Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2022., 07:27   #64651
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,100
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Prolazi sve u što se toči gorivo, tj. nije na struju Hejt train je sada na struji. Tko nema para za SUV, uvijek si može kupiti neki kombi, isto se sjedi povišeno
Ljudi stare, ne igraju više po cijele dana igrice pred kompom, prioriteti se mijenjaju

Btw, evo dobre električne opcije za "oživiti" neko starije prometalo

https://ev-evolution.eu/solution/fia...onversion-kit/

S obzirom da su nabili cijene novima, a kupovina rabljenog električara je rizik ako su baterije loše, a koštaju više nego taj auto, u ovoj opciji imaš univerzalne lako zamjenjive baterije.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 08:09   #64652
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Svicarska krece u restrikcije za vlasnike EV-a...
https://www.spiegel.de/auto/schweiz-...b-a2d0f6d03081
Čini se meni da ti nisu do kraja pročitao vijest.

Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Sta se ovo događa na ovom forumu? Ljudi pricaju pozitivno o SUV-ovima?


Evo sve se okrecem oko sebe i gledam da nije skrivena kamera

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
Čekaš da netko spomene X5 u pozitivnom kontekstu?


Nismo dugo o škodama.

IMG-6419

ZAGORJE-ZG-SMB

ZAGORJE-ZG je bilo 3,8

Lagana vožnja autoput ništa pretjerano od 110-150 kako gdje kako kada. Brza cesta 110. Grad manje više po ograničenjima + 10% i tempo za hvatanje zelenih na semaforu (ne divljanje nego opuštena i glatka vožnja).
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 12:41   #64653
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova

Čekaš da netko spomene X5 u pozitivnom kontekstu?

Pa ne mora biti X5. Nisam ja neki BMW fanboy, samo mi tipiziranja i stereotipi idu na zivce. Na to stvarno imam kratak fitilj, radilo se tu o nacionalnom/teritorijalnom, koji-auto-vozis ili cak evo u danasnje vrijeme - koji-mobitel-nosis tipiziranju.
Drago mi je da smo dosli i ovde do spoznaje koliko su SUV-ovi korisni i prakticni, ako se ne gledaju kroz prizmu seljacina koji ih kupe kao produzetak spolovila. Drago mi je da su se takvi koncentrirali oko par modela i proizvodjaca, pa vecina modela ostane i za normalnu ekipu.
Evo meni je recimo Ford Edge odlican i vjerojatno ce biti moj slijedeci auto. Takodjer i gore pomenuti XC60/90, pa recimo Hyundai Santa Fe/Kia Sorento, pa i Skoda Kodiaq ili VW Touareg nisu na meti gore pomenutih kockastih glava, a odlicni su i prakticni.
Naravno, u velikom gradu je problem parkirati se sa njima, ali tko ima dodatni mali auto za po gradu i rezervirano parking mjesto ispred stana/kuce, ovi SUV-ovi su superiorni svemu ostalom na trzistu, naravno IMHO .

Zadnje izmijenjeno od: WraGG. 04.12.2022. u 14:34.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 12:49   #64654
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ja bih uzeo i ove na meti tih kockastih glava. IDGAF ili po naški BMKK tko kupuje i vozi auto koji se meni sviđa. Tako i mob. Previse se brinemo tko šta vozi. Kupujem svojim novcima pa neka takvog vozi čak i Hamm nije bed
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 12:55   #64655
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426


Možda jednog dana kad ostarim onda uzmem suva ili tak nekaj povišeno ali do tada ne mislim davati lovu za 18ice kada se mogu voziti na 16icama niti mislim plaćati previše novaca za gorivo.

Suvovi su superiorni ovisi kaj se uspoređuje i kaj ti je bitno.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 13:02   #64656
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Jel proizvela šta goriva usput, navodno funkcionira samo kod VW?!
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 13:34   #64657
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ja bih uzeo i ove na meti tih kockastih glava. IDGAF ili po naški BMKK tko kupuje i vozi auto koji se meni sviđa. Tako i mob. Previse se brinemo tko šta vozi. Kupujem svojim novcima pa neka takvog vozi čak i Hamm nije bed
Definitivno se slazem sa tobom. Ne bih ja izbjegavao te modele da me se ne bi svrstavalo u neku subkulturu, daleko od toga. Problem je sto takvi kupe auto radi pokazivanja i k***enja, ali ga onda rijetko ili nikako odrzavaju. Dosta cesto ga kupe i zadnjim novcima, pa onda ni nemaju za odrzavanje. Ja sam recimo skoro godinu dana trazio F11 za koji sam bio siguran da je odrzavan kako treba.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 14:24   #64658
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Meni je kod EV najveći problem što mi nije pouzdan za svakodnevni život. OK kao drugi za po gradu (prijatelj uzeo onaj WV UP, preporodio se za grad i mala okolica), ali ako ja moram kroz dan otići PU - RI - ZG - PU i to gledam da sam što prije doma, onda jebiga...makar da se ne lažemo, kojih 80% potrebe bi mi jedan EV mogao odraditi, ali zbog onih 20% je ogromno NE od mene. Sa time da nema puno punionica ako sam vani, a i kada dođe ljeto, a ono još 10 auta ispred mene.

I to je sve legit sto si napisao, i naravno da imaju prednosti i mana. Samo ekipa gleda binarno sve, i moš se slikat za neku konstruktivnu raspravu.



Što se tiče vozača BMW-a, stvari se izgleda mjenjaju. Vidim tu i tamo koji žmigavac i nekidan me lik s bmwom pustio ispred sebe. Šok i vjeverica.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 15:10   #64659
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
80% homosapiensa koji posjeduju vozačku dozvolu zapravo je be ni smjeli posjedovati. Samosvjesnost, svijest o okruženju, svijest o situaciji u kojoj se nalaze, sve izostaje u potpunosti kod najmanje 4/5 "vozača".
Na žalost, slažem se.
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 15:14   #64660
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Automobili

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova



Što se tiče vozača BMW-a, stvari se izgleda mjenjaju. Vidim tu i tamo koji žmigavac i nekidan me lik s bmwom pustio ispred sebe. Šok i vjeverica.
Sad je u điru Škoda ali na malo drukčiji način

https://www.index.hr/mobile/vijesti/...jesti_ostalo_m
spawn je offline   Reply With Quote