Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.12.2005., 16:43   #1
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Koji Joystick do max. 250kn?

Dakle, kao sto naslov kaze, koji joystick uzeti za max. 200-250kn?

Razmisljam o toj kupovini i nekako su mi za oko zapela dva modela od Logitecha:

Logitech Wingman Attack 3

ili

Logitech Wingman Extreme 3D Pro

(kao ono, Logitech je pouzdan i trajan...)

Sad, iskreno, mislim da je meni dovoljan i prvi sa manje buttona, bez HAT-a i ruddera ako se ne varam(ako sam dobro vidio). E sad, ono sto mene brine je sto sam za Attack3 vidio puno slucajeva na netu gdje se masa ljudi zali da im potenciometri odu u roku 3-4 mjeseca i da se ne mogu vise kalibrirat. Zato sam poceo razmisljat o skupljem modelu, ali onda sam i za njega poceo nailazit na slicna iskustva sa problemom kalibracije (doduse, nesto su rijeđi problemi, ali opet dosta česti mi se čini) :confused:

E sad.. ja vise nisam pametan sta uzet:confused: Ja bi htio uzet jojstick da mi potraje bar 2-3 godine, moze i vise ako nije problem

Inace, joystick bi primarno koristio za povremeno igranje Sturmovika, LockOn-a i tu i tamo mozda nesto poput NFS:U i slicno.

Dakle... trazim vase misljenje cijenjeno pucanstvo..a i pokoje iskustvo ne bi skodilo
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2005., 17:10   #2
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
jedno OT pitanje:kak ti lock on radi, su ga optimizirali šta?
rendula je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.12.2005., 17:48   #3
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Originally posted by rendula
jedno OT pitanje:kak ti lock on radi, su ga optimizirali šta?
Je, kako da ne Mozda noviju verziju, Flaming Cliffs, ali tu jos nisam nabavio.

Na 800x600, na nekim medium-low postavkama igra 80% vremena radi na 60 i vise FPS, a onda neobjasnjivo padne na cca 10-15 fps (bez da se ista promijeni na ekranu tj. pravocrtan let bez promjene pogleda). Uzasno neoptimizirano i uzasno nestalan framerate.

Imam osjecaj da bi igra bila puno prihvacenija da je bar engine sredjen kako treba. Ali ja sam sucker na Su-27 pa moram malo i to igrat
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2005., 00:45   #4
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Originally posted by JC Denton
Je, kako da ne Mozda noviju verziju, Flaming Cliffs, ali tu jos nisam nabavio.

Na 800x600, na nekim medium-low postavkama igra 80% vremena radi na 60 i vise FPS, a onda neobjasnjivo padne na cca 10-15 fps (bez da se ista promijeni na ekranu tj. pravocrtan let bez promjene pogleda). Uzasno neoptimizirano i uzasno nestalan framerate.

Imam osjecaj da bi igra bila puno prihvacenija da je bar engine sredjen kako treba. Ali ja sam sucker na Su-27 pa moram malo i to igrat
dodatak:

Radi normalno i na 1024x768 sa medium detaljima, samo treba iskljucit mirrors. Radi na 30-70FPS vecinu vremena. No i dalje na nekim scenama neobjasnjivo pada na 10-20 FPS



On Topic:

Pa sta nitko nema nikakva iskustva s tim joystick-ima?? Ili neke druge preporuke?
JC Denton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na