Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.04.2010., 19:43   #3061
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Imate limit od 15 min, neki su počeli zloupotrebljavali opciju.
Ajoj

Ajde za brisanje komentara, ali ovo je nezgodno. Nakon nekoliko mjeseci hocu dodati par stvari u trampa oglas i vidim da to vise nije moguce. Nezahvalno jako Tore. Ako ne mozes u oglas koji dugo traje dodati stvari i nove detalje, onda ni od bumpa nemas neke velike koristi. Steta da su svi forumasi zakinuti zbog nekolicine lopuža. Valjda se moze nesto selektivnije sloziti kao opcija?

Jer ovo sa 15 minuta je grozno, i bas u ovakva teska vremena? Pretplatu mi znaju, sad ce i prepaid za spas od dosadnjakovica i jos mi Tor oduze pravicu na 15 minuta edita? Pa imajte srca ljudi
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 20:01   #3062
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ajoj

Ajde za brisanje komentara, ali ovo je nezgodno. Nakon nekoliko mjeseci hocu dodati par stvari u trampa oglas i vidim da to vise nije moguce. Nezahvalno jako Tore. Ako ne mozes u oglas koji dugo traje dodati stvari i nove detalje, onda ni od bumpa nemas neke velike koristi. Steta da su svi forumasi zakinuti zbog nekolicine lopuža. Valjda se moze nesto selektivnije sloziti kao opcija?

Jer ovo sa 15 minuta je grozno, i bas u ovakva teska vremena? Pretplatu mi znaju, sad ce i prepaid za spas od dosadnjakovica i jos mi Tor oduze pravicu na 15 minuta edita? Pa imajte srca ljudi
Upravo sam slučajno nabio jedan post više u razmjeni jer sam htio editirat prvi post da ja nadoplaćujem, pa sam automatski umjesto edit stisno quote...

Ni meni se ovo ne dopada... Imam jedan oglas aktivan, onaj sa monitorom i još par stvari, i sad imam par prodanih, više ne mogu editirat post da bude pregledniji...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 20:10   #3063
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214

Dajte vratite edit opciju, to stvarno ne bi trebalo biti ograničeno vremenski, ako se netko pravi pametan naknadno kad već dobije par odgovora na svoj post ionako to ostaje zabilježeno i vidljivo (izmijenjeno od, razlog)
A pojedincima koji zloupotrebljavaju edit za poklon jedan(pogotovo ako ispravljaju moda ili admina koji ih upozorava na nešto suprotno pravilima) pa neka ponove to opet slobodno ako im se isplati.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 15.04.2010. u 09:10. Razlog: to, mogu počistiti ove sramotne tipfelere napokon :D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 21:57   #3064
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova

Dajte vratite edit opciju, to stvarno ne bi trebalo biti ograničeno vremenski, ako ako se netko pravi pametan naknadno kad već dobije par odgovora na svoj post ionako to ostaje zabiljećženo i vidljivo (izmijenjeno od, razlog)
A pojedincima koji zloupotrebljavaju edit za poklon jedan(pogotovo ako ispravljaju moda ili admina koji ih upozorava na nešto suprotno pravilima) pa neka ponove to opet slobodno ako im se isplati.
Potpis.

Pa sad ne mogu editirati postojeći thread na tržnici nego ću radije otvoriti novi. Pa kad se u obzir uzme broj korisnika... Ovako samo obrišete bumpove, ostavite prvi post da si user editira i šibaj dalje.

Zbog nekolicine ispaštaju svi...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 22:02   #3065
With Skill
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb-Stenjevec
Postovi: 115
greska na forumu

poz, u zadnja dva dana na trznici sam stavio oglas, naime pocele su se pojavljivati greske tipa Stisnem EDIT! a on pocne QUOTAT! , tako ako se to ikako moze rijesiti i molio bih Moda da mi otkljuca moju temu za prodaju zbog ove greske.
znaci svaki put kad stisnem edit on quota i radi novu poruku.

hvala, pozdrav.
With Skill je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 22:05   #3066
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
pošto opcija EDIT traje samo 15min, mislim da više nećeš imati taj problem...

A možda si TI razlog zašto su to ukinuli

EDIT: prebačeno ovdje, nice.
Malo se guštam dok još mogu...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 22:10   #3067
With Skill
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb-Stenjevec
Postovi: 115
sto to znaci, da necu moci pisati sto je prodano a sto ne -.- ?
With Skill je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 22:14   #3068
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Moći ćeš, ali samo 15min nakon postanja. Nema više editiranja za 3,5 ili 15 dana unutar samog posta

Vratite EDIT
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 22:26   #3069
With Skill
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb-Stenjevec
Postovi: 115
ocemo EDIT!
With Skill je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 22:39   #3070
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
AKo već mora bit limitiran, dajte bar više od 15 minuta
Sumnjam da netko može zlorabit 300 minuta recimo, a bar koristi nećem, 15 je bezveze, ne stignem ni tipfelere popravit
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-