Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.09.2013., 15:33   #6391
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ja solo većinom igram mp9 iz razloga što brzo ide i ne ginem uopće. Dok mp10 me zezaju reflected đubrad al može se igrat komotno. Public uvjek mp10 , još ako ima neki wiz što freeza to ide prebrzo :-)

Drop je ok , dropa mi svako malo neki legendary alii to je 85% za salvageat. Trenutno sam paragon lvl 92 s barbom,dignut ću ga na 100lvl i čeka se expanzija :-) trenutno imam 252k dmg,cc 57.50% , cd 575% , 42k hp....
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2013., 18:02   #6392
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ja kad nastackam bonuse imam oko 290k i 69k life-a, krit neznam neda mi se ić gledat...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 08:17   #6393
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Sereš

Zbog level reduced 20mil? Ajde baš me zanima dal ćeš dobit tolko.
Dobio sam jedva 5 mil
  Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 08:21   #6394
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
eto vam malo D3exp štiva uz jutarnju kavicu...PAŽNJA: SPOILERS AHEAD !

ekipa iz diablofans.com obavlja dataminig buduće ekspanzije ,čiji su se dijelovi pojavili na PTR-u/internom testiranju koje se obavlja preko clienta, i moram priznati da zasad expanzija izgleda zanimljivije nego vanilla D3.

cca 100? novih questova/challenge-a razbacanih po svim actovima ....

popis novih levela
u RoS!

ima podosta stvari koje se testiraju , nadam se da bude dosta i završilo unutra u samoj expanziji
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 09:02   #6395
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
nigdje ne piše kad dolazi ovaj novi patch loot sistemom?
Znam da dolazi neovisno o ekspanziji?
  Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 20:19   #6396
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 20:30   #6397
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
woah....bomba
osobno nisam bio protiv, i ekstra zarada sa strane je dobro došla, ali ništa za čime bi žalio kad maknu...

čini mi se da D3 ide D2 putem...kompletni potencijal se pokazao tek nakon prve ekspanzije...
nadam se samo da budu dobro ukomponirali kakav "trade sustav" tek toliko da ne gledam u lobby-u/channelu hrpu spamera i gold sellera....
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 20:44   #6398
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
znaci priznali su (ako citamo među recima) da su usrali igru sa AH.....to mi nikak nije jasno, ovako genijalnu igru sa svim blagodatima genijalnosti//gušter off

Weeeee.....ajde super mozda se sada pokrene nesto na bolje...iako je malo usrano kaj shutdown slijedi za oko 7 mjeseci....pih....dobro da nisu najavili 2048.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 21:04   #6399
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
jako dobra vijest, ako ne i veća od expanzije, po meni

fala kurcu.
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 21:17   #6400
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
onda je očito istina što se šuškalo od početka, da je ovo svojevrsna beta sa AH i čekali su feedback tako da mogu uštimati igru za konzole pa potom i za PC ,jer im se očito model sa RMAH/AH obio u glavu pa ga nisu htjeli forsirati na konzolama.......

Sljedeći potez : Offline mode
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 17.09.2013. u 21:24.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 21:48   #6401
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova

Sljedeći potez : Offline mode
čisto sumnjam, zbog piratluka
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 22:43   #6402
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
hvala ti bože . Možda na kraju i ispadne dobra igra
__________________
klem je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 23:10   #6403
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Vratila mi se nada u covjecanstvo, sve sam gledao da nije neki prvi april danas
BELIAL je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 23:46   #6404
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Prvi dojam, prokleto napokon.
Onda stanem i razmislim, ako nema AH, novac postaje bezvrijedan osim za gemove i popravke, a svi ce ovisit o sretnom dropu, kojeg ako blizz usere bice gore nego je bilo sa AH. Skupljanje novca za upgradeove je imalo neke cari, sad da bar to nekako srede.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 23:54   #6405
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ukidanjem AH....oni nemaju nikakav prihod od D3...što će sljedeće napravit??? Uvesti mjesečnu pretplatu..... gg blizz bye D3
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 01:04   #6406
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Oni su toliko zaradili na D3 da mogu skorz ugasit ah
A vrlo vjerojatno će još stavit dobre dropove u neko skorije vrijeme da iskoriste ah maximalno.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 01:08   #6407
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ma jesu oni zaradili al ne vjerujem da će ukinut jedini prihod od igre .... :/
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 01:10   #6408
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Tak nesto. Iskoristit AH jos malo, sad su digli prasinu i moglo bi bit svega na AH. Kasnije ubrat jos love sa ekspanzijama, kad ugase AH i dignu igru na visi nivo. Sve u svemu fino odigrano, malo toga prepusteno slucaju i sve se iskoristava maksimalno. Zato cemo se i nacekat ekspanzija i gasenja AH. Treba prvo svaku lipu iscijedit iz ovoga kaj je sad. Nebi se cudio da opet vrate AH u nekoj formi za koju godinu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 11:08   #6409
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Mislim da ce sad ekipa bit u panici, tj, kupuj gold i kupuj po AH jer se gasi, a onda ce bit lutrija nafarmat nesto. Sta je vise ekipe u tome elementu, blizz dobija 15% i trlja ruke.

A nije da smo ocekivali da ce expanzija bit besplatna (lol) jer je ovo ipak Blizz, a sad sa ukidanjem AH ce kao imat opravdanje jer ukidaju dio prihoda. Ma kako god okrenes, nije da im vjerujem da ovo rade jer iz dubine duse vole igrace i zele popravit igru, nego da oderu nas budale za jos malo love.

A druga stvar sta je AH bio dobar, je usporedba itema. Gdje ces sad gledat sta bi ti bilo dobro za build? Vise STR i speeda ili critt?
Ovako si po AH mogao usporedit par razlicitih buildova itema, bez usporedbe i nekog sharing sistema sve ostaje da gledam sta da radim s itemom, da postamo slike ovdje ako nekome treba za gold kojeg nemas gdje potrosit.

Neznam jesu oni toga svjesni, al AH je imao i prednosti nevezan za lovu, il mi nesto propustamo iza scene il oni rade neki zajeb.

Da barem ima neki zatvoreni AH sistem, tipa napravimo svoj PCE kanal, unutra nasi igraci stave iteme na ponudu, da ljudi vide i usporedjuju pa ako im sta treba/koristi da se jave prodavacu ili nesto. Sad ce od velikog multyplayer sistema sve svest na igranje u zatvorenom krugu ljudi, pogotovo sad kad su nas navikli na otvoreni sistem
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 11:11   #6410
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ne radi mi link, odnosno, serveri su na maintainance-u. Što se dogodilo da ste toliko oduševljeni? Jay Wilson dao ostavku i bacio se s mosta?

edit: čekaj, zar ukidaju AH? Kompletno ili samo RMAH?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 11:15   #6411
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Upravo to.....i jos puno dobrih stvari....uveli su offline mode, nema vise AH od sutra, ima ladder....poboljšan je drop tako da postoji velika šansa da na likovima nosiš item koji ti je dropo, nema više botova jer je blizzard reko koja je ovo zajebancija.....i najavljena je nova ekspanzija koja ce biti besplatna i na coveru pise : ispričavamo se svima na prevari s D3, ovako je zapravo D3 trebao izgledati ispočetka.


p.s blizzard je isto objavio da prvih 3 milijuna igrača (od 97 milijuna koliko ih ima ukupno) dobiva i čevape s lukom
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 11:19   #6412
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Hmm, za ćevape s lukom bi možda reinstalirao D3...

Ali samo zato jer sam sada gladan i idem na gablec.

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 18.09.2013. u 11:31.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 12:20   #6413
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Mislim da ce sad ekipa bit u panici, tj, kupuj gold i kupuj po AH jer se gasi, a onda ce bit lutrija nafarmat nesto. Sta je vise ekipe u tome elementu, blizz dobija 15% i trlja ruke.

A nije da smo ocekivali da ce expanzija bit besplatna (lol) jer je ovo ipak Blizz, a sad sa ukidanjem AH ce kao imat opravdanje jer ukidaju dio prihoda. Ma kako god okrenes, nije da im vjerujem da ovo rade jer iz dubine duse vole igrace i zele popravit igru, nego da oderu nas budale za jos malo love.

A druga stvar sta je AH bio dobar, je usporedba itema. Gdje ces sad gledat sta bi ti bilo dobro za build? Vise STR i speeda ili critt?
Ovako si po AH mogao usporedit par razlicitih buildova itema, bez usporedbe i nekog sharing sistema sve ostaje da gledam sta da radim s itemom, da postamo slike ovdje ako nekome treba za gold kojeg nemas gdje potrosit.

Neznam jesu oni toga svjesni, al AH je imao i prednosti nevezan za lovu, il mi nesto propustamo iza scene il oni rade neki zajeb.

Da barem ima neki zatvoreni AH sistem, tipa napravimo svoj PCE kanal, unutra nasi igraci stave iteme na ponudu, da ljudi vide i usporedjuju pa ako im sta treba/koristi da se jave prodavacu ili nesto. Sad ce od velikog multyplayer sistema sve svest na igranje u zatvorenom krugu ljudi, pogotovo sad kad su nas navikli na otvoreni sistem
ako ništa drugo, valjda budu ostavili da se vide +- razlike na trenutnom slotu, kao što je sada slučaj za linkani item ,i u igri i na AH.

a uvjek će postojati metoda trade-a itema, postojala je i prije famoznog AH... (sigurnost na stranu)
onaj koji bude htio prodati nešto vrijedno će se već snać...
+ ako uvedu klanove i guilde, uvjek ima potencijalnih kupaca/prodavača.....a i chat bude još uvjek tu
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 12:33   #6414
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Oduševila me ova vijest. I mislim da ću, nakon više od pola godine, opet pokrenuti igru. Doduše, i ovako sam igrao bez AH-a, što sam našao, to sam nosio. Osobno mi je AH bila najveća mana igre.
Iskreno se nadam da će to zaživjeti te da će onda i PVP imati smisla. Jer ovako dam par tisuća eura i nitko mi ne može ništa.
Ovako je puno bolje, i iskreno se veselim ovoj odluci. Ako hoćeš prodavati iteme, prodaj vendoru ili daj kolegi, kao što je i u duhu pravog old school RPG-a
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 13:53   #6415
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ajd, zivi bili pa vidjeli, mozda ga opet i zaigram kad to dodje. Znaci, do lvl70-73 itemi, svi ovi itemi koje sad ljudi koriste idu u smece, pa onaj ko je potrosio 100-200-1000€ ko mu kriv ... nice ...

Po meni najveci nedostatak D3 je bio kad ubijes nekog minibossa nedobijes nista od njega, mislim ono, mlatnem Butchera i nist pametno ne pade, makar poveca kolicina golda ako ne item, kao i nikakav plus za igrace koji idu act po act a ne preskacu actove nego farmaju/paragon dizu odredjene mape i podrucja, jednostavno mi se taj nacin igranja nesvidja,
ja krenio pa u jednom danu (rano jutro/kasno popodne) do Diabla dosao, i pade na mp3 dva legendarna itema ... otada nisam igru igrao vise od 10min ukupno .. sto je previse previse, cak i za blizzardov los drop ili moju super srecu
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 14:43   #6416
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ovo sigurno nisu napravili jer su shvatili da AH "undermines Diablo's core game play" Prihodi od RMAH-a su očito jako pali, kao i baza igrača, a time i broj potencijalnih kupaca ekspanzije. Dobar marketing
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 18:57   #6417
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
dobro je to što će se moći napredovati bez kupovanja.
Ipak, Pay 2 Win i dalje će postojati. Stotine stranica sa itemima, zlatom.
Isto kao i kod D2- IK set se kretao i po 500 $
  Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 19:09   #6418
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Možda se i ja vratim nakon 6 mjeseci izbivanja. Izgleda da im je to bila i namjera, vratiti masu igrača koji su svi odustali od D3.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 19:15   #6419
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Imam jedno pitanje, kupio bih diablo 3 rusku verziju pa me sada zanima da li bi mi radila ta verzija?
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 19:19   #6420
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Imam jedno pitanje, kupio bih diablo 3 rusku verziju pa me sada zanima da li bi mi radila ta verzija?
Bi ali bi ti bila na ruskom ne bi mogao promijeniti jezik ako se ne varam jer u startu kad je igra bila izišla tek, ruska verzija je bila jako jeftina i moglo se prebaciti na engleski ali je Blizz tu opciju vrlo vrlo brzo ugasio, no pričekaj da vidiš jel netko ima novije informacije i/ili vlastita iskustva. Moj info je mrvicu outdated
fedaykin je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na