Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2013., 19:41   #6421
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Govorim ti iz iskustva riskantno je to
Igra ce radit a nabavljena jeftino i sve to. ALi...
Svaki patch morat ces skidat 'anti ruski patch' s tko zna kakvih stranica
I stalno ti prijeti da jednostavno ne bude funkioniralo jedan put pa ces morat vratit na ruski.

Ako ti se to isplati i za to hoces ustedit nesto love samo naprijed inace nije vrijedno toga.
Nema do tog osjecaja kad samo otvoris launcher i on sve sam radi a ti ko sultan gledas s odobravanjem.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 20:30   #6422
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
gasi se AH, fala kurcu, valjda su malo love izmuzli tamo, sada je red da zadovolje igrače! a ne da imam 350 sati game-a, a drop redovno neka sranja koja ne mogu ni na AH za milju golda prodat, pa craftat brimestone. dakle 18.04 dolazi taj novi patch, ajde možda stignem barbu do 100 dignut, ako i ne dignem bit će blizu, pa s njima nastavljam. WD mi je na 93 još malo pa će 94 paragon, sad ću to dignut u ovih pola mjeseca do 100 pa krećem s barbom.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 20:42   #6423
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
18.03. se gasi AH.
a za patch se još točno nezna..
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 01:38   #6424
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
ne mogu unutra, jel vas jebe eror 3003?
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 01:40   #6425
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
18.03. se gasi AH.
a za patch se još točno nezna..

pa rekli su da će netom prije izlaska ekspanzije, u tom periodu će vjerojatno i ekspanziju izbacit, dakle na proljeće 2014. u svakom slučaju, miriši da će popravit sve zajebe, ali ipak to smo čekali skoro dvije godine od izlaska igre.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2013., 08:01   #6426
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Blizz da praktički javno priznaje da je nešto bila pogreška, nemogu vjerovati...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2013., 21:54   #6427
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ja evo malo poceo s Wizardom igrati lvl60 paragon 5 trenutno ... pratio sam ovaj kanal na youtube : link te slozio wizarda kao ovaj tip (potrosio na AH cijelih 725 000 golda-dok jos radi , a rekao sam da necu), ali nesto krivo radim izgleda ... jos nisam gemove ubacio, nemam vremena, a kako on moze mp10 vozati da ga neubiju ? Jos mi nije jasno, ajde znalci koji vozate Wizarda dajte pokoji savjet...dolaze hladniji dani pa je vrijeme da se Diablo pocme igrati. Moja wizardica: link
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2013., 18:24   #6428
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Možda zato jer je njegov paragon lvl 66? Osim toga pitaj boga kaj mu ima pet za opremu koju nije spomenuo...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2013., 19:18   #6429
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Frendu dropalo Witching Hour belt s dex,vit,pshy res. Metnuo na AH početni bid 150m. Popelo se na viskih 750m a još ima cca 6h. :-o
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2013., 21:35   #6430
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
to je trebao roknut za 200 eurica na rmah
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2013., 21:45   #6431
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Ja evo malo poceo s Wizardom igrati lvl60 paragon 5 trenutno ... pratio sam ovaj kanal na youtube : link te slozio wizarda kao ovaj tip (potrosio na AH cijelih 725 000 golda-dok jos radi , a rekao sam da necu), ali nesto krivo radim izgleda ... jos nisam gemove ubacio, nemam vremena, a kako on moze mp10 vozati da ga neubiju ? Jos mi nije jasno, ajde znalci koji vozate Wizarda dajte pokoji savjet...dolaze hladniji dani pa je vrijeme da se Diablo pocme igrati. Moja wizardica: link
CM Wizz ti treba max cc i bar 2.1 att speeda. Isto tako ti treba bar 20 arcanea on hit. Ostalo su skilovi. Shield moraš koristit i teleport je poželjan. Inače moj Wizz nema ništa resista tako da se tim ne zamaraš.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2013., 03:17   #6432
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Blizz da praktički javno priznaje da je nešto bila pogreška, nemogu vjerovati...

mogu oni priznat šta god hoće, ali sranje koje su napravili ne mogu ispraviti.

a osobno ću debelo razmislit, dal ću kupit ekspanziju, prije svega jer je bezobrazluk dvije godine čekat na nešto što su odmah trebali dati za onih prvih 400 kuna.

a drugo, najiritantnija stvar je kada imaš odličnu grafičku, a ne možeš farmat bez njihovog laga i zatezanja. danas cijeli dan se vučem po ekranu, dva dana radi normalno a onda tri dana nekakva usporenost gdje mi na MP6 treba 2 minute da ubijem elitove, a kada je normalna situacija sredim ih u pola minute. dakle, ja moram zbog njihove neozbiljnosti, mučit se ko budala jer oni nisu u stanju riješit to sranje od laga i zatezanja, i da su oscilacije tolike da ne mogu zadržat barem tjedan dana kakvu takvu kvalitetu gaminga.

to će sigurno biti glavni razlog, ako im ja osobno ne dam ni lipe više. od mene budalu neće radit, ako sam nešto uredno platio onda sam platio i to da mogu normalno igrat, a ne da me oni preko svojih servera i ostalih umotvornia prcaju u zdrav mozak. inače kada sam u mogućnosti igrat normalno, baš mi je gušt igrat, ali to je toliko rijetko da stvarno nemam više riječi koliko sam ogorčen na njihovu neozbiljnost, do sada su već pet puta mogli zakrpat to sranje od igre i omogućit ljudima da ih takve stvari ne ometaju. tolike pare su zaradili samo na RMAH, i opet ih boli džon za igrače. e pa neka budu sigurni, da će im se kod mene to reflektirat s bojkotom kupnje ekpsanzije. pa neka se i idući puta glupiraju, i neozbiljno shvaćaju kupca.