHA450-8P 450W
(spojena su mi još 2 neonska svjetla )
grafičku sam kupio prije 2 dana gdje sam igrao COD MW3 i bez ikakvih problema je sve radilo kako treba.Nakon toga sam upalio witcher 2 i nakon 5 do 10 minuta igranja monitor mi je postao crn vent na grafičkoj se počeo vrtiti brzo i cijeli komp je sam zaštekao ^^

dali je moguće da za gore konfu mi je napajanje preslabo i ako je u tome problem dali može preporuka napajanja?

Testirao sam s everest stability test cpu i memoriju te je sve prošlo ok...

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 18.11.2011. u 01:04.
d0magoj_OS je offline  
Staro 15.11.2011., 22:36   #2
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
pokreni test koji opterecuje grafu max te ujedno i CPU, recimo prime i furmark pa vidi. Ja bih rekao da je napajanje preslabo, da te ono zeza. s ovim testom ces vidjeti.
alengrosevic je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.11.2011., 22:38   #3
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Vrati CPU na default taktove pa probaj opet
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 15.11.2011., 22:41   #4
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Ja baš nemam povjerenja u takva napajanja. Bilo bi dobro da posudiš neko brand napajanje i za probu ga upikneš u svoj komp. Od napajanja bi preporučio XFX 450. Testiraj komp na defaultnim postavkama.
ShanTech je offline  
Staro 15.11.2011., 23:12   #5
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
vratio sam sve na defaultne postavke i problem ostaje isti.....i dalje nakon nekog igranja monitor zacrni sve zablokira vent se počne jako vrtiti i računalo radi neki čudni zvuk kao s strujom :S

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 16.11.2011. u 01:32.
d0magoj_OS je offline  
Staro 15.11.2011., 23:37   #6
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Ja baš nemam povjerenja u takva napajanja. Bilo bi dobro da posudiš neko brand napajanje i za probu ga upikneš u svoj komp. Od napajanja bi preporučio XFX 450. Testiraj komp na defaultnim postavkama.
ma ti brate mili nemas pojma i trkeljas bezveze:


ne, opravdanje ne moze biti nikakvo, reci za nesto sto je vec fest na trzistu da ne valja i prakticki ga trpati u "takva napajanja" (pretpostavljam rang MSa, LinkWorlda, Frontiera i slicno) jer se pojavio XFX (sisa ispod) i onda samo njih preporucivati.........

naravno, pod uvjetom da je ovaj sharkoon ispravan, inace sve pada u vodu i naravno da je PSU najvjerovatnije krivac.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 15.11.2011., 23:53   #7
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Moj pitaj boga kolko star Sharkoon 480W je držao cross Hd 6850/6870, pa tolko o tome da ga mož trpat pod "takva napajanja"...
blackened je offline  
Staro 16.11.2011., 00:31   #8
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
evo stavio sam sve na default postavke u biosu igrao neko vrijeme i problem je isti...sve zablokira,pojavi se crni ekran i računalo kao da radi neki čudni zvuk s strujom ( kao da zuji :S )
bez obzira bile sve postavke na default ili klokano problem ostaje isti.

A nisam baš pri nekim novcima recimo max 400 kn bih mogao odvojiti sad za napajanje neznam ni koliko ovo moje vrijedi koje imam. :S

uskoro ću probati odvrtiti 3D mark neki pa vidjeti dali će s grafičkom sve proći ok...(sve na default postavkama naravno)

zbunjuje me ovo baš :S
čekam da se skine 3DMARK11 pa javim s rezultatima.nadam se da nešto nije otišlo grafička je stara 2 dana :S

PART2

3DMARK11
test pod default postavkama:
http://i42.tinypic.com/k48q1.jpg
http://i42.tinypic.com/eslo5c.jpg

cijeli 3dmark11 je prošao bez problema

pokušati ću sad opet klokati memoriju i procesor pa odvratiti 3dmark11 da vidim dali je problem u tome bio ili ne .

PART3

3DMARK11
test s klokanim procom i memom.
http://i40.tinypic.com/wbxffk.jpg
procesor je s 2.5 na 3.0 i memorija umjesto latencija 5 5 5 18 sam stavio samo na 5 5 5 15, i dalje su 800mhz
3dmark11 test:
http://i44.tinypic.com/156a05v.jpg

i kad je računalo klokano (kao i prije dok sam igrao witcher2 ) 3dmark11 prođe bez ikakvih problema.

zašto onda u witcher 2 mi se dogodi ovaj gore problem :S :S
dali ima veze s spajanjem ovih gluposti na grafičku(jedan takav konektor imam na napajanju pa sam ga spojio direkt iz napajanja u 1 utor drugi sam iskoristio onaj konverter za taj utor...)
http://i39.tinypic.com/rr8bbl.jpg

ostaviti ću preko noći neke testove stabilnosti računala čisto da vidim dali je sve uredu po tom pitanju...
ako netko ima nekih stavjeta dobro bi došli...baš me frustira ovaj problem :S

PART 4

test stabilnosti je radio 6:30 h i sve prošlo bez problema:
http://i44.tinypic.com/d43km.jpg




neki savjet pametni ili ne? dali da kupujem novo napajanje ili ne? dosta hitno mi ovo :S

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 16.11.2011. u 15:26.
d0magoj_OS je offline  
Staro 16.11.2011., 14:59   #9
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Spoji molexe na oba priključka od adaptera. Kolko vidim, nisi. Za svaki slučaj kombiniraj jedan s jednog, a drugi s drugog raila.

@Burko
Mnogo si bistar, ak ti nešto nije jasno javi se na PM.
ShanTech je offline  
Staro 16.11.2011., 15:15   #10
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Pokušaj posuditi neko jače napajanje iako ne bi trebalo biti problema s tim Sharkoonom, ali bar da otkloniš tu sumnju.
Probaj ustanoviti odakle se čuje to zujanje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2011., 15:49   #11
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
@Burko
Mnogo si bistar, ak ti nešto nije jasno javi se na PM.
jesam li? barem ne pisem ovakve bedastoce, mozes se sada izvlaciti do sutra, to je istina. reci da je sharkoon "takvo" napajanje moze znaciti da se jedino ne kuzis ni pol sto bi trebao u tematiku, i zamisli, jos preporucis covjeku kupovinu novoga napajanja........ a lako vjerovatno da nije problem uopce u napajanju.


tako da nemam ja vise sta se natezat s "poznavateljima" preko PMa, hvala na ponudi.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 16.11.2011., 16:39   #12
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
ae se nemojte prepirat bezveze oko gluposti čovjek je rekao svoje mišljenje (bilo ono upravu ili ne) ajmo bolje riješiti ovaj problem ^^

spojio sam sad ona 2 konektora na grafičoj preko 2 konvertera:
http://i41.tinypic.com/106x47a.jpg
idem malo odvrtiti igru pa vidjeti što se događa po tom pitanju....

dali je moguće da mi matična ploča i grafička nisu kompaktibilne jedna s drugom?

išao sam na voltage calculator i maximalno za ovu moju konfu izbaci mi da treba oko 430 - 440 W sad neznam koliko vjerovati tim voltage kalkulatorima? :S
d0magoj_OS je offline  
Staro 16.11.2011., 16:46   #13
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Ako voltage calculator kaže da je dobro, onda je DEFINITIVNO dovoljno napajanje, jer oni pretjeruju naveliko.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 16.11.2011., 16:48   #14
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
cuj, ako spajas ovaj molex adapter na 6 pinski za graficku, onda je najbolje spojiti jedan molex s jednog raila, i drugi s drugog raila. jer je to onda najbolje raspredeno opterecenje.

drugo, nekako je najbolje da odneses komp negdje na testiranje, pokazes (opises) problem deckima, pa neka ti bace dijagnozu. ako i jest napajanje, ok, nije ispravno 100%, uzet ces drugo i problem rjesen.

ali moze biti i maticna, mozda cak i graficka, mozda sistem/hard disk......... ima toga.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 16.11.2011., 16:49   #15
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Nismo se dobro razumjeli...
Slika
ShanTech je offline  
Staro 16.11.2011., 16:51   #16
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
spojio sam sad ona 2 konektora na grafičoj preko 2 konvertera:
http://i41.tinypic.com/106x47a.jpg
ShanTech misli na ovog sto je zaokruzen zeleno, na njemu su 2 molex konektora pa pita da li je i drugi spojen jer se ne vidi.

edit:
spor sam :P
veve je online  
Staro 16.11.2011., 17:01   #17
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
ista stvar i kad je ovako spojeno kao što ste rekli nakon 10 15 minuta igranja problem ostaje isti....grafička nemože biti jel je stara 2 dana a i sa prijašnjom grafičkom sam imao isti problem ( HD 4670 1GB) u nekim igrama.....problem je isti i s ovom novom grafom.

ako je stvar u napajanju isključio sam sad sve ostale HDD osim sistemskog,neonske lampe....ostavio samo grafičku matičnu proc i sistemski hdd....

problem je što nemam nikoga tko ima jako napajanje da mi ga posudi da viidm u čemu je problem a i kome da ga u osijek odnesem da mi može provjeriti u čemu je kvar?

jel moguće da je matčna prestara?

PART2

PROBLEM ISTI

isključio sam neonke ostale HDD,...ostavio sam samo uključeno grafičku matičnu i 1 SSD na kojem je igra instalirana...isto nakon neko vremena igranja problem je isti!

Pa nemoguće da je onda napajanje :S

uspio sam snimiti video kratki ovog što mi se događa možda pomogne malo oko riješenja ovoga :S

http://youtu.be/Hn0raQtPRCk

(sorry na mračenju u videu ^^)
ludim dao sam prije 2 dana 1800 kn za grafičku i događa mi se ovo...

dali netko zna nekoga iz os koji bi mi mogao pregledati računalo a da nije vemil links ili tako nešto jel e mi naplatiti servis računala ili pregled kao suho zlato :S :S

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 16.11.2011. u 17:16.
d0magoj_OS je offline  
Staro 16.11.2011., 17:15   #18
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ako si imao isti problem s 4670........ koja trosi nekih 60W iz maticne......... mislim da nije do napajanja.

nema u osijeku niti jedne IT trgovine sa servisom? kvragu, riskiraj 100-200 kuna za dijagnozu, gtx560 je koliko bila, min 1500 kuna?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 16.11.2011., 17:20   #19
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
nosim SSD na kojem je instalirana igra i grafičku kod kolege koji ima 8500 procesor isto memorije ( i marka memorije ista ) samo noviju matičnu...kod njega ćemo spojiti moj ssd i grafu pa vam javim kako je to prošlo.....ako tamo nebude isti problem onda je stvar u matičnoj :S.kolega ima napajan je chiftec 450W..

javim za 2 3 sata što se dogodilo s time .

njegova matčna je :
Matična ploča GIGABYTE GA-P43-ES3G, iP43/ICH10, DDR2, zvuk, G-LAN, S-ATA, PCI-E, s. 775
d0magoj_OS je offline  
Staro 16.11.2011., 17:34   #20
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
ja bi malo na tvom mjestu izvadio rama, na primjer 2 keksa pa probao.. I vratio latencije na default. Nije sigurno do proca, grafe i napajanja! Ne znam koje drivere koristis za grafu.. Probaj instalirat neke starije..
__________________
dean225 je offline  
Staro 16.11.2011., 17:34   #21
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
ShanTech je offline  
Staro 16.11.2011., 18:37   #22
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
evo ovako grafička i ssd su odnešeni kod kolege spojili tamo ( na njegovo napajanje i matičnu koju sam gore napisao)

problema nema kod njega nikakve greške i slični problemi..

sad sam njegovo napajanje (chiftec 450W) donio kod sebe pa idem se igrati malo....
ili je matična ili napajanje ako nebude bilo sad problema onda je napajanje ako bude i dalje bilo problema onda moram kupiti novu matičnu..


PART2


Stvar je u napajanju...moja konfa s koleginim napajanjem ( chiftec 450W) radi sve bez problema...ovaj gore problem više nepostoji( sve scene gdje se događao taj problem prošli...testirali..sve ok..)

dakle trebam kupiti novo napajanje :S

može neke preporuke?

nemogu vjerovati da je sve ovo napajanje :S kako se moglo samo tako pokvariti od sebe a da opet računalo radi kako treba iako je ono pokvareno :S nije mi jasno ovo...
http://www.links.hr/?naziv=napajanje...kl=052.712.064

s tim napajanjem mi radi sve dali je onda ovo ok izbor ako baš nisam pri novcu :S

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 16.11.2011. u 19:01.
d0magoj_OS je offline  
Staro 16.11.2011., 20:39   #23
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Ja ne bi uzeo tig Chiefteca. Dodao bi 24kn i kupio XFX 450 koji u Linksu košta 399kn.
ShanTech je offline  
Staro 16.11.2011., 21:59   #24
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Ja ne bi uzeo tig Chiefteca. Dodao bi 24kn i kupio XFX 450 koji u Linksu košta 399kn.
budem onda to uzeo čim prodam grafičku staru (HD4670 + accerro S1 )

hvala ekipi na pomoći

Čisto informativno zašto se to dogodilo? :S dali je moguće da sam ja nešto zeznuo pa se napajanje ubilo ili je to samo od sebe? sjećam se kad sam kupio to sharkoon napajanje bilo je na cijeni...:S

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 17.11.2011. u 13:07.
d0magoj_OS je offline  
Staro 17.11.2011., 20:30   #25
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
nevjerovatno jučer sam spojio chifteka 450 od svog prijatelja i radilo je bez problema danas spojim svoje novo napajanje:
CHIFTEKgpS 550 ABA igra m i opet nakon nekoga vremena mi se dogodi isti problem.

Neznam više što je ovo ....dali je nakraju matična ploča ili je moguće da je i ovo napajanje pokvareno? (napajanje nije novo dobio sam ga u zamjenu za stariju grafičku...)

PART2

Idem opet kod kolege posuditi napajanje i igrati se cijelu večer s njegovim napajanjem....a sutra sam nazvao nekoga čovjeka iz servisa za računala ljepo odnese si komp kod sebe jel ovo više nema smisla :S

bacio bih ga kroz prozor najrađe sad ....

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 17.11.2011. u 20:54.
d0magoj_OS je offline  
Staro 17.11.2011., 20:54   #26
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ma nije do napajanja 100%. I staro ti je ispravno. Taj proc vuce 95w. Imaš dosta struje. Vrati sve postavke u biosu na default.. i proc i rame i grafu. Izvadi 2 keksa od tih 4x1 gb što imaš van pa probaj. Ako ti se javlja problem samo u toj igri, ponovno instaliraj igru. Možda je u instalaciji problem..
__________________
dean225 je offline  
Staro 17.11.2011., 21:33   #27
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ma nije do napajanja 100%. I staro ti je ispravno. Taj proc vuce 95w. Imaš dosta struje. Vrati sve postavke u biosu na default.. i proc i rame i grafu. Izvadi 2 keksa od tih 4x1 gb što imaš van pa probaj. Ako ti se javlja problem samo u toj igri, ponovno instaliraj igru. Možda je u instalaciji problem..
to s default postavkama sam probao i dalje mi je problem bio isti...ovako ću sad:

1. spojiti ću napajanje od kolege i testirati s time ovako kako je.Ako nebude bilo problema onda sam potrefio još jedno loše napajanje.

2.Ako s koleginim napajanjem problem se dogodi isti onda ću vratiti svoje staro napajanje i testirati s memorijom.1 po 1 keks (sve default).Ako problem bude isit s sva 4 keksa onda nije ni do memorije niti do napajanja.

onda ću barem znati da nije grafička da nije napajanje i da nije memorija.Dakle ostaje mi samo procesor (ALI proc sam 6:30h pustio pod stresom isto tako i memoriju stavio sam sliku gore evo je opet: http://i44.tinypic.com/d43km.jpg i prošlo je sve to je čak s klokanom konfom ne na default postavke)

mislim da je u pitanju ILI memorija ili matčna..evo idem sad sustav eliminacije igrati se večeras..

a sutra će taj kolega doći iz servisa nekog računala pa ako on neustanovi problem kod njege cijelo računalo ide kod njega na testiranje...

al zašto to sad nemože raditi normalno sve

PART2

Neznam zašto mi se jučer nije dogodilo to s koleginim napajanjem ali evo isti problem i s njegovim napajanjem.
Dakle nije napajanje,nije grafička,nisu hardovi.
ili je memorija ili matična ili procesor.

idem sad stavljati jednu po jednu memoriju i vidjeti kako će to proći.

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 17.11.2011. u 22:12.
d0magoj_OS je offline  
Staro 17.11.2011., 22:17   #28
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Malo sam se pogubio u ovome svemu, ček, tebi se to sa crnim ekranom dešava samo u Witcheru?
blackened je offline  
Staro 17.11.2011., 22:28   #29
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Malo sam se pogubio u ovome svemu, ček, tebi se to sa crnim ekranom dešava samo u Witcheru?
da.ali recimo i u drugim grafički zahtjevnijim igrama...

sve sam sad vrato na default ( i s 3 napajanja) problem isti ..sad stavljam memoriju po memoriju pa idem vidjeti ispočetka dali je možda problem u jednoj od memorija...

part2

memorija je
skidao sam jednu po jednu dolje i posebno ih stavljao...kad stavim jednu memoriju za koju sam 1000% bio siguran da je ispravna i dosta odigrao nigdje nije bilo ovog problema.

sad moram naći samo koja točno nevalja...

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 17.11.2011. u 23:12.
d0magoj_OS je offline  
Staro 17.11.2011., 23:29   #30
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
da malo citas, jos jucer sam ti rekao gdje je problem. Trazi koji keks ti ne valja.. Mogu bit svi i ispravni ali nemogu raditi skupa na toj ploci u paru..
__________________
dean225 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na