Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2022., 14:48   #1
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,577
Interaktivni ekran/tablet

Pozdrav,

Trebam nabaviti za firmu interaktivni ekran koji vrti windows ili android da se moze odredena aplikacija instalirati, s obzirom da ne treba biti previse ogroman mislim da bi proslo i sa tabletom oko 12-13". To bi trebalo stajati na ulazu u firmu kao neki uredaj koji pruza osnovne informacije i na koji se moze tipkati da ostave korisnici feedback te raditi koliko je i radno vrijeme firme 7-20h.

E sad sto me muci, koliko je pametno da tablet bude spojen 0/24 na struju tj koliko bi mu to smanjilo vijek trajanja? Da li bolje da se ide na neko AIO racunalo i ako da koje? Moze prijedlog sa stalkom kao na slici dole ili ako se radi tabletu prijedlog kako ga osigurati od krade.



Da li ovakvi ekrani uopce imaju svoj os ili su to samo ekrani koji povlace sa servera sadrzaj?
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 15:10   #2
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,745
Mislim da bi ti najpametnije rješenje bilo da upogoniš Windowse na NUC-u s touchscreen monitorom. Na taj način imaš računalo koje je izolirano od samog ekrana, možeš se daljinski spojiti da provjeriš radi li sve kako treba, ne troši puno el. energije, imaš daleko veći izbor programa u kojima možeš provrtiti ovo što tražiš, makar i sam HTML ako ti je tako najjednostavnije. U slučaju kvara monitora ili računala promijeniš daj dio koji je u kvaru, za AiO obično ispadne neisplativ popravak.
Sinac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2022., 15:38   #3
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,577
Sad sam gledao detaljnije software koji su odabrali i radi na android i ios, dakle trebao bi mi neki android "stalak", ali iduci tjedan imamo sastanak za tocne detalje pa cu vidjeti konacno sto ce se koristiti, ali vjerojatno ce ostati to

https://hr.skindustrialpc.com/intera...oid-kiosk.html

Ovo mi djeluje kao zadovoljavajuce rjesenje
vacs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na