Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2022., 10:01   #9091
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Takodjer preporuka otkljucati bootloader, staviti TWRP i onda flash miui.eu roma. Koristim ga vec dvije godine na Mi 9T, a prije toga sam ga koristio na RN3 i nikakvih problema. Debloatan i dodane neke opcije i stvarcice.

Nije rootan, i bez problema mi radi mbanking, google pay, prolazi safety net test...
Isjreno tako bi napravio da se radi o mom mobitelu, al pošto je od kolege neću puno petljati. Radije bi sa XiaomiTool-om flashao novi stock rom i goodbye, osim ako kolega ne pristane - onda idemo na unlock bootloadera. Njemu je ipak najbitnije da mu radi mbanking, google pay i sl.

Hvala jos jednom svima na informacijama
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 11:14   #9092
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Evo da se i ja javim, kupio POCO F3, kolege me upozorile u drugom topicu da XIaomi ima sranje od OSa, a ja si mislio pa kako je to moguce, tako velika firma, s toliko telefona i verzijom 12. Plus sam prije koristio redmi note 6 pro koji nije imao nikakve probleme.

A vagao sam izmedju POCO F3 8/256 i Realme GT mAster 6/128, s tim da je prvi skuplji bio za malo. I veci ekran i presudio sam i ignorirao OS alerte od drustva s foruma. Ajme koje greske u koracima.

1. Prvi problem, sleep as android nije radio kak treba, on snima hrkanje, a na voom mobu je snimio svaki moj prdec, dakle snimao zvukove cijelu noc, to sam sredio da sam to iskljucio,

2. Alarm nekad ne zvoni, jednostavno ne zazvoni, onak kak mu puhne nekad ne zazvoni, koristim alertove svaka sat 2 sata i cesto nekad jednostavno ne zazvoni...

3. OVO JE NAJACI:
Sleep as android ukljucen, spavam, 4Am, airplane mode on. DND on, znaci spavam ko zaklan. Kad odjednom neka baba u full tonu pocne pricat u sred noci... A mobitel mi naravno kraj glave...

Ako ovo troje nije dovoljno da zobidjete Xiaomi onda neznam sto je, uglavnom ja sam se zeznuo, jel mozda mogu na osnovu ovog reklamirat proizvod? Ima kakvih mjesec dva od kupnje. Uzeo bi radje ovog s manje rama i storagea odmah...

P.S. iznazi MIUI 13, cekam to ko djeda mraza za bozic. Ali ako to do 12 nisu rjesili onda dakle ni 13 nece biti od neke pomoci... Samo HYPE ko ovi shitcoini...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2022., 12:05   #9093
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,289
Za Xiaomi me ne čudi, ali evo kolega s foruma ima Realme GT Master i izludio ga je, tako da 😁

Imam i ja Realme GT Neo2 s puno manje problema, i u globalu zadovoljan...
locks je online   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 12:08   #9094
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
@dada-os

Čitaj kolegine postove o GT masteru, nije se ni on baš usrećio. Sve su to odlični mobovi sa smeće OS-om nažalost. Šteta za Xiaomi. Nije da mi trebaju neke bugovite opcije, ali sve se više korisnika žali na bugove u svakodnevnom korištenju. Do miui 10 je bilo skoro sve OK.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 12:18   #9095
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Evo da se i ja javim, kupio POCO F3, kolege me upozorile u drugom topicu da XIaomi ima sranje od OSa, a ja si mislio pa kako je to moguce, tako velika firma, s toliko telefona i verzijom 12. Plus sam prije koristio redmi note 6 pro koji nije imao nikakve probleme.

A vagao sam izmedju POCO F3 8/256 i Realme GT mAster 6/128, s tim da je prvi skuplji bio za malo. I veci ekran i presudio sam i ignorirao OS alerte od drustva s foruma. Ajme koje greske u koracima.

1. Prvi problem, sleep as android nije radio kak treba, on snima hrkanje, a na voom mobu je snimio svaki moj prdec, dakle snimao zvukove cijelu noc, to sam sredio da sam to iskljucio,

2. Alarm nekad ne zvoni, jednostavno ne zazvoni, onak kak mu puhne nekad ne zazvoni, koristim alertove svaka sat 2 sata i cesto nekad jednostavno ne zazvoni...

3. OVO JE NAJACI:
Sleep as android ukljucen, spavam, 4Am, airplane mode on. DND on, znaci spavam ko zaklan. Kad odjednom neka baba u full tonu pocne pricat u sred noci... A mobitel mi naravno kraj glave...

Ako ovo troje nije dovoljno da zobidjete Xiaomi onda neznam sto je, uglavnom ja sam se zeznuo, jel mozda mogu na osnovu ovog reklamirat proizvod? Ima kakvih mjesec dva od kupnje. Uzeo bi radje ovog s manje rama i storagea odmah...

P.S. iznazi MIUI 13, cekam to ko djeda mraza za bozic. Ali ako to do 12 nisu rjesili onda dakle ni 13 nece biti od neke pomoci... Samo HYPE ko ovi shitcoini...
Di vi kupujete te telefone? Imao sam 4 Xiaomija (jedan na Android One doduše), nikad takvih problema... sad sam na Samsungu i požalio... povremeno se ne mogu javit na poziv, nakon jednog updatea je mob bio unresponsive...

Ali ovo da si čuo glas iz telefona je jako zanimljivo, ako se ne varam, na jednoj drugoj temi je Mommistake or someone pričao o istom takvom slučaju?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 12:19   #9096
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,289
Nije baš smeće OS. Koristio sam ih nekoliko i ne bi se nikako složio. Da je tako, ne bi ga nikad kupio. Bugove koje kolega ima na GT Master, ja ih nemam, a nema ni žena na Realme 6s.
locks je online   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 12:24   #9097
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Di vi kupujete te telefone? Imao sam 4 Xiaomija (jedan na Android One doduše), nikad takvih problema... sad sam na Samsungu i požalio... povremeno se ne mogu javit na poziv, nakon jednog updatea je mob bio unresponsive...



Ali ovo da si čuo glas iz telefona je jako zanimljivo, ako se ne varam, na jednoj drugoj temi je Mommistake or someone pričao o istom takvom slučaju?
Potpisujem,prošlo mi kroz ruke do sad 10-15 xiaomija i pocoa,nisu to neki bugovi da te baca u očaj nego povremeno tipa poziv ne pojavi se na ekranu što je riješeno koliko vidim i možda 2 put godišnje iznenadni reboot,osim toga nikakvih bugova nisam imao.

Xiaomi 11 Lite 5G NE baš nikakvih bugova,uređaj fluidan i responzivan da ne prepoznas da je Xiaomi

Poslano sa mog Mi 11 Lite koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 12:42   #9098
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Nije baš smeće OS. Koristio sam ih nekoliko i ne bi se nikako složio. Da je tako, ne bi ga nikad kupio. Bugove koje kolega ima na GT Master, ja ih nemam, a nema ni žena na Realme 6s.
Nisam pisao u Realmeu, samo sam napomenuo da je GT master bugovit kao i taj F3 kojeg je kupio. A smeće OS je MIUI trenutno, tj. od MIUI 11 nadalje. . Nema dana da ne dođe par kupaca Xiaomija s nekim problemom. I kažem šteta jer dotad je imao neke sitne bugove ali nisu smetali u svakodnevnom radu. Realme nije toliko zastupljen kod operatera pa ne mogu reći ništa osim da ima loše kamere, koje nisu bag nego fićr
Ali možemo unedogled o tome. Ima i iznimaka npr. Imam redmi note 9 pro kao sekundarni mob i radi ko sat. Čak i senzor blizine. Zadnji fw na njemu je 12.0.4.0. i ne ide dalje. 12.0.5.0 je inace izasao za neke ali ne za ovoga. I eto , radi sve kako treba. Fali mu amoled da bi bio odličan+
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 12:49   #9099
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ja sam svoj kupio u Pevexu. Dobro, prezivjet cu, nadams e tom MIUI 13. A zena koja je pricala na telefon u 4 u noci iako je do not disturb bio ukljucen je valjda cula nesto da sam ja buncao pa krenula s onim google assistom ili sto vec kad te nesto pita, iskreno te gluposti uopce ne koristim niti gledam, ali u 4 u noci ako je upaljeno sve da me mobitel ne budi, dakle ne moze me nitko nazvat, ne moze mi nikakva poruka nista poremetiti san, ali onda neka baba me nesto pitala, nisam je razumio jer sam bio u dobrom soku nakon toga...

I ajd da je pitala onak sapuceci, ili tiho, ne, ona full volume tak da su i susjedi vjerojatno culi...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 12:55   #9100
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Pa isključi taj assist

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2022., 13:28   #9101
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Pa isključi taj assist

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Upravo to

Hebiga, kad kupis novi mobitel treba par tjedana privikavanja i podesavanje svega i svacega, ne mozes racunati da ce sve odmah out od the box raditi.

Frend ima F3 i nista mi se nije zalio do sad...
tiki66 je online   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 13:34   #9102
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Uzmeš šaomi dobijes caspera malenog ,iz prve ruke vidimo jednostavne ljude koji lagano metnu eu.rom jer znaju vise i ptice na grani da je bagav miui i to je to a i imamo ove sta iz svoga neznanja dodu ode kukat i grce se .

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 16:09   #9103
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Za Xiaomi me ne čudi, ali evo kolega s foruma ima Realme GT Master i izludio ga je, tako da 😁

Imam i ja Realme GT Neo2 s puno manje problema, i u globalu zadovoljan...
Imam Realme 8 i ne sviđa mi se baš pretjerano taj njihov software. Da je brz je al treba mu dosta dorade za vodećim Samsungom.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 16:36   #9104
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,289
A eto različiti smo. Meni One UI ne odgovara 😀
locks je online   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 16:42   #9105
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Pa isključi taj assist

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Pa normalno da sam ga sad iskljucio. Ali svejedno DND ima svoje znacenje, al ocito u ovom MIUI OSu nema.

Znaci, ne moze me nazvat nitko, nikakve poruke, pa makar je hitno i bitno, ali se assist ukljuci usred noci i brblja, dakle totalni propust. i sto se tu ima podesavat da odmah odgovorim na druge poruke. Znaci kupim mobitel na kojem treba pola toga disejblat da bi radio kak treba, a i onda ne radi kak treba.

Uglavnom pregrist cu, imat cu ga, sto cu sad s njim, podisejblat cu ga, ali eto ako je tko na vagi nek si procita ovo iz prve ruke pa nek sam razmisli, meni su ljudi pisali, nisam slusao i evo mi ga na... tu mi je...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 17:14   #9106
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
Uzmeš šaomi dobijes caspera malenog ,iz prve ruke vidimo jednostavne ljude koji lagano metnu eu.rom jer znaju vise i ptice na grani da je bagav miui i to je to a i imamo ove sta iz svoga neznanja dodu ode kukat i grce se .

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Potpuno ima smisla uzeti Xiaomi flagsghip za 20% manju lovu od samsunga i onda se zajebavat sa fleshanjem EU roma i gubljenjem garancije i još i tada nisi siguran u bug free iskustvo. I sad još da ne spominjemo da i dalje zaostaješ s kamerom itd.

Ma dajte. Dok su ti kinezići bili puno jeftiniji još je zajebancija imala smisla. Ovako...ne.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 18:13   #9107
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Nek si ti nama rek'o!

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 18:31   #9108
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
Nek si ti nama rek'o!

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
A netko mora. A težinu neku ima kad to napiše neko ko je među prvima u Hr imao xiaomi uređaj i zajebavao se sa custom romovima dok ljudi nisu ni znali da to postoji. Imao sam gomilu kineza uključujući i mi9 i mi10. Poco F3 je bio zadnji od tog sranja. treba napisati istinu bez obzira na brand a kod nas su ljudi očito jako vezani uz omiljeni brand i nema šanse da se ne ostraste na neku kritiku istoga.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 18:37   #9109
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Svaki brand ima svoje ljubitelje i mrzitelje. Nemojte dizat tenzije gdje nije potrebno. Čovjek ima loša iskustva s Xiaomijem i ima pravo to napisati. Isto tako i onaj koji ima samo pozitivna iskustva ima pravo napisati.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 19:07   #9110
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Imao Redmi 3s i Note 7. (Note 7 dosta bugovit na početku kasnije ispeglan soft, 3s nije imao uopće updatea ili jako malo) oba služila po cca 2g i preko.

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 19:17   #9111
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Potpisujem,prošlo mi kroz ruke do sad 10-15 xiaomija i pocoa,nisu to neki bugovi da te baca u očaj nego povremeno tipa poziv ne pojavi se na ekranu što je riješeno koliko vidim i možda 2 put godišnje iznenadni reboot,osim toga nikakvih bugova nisam imao.

Xiaomi 11 Lite 5G NE baš nikakvih bugova,uređaj fluidan i responzivan da ne prepoznas da je Xiaomi

Poslano sa mog Mi 11 Lite koristeći Tapatalk
Ovo da se ne možeš javiti na poziv i da se reboota, to su točno bugovi koje ja imam na Samsungu, a nisam imao na Xiaomiju, pa je vjerojatno to do Androida i custom UI-eva općenito.

Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
Uzmeš šaomi dobijes caspera malenog ,iz prve ruke vidimo jednostavne ljude koji lagano metnu eu.rom jer znaju vise i ptice na grani da je bagav miui i to je to a i imamo ove sta iz svoga neznanja dodu ode kukat i grce se .

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Od kad to eu.rom nije MIUI?

Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Potpuno ima smisla uzeti Xiaomi flagsghip za 20% manju lovu od samsunga i onda se zajebavat sa fleshanjem EU roma i gubljenjem garancije i još i tada nisi siguran u bug free iskustvo. I sad još da ne spominjemo da i dalje zaostaješ s kamerom itd.

Ma dajte. Dok su ti kinezići bili puno jeftiniji još je zajebancija imala smisla. Ovako...ne.
4 Xiaomija imao, flashao sam samo prvog jer je bio kupljen u Kini, ostala 3 kupljeni u RH, u normalnim dućanima... nikad ništa nisam morao flashati, Mi 8 još uvijek imam doma i razmišljam da se rješim ovog Samsunga S21+, a Mi 9T sam poklonio i dalje radi ko urica.

A di zaostaješ sa kamerom? za ovim over saturated Samsungom? Prouči malo Xiaomi Mi 11 Ultra... sa ćemo vidjet 12-icu vs S22.

Samsung PRO - daje konzistentnije fotke
Samsung CON - boje su očajne

Xiaomi PRO - boje su realnije
Xiaomi CON - može napraviti idealne fotke, ali nije konzistentan
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 19:42   #9112
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Nema moba koji nema neke bugove. Pitanje je samo da li ti smetaju ili ne. A i bar 50% je vezano za samog korisnika i načina korištenja. Ima nekih ljudi koji reinstaliraju winse svakih par mjeseci a nekima radi godinama

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 06.01.2022. u 19:52.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 21:00   #9113
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
A eto različiti smo. Meni One UI ne odgovara 😀
Možda je stvar navike, vidjet ćemo.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 22:06   #9114
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
...
A di zaostaješ sa kamerom? za ovim over saturated Samsungom? Prouči malo Xiaomi Mi 11 Ultra... sa ćemo vidjet 12-icu vs S22.

Samsung PRO - daje konzistentnije fotke
Samsung CON - boje su očajne

Xiaomi PRO - boje su realnije
Xiaomi CON - može napraviti idealne fotke, ali nije konzistentan
Mala ispravka, Samsung je tradicionalno imao prezesićene boje sve do ove zadnje generacije. Sad je tu ulogu preuzeo iPhone - vjerovao ili ne...
Znam, ljudima se u pamćenje ureže ono što je najviše karakteristično za određeni brand, ali na sreću svih nas (neke) stvari se mijenjaju.
Uostalom imaš brdo kvalitetnih recenzija pa pogledaj ako te zanima.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 22:49   #9115
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
A netko mora. A težinu neku ima kad to napiše neko ko je među prvima u Hr imao xiaomi uređaj i zajebavao se sa custom romovima dok ljudi nisu ni znali da to postoji. Imao sam gomilu kineza uključujući i mi9 i mi10. Poco F3 je bio zadnji od tog sranja. treba napisati istinu bez obzira na brand a kod nas su ljudi očito jako vezani uz omiljeni brand i nema šanse da se ne ostraste na neku kritiku istoga.
Gle, cijenim mišljenje, ali sam također jedan od entuzijasta koji se time bave otkad je socket 775 postao obsolete. S time da sam se jedno vrijeme profesionalno bavio i popravcima (sw i hw). Stoga teško prihvaćam tvoju univerzalnu istinu kada je moje iskustvo gotovo pa dijametralno suprotno od tvojeg kada o xiaomiju pričamo. Radio sam na prvim xiaomijima dok ljudi nisu ni čuli za njih, kamo li ime izgovorit. S apsolutno svakom markom sam imao posla, a samim time i problema, inače mi se ne bi našli u rukama. Xiaomi se tu ničime ne ističe, dapače, istaknuo bih samsung i apple kao predvodnike. Makar ni približno nisam imao posla s njima kao s androidima, no kako sam se kretao u tim krugovima, ljudi pričaju.

Nemam problema popljuvat ono kaj ne valja, niti sam fan marki jer je to biznis, a ne romantična veza. Ali isto tako ne trošim energiju na zdušno pljuvanje konstantno kao što u ovoj temi često imamo prilike vidjeti, nemam ništa od toga. Koja je onda tvoja agenda? Retoričko pitanje.

Od skupljih novijih uređaja mogu istaknuti Mi 9, taj je baš bio flop, ali Mi 10 i sad službeni Mi 11 koje imam, to je drugi svijet. I da nije službeni, već bi na 11 vrtio eu rom, ali ne zato jer stock ne valja, nego je ovaj jednostavno bolji. Debloated, deodexed, ads free i tako dalje.

Ne postoji telefon bez mane, zaboravite tu ideju.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 23:03   #9116
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
+1 zivio ti razumni korisnice foruma

"Nemam problema popljuvat ono kaj ne valja, niti sam fan marki jer je to biznis, a ne romantična veza. Ali isto tako ne trošim energiju na zdušno pljuvanje konstantno kao što u ovoj temi često imamo prilike vidjeti, nemam ništa od toga. Koja je onda tvoja agenda? Retoričko pitanje."

A ovo i mene zanima

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 01:46   #9117
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Mala ispravka, Samsung je tradicionalno imao prezesićene boje sve do ove zadnje generacije. Sad je tu ulogu preuzeo iPhone - vjerovao ili ne...
Znam, ljudima se u pamćenje ureže ono što je najviše karakteristično za određeni brand, ali na sreću svih nas (neke) stvari se mijenjaju.
Uostalom imaš brdo kvalitetnih recenzija pa pogledaj ako te zanima.
Ne trebaju mi recenzije, imam S21+ već skoro 6 mjeseci. Super mi je što su slike konzistentne, kao što sam napisao, ali one fotke na Mi 8 čak, koje su mi vrhunski ispadale su mi bile bolje od ovih. Meni za moj ukus.

Ali za point'n'shoot je Samsung sigurno bolji...znači kako god opalio, nisam lošu fotku napravio sa Samsungom, to priznam, i tu su top. Ko što je nekad LG bio, govorim o dobu G2 kojeg sam imao i bio prezadovoljan, za razliku od Samsung S (sad bi se to zvalo Samsung S1 valjda...)

Uglavnom Xiaomi nije grozan koliko ga ljudi pljuju, nit je Golf dobar koliko ga hvale...pardon, Samsung
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 07:49   #9118
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Imao sam dva Mi A1,curi kupio onomad Redmi note 6 i sebi kasnije Redmi Note 8 PRO. Problema nikakvih. Jedino curi konektor USB od iživljavanja zamjenili u garanciji...

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 08:55   #9119
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor Zvone2772 Pregled postova
Meni 9T još uvijek going strong u treću godinu, battery health je preko 80% prema accubattery.

Razmišljao sam o F3 ali kamera mi je poprilično bitna a vidim da pomaka nema. Isti senzor ugrađuju u F3 kakav ima 9T (Sony IMX582). Koristim gCam spin za 9T i fotkama sam zadovoljan dok god nije premračno.

Ne vidiš nikakav downgrade, s obzirom da je 9T Pro ipak ima(o) bolji senzor za glavnu kameru?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Nisam ovo skuzio.


A gle kamera mi je totalno nebitna na mobitelu, a ova je cist ok za ono sta meni treba(gdje koji dicpic i sise poslikat )
Bitno mi je da je mob ok, da sve radi fluidno, da je baterija ok i da mi izdrzi dan i naravno ekran u koji piljim skoro cijeli dan koji je jeben na F3


Tako da mi je F3 ok, bolji proc, baterija nova i zavrsim dan sa cca 30% ostalo mi je ok.
Samo moram malo pogledat za reklame jer iskacu, ali to bum flasho neki drugi rom
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 09:41   #9120
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Na koje reklame se referiras kad kazes da iskacu? U aplikacijama ili negdje drugdje jer nisam to primjetio, isto imam F3.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na