Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2009., 22:39   #1
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,749
Novo kuciste od Coolermaster - za overclockere i benchere, alternativa Antecovom skel

http://www.guru3d.com/article/cooler...ch-v10-review/

zanimljivo kuciste, rodjeno za LN2 benchere i ljude koji stalno kopaju po maticnoj i komponentama. podrzava sve standarde maticnih ploca, izgleda jednostavno, a opet funkcionalno...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 23:20   #2
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Kućište če najviše kupovati servisi za lagano testiranje komponenti.
Ne sviđa mi se jedino što su držaći plastični i još dosta visoki tak da mi djeluju dosta slabašno.
Nema rupu od iza za skidanje backplatea.
Nema držača za kartice.
Melani je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2009., 00:28   #3
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Da, jedino za testiranje.....za kucnu upotrebu definitivno nije.....i jos 90 dolara za cetiri lima - mislim fakat
denied je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 01:21   #4
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Dobro, cijena je viša jer je činjenično stanje da prodaja neće letjeti kao što bi kod običnih kučišta, pa ih ni neće naštancati toliko komada.

Meni se zapravo pretty much svidja cijela stvar i zapravo bi mi totalno bilo fora kad bi došlo u paketu sa nečim što bi izgledalo kao "stakleno" zvono (recimo od pleksija) zbog prašine. Mislim da bi izgledalo totalno fora sa tim.
  Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 01:36   #5
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Ovo ima svoj naziv "Bench table"... Rađeno je samo za benchanje
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 02:15   #6
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
trebalo bi biti neke plemenite kovine u ovom limu da iz mene izvuce 500 kn +. koja razlika spojio komp na stolu ili ga spojio u ovo "kuciste"? ajd, napajanje je fiksno i optika, ali je to to? ovi drzaci skroz jadno izgledaju, da je ploca 100% fiksna i nema sanse da se ikuda pomakne - jako jako tesko.

mislim, ajd, svaka ideja je dobrodosla. ali meni ovo kuciste vise nema smisla nego sto ima. plus da ce serviseri kupovati strikno ovo kuciste za testiranje komponenti, ajd, mozda. ne vidim ni za to svrhe, osim jedino za LN2. a cak i da stalno kopas po kompu, gdje ces ga drzati sa ovakvim "kucistem"? lijevo, desno, iza monitora? ode prostor......... plus buka, sve je otvoreno.

od 1 do 10, +2 ocjena.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na