Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.05.2020., 17:49   #691
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
sta da ti kazem, vozi se ko bicikla. ne osjetis tezinu uopce.

uzmi u obzir da je meni to prvi PRAVI motor, prije toga sam imao 50ccm skuter kad sam isao na faks davno

50ccm (ovaj iz posta iznad) sam vozio i prije srednje...
i tad sam poceo stavljat u kasicu...prvo za komp, pa za Duke, pa za Duke 2. itd

pred koju godinu dilema: xj6 ili mt07

na kraju sam uzeo mt+abs
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2020., 01:12   #692
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
Jucerasnji djir od Plomina prema Lovranu:
https://vimeo.com/418428548
koliko sam se puta vozio tom cestom.. par puta sam vidio auto kako je zabijen u drvo kraj ceste, i imao je sreće što se zabio u drvo, jer bi inače dolje u provaliju odletio...
Inače mi je najljepši potez tamo pred Labinom, pa kad se kroz Labin prođeš i počneš spuštati za Rabac, serpentine, onaj slap, pogled, predobro. Možda ove godine odem i tamo s motorom, ako ulovim vremena ...

Inače ti je motor bombonček, vidim ne guraš ga u visoke okretaje, baš onoi gušt do yaya. Uživaj!

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 16.05.2020. u 01:36.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2020., 14:24   #693
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Moj VN je od jutros u oglasniku. Jednostavno mi ne lezi taj tip motora i voznje. Nije mi to to
Ako koga zanima i nije mu daleko provozati se do Stuttgarta radi njega, evo i link: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...nt=app_android

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2020., 17:19   #694
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Ja bas nekidan ubo XJR1200 ali 1998 godina. Super stanje. Naletio za 1650 eura pa se sad gotivim.
Visom sam 1,86m ali nije mi tako mali motor. Lezi mi cisto ok.

Doduse, morao sam mjenjati kuppling jer je originalni proklizavao na vecim okretajima. Za 100 eur kupio lamele i zamjenio i sad vozi ko pravi :-)

EDIT: Evo i par slikica

https://imgur.com/a/DmrtyHK

Zadnje izmijenjeno od: Vjeko. 17.05.2020. u 17:48. Razlog: Dodao slike.
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2020., 22:09   #695
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
čestitke na prinovi, izgleda odlično! za tu godinu je odlično usčuvan, vrhunsko stanje. na kraju će nas tu biti dosta sa xjr motorima
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2020., 22:57   #696
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Vjeko Pregled postova
Ja bas nekidan ubo XJR1200 ali 1998 godina. Super stanje. Naletio za 1650 eura pa se sad gotivim.
Visom sam 1,86m ali nije mi tako mali motor. Lezi mi cisto ok.

Doduse, morao sam mjenjati kuppling jer je originalni proklizavao na vecim okretajima. Za 100 eur kupio lamele i zamjenio i sad vozi ko pravi :-)

EDIT: Evo i par slikica

https://imgur.com/a/DmrtyHK
vrhunski izgleda, picikato totalno.

cestitam i puno sretnih km s njim.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2020., 00:30   #697
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Ali mi se često zna desiti da zaboravim u kojoj sam brzini, motor praktički isto poteže u 3 i 5 brzini

Sad sam u potrazi za dobrom kožnom jaknom.
https://www.sportsbikeshop.co.uk/mot.../page_0/max_20

Pogledaj na ovom sajtu. Imaju odlicne cijene i izbor. Ukoliko ne salju u hr, mozes uvijek naruciti na mene pa ti ja posaljem...

A ovo je moja pila.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	ktm_pila.jpg‎
Views:	241
Size:	648.4 kB
ID:	22291  
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2020., 08:38   #698
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
https://www.sportsbikeshop.co.uk/mot.../page_0/max_20

Pogledaj na ovom sajtu. Imaju odlicne cijene i izbor. Ukoliko ne salju u hr, mozes uvijek naruciti na mene pa ti ja posaljem...

A ovo je moja pila.
hvala na sajtu i ponudi, ali jaknu moram probati prije kupnje. Cijene su super ali ako kupim krivu pa šalji nazad pa simo tamo i na kraju mi poštarina pojede jaknu.
Ponudio se i kolega tu s foruma, ima jednu u super stanju pa možda i s njim riješim, ugl hvala na ponudi

Lijepo si ga pripremio za sezonu, sad pamet u glavu. Da ne bude opet vožnje na zadnjem...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2020., 11:37   #699
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
hvala na sajtu i ponudi, ali jaknu moram probati prije kupnje. Cijene su super ali ako kupim krivu pa šalji nazad pa simo tamo i na kraju mi poštarina pojede jaknu.
Ponudio se i kolega tu s foruma, ima jednu u super stanju pa možda i s njim riješim, ugl hvala na ponudi

Lijepo si ga pripremio za sezonu, sad pamet u glavu. Da ne bude opet vožnje na zadnjem...
Mozda da nades model i velicinu kod nas u ducanu pa takvu narucis ako je razlika u cijeni opravdana za tvoju dubinu dzepa.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2020., 21:05   #700
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Mozda da nades model i velicinu kod nas u ducanu pa takvu narucis ako je razlika u cijeni opravdana za tvoju dubinu dzepa.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
U dublinu je sve skupo u retail ducanima pa uredno odem tamo, nadem si sta mi pase i onda narucim sa tog sajta...

Sve u svemu vecina jakni ima jako dobar review na dnu sajta gdje je cesto opisana i velicina i da li uzeti broj vece ili manje itd, kupio sam textilnu jaknu i hlace bez probe unapred i prezadovoljan sam...

A kaj se voznje na zadnjem tice... A ono, ovaj motor je stvoren za to
U oglasu je, ako uskoro ode onda cu po yamahu V-max.
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 10:32   #701
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Je*bes jaknu ak si imao za sxv-a 550 para 😆

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 09:02   #702
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Mozda da nades model i velicinu kod nas u ducanu pa takvu narucis ako je razlika u cijeni opravdana za tvoju dubinu dzepa.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Sve stoji i ja bih tako najradije napravio. Ali tu u Čk (i Vž) nema takvih marki i ponuda nije baš bajna. Tako da ne mogu probati i vidjet kaj mi odgovara pa naručiti online (iako bih tako volio).
A kod jakne se mora vidjeti kako ti koja stoji, da li ti dužina odgovara, da ti ne pleše itd. Jbg, to je dosta bitno da se isproba prije kupnje. A budem prošao malo po Zg po dućanima i nešto našao kad sljedeći put idem dolje. Nešto će se pronaći
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 09:27   #703
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Sve stoji i ja bih tako najradije napravio. Ali tu u Čk (i Vž) nema takvih marki i ponuda nije baš bajna. Tako da ne mogu probati i vidjet kaj mi odgovara pa naručiti online (iako bih tako volio).
A kod jakne se mora vidjeti kako ti koja stoji, da li ti dužina odgovara, da ti ne pleše itd. Jbg, to je dosta bitno da se isproba prije kupnje. A budem prošao malo po Zg po dućanima i nešto našao kad sljedeći put idem dolje. Nešto će se pronaći
Nećeš se ni u Zagrebu baš usrećiti, malo stvari imaju na lageru.
Ako možeš, provozaj se starom karlovačkom do Draganića, Novema Nova se zove trgovina. Odlične cijene i sve imaju u skladištu.
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 09:53   #704
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Imas outlet moto opreme kod one pizzerie i tehničkog pregleda.. SBKmoto u Dubravi.

Kod njih sam ja uzeo motor i odmah opremu za pocetak.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 19:55   #705
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
kakvi su komentari na Louis ducane? onaj u Grazu je najblizi...

svako toliko mi dolaze kuponi od po 20+50€
i cesto imaju ok popuste i svakako dobru ponudu

tamo sam kupio kacigu, jaknu, hlace, cizme, .... ceradu za motor, torbicu za sic...
i ostale điđe
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 20:59   #706
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Ekipa moze savjet?
Plogao bi A kategoriju cisto nek se nadje i uzeo bi nesto tipa mt07 za 25-30kkn za uhodat se ovu sezonu pa cu onda vidjeti sto dalje.

Muci me vozacki tj koliko ce me to sve kostati i trajati s obzirom da sam sjeo za "motor" (tomos automatik, bez brzina) zadnji put s 13godina. Tj, nemam blage voziti motor s brzinama.

Kakva su vasa iskustva ako ste polagali zadnjih godina? Ima li smisla prvo kupiti motor pa onda upisati vozacki? Gledam ekstra sat je oko 200kn plus doc do autoskole, vratit se, organizirati se s poslom, zena, djeca... Zapravo ne da mi se pa gledam kako taj cijeli proces optimizirati ili bar na sto se trebam pripremiti.

Jasno mi je da je to sve individualno ali cijenio bih bilo kakvo iskustvo, fala!
hash je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 22:26   #707
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Ekipa moze savjet?
Plogao bi A kategoriju cisto nek se nadje i uzeo bi nesto tipa mt07 za 25-30kkn za uhodat se ovu sezonu pa cu onda vidjeti sto dalje.
to je u principu relativno mali motor koji je za zafrkanciju, nije "ozbiljan"
za malo na zadnji i to
bez akrapoviča se čuje ko usisavač (*)

za te novce bi ti preporučio rabljeni...
...a sad dal da ti preporučim rolexa, swatch ili omegu... to je do tvog stila
i tu je pitanje kakav si si s majstorima i jel imaš iskustva sam popraviti eventualne nedostatke...
može se proći značajno povoljnije u tom slučaju.

Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Muci me vozacki tj koliko ce me to sve kostati i trajati s obzirom da sam sjeo za "motor" (tomos automatik, bez brzina) zadnji put s 13godina. Tj, nemam blage voziti motor s brzinama.
tome služi autoskola, doslovno sve osnovno se može pohvatati u predviđenom trajanju (15h mislim)

Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Kakva su vasa iskustva ako ste polagali zadnjih godina? Ima li smisla prvo kupiti motor pa onda upisati vozacki?
prvo sam položio, a onda godinama nisam sjeo na motor...

Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Gledam ekstra sat je oko 200kn plus doc do autoskole, vratit se, organizirati se s poslom, zena, djeca... Zapravo ne da mi se pa gledam kako taj cijeli proces optimizirati ili bar na sto se trebam pripremiti.
1) kaciga+oprema+(*) je barem 3x cijena autoškole
2) a kad bi imao motor - žena, djeca ? fook 'em

Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Jasno mi je da je to sve individualno ali cijenio bih bilo kakvo iskustvo, fala!
evo odgovor iz jedne druge perspektive
nemoj kaj zamjerit'
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 23:06   #708
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Motori

Ja san nakon par godina 50 cc skutera prosle godine polagao A kategoriju da mogu uzet veci skuter ali kad polazen da ne polazen one besmislene a2 i slicno nego da sam miran ako me pukne uzet motor.

Pizdarija za polozit i tih 15 sati je sasvim dovoljno, dapace ja sam ih i par preskocia makar nikad prije u zivotu nisam sia na motor s brzinama, ali vozin auto i preko 5 godina i skuter par godina i stvarno je za polozit smijeh. Nema te cega bit drama, go for it.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 00:12   #709
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Hvala ekipa! Htio sam samo cuti neko misljenje jer oko sebe nemam kog pitati. Tj dobivam odgovore tipa "Jesi lud, ubit ces se" i slicno

Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
to je u principu relativno mali motor koji je za zafrkanciju, nije "ozbiljan"
za malo na zadnji i to
bez akrapoviča se čuje ko usisavač (*)

za te novce bi ti preporučio rabljeni...
...a sad dal da ti preporučim rolexa, swatch ili omegu... to je do tvog stila
i tu je pitanje kakav si si s majstorima i jel imaš iskustva sam popraviti eventualne nedostatke...
može se proći značajno povoljnije u tom slučaju.
Korak po korak

Idem trazit autoskolu pa se javim kad polozim
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ja san nakon par godina 50 cc skutera prosle godine polagao A kategoriju da mogu uzet veci skuter ali kad polazen da ne polazen one besmislene a2 i slicno nego da sam miran ako me pukne uzet motor.
Ovo je isto moj motiv, samo uzet cu si motor s brzinama cisto da se naucim vozit kak spada. Kad vec nisam mogao s 16 kad mi je to bilo napeto

Zadnje izmijenjeno od: hash. 21.05.2020. u 00:17.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 00:17   #710
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
...delete
hash je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 07:36   #711
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ja se isto nalazim pred auto skolom i obukom za A kategoriju, a nisam sjeo na motor vec 10-15 godina. Motor sa brzinama sam vec vozio, ali me svejedno strah i pogledao sam milion i jedan youtube video za pocetnike na motoru. Motor sam vec kupio i provozao oko kvarta i najnesigurniji sam u sporom manevriranju i polasku uz brdo, ali vjerujem da ce i to leci nakon par sati u auto skoli.
Tu u Njemackoj cu morati platiti oko 2000€ samo za auto skolu i ostale troskove oko vozacke, a na to ide jos oprema (vec kupio ) i sve ostalo, ali mi nije zao. Hocu da to rjesim pa sam miran. Naredni utorak imam prvi sat teorije
Sto se tice motora, mislim da je MT07 sasvim dobar motor za pocetnika, ali radije uzmi nesto rabljeno cega ti nece biti zao ako ga unistis.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 08:36   #712
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
prije sam vozio 125-icu i položio za A kategoriju (tad još nije bilo tih podkategorija). Imao sam prometnu (ne mojom krivicom) i evo 20 godina nisam vozio motor. Sad sam uzeo XJR 1300 i odmah sam se sprijateljio s njime. Treba dan-dva da sve sjedne na mjesto, i sad mi je XJR lagan za vožnju. Iako se čini da će sa njegovih 245Kg biti problema, čim kreneš s njime je lako.

Samo mora biti hladna glava i puno opreza. Najveći problem su vozači motora koje vuče brzina, dok je drugi nepažnja automobila i ostalih sudionika prometa na motore. Tako da opreza i hladne glave nikad dosta. Samo polako i sve će biti ok.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 09:43   #713
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
MT07 sam imao priliku vozit jedan period i jako je lagan za vozit. Mislim da mu je i tezina oko 160-180 kila i kao pocetniku ce ti biti super.
Za XJR mi je trebao vec koji dan dok se oslobodim straha i dok savladam voznju.
Prvi puta kad sam sjeo na XJR nisam mogao skrenit, drugi puta sam proletio ravno kroz krivinu (kontrolirano), a sad ju vozim ko i biciklo, cini se lagano.

Ali nikada se ne smije ni na jedan motor sjedti bez postovanja i uvijek treba voziti malim koracima dok se motor ne upozna.

Autoskole uglavnom kupuju motore koje kandidati mogu lagano voziti tako da se nemate cega bojat.
Samo lagabo prvo a dalje ce se samo razvijati.
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 11:10   #714
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
cak mislim da mt07 imaju u nekim autoskolama.
postoji i opcija sa blokadom pa se moze voziti i s A2.
lagan motor, jednostavan za voziti, dobro povuce u svakoj brzini pri malim okretajima i ne razvrtava se

abs je mozda jedina stvar koju bih preporucio pocetniku
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 11:37   #715
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ja sam u autoskoli vozia mt07. Super motoric, malo nizak ali jak za popizdit, taknes gas u drugoj i to poleti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 13:50   #716
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
MT07 nije motor sa kojim se polaze A kategorija. Moze samo A2 ali mora biti blokiran.
Za A kategoriju mora motor imati min 200kg a MT07 nema jednostavno. Ali da, slatko povlaci nema sta.
Pocetniku motor samo takav.

Ja sam polagao na XJ6 iako je skola imala i MT07 ali kako rekoh, samo za A2 kategoriju.

Sjecam se da je osmicu bilo lakse sa MT07 odradit nego sa XJ6 ali sto se mora mora se
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 14:00   #717
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Okej ako tebi nije, ali ja sam na njemu polozia A kategoriju pa ti kako oces. Ima ih u barem 3 autoskole u Splitu ako ne i u svima.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 14:18   #718
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Zašto motor za A kategoriju mora imati minimalno 200 kg?
Moj ima wet weight oko 190kg i 200+ ks (rekao bi da spada u A kategoriju )
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 15:24   #719
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Čitam kaj pišete, gledam sad ovu infografiku i mislim si kako je prije bilo lijepo i jednostavno kad sam 88. ili 89. (lijeno mi sad gledati u vozačku) polagao na MZ-u 251, a auto školu (za A kategoriju) sam vidio samo na dan kad sam se ujutro dopeljao motorom do poligona, malo vozio pred komisijom i otišao doma
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 15:57   #720
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
A da ne govorin koliko je smiješno koštalo tada. Danas moras bacit 2k eura za položit A+B.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na