Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.09.2013., 11:13   #6361
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor Orthodox Pregled postova
moguće da je i loot 1.5, nisam siguran, samo znam da je definitivno bolje nego ovo sranje što imamo na pc-u, a nadam se da će izaći 2.0 za pc pre expanzije, mada čisto sumljam
Hoće hoće, barem se i oni nadaju da će biti prije izlaska ekspanzije Evo još jednom cijeli popis novosti koje bi trebale doći s ekspanzijom i onda pri dnu a prije početka komentara izjava od blue postera citiram:

"We want to implement a lot of the new systems and features in a pre-expansion patch for free. That should include Paragon 2.0, Loot 2.0, Loot Runs, and Nephalem Trials. For now, you'll need to purchase the expansion to play as the Crusader, explore Act V, unlock the Mystic, and level up to 70. These details may change as development moves along, but we want some of the core gameplay improvements to be available for everyone."
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 12:01   #6362
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Aisss...loot na konozolama je presirov!!

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=GH-ZtLP-6xU

Obratiti paznju na cizme (2.18) te onaj presirovi trifecta belt (3.01).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 13:17   #6363
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Je, i do izlaska su govorili o charmovima i nekim djelovima igre koji su misteriozno nestali iz finalne verzije. Dok ne dodje nama u ruke, ne vjerujem nicemus ta je blizz nasrao.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2013., 14:41   #6364
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Je, i do izlaska su govorili o charmovima i nekim djelovima igre koji su misteriozno nestali iz finalne verzije. Dok ne dodje nama u ruke, ne vjerujem nicemus ta je blizz nasrao.

ako bude ovakav loot, kakav je na konzolama pa to će biti prebolesno, samo da za nas PC korisnike ne reduciraju drop, jer ovima očito dosta često i dobro pada. a ne da bude ko do sad, poduplani drop a ja ništa ne vidim, i uglavnom padne sranje, ne znam jel mi 3 itema što valjaju pala do sada. a imam 450 sati igre, ako računam i druge likove koje sam doveo do kraja inferna. prema tome, stvarno je drop u k. i nadam se da će to popravit s tim loot-2.0 ako ne, onda ću stvarno biti razočaran. i kontaktirat ću blizard, u svezi povratka novca za igru.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2013., 18:46   #6365
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Prije ces dobit na lotu ako ne uplatis tiket nego ce ti acti-blizz dat centa nazad

Edit - u jebote kad sam vidio loot na PS3, zamisli, imaju offline mode, nema AH smeca, a dropovi da se useres. Bolesno. A nama sta smo platili posteno i nagrandali se ko majmuni, kurac od loota. I da je barem kurac, nego ni to.
Mislim stvarno, wtf?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 05.09.2013. u 12:00.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 02:07   #6366
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Prije ces dobit na lotu ako ne uplatis tiket nego ce ti acti-blizz dat centa nazad

Edit - u jebote kad sam vidio loot na PS3, zamisli, imaju offline mode, nema AH smeca, a dropovi da se useres. Bolesno. A nama sta smo platili posteno i nagrandali se ko majmuni, kurac od loota. I da je barem kurac, nego ni to.
Mislim stvarno, wtf?

a jbg, ne bih reko baš da smo totalno u k. ali generalno gledano, ovo je čista prevara baš zato jer sada ovim box korisnicima nude nešto, što su trebali i nama dati, a ne da mi izgubimo godinu i pol dana praktički džabe, da bi nam dali nešto što će tek doći nakon 500 i više sati igre, evo gledam neke likove imaju po 1000 i više sati igre, naravno samo s jednim likom, sve ok ali ne znam kako su imali volje uz ovako očajan drop? ja svakako neću više igrat, čim dođem s WDom do 100, sada sam 91 level, hvatam se barbe i njega još probam dignut do 100, vjerojatno ekspanzija neće prije proljeća i to je to, ali da ću farmat s WDom i gubit sate i sate, a znam da od dropa ne mogu dobit ništa kvalitetno ne dolazi u obzir, ovako prije ekspanzije kada mi uskoči 2.0 loot, pa ima da s dva lika na 100 paragon levelu počne padat ko iz kabla sve i svašta. eto, to je moj opaki plan, nadam se da me neće zajebat blizardovci, jer ću stvarno ići na sud u STRASBOURG ako treba.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 02:44   #6367
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nikada nećeš imati drop kao konzolaši. Ti igraš igru već godinu i pol dana, igrat ćeš je sigurno još toliko. Prosječni konzolaš će je igrati dva-tri tjedna i nakon toga upaliti svake prijestupne. Normalno da će dobiti za par sati loot o kojem ti možeš samo sanjati nakon stotina sati utošenih na ovaj isprdak od igre.

A da ne govorim da konzolasi nemaju(RM)AH.

Ne mogu vjerovati da to govorim, ali konzolaši su u ovom slučaju ispali pametniji...

On another note, danas sam dobio mail da je netko promjenio moj account mail na neki lijevi tipa h***@123.eu... Kako je to nekom uspjelo, aamo Blizzard zna. Nakon što sam vratio na svoj stari mail, acc su mi zaključali i traže da im šaljem sliku svoje putovnice. Diablo 3 mi je toliko zgadio Blizzard da nemam želje uopće ga otkljucavati, neka si ga uzmu, i tako ništa više od njih kupiti neću, gamad pohlepna...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 03:52   #6368
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Nikada nećeš imati drop kao konzolaši. Ti igraš igru već godinu i pol dana, igrat ćeš je sigurno još toliko. Prosječni konzolaš će je igrati dva-tri tjedna i nakon toga upaliti svake prijestupne. Normalno da će dobiti za par sati loot o kojem ti možeš samo sanjati nakon stotina sati utošenih na ovaj isprdak od igre.

A da ne govorim da konzolasi nemaju(RM)AH.

Ne mogu vjerovati da to govorim, ali konzolaši su u ovom slučaju ispali pametniji...

On another note, danas sam dobio mail da je netko promjenio moj account mail na neki lijevi tipa h***@123.eu... Kako je to nekom uspjelo, aamo Blizzard zna. Nakon što sam vratio na svoj stari mail, acc su mi zaključali i traže da im šaljem sliku svoje putovnice. Diablo 3 mi je toliko zgadio Blizzard da nemam želje uopće ga otkljucavati, neka si ga uzmu, i tako ništa više od njih kupiti neću, gamad pohlepna...
ja sam imo problem s autenticatorom, također su mi ga zaključali jer kada sam obriso windowse prijavio sam novi nakon ponovnog instaliranja, onaj stari sam odjavio dan ranije ali svejedno su me zblokali pa sam ih kontaktiro, i srećom bio je dovoljan samo restore code i serial number od autenticatora, nisam trebo priložit putovnicu ni osobnu. inače traže osobnu, tako da možeš i osobnu skenirat, ako imaš volje pa im poslat, u svakom slučaju zajebali su nas sigurno jer drop je stvarno sačuvaj bože. i ne bih reko da bih igro samo dva tjedna, mene pali kada mi je drop odličan sada sam bezvoljan igrat kada redovno padaju sranja, jebote imam 150 brimestona to ti sve govori!
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 10:42   #6369
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Na konzolama loot mora biti dobar posto nema GAH/RMAH te ne bi mogli igrati na vecem MP da je los looot + dobro je receno, igrati ce par tjedana i to je to dok je na PC-u ipak malo drugacija situacija (znam po frendovima koji igraju na konzolama).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 10:47   #6370
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Moram se pohvalit i ode znači imao sam materijala za samo jedan Hellfire ring....i craftam ovo.

Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 10:53   #6371
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Neću bit prost, al ovo je predobro
Trifecta HF, digo te ziher bar 5k dps
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 11:00   #6372
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Neću bit prost, al ovo je predobro
Trifecta HF, digo te ziher bar 5k dps
digo je on mene 32k dmg
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 14:15   #6373
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
.... ja svakako neću više igrat, čim dođem s WDom do 100, sada sam 91 level, hvatam se barbe i njega još probam dignut do 100,...
Ajde dobro je...ja sam mislio da ces ipak to igrat još neko vrijeme....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 14:33   #6374
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Zašto hvataš sa barbom 100-ti level? Zar se neće paragon level među charovima share-at?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2013., 15:49   #6375
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Pa loot je odlican,nako 3-4 sata na PS3 imam hrpu rare i 4 komada legendary...
__________________
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Banx je offline   Reply With Quote