Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2013., 21:31   #6331
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 25.08.2013., 23:14   #6332
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
AHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Gordon Ramsey, e tu sam se upišao XD
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 16:02   #6333
~Trt~
red drum
Moj komp
 
~Trt~'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 144
Jedino što me iskreno zanima je SP i duljina igre ostalo je mlitavluk
__________________



~Trt~ je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 08:47   #6334
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Neznam jel bilo vec nisam sve stranice prije stigo pregledat ali, evo massive info recap: http://www.diablofans.com/news/1984-...e-know-so-far/


sve vezano za ekspanziju na jednom mjestu...
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 09:04   #6335
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
I znajuc blizz i poucen iskustvom, sve podlozno izmjenama nekih 100ak puta do izlaska. Tako da je ovo sadasnja situacija...nadajmo se da ce potrajat.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 04:47   #6336
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
obriso bi si win aututenticator, pa me zanima jel mogu ja novi ponovo napravit pošto već imam jedan registriran kada ga odjavim? obriso bi si windowse 7 pa ih ponovo instaliro, zato pitam.

http://code.google.com/p/winauth/

dakle, ovaj 2.0 bi trebo ponovo instalirat zar ne? ne ovu 3.0 betu.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 11:45   #6337
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Desni klik u authenticatoru, i odabereš restore code, zapišeš serijski broj i taj restore code i sljedeći put kad staviš winauth samo odabereš Restore.

Ovo govorim na temelju verzije 1.7.1314, koristim ga od tada i nisam imao potrebe novi instalirat, al ista je stvar ziher i sa dvojkom
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 11:48   #6338
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ja sam si samo deautorizirao postojeći i kasnije autorizirao novi na battle.net-u.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 15:52   #6339
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Desni klik u authenticatoru, i odabereš restore code, zapišeš serijski broj i taj restore code i sljedeći put kad staviš winauth samo odabereš Restore.

Ovo govorim na temelju verzije 1.7.1314, koristim ga od tada i nisam imao potrebe novi instalirat, al ista je stvar ziher i sa dvojkom

kako misliš sljedeći put, šta točno moram napravit? dakle prvo ga odjavim na blizardu normalno, onda pobrišem windowse i ponovo instaliram winaut i onda imam valjda ako sam te dobro shvatio tu desnu opciju na "restor code" jel to misliš? da se ne bi nešto zajebo, pa da ga ne mogu restornirat, a windowsa na kojima je bio nema više ništa.

ps taj restore code, sam davno zapiso na papirić, zlu ne trebalo.

Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ja sam si samo deautorizirao postojeći i kasnije autorizirao novi na battle.net-u.

ovo si i meni čini ko sigurnija opcija, jer mogo bi biti veliki zajeb ako si pobrišem windowse a ne mogu više otvorit win aut i upisat brojeve, pa ne mogu u igru i moram zvat blizard. nisam baš voljan na takav rizik, mislim da ću si to napravit. to mi je nekako najsigurnije.

Zadnje izmijenjeno od: praskatonick. 29.08.2013. u 15:58.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 15:54   #6340
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Bilo koji sljedeći put kad koristiš winauth ili bilo koji blizz authenticator upišeš te kodove i to je to. Ja sam se preselio sa mobilnog android authenticatora na winauth bez ikakvog problema s tim kodovima.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 17:17   #6341
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ja imam oba, i win i phone, daju iste keyeve po serialu i miran sam. Nekad mi se neda upisivat sa moba sa radim copy/paste sa winautha.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 17:42   #6342
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Bilo koji sljedeći put kad koristiš winauth ili bilo koji blizz authenticator upišeš te kodove i to je to. Ja sam se preselio sa mobilnog android authenticatora na winauth bez ikakvog problema s tim kodovima.

evo ovo ne razumjem, dakle kada deinstaliram windowse obrišem si dakle sve te podatke za winaut, i moram ga ponovo instalirat zar ne? i kad ga instaliram na novo, valjda će me tražit nove brojke ili ne? dakle dal ga ja mogu pobrisat, pa ponovo instalirat bez odjavljivanja s blizarda, i kako se skine taj winaut bez da dobivam nove kodove i to. to me zanima.

jer ja ne mogu ponovo koristit winaut bez ponovnog instaliranja, pošto mi je plan obrisat sve i ponovi instalirat 7icu. dakle, kad je instaliram ponovo, šta bi trebo napravit da taj winaut ponovo aktiviram, ako ga po tvome nemam potrebe odjavljivat s blizard acoounta. znam da sam dosadan, ali moram biti sto posto siguran da će to upalit, a ne da se poslje čudim kako ne mogu aktivirat winaut i onda još ko gratis ne mogu ni igrat diablo jer nemam te autentikacijske brojeve.

dakle, obrišem windowse ponov ih instaliram, i onda šta skinem ponovo program za winaut s ovog linka.

http://code.google.com/p/winauth/ ne znam jel ovaj 2.0 ili 3.0 koji da skinem, mislim da sam prošli put 2.0 pošto imam 7icu.

i kada skinem program, ako sam te dobro shvatio samo stisnem desni klik i idem na restore code upišem to što me traži, i onda to šljaka. jel se kužimo?

Zadnje izmijenjeno od: praskatonick. 29.08.2013. u 17:48.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 17:50   #6343
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
A jebote sta kompliciras. Prvo shvati kako autentikacija radi, po keyu koji su unio u autentikator se generira autentikacija. Tako da mozes imat pola miliona autentikatora koji ako imaju isti key unesen, generiraju isti kod za verifikaciju ingame.

Sad nije bitno koliko ih imas, blizz zivo zaboli kita hoces ti koristit mob ili winapp, stavi koji hoces. Ubaci svoj key u njega koji si zapisao da ti po njemu daje autentikaciju i deri.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 18:19   #6344
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Čovjek bi reko da kad već znaš nać stranicu na code.google.com da znaš i čitati što piše tamo. Da ti ne olakšavam posao, sve tamo piše. Ako ne razumiješ odjavi autentikator sa battle.net-a i onda napravi novi. EOD
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 18:49   #6345
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205


ako sam pobriso windowse, nije mi jasno kako će mi se ovi prozorčići pojavit? i ako dowloaudam ponovo autenticator, dal će biti moguće upisat ove moje brojeve koje već sada imam. to mi nije jasno, pošto sam obriso sve, pa valjda sam obriso i taj autenticator i možda me bude tražilo drugi serial number i drugi restore code, ja ne znam šta se vi meni čudite kada to pitam, valjda bi prvi puta bilo da se nešto zakomplicira bezveze, sve je jednostavno a svako malo me nešto jebe kada radim. kao stisneš download i sve riješeno, nije to baš tako kako vi pričate. jer se onda ne bi non stop komplicirale stvari, koje na izgleda funkcioniraju glatko stisneš tu i tu i riješeno a onda počne nešto bezveze komplicirat i ne znaš šta dalje, e pa ja ne želim da mi se to dogodi zato sam vas i pito pojašnjenje. da znam čitat engleski, samo isto tako mi se već više puta dogodilo da ono što piše i nije baš tako jednostavno kako piše. nema se namjeru ponavljat, zato i pitam one koji imaju iskustva ako imaju volje da mi objasne, ako ne ne morate mi ništa ni replicirat sam ću se snaći. ali imam pravo pitat, i zatražit pomoć ako mi nešto nije jasno.

isto tako složit ćete se, da se ova dva prozora gore neće pojavit sama od sebe kad instaliram ponovo vindovse zato i pitam kako to zapravo ide, a ako vi ne znate objasnit proces ili vam se ne da onda nemojte ništa ni pričat niti mi se trudit to pojasnit.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 18:52   #6346
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
O moj bože... Desni klik u prozor winauth, restore code ili restore authenticator.

EDIT: zašto se neki boje jednostavno probat? instaliraj na drugom useru, na drugom kompu i isprobaj. Jeste mi neki ziheraši, ziher s barbom igraš tak da kajtaš stalno monstere.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 29.08.2013. u 19:00.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 20:49   #6347
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
ziher s barbom igraš tak da kajtaš stalno monstere.
Odličan
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 21:35   #6348
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
O moj bože... Desni klik u prozor winauth, restore code ili restore authenticator.

EDIT: zašto se neki boje jednostavno probat? instaliraj na drugom useru, na drugom kompu i isprobaj. Jeste mi neki ziheraši, ziher s barbom igraš tak da kajtaš stalno monstere.

ne igram s barbom, u tome je problem.

imam jednog barbu na 11 paragon, s wd-om sam na korak do 89 paragon. kad njega riješim do 100, krećem s barbom valjda ću stić do ekspanzije i njega dignut do 100.

ma dobro, mislim da ću iči na najsigurnij opciju maknut ću stari autenticator i onda ću instalirat novi kada instaliram windowse, šta je sigurno je sigurno.

Zadnje izmijenjeno od: praskatonick. 30.08.2013. u 17:45.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 11:58   #6349
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
...

Zadnje izmijenjeno od: praskatonick. 30.08.2013. u 17:45.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 12:24   #6350
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
nisam igrao diablo 3 skoro godinu dana i sad kad sam krenuo sa svojim main likom WD na paragonu 0 sa itemima na lvl-u 57-61 prelazim act 2 bez ikakvih problema.. Igra je stvarno postala lagana
Jos sam kupio par itema za kojih 200k golda i jos lakse prolazim, cak sam u jednom dungeonu nasao 3 legendary itema i od toga jedan set *.*

Samo me zanima jedno... S obzirom da imam rusku verziju igre, ako uzmem novu ekspanziju na eng jenog dana kad izađe, dali će biti na eng ili ruskom?
gaggo je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 12:57   #6351
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Koji ku**c rade opet sa serverima stalno mi laga i baca me van tri puta sam platio popravak opreme radi njihovih gluposti, fakat mi ih je više pun k***...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 13:12   #6352
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 02.09.2013., 14:47   #6353
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor ~Trt~ Pregled postova
Jedino što me iskreno zanima je SP i duljina igre ostalo je mlitavluk
Onda si zafulao igru ako te na D3 zanima samo trajanje igre.

Sto se tice legendary itema, dnevno mi ih padne minimano tri komada no 99% je standardno smece tj ispodprosjecni Skorn (samo njih imam oko 40-ak komada u stashu na liku koji sluzi samo za skladistenje), Windforce, Lacuni, Ice C. itd.
Do sada mi je palo samo par ok legendary itema na kojima sam dobio oko 300-400 M tj. jad i bjeda.

Sto se tice authenticatora, IMHO daleko najbolja/najsigurnija opcija je koristenje Blizzardovog sluzbenog autha (bilo fizickog, bilo onog za Android).
Za WinAuth ne znam kakav je jer ga nisam koristio, ali Blizzard se ograduje od njega i nema razloga za koristit ga ako vec ima na raspolaganju sluzbena Blizzardova aplikacija (koristi li tko onaj Blizzov launcher koji je jos u beti?).

Ako ce netko biti za neko igranje od MP8 pa na dalje, javite ovdje ili me addajte in-game (samo napisite da ste s PCE da ne bi mislio da je neki spam).

Nino#2482

Evo i mog barba:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/N.../hero/18513871

Do ekspanzije ne mislim bas nista mjenjati na njemu, jednostavno nema smisla trosit lovu jer ce doci novi itemi, doci ce re-roll i IMHO trenutno nije bas isplativo kupovat iteme....jedino ako nesto dropa, ali u to se bas i ne pouzdam previse (cak vise ni ne kraftam vec samo skupljam demonic e. za ekspanziju).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2013., 21:52   #6354
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
...

Zadnje izmijenjeno od: praskatonick. 04.09.2013. u 14:42.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 01:23   #6355
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
izašlo i na konzolama usranim

http://www.twitch.tv/zwuckel
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 08:43   #6356
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
Izašlo na konzolama i na žalost bolje odrađen posao nego na pc-u.
Došao sam do Diabla na ps3 normal(hard) i bolji mi je doživljaj gameplay-a nego na pc-u.
Fluidnija mi je igra. Mogućnost dodge-a (izbegavanja) i loot 2.0 doista popravlja sam dojam igre. Mada ipak za ekspanziju se vraćam na pc
Orthodox je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 09:03   #6357
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor Orthodox Pregled postova
Izašlo na konzolama i na žalost bolje odrađen posao nego na pc-u.
Došao sam do Diabla na ps3 normal(hard) i bolji mi je doživljaj gameplay-a nego na pc-u.
Fluidnija mi je igra. Mogućnost dodge-a (izbegavanja) i loot 2.0 doista popravlja sam dojam igre. Mada ipak za ekspanziju se vraćam na pc
Pošto su na konzolama već u startu pustili loot 2.0 , kad bi ga mi mogli očekivat ?
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 09:12   #6358
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Znajuc pohlepne gadove, vjerovatno u expanziji da pokupe sta vise love. A onda nekim updateom i za obicnu verziju.
Ovako je totalno sranje, mi 2 godine cekamo sredjivanje toga i na kraju druge platforme dobiju prije nas 2.0. Nabijem ih.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 10:03   #6359
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Ak se ne varam to još uvijek nije Loot 2.0 nego 1.5 ono će biti jooooš bolje
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 10:42   #6360
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
moguće da je i loot 1.5, nisam siguran, samo znam da je definitivno bolje nego ovo sranje što imamo na pc-u, a nadam se da će izaći 2.0 za pc pre expanzije, mada čisto sumljam
Orthodox je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na