Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2019., 13:49   #1
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,671
Eurosender & PCEkspert surađuju

Svi znamo da slanje računalnih komponenata diljem Europe može biti skupo i često nepraktično. To je razlog zašto smo odlučili pronaći najbolje rješenje za članove koji su pitali za savjet u vezi sa slanjem računalne opreme.

Danas s ponosom objavljujemo partnerstvo sa Eurosenderom koji nudi 10% popusta na slanje paketa za EU destinacije, za članove PCEksperta.

Jednostavno koristite kod PCEKSPERT10



Pozitivna stvar kod Eurosendera je da cijeli proces naručivanja možete završiti za dvije minute i da ne morate tražiti koji su kuriri najpovoljniji za određene destinacije - njihova platforma radi to za Vas.

Oni čak vam daju savjete kako sigurno spakirati elektronsku opremu.

Stoga nema razloga da ne iskoristite prednost ovog popusta sljedeći put kada prodajete opremu na PCEkspert forumu – nema žurbe, jer ova ponuda stoji na raspolaganju sve dok je PCEkspert broj jedan portal i forum u Hrvatskoj i regiji, što znači još dugo vremena.

Sada krenite s prodajom i slobodno iskoristite slanje širom Europe sa sigurnošću uz Eurosender.

Tim PCEkspert


Small print
Ovaj kod vrijedi za sve članove PCEkspert foruma. Kod se ne odnosi na dodatno osiguranje koje možete dokupiti, pored osnovnog od 200 EUR. Ako paketi po dimenzijama ne spadaju u standardne, obavijestit će vas da pošaljete zahtjev za cijenu. Kod možete staviti kod procesa plaćanja. Kod se se ne odnosi na poslovne korisnike, vrijedi u EU zemljama (osim Švicarske i Norveške) a minimalna vrednost treba biti 4 EUR. Da li ste pročitali sve? Odmorite, popijte kavu, zaslužili ste.

(sponzorirani post)

Zadnje izmijenjeno od: krešo. 12.11.2019. u 14:01.
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2019., 21:37   #2
aurelio
Premium
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 255
Koristio sam prije par dana Eurosender, kupio robu oko 20 kg od privatnog pošiljatelja iz Danske, naručio prijevoz u par klikova, drugi dan pokupili robu (GLS), i u Hrvatskoj za 5 dana. Cijena 20 kg Danska-Hrvatska 27 eura (bez ovih 10 %, nisam znao). Također iz Engleske paket 40 kg(!) za Hrvatsku prije pola godine, cijena povoljna. Imam više nego pozitivna iskustva sa Eurosenderom.
aurelio je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2020., 23:58   #3
bacelj
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 129
Koristio sam eurosender par puta na rwlaciji RH - IE. Pozitivna iskustva samo imam. Slao sam nista lomljivo. Ali, imam frenda i par poznanika koji su slali kucista/komponente/elektronicku opremu i imali su velikih problema. Konkretno, frendov slucaj je bio taj da mi je kuciate stiglo izubijano, pukla prednja plastika na jednom dijelu i savijeno(valjda je baceno il je palo nekako u transportu). Komponente su radile, ali je morao promjeniti kuciste. Sva sreca pa nije bilo skupo...
bacelj je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2020., 00:13   #4
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,333
Kada sam trebao poslati 50"Tv u Mađarsku "zbog dimenzija" je ponuda nakon "brzih" 5 dana bila 140 eura. Dok su mi odgovorili Overseas je preuzeo i dostavio pošiljku, 120kn ponuda Overseasa. Tj 35kn jer je trošak preuzeo ED.
Pošaljite upite DPD-u, Overseasa, DHL-u prije njima jer ne ispadne često najjeftinije
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na