Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2006., 17:41   #31
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Obriši svakako! I u safe modu makni repove sa driver cleanerom prije nego stavis friske drivere!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2006., 12:47   #32
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Svaka čast onom tko je radio ove drivere.Skidam kapu...:clap:
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2006., 13:07   #33
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Originally posted by Behrooz
Svaka čast onom tko je radio ove drivere.Skidam kapu...:clap:
Nvidia!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2006., 00:40   #34
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Citiraj:
Originally posted by G0RKI
Nvidia!
Neka .Pravi ljudi.Svaka čast
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 14:47   #35
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Evo da ne otvaram novi thread, izasli novi Xtreme-G 83.90rev2 na www.tweaksrus.com . Malo sam pronjuskao po forumima, uglavnom svi hvale jos bolji IQ, veci framerate, rast u 3dmarku 2005 i 2006, a sitni pad za 2003 (ono, 10 bodova ).

Za sada je nadjen samo jedan bug, navodno u nekoj igri Lockdown , mislim da je to delta force ili nes...uglavnom svjetli desni i gornji rub na ekranu...

Makar mislim da je to do korisnika...al dobro je dok je samo jedan bug
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 17:18   #36
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Ja koristim one optimized drivere sa guru3d pa me zanima šta o njima mislite i kakvi su u usporedbi sa ovima Xtreme...
Optimized koristim jer mi se sviđa što se u njima može namjestit refesh rate za sve rezolucije tako da ne moram onaj rpogram reforce ili sličan koristit a performanse sa njima su mi podjednake kao i sa originalnim.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 19:28   #37
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Riječ-dvije o kvaliteti ovih Xtreme-G drivera. Da slažem se da imaju sliku blisku ati karticama (barem ovoj 9500 što sam je ja imao). Međutim to da je ta slika kvalitetnija, ne mogu se složiti. Naime koristim klasičan crt monitor i slika sa ati-jevih kartica, kao i od nvidije sa ovim modanim driverima mi užasno iritira oči. Znam da će ova kritika izazvati lavinu reakcija, pa da se odmah ogradim od nekih stvari: svjestan sam da sam možda jedini kojem se to dešava, da je možda stvar u mom monitoru ili u mojoj dioptriji (nije velika, ali nosim naočale), ali za mene ostaje činjenica da mi takva slika nadražuje oči i izaziva pucanje očnih kapilara. Ovo moje viđenje stvari također nije provedeno na dovoljnom broju ati kartica, ali imao sam do sada 3 nvidia kartice u svom vlasništvu, sve na ovom istom monitoru i nijedna nije izazivala takve simptome. Na kraju isprika na dugom postu i još jedamput napomena da mi nije namjera izazvati još jednu raspravu ati vs nvidia.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 22.02.2006. u 19:49.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 19:43   #38
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Autor Pomo
Naime koristim klasičan crt monitor i slika sa ati-jevih kartica, kao i od nvidije sa ovim modanim driverima mi užasno iritira oči. Znam da će ova kritika izazvati lavinu reakcija, pa da se odmah ograim od nekih stvari: svjestan sam da sam možda jedini kojem se to dešava, da je možda stvar u mom monitoru ili u mojoj dioptriji (nije velika, ali nosim naočale), ali za mene ostaje činjenica da mi takva slika nadražuje oči i izaziva pucanje očnih kapilara.
Kad vec spominjes.. i ja se zapitam zato jer nakon sat dva vec osijetim kako mi se oci zamaraju i naprezu...ocito nisi jedini...
Izgleda da je to ona druga strana medalje...ona koja se ne vidi...
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 19:54   #39
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Po meni original drivere od nvidie nije potrebno modat, eventualno im otključam dodatne opcije sa coolbits registry ključem radi clockanja i zaključavanja refresh rate-a u igrama.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 20:52   #40
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Pa u principu oni bi trebali biti ok..ali nekad i nisu... a sta se modificiranih tice...vise ni sam covik ne zna..DNA je tek plasirala 83.10 nakon duge apstinencije....a s njima nisam imao losih iskustva moram priznat ni sa NGO također... treba eksperimentirat kao i sa svime...
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 22:02   #41
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Gainward Ti4200 64mb RIP, Abit Ti4200 OTES, i sad gainwardica iz siga i tek moram vidit drivere od nvidie da mi rade probleme, a vidio sam ih od detonatora 39.xx do ovih 80.xx. Dok ne vidim ne vjerujem. Puno ljudi tako hvali sliku od radeonki i drivere, pa kad sam probao : suicide
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2006., 00:45   #42
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Evo bas sam probao NGO 83.62 i mogu rec da su mi bolji za razlliku od XG 83.60 manje patu oci i slika je zakon u NFS_MW i Q4 , Moto GP 3 sta trenutno igram! DVD i divx slika je ka sunce! Definitivno su odlicni! Imao sam problema sa Shutteringom jer sam zaboravio konfigururati PCI Latency Tool.. i sad je sve super!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2006., 10:03   #43
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Da sumiramo koji su sad driveri po vama naj?

mene zanima ja imam 6800gs Agp pa cisto misljenja!
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2006., 10:13   #44
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Vjerojatno isti oni kao i za 6800GT i Ultru. BTW, jesi pokušao otključat taj GS?
stef je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2006., 10:28   #45
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Nisam jos, jucer sam navecer dobio grafiku ali cu danas popodne probat
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2006., 11:30   #46
hsmolic
OPTIMUS
 
hsmolic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor LARN81
Nisam jos, jucer sam navecer dobio grafiku ali cu danas popodne probat
Ja sam kupio EVGA 6800gs, otključao je, ali je bilo previše artefakata. Možda ćeš ti biti bolje sreće. I još uvijek tražim drivere koji su najbolji za 6800GS seriju. Do sada su to navodno bili 82.12 ak se ne varam...
__________________
Gigabyte K8NSPro | AMD64 3000+ | 1GB Kingmax Superram | EVGA 6800gs AGP (12/6) 395/1080 | Neovo 19'' LCD | Fortron 350W SS
hsmolic je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2006., 11:39   #47
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Da, al vjerojatno za PCI-E verziju ... AGP i PCI-E nemaju fizički puno toga zajedničkog, različiti su PCB-ovi i različite jezgre.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2006., 11:44   #48
hsmolic
OPTIMUS
 
hsmolic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Da, znam da AGP i PCIe imaju različite jezgre... Uz kupljenu karticu dobio sam 82.12 drivere (moja je AGP). Malo ću testirati ima li trenutno boljih drivera za ovu konkretnu karticu. Ako netko zna ...
__________________
Gigabyte K8NSPro | AMD64 3000+ | 1GB Kingmax Superram | EVGA 6800gs AGP (12/6) 395/1080 | Neovo 19'' LCD | Fortron 350W SS
hsmolic je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2006., 11:28   #49
mirkov
Premium
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 90
jel ima kakvog patcha za rivatuner jer mi javlja da ne prepoznaje ove nove beta drivere.
mirkov je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2006., 20:11   #50
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Autor mirkov
jel ima kakvog patcha za rivatuner jer mi javlja da ne prepoznaje ove nove beta drivere.
Riva T ne daje patcheve za takve stvari i to je normalno.. sacekaj iducu verziju (ako bas inzistiras).. kada ce podrska za novije verzije drivera bit obnovljena ili budi sritan s postojecom verzijom!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na