Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2013., 09:23   #5731
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Počeo sam HC lika, sad je L43 Nightmare... jučer sam imao jedan disconnect, mislim da je zbog promijene IP adrese, pa me zanima kako se može manualno osvježiti ili zatražiti friška IP adresa tako da izbjegnem smrt zbog tako glupog razloga!?

Da li je dovoljno resetirati router ili to nema nikakvog utjecaja na adresu koju su ti trenutno adresirali?

Ako se ne može manualno osvježiti, da li onda bar izdaju novu IP adresu u pravilnim intervalima, pa da onda barem znam kad da ne igram HC?
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 10:20   #5732
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Mislim da ti je svakih 24h obavezna izmjena, prije toga nebi trebalo bit osim ako sam ne napraviš reconnect ili ne pukne iz nekog drugog razloga...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 10:29   #5733
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Našao sam ovo googleanjem...

To renew your IP address:

1. Open CMD
2. To release your IP address ipconfig/release
3. To renew your IP address ipconfig/renew

Ako to radim 1 sat prije igranja, nebi mi smjelo samo automatski mijenjati tokom igre, zar ne? Ili oni unatoč tome mijenjaju opet u isto vrijeme!?
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 12:15   #5734
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Namjesti u ruteru željeno vrijeme i gotovo. Ja sam stavio 6 ujutro i nema brige sa igrama .
Ako ti je u ruteru podešeno da se odspaja u 20:00, odspojit će se uvijek u to vrijeme, bez obzira što ti ručno radiš reconnect sat vremena prije igranja. Provjeri postavke rutera.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 13:26   #5735
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Hmm, nemrem uopće naći tu opciju za svoj router (Gigaset sx763). Jedino što mi zvuči na nešto je Internet / 24h reconnection i to mi je na off po defaultu.


PS: L46, ušao u Act 3, Belial je dobro prošao, u jednom trenu me jebeno zahvatio sa onim explozijama, sva sreća da sam imao Ignore Pain sa barbom.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 13:53   #5736
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Hmm, nemrem uopće naći tu opciju za svoj router (Gigaset sx763). Jedino što mi zvuči na nešto je Internet / 24h reconnection i to mi je na off po defaultu.

kako ne, u Internet Connection staviš 24h reconnection na ON i onda namjestiš, ja imam između 6 i 7 ujutro
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 15:26   #5737
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Napokon nešto vrijedno spomena


mada koliko igram u zadnje vrijeme ne smijem se žalit...
otišlo na AH u roku 15min za 120mil!
jesam premalo stavio ili je netko naletio?
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 15:44   #5738
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Re: Diablo 3

Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
Napokon nešto vrijedno spomena


mada koliko igram u zadnje vrijeme ne smijem se žalit...
otišlo na AH u roku 15min za 120mil!
jesam premalo stavio ili je netko naletio?
Hmm dobar item iako mislim da si se zaletio s malom cijenom. Siguran sam da je netko snajpao i sad taj netko je preprodao za lijepe pare isto kao ja nekidan s onim lacunijima...ja ih dao za 45m i ja sretan a frend mi kaze da sam mogao minimalno duplo dobit. I ja odem na AH i stvarno .....prosla me je sreca haahha
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2013., 12:54   #5739
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
kako ne, u Internet Connection staviš 24h reconnection na ON i onda namjestiš, ja imam između 6 i 7 ujutro
Bome je, puno hvala na pomoći!
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 17:00   #5740
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
http://eu.battle.net/d3/en/blog/7534...ate-05-03-2013

Bolje da mi dropa jedan pravi legendary,nego svaki dan po 3 loša :O
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 22:00   #5741
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Sad je pitanje koliko ce i to zasrat. Evo je AH katastrofa, grindam cijeli dan, padne 3 legendarya, sve katastrofa, padne vile ward, ja se ponadam, najbolji drop dana, 256 STR + 35 VIT....vrijednost 1.1m....ma sunce im njihovo.
Kad mozes nacraftat sholders sa statsima boljim od super rare regendary itema u bescjenje, onda kvragu sve.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 22:22   #5742
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sad je pitanje koliko ce i to zasrat. Evo je AH katastrofa, grindam cijeli dan, padne 3 legendarya, sve katastrofa, padne vile ward, ja se ponadam, najbolji drop dana, 256 STR + 35 VIT....vrijednost 1.1m....ma sunce im njihovo.
Kad mozes nacraftat sholders sa statsima boljim od super rare regendary itema u bescjenje, onda kvragu sve.
O tome ti pričam...dnevno mi baci najmanje dva i sve je krš i lom. Ovaj update bi trebao bit dobar samo koliko su oni brzi po tom pitanju možemo ga očekivat za Božić .....A da ne pričam o ljudima koji ne znaju odredit cijenu za AH pa ljudi zarađuju na tome. Moja 3 frenda samo snajpaju na AH i preprodaju. Dnevno od 5 do 8m zarade :O
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 10:22   #5743
7carlos6
Premium
Moj komp
 
7carlos6's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 233
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sad je pitanje koliko ce i to zasrat. Evo je AH katastrofa, grindam cijeli dan, padne 3 legendarya, sve katastrofa, padne vile ward, ja se ponadam, najbolji drop dana, 256 STR + 35 VIT....vrijednost 1.1m....ma sunce im njihovo.
Kad mozes nacraftat sholders sa statsima boljim od super rare regendary itema u bescjenje, onda kvragu sve.
od novog patcha, ja sam pretplaćen na Vile Ward-ove, pao mi je nekih 5 komada, samo jedan sam uspio prodati za 3 m. Dok su vrijedili desetke miliona, mogao sam samo sanajti o njima. Jedino vrijedno spomena je:

7carlos6 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 12:38   #5744
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ja dobijem Dead Mans Legacy quiver...sa STR i INT rolom, po 300, i Attk speed 19% dodje ti da places. Potpuno bezvrijedno.
Zasto uopce na item kojeg samo DH moze opremit, roll shanse imaju roll na atribute koji ti ne trebaju? Navukli su ekipu sa smece dropovima ingame i ako hoces napredovat idi na AH, ko da je activision ovo radio a ne blizz.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 23:10   #5745
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Došao na PL86 i ne mogu više Izgubio sam volju totalno, a baš sam htio doći do stotke... Treba mi samo cca 2, 2 i pol sata po levelu, ali jednostavno nejde, treba mi pauza.


I da, prešao sam prošli tjedan HC Inferno sa Barbarom. Jednom me diskonektalo usred A3 Fieldsa na Hell težini, sva sreća živ ostao I jednom mi se G700 ispraznio usred mobova, već sam mislio opet diskonekt kad je sve stalo i onda skužim da uopće miš ne radi Sva sreća pa sam solirao i mogao pauzu stisnuti dok ne uštekam miš xD

Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 23:27   #5746
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova <