Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2019., 10:11   #1
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,035
GLS - informacije i iskustva

Mene danas razočarao gls.Dogovorili ja i Sale fss prodaju moje grafičke.On ima ugovor sa njima pa oni budu preuzeli paket od mene.
Danas mi javlja da mu na trackingu piše da jučer nije uspješno preuzet paket oko pola 2,jer paket nije bio zapakiran.
Ja sam paket zapakirao još u srijedu ,a jučer ne da nitko nije bio kod mene,nije me nitko niti zvao.A imaju samo moj broj moba.
Baš jadno od njih.Ako mu se nije dalo kasno doći ,ili mu nije bilo usput,onda brate,bar ne laži tako ogavno.
A ne čudi me više ništa u ovoj našoj zemlji.
Nisam do sada ništa slao preko njih,a bome niti neću.
Ps: Znam da nije thread ,ali kad nema glsa!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2019., 12:52   #2
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Mene danas razočarao gls.Dogovorili ja i Sale fss prodaju moje grafičke.On ima ugovor sa njima pa oni budu preuzeli paket od mene.
Danas mi javlja da mu na trackingu piše da jučer nije uspješno preuzet paket oko pola 2,jer paket nije bio zapakiran.
Ja sam paket zapakirao još u srijedu ,a jučer ne da nitko nije bio kod mene,nije me nitko niti zvao.A imaju samo moj broj moba.
Baš jadno od njih.Ako mu se nije dalo kasno doći ,ili mu nije bilo usput,onda brate,bar ne laži tako ogavno.
A ne čudi me više ništa u ovoj našoj zemlji.
Nisam do sada ništa slao preko njih,a bome niti neću.
Ps: Znam da nije thread ,ali kad nema glsa!
Meni je stigao paket sa eBaya preko njih prije par tjedana. Naravno dostavljaju u vrijeme kad nikog nema i ostavljaju obavijest zaljepljenu na ulaznim vratima zgrade iz nekog razloga.

Na moje pitanje o preuzimanju paketa odgovaraju da dođem u Pazin (?!) ili dogovorim ponovnu dostavu. Nakon dogovora ponovne dostave naravno opet nisu niti pokušali zvati na priloženi br. moba, ali je srećom netko preuzeo paket u moje ime.

Do sad sam mislio da su HP pijanci, ali ovo je nova razina.
RascaL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2019., 16:56   #3
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
O GLS-u mogu reći sve najbolje. Do sad poslao i primio preko njih najmanje 10 paketa i svaki puta je usluga bila vrhunska, od komunikacije i brzine do točnosti i rukovanja paketima.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2019., 16:59   #4
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,035
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
O GLS-u mogu reći sve najbolje. Do sad poslao i primio preko njih najmanje 10 paketa i svaki puta je usluga bila vrhunska, od komunikacije i brzine do točnosti i rukovanja paketima.
Ma ne smeta mene usluga ni brzina. Nego laganje. Da je javio da ne stigne, ili naveo na tracking da nije stigao, ja ne bi riječ rekao. Znam da bi i oni bili doma za praznike, ali ne ovako.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2019., 18:41   #5
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
GLS - informacije i iskustva

...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2019., 00:49   #6
dewil23
Premium
Moj komp
 
dewil23's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 323
Par puta dobivao stvari preko njih,ako me i nema doma,dostwvi kod stare na posao jer imaju ugovor sa njima.
Samo me jedanput razje,nije bio redovni šofer,zove on mene da nemre naći adresu(2018?gps?google maps?) ajd dobro,reko bum te navodil,kad on meni veli da je već u KLC. Pitam kada se vrača,veli kasno popodne... Sve se to događalo u 9 ujutro,a ja kao bena moral čekati doma da dođe,na kraju sepojavio oko 19h.
dewil23 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2019., 01:07   #7
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,928
To vam je ljudi vise manje sve na lokalnoj razini tj. zavii kakav je dostalvjac u vasem kraju. Neki imaju problema sa Overseason, neki sa GLSom, neki sa HPom, neki sa DPDom... nema nijednog koji je savrsen svaki put i na svakoj lokaciji.

Meni do sad GLS nikad nije zakazao (preko 20ak dostava) i uvijek su me nazvali prije dostave da vide jesam kuci i ako nisma bio dogovorili smo termin preko moba s tim da dobijem i SMS odmah ujutor oko 7 na dan dostave d ajav eopriliek unutar kolko vremena ce biti dostava. Dok recimo HP nikad ne zove i samo banu na vrata (jutros me probudio ) pa sta bude, vecinom ispadne zuti papiric u sanducicu jer 99% dostavljaju ujutro kad su ljudi na poslu i cudom se cude kak nema nikog kod kuce u 10 ujutro i slicno .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2019., 09:09   #8
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,035
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
To vam je ljudi vise manje sve na lokalnoj razini tj. zavii kakav je dostalvjac u vasem kraju. Neki imaju problema sa Overseason, neki sa GLSom, neki sa HPom, neki sa DPDom... nema nijednog koji je savrsen svaki put i na svakoj lokaciji.

Meni do sad GLS nikad nije zakazao (preko 20ak dostava) i uvijek su me nazvali prije dostave da vide jesam kuci i ako nisma bio dogovorili smo termin preko moba s tim da dobijem i SMS odmah ujutor oko 7 na dan dostave d ajav eopriliek unutar kolko vremena ce biti dostava. Dok recimo HP nikad ne zove i samo banu na vrata (jutros me probudio ) pa sta bude, vecinom ispadne zuti papiric u sanducicu jer 99% dostavljaju ujutro kad su ljudi na poslu i cudom se cude kak nema nikog kod kuce u 10 ujutro i slicno .
Jučer je pokupio paket. Ma Lewis, ovako sam ja ispao kriv, jer tip je napisao da paket nije bio zapakirani, pa ga nije mogao preuzeti. A ja paket spremio dan ranije.
A niti sam dobio SMS niti poziv.
Jučer kod preuzimanja veli tip da je on zvonio, ali se nitko nije javljao.
Ja mu velim, automobili su pred kućom. Imaš broj mog moba, svi smo bili doma. Kako onda?
On se pokupi!
Ma sa srećom!
Očito je dobio bukvicu, pa se izvlačio.
A slažem se da ni njima nije lako, radio mi frend neko vrijeme za Oversees, pa mi pričao. Ali kom je danas lako?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2019., 11:30   #9
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,928
Nisam mislio reci da je do tebe nego lokalca koji radi u GLSu, ima ih razlicitih ocito, savjesnih i nesavjesnih kao i u svim ostalim sluzbama.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2019., 11:53   #10
Filip_2306
Lurker
Moj komp
 
Filip_2306's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
O GLS-u mogu reći sve najbolje. Do sad poslao i primio preko njih najmanje 10 paketa i svaki puta je usluga bila vrhunska, od komunikacije i brzine do točnosti i rukovanja paketima.
Isto i kod mene, najbolja iskustva do sad s njima. Čuo sam da dobivaju ekstra na plaću ovisno o količini isporučenih paketa kod prve dostave tak da je fakat čudno da te nisu zvali.
Filip_2306 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.01.2019., 20:41   #11
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Mene danas razočarao gls.Dogovorili ja i Sale fss prodaju moje grafičke.On ima ugovor sa njima pa oni budu preuzeli paket od mene.
Danas mi javlja da mu na trackingu piše da jučer nije uspješno preuzet paket oko pola 2,jer paket nije bio zapakiran.
Ja sam paket zapakirao još u srijedu ,a jučer ne da nitko nije bio kod mene,nije me nitko niti zvao.A imaju samo moj broj moba.
Baš jadno od njih.Ako mu se nije dalo kasno doći ,ili mu nije bilo usput,onda brate,bar ne laži tako ogavno.
A ne čudi me više ništa u ovoj našoj zemlji.
Nisam do sada ništa slao preko njih,a bome niti neću.
Ps: Znam da nije thread ,ali kad nema glsa!
To su i meni napravili.
Trebali su doci pokupit paket, tek da bi na trackingu pisao da nisu pokupili jer paket nije bio zapakiran. WTF?!
Nisu me ni probali zvat ni nista.
I kad sam napravio frku, dostavljac me zove sutradan i kaze - paaaaa, dosao sam po onaj paket sto sam jucer trebao pokupiti.
Mada, sve ostalo, dostavljali su bez problema. Sad, vidit cemo u buducnosti kako ce sve bit.
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2019., 00:52   #12
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je neki lik sa starim, 'rđavim, neoznačenim Sprinterom donio GLS-ov paket. Bilo je sve OK, čuli se telefonom i dostavio mi paket na posao. Ali čini mi se da dostavljač ima ugovor s više tih dostavnih službi. Outsourcing at its best.
  Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 15:39   #13
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Opet problem s GLS-om. Lik me zove i kroz razgovor skuzimo da je na krivoj adresi, doslovno 200 m dalje - parkirao se kod Inine zgrade na Aveniji Dubrovnik. I nije mi htio dostaviti malo zapadnije paket jer to ne spada pod njegovo podrucje.
U trackingu napisao da nisam bio prisutan za dostavu. I sad trebam cekat ponedjeljak za novi pokusaj dostave.

Overseas mi je gitaru nekidan dostavio bez problema na tu adresu...
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 15:41   #14
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,665
to ti ovisi od samog dostavljača..meni u petrinji rade izvanredno. oće bez beda dovest na drugu adresu taj dan kad vozi. samo mu javim telefonski.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 15:43   #15
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Pa eto, ovom se nije dalo 200 m dalje provozat. I ne mogu mu ništa...
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 16:10   #16
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Ak ti je hitno sjedni u auto, bicikl, romobil i nazovi ga pitaj ga gdje je točno i ulovi ga tih 200m dalje, vjerojatno je i dalje u tome kvartu. Ako ti nije hitno, čekaj ponedjeljak da ti dostavi drugi dostavljač koji je zadužen za tvoj kvart.
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 16:37   #17
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
Pa eto, ovom se nije dalo 200 m dalje provozat. I ne mogu mu ništa...

Kad vi nikad ne razmišljate s njihove strane, tebi je to 200m, njemu je pun k papirologije, i pitanje dal smiju ako tvoj kvart odrađuje drugi zakupac.

Vjeruj mi, ako bi ti netko isporučio paket, to je onda GLS Pisao sam već o tome, da dobivaju lovu za svaki isporučen paket pri prvom pokušaju.

Ja sam počeo kada koristim GLS koristiti isporuku u pickup spot. Dobijem poruku, prošetam se i uzmem paket.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 16:40   #18
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Meni je zanimljivo kako ljudi uspiju okrenuti priču.
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
I nije mi htio dostaviti malo zapadnije paket jer to ne spada pod njegovo podrucje.
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
Pa eto, ovom se nije dalo 200 m dalje provozat. I ne mogu mu ništa...
Valjda čovjek ne smije dostavljat ako nije njegovo područje, a ne da mu se ne da, mogao si otrčat tih 200 m do njega.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 18:58   #19
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
to ti ovisi od samog dostavljača..meni u petrinji rade izvanredno. oće bez beda dovest na drugu adresu taj dan kad vozi. samo mu javim telefonski.
Samo dok radi ovaj koji je tu naš lokalac i zadužen za grad. Nisi mu očito upozno zamijenu

Sustav kaže očekujte paket do 14h, lik došo u 15 ili 16 ne sjećam se više pod izlikom da im sustav nije radio .... provjerio sa standarnim idući dan - radio je sustav savim ok....tako da i dalje je do čovjeka koji radi .....
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 19:15   #20
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,665
ma znam to, al eto, mene očito zapadne ovaj "revniji" tip.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 20:02   #21
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 226
Znači naručen LG G8 sa eBaya iz Engleske.Do Austrije išao avionom i onda preuzeo GLS.Paket došao otvoren,vidljivo je gdje je skalpelom traka izrezana na dva mjesta i mobitel izvađen iz kutije.Čim sam paket uzeo u ruke osjetio sam da je prazan,dostavljač kaže da se i njemu učinio lagan(???).
Na original naljepnici težina 0.4 kg, a na naljepnici od 03.01. stoji 0.1 kg.

Pitam što sad,on zove šefa,ovaj kaže slikaj ,ja poslikao,pitam hoće li radit neki zapisnik,da ne treba,samo da pošaljem mail na primjedbe GLSa.
Iz GLSa stigao odgovor da kontaktiram prodavača da mi vrati lovu???
Ništa mi nije jasno
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 21:39   #22
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Pa sve su ti rekli, javi se selleru i reci da nisi dobio predmet i nek ti vrati pare.
On nek se dalje nateže s GLS-om.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 21:47   #23
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 226
Stavi se u poziciju prodavača.Na osnovu čega da mi vrati novac?Na moju riječ da nisam dobio mobitel?Vjerovatno će eBay napraviti refund ali nije mi to baš najjasnije.Ispada da jedini krivac(GLS) neće ništa ovim izgubiti.
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 21:50   #24
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Traži zapisnik od GLS-a i priloži ga uz refund, nemaš što drugo napraviti.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 21:50   #25
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Gle, to nisu tvoji problemi i takve stvari se događaju, prodavač je osigurao paket i dobit će svoju naknadu.
Ti kao kupac si nešto platio, a to nisi dobio i to je jedino što te treba zanimati.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 21:52   #26
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 226
Tužno ali žalosno.A ništa,refund pa sve ispočetka
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 16:55   #27
deny
Premium
Moj komp
 
deny's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: split
Postovi: 86
da malo oživim temu...
pokušat ću bit kratak...
poslan tv na servis u ZG. Iz servisa mi javljaju da je ambalaža rastrgana i da ima sa jedne strane udarac. Serviser će napravit "pomoćno" pozadinsko osvjetljenje samo da vidi da li je panel oštećen, ako nije, ide na popravak. Normalno, na panelu raznih duginih boja ko u priči a priči nikad kraja. Uz to se radi zapisnik da je kutija oštećena, poderana i otvarana. šaljem njima slike koje su tražili, oštećenja tv-a ambalaže, zapisnik bla bla... dobivam odg da bi oni povukli tv kod sebe da bolje utvrde kako je došlo do oštećenja. sad čekam odgovor. nisam imao nikad ovu situaciju i ako ćemo gledat logički, nemam se šta brinit ali u slučaju negativnog ishoda da li možda zna netko kave su mogućnosti daljnjeg rješavanja?
deny je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 17:29   #28
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,333
Glavno da imaš sliku kutije kako je poslano, po mogucnosti s naljepnicom glsa
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2020., 13:06   #29
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor deny Pregled postova
da malo oživim temu...
pokušat ću bit kratak...
poslan tv na servis u ZG. Iz servisa mi javljaju da je ambalaža rastrgana i da ima sa jedne strane udarac. Serviser će napravit "pomoćno" pozadinsko osvjetljenje samo da vidi da li je panel oštećen, ako nije, ide na popravak. Normalno, na panelu raznih duginih boja ko u priči a priči nikad kraja. Uz to se radi zapisnik da je kutija oštećena, poderana i otvarana. šaljem njima slike koje su tražili, oštećenja tv-a ambalaže, zapisnik bla bla... dobivam odg da bi oni povukli tv kod sebe da bolje utvrde kako je došlo do oštećenja. sad čekam odgovor. nisam imao nikad ovu situaciju i ako ćemo gledat logički, nemam se šta brinit ali u slučaju negativnog ishoda da li možda zna netko kave su mogućnosti daljnjeg rješavanja?
Prilikom preuzimanja primatelj je DUŽAN prijaviti na licu mjesta dostavljaču da je paket stigao oštećen onda oni šalju osiguravateljsku kuću da poslikaju i naprave zapisnik o šteti.

Ako je paket stigao oštećen + preuzeli ga, a nisu reagirali možeš se slikati i naknadne reklamacije nisu moguće
__________________
Ziga je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2020., 22:48   #30
deny
Premium
Moj komp
 
deny's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: split
Postovi: 86
Dobio sam danas odgovor da će mi isplatiti naknadu za proizvod u iznosu 1250 HRK što odgovara maksimalnom iznosu za pakete bez dodatnog osiguranja. tv je plaćen 5500kn
Na tu odluku kao imam pravo napisati primjedbu povjerenstvu za pritužbe potrošača...

Prikup sam napravio preko weba (pakethr) gdje uopće nisam vidio mogućnost označiti za paket da je osjetljivo, lomljivo... Sada lajat na mjesec :s
deny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na