Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2017., 07:37   #91
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
Jutro..

Gledam nekaj da bi uzeo Evotv, pa me zanimaju vasa misljenja..
Da li ste zadovoljni s uslugom odnosno kvalitetom (naravno uz uvjet da imate dobar signal) prikaza slike?
Imaju neke dobre akcijske cijene, tri buketa za 55kn/mj.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 09:08   #92
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Da mi je samo znati koji je 'biser' izmislio naziv "buketi". Prodaju li oni možda cvijeće? Samo još fale Broj 1 i grupa TNT da bi cvjećarnica bila kompletna.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2017., 09:09   #93
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,521
Zar nemaju oni vječito te "akcije" i tri buketa za oko 50kn?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 10:35   #94
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,139
Ja sam ga bio testirao 3mj bez naknade, takva mi je ponuda bila. Ako imas TV koji podrzava sve potrebno po meni extra elegantno rjesenje. Sve na TV-u nema receivera, nema nista, samo daljenski od tv-a. Meni to pase jer mi je EPG od TV-a vise nego zadovoljavajuci, hdd u tv-u savrsen za snimanje onoga sto se ne stigne pogledati. Uglavnom to rjesenje samo sa TV-om mi je stvarno zakon.

Sto se kvalitete tice, imaju vecinu, rekao bih 90% kanala u normalnoj ili visokoj rezoluciji no par njih (neki manje poznati i manje popularni) kada sam ja testirao je bilo u nekoj niskoj rezoluciji i vidjelo se da je losija kvaliteta slike. Generalno sto se stabilnosti tice, nema apsolutni nikakvih trzanja, nikakvih zastajkivanja dok god imas iole normalniji signal ili ti ga antenu.

Sve u svemu ja sam bio dosta zadovoljan ali premalo gledamo tv u kuci tako da nismo nastavili.

P.s. Samo da napomenem nisam nikakav video / audiofil tako da sto je meni normalan kvaliteta netko tko ima sve u HD prijemu se i nece sloziti. Govorim za normalan puk.
mann je online   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 11:41   #95
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Imam evotv već nekoliko mjeseci preko kartice u tv i rješenje je super elegantno za razliku od maxtva recimo.
Iako ne gledam tv, starcima je super. Kvaliteta slike je bolja nego na maxtvu prije, nema nikakvih lagova i trzanja kao prije te je osjećaj generalno kao da gledaš običnu televiziju (dvbt), koristi se jedan daljinski i jedan uređaj što je veliki plus.
Ispada daleko jeftinije - 6mj 35kn i ostatak 70kn te mogu otkazati kad hoću jer sam kupio karticu (200kn).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 16:12   #96
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Zar nemaju oni vječito te "akcije" i tri buketa za oko 50kn?
Mislim da je sad 69kn, al svi kanali..
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ja sam ga bio testirao 3mj bez naknade, takva mi je ponuda bila. Ako imas TV koji podrzava sve potrebno po meni extra elegantno rjesenje. Sve na TV-u nema receivera, nema nista, samo daljenski od tv-a. Meni to pase jer mi je EPG od TV-a vise nego zadovoljavajuci, hdd u tv-u savrsen za snimanje onoga sto se ne stigne pogledati. Uglavnom to rjesenje samo sa TV-om mi je stvarno zakon.

Sto se kvalitete tice, imaju vecinu, rekao bih 90% kanala u normalnoj ili visokoj rezoluciji no par njih (neki manje poznati i manje popularni) kada sam ja testirao je bilo u nekoj niskoj rezoluciji i vidjelo se da je losija kvaliteta slike. Generalno sto se stabilnosti tice, nema apsolutni nikakvih trzanja, nikakvih zastajkivanja dok god imas iole normalniji signal ili ti ga antenu.

Sve u svemu ja sam bio dosta zadovoljan ali premalo gledamo tv u kuci tako da nismo nastavili.

P.s. Samo da napomenem nisam nikakav video / audiofil tako da sto je meni normalan kvaliteta netko tko ima sve u HD prijemu se i nece sloziti. Govorim za normalan puk.
Ma Evo bi bio spojen prek 4k telke, znam da nemrem očekivat wooow sliku
Ma ne gledam ni ja, pošto na našoj nemam kaj gledat, al htio bi si pogledat dokumentarce, ostalo me ne zanima..
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Imam evotv već nekoliko mjeseci preko kartice u tv i rješenje je super elegantno za razliku od maxtva recimo.
Iako ne gledam tv, starcima je super. Kvaliteta slike je bolja nego na maxtvu prije, nema nikakvih lagova i trzanja kao prije te je osjećaj generalno kao da gledaš običnu televiziju (dvbt), koristi se jedan daljinski i jedan uređaj što je veliki plus.
Ispada daleko jeftinije - 6mj 35kn i ostatak 70kn te mogu otkazati kad hoću jer sam kupio karticu (200kn).
Znači zadovoljan si..

Ništa, ovo mi je čak najpovoljnija opcija, mada sam gledal i Total tv (satelitski) 135kn u cijenu uključen HBO, al ko bi onda to stigao sve pogledat

Evotv mi se nekak čini još najbolji, ak gledam cijenu..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 16:57   #97
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,039
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ništa, ovo mi je čak najpovoljnija opcija, mada sam gledal i Total tv (satelitski) 135kn u cijenu uključen HBO, al ko bi onda to stigao sve pogledat

Evotv mi se nekak čini još najbolji, ak gledam cijenu..
Ali gledajuci koji tv koristis, to je drek s oprostenjem

Za takve telke kod nas je Total daleko najbolji izbor, em ima najvise HD kanala, em dobis opremu za gledat sve FTA HD kanale na 13°, 16°i 19,2° satelitima. Nije ni cudno da onda kosta vise od zaostalog i siromasnog te uzasno komprimiranog Evotv-a...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 17:36   #98
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Mislim da je sad 69kn, al svi kanali..

Ma Evo bi bio spojen prek 4k telke, znam da nemrem očekivat wooow sliku
Ma ne gledam ni ja, pošto na našoj nemam kaj gledat, al htio bi si pogledat dokumentarce, ostalo me ne zanima..


Znači zadovoljan si..

Ništa, ovo mi je čak najpovoljnija opcija, mada sam gledal i Total tv (satelitski) 135kn u cijenu uključen HBO, al ko bi onda to stigao sve pogledat

Evotv mi se nekak čini još najbolji, ak gledam cijenu..
Za 135 je na dva tva

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 20:00   #99
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ali gledajuci koji tv koristis, to je drek s oprostenjem

Za takve telke kod nas je Total daleko najbolji izbor, em ima najvise HD kanala, em dobis opremu za gledat sve FTA HD kanale na 13°, 16°i 19,2° satelitima. Nije ni cudno da onda kosta vise od zaostalog i siromasnog te uzasno komprimiranog Evotv-a...
Ma znam, al opet, razlika je u cijeni 85 kn, mada gledajući to i nije tak strašna cifra s obzirom da imaju oko 26 HD kanala i još se dobije HBO u paketu..
Recimo ak uzmem Evotv za 69kn, mogu prekinut ugovor kad hoću, dok na Totaltv to nemrem, neg se obvezujem na 2god.
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Za 135 je na dva tva

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Znam, al cijena je ista i za jednog..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2017., 14:16   #100
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
HP mi dofurali CA modul..Puknul u telku CA modul, nazval ih da me aktiviraju i pričekao neko vrijeme (oko 30min.) Ono kaj mi je prvo zapelo za oko, lošija kvaliteta slike Opet ovisi od kanal do kanala tj emitiranju programa, nisam očekivao niš nekaj ekstra.. To me sad bode u oči

A ono di sam oduševljen, sve prek jednog (EPG) daljinskog imam, odlično!

--kvaliteta prikaza kanala

+++
CA modul, jedan daljinski
nema nikakvog štekanja i sl.
nisam vezan ugovorom


Baš sam malo uspoređival sa Total TVom.
Ima više kanala (96 i 23 HD kanala)
84kn/mj. 24mj.ugovor


Evo tv da ima veći broj kanala to bi bio pun pogodak, a ak to izuzmemo, i ovak je odlično, kome nije presudna kvaliteta slike..
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2017., 20:02   #101
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
Vratio Evo tv, ono kaj me bode najviše u oči, to je kvaliteta kanala i manjak HD kanala, konkurencija je tu bolja, ovi kanali regularni (htv, rtl, nova itd.) imaju bolju sliku (SD) nego Evo tv i to vidljivo..

Možda se s vremenom predomisle pa stave veću ponudu HD kanala, a do tad, razmatram druge davatelje usluga..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2017., 20:34   #102
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Vratio Evo tv, ono kaj me bode najviše u oči, to je kvaliteta kanala i manjak HD kanala, konkurencija je tu bolja, ovi kanali regularni (htv, rtl, nova itd.) imaju bolju sliku (SD) nego Evo tv i to vidljivo..

Možda se s vremenom predomisle pa stave veću ponudu HD kanala, a do tad, razmatram druge davatelje usluga..
Cek sto nemaju svi provideri jednaku SD sliku?
SD je SD zar ne ?
__________________
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2017., 21:14   #103
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,015
Citiraj:
Autor m&n Pregled postova
Cek sto nemaju svi provideri jednaku SD sliku?
SD je SD zar ne ?
Ne baš, netko je bio za EvoTV objasnio zašto imaju najlošiju sliku.
Raspoloživi bw im je relativno mali, pa je kompresija visoka ili tako nešto, ima mislim ovdje na topiku.
Uglavnom, poslužit će na tv-u relativno male rezolucije.
U mene je LG 32LD320 i vidi se razlika između H1 i EvoTV, i da imao sam ih paralelno u jednom trenutku ovo ljeto.
Ja vidim, ženi je isto.
Mogu si mislit što je onda na tv-u više rezolucije, a upscaling "can do only so much".
Na mom tv-u je gledljivo.
Po meni imaju najviše filmskih kanala, a kako mene za sport boli tuki, i nisu tako loš izbor.
Imaju najmanji broj kanala definitivno, ali sve što se uopće gleda je tu. Bar što se mene tiče.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 09.10.2017. u 21:20.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 00:56   #104
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,039
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Vratio Evo tv, ono kaj me bode najviše u oči, to je kvaliteta kanala i manjak HD kanala, konkurencija je tu bolja, ovi kanali regularni (htv, rtl, nova itd.) imaju bolju sliku (SD) nego Evo tv i to vidljivo..

Možda se s vremenom predomisle pa stave veću ponudu HD kanala, a do tad, razmatram druge davatelje usluga..
To ce se dogodit malo morgen, jer nema slobodnih MUX-eva na vidiku, a u postojece su natrpali svakakvog smeca i srusili kvalitetu onome kaj vrijedi...

Ako ti je do kvalitete, onda je za sad, jos uvjek, satelit jedino rjesenje.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 01:50   #105
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Imam Evo Tv na 43",to je umjece gledat SportKlub naprimjer... Toliko lose da se ni rezultat ne vidi kako spada... Definitivno otkazujem ovaj mj. Bilo mi fora jel sam uzeo CA modul pa jedan daljinski,ali napor je to gledat
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 08:48   #106
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 764
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Imam Evo Tv na 43",to je umjece gledat SportKlub naprimjer... Toliko lose da se ni rezultat ne vidi kako spada... Definitivno otkazujem ovaj mj. Bilo mi fora jel sam uzeo CA modul pa jedan daljinski,ali napor je to gledat
Slažem se, iz potpuno istog razloga sam i ja otkazao.
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 11:05   #107
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
trash ponuda od trash kompanije koja svastari i razbacuje se na racun svih nas, ne baveci se svojim osnovnim poslom, dostavom poste.
ivo_k je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 12:49   #108
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor ivo_k Pregled postova
trash ponuda od trash kompanije koja svastari i razbacuje se na racun svih nas, ne baveci se svojim osnovnim poslom, dostavom poste.

slažem se, svakodnevno imam problema sa običnom dostavom pošte s njima, nikakav ugovor ne bi potpisivao o pružanju bilo kakve usluge/a, ni da je besplatan
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 14:50   #109
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
Ajd, fora je taj cam modul i sve na jednom daljinskom, al slika je razocaracajuca, a ponuda hd kanala nikakva, na 55" 4k, to izgleda jako lose..

Razmatram total tv imaju oko 23 hd kanala a i kolko citam slika je odlicna, SD i HD..

Imam osjecaj da jos dugo vremena slika nece bit bolja na evo tvu a isto tako ni hd kanali, steta..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2018., 11:56   #110
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
jedno pitanje. želio bih uzeti evo tv pa me zanima opcija bez posebnog tunera već ona s karticom. televizor je Telefunken i sa strane ima ovakav slot. može li se tu staviti evot tv kartica ?

__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2018., 18:35   #111
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
Ako podrzava CI+ v1.3, DVB-T2 tuner onda stima.


Lp
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2018., 19:03   #112
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Meni je Sony i bez kartice prilikom skeniranja našao evoTv programe, pa ako ti ih nalazi znači sigurno da ima dvb-T2
Ja mislim da čak imaju jedan kanal otvoren tipa testiraj me il tako nešto, al nisam siguran
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2018., 19:36   #113
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
Ako nije ci+ 1.3 onda nece da radi.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2018., 21:42   #114
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2018., 22:39   #115
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Aha, zato mi prekjučer nisu uz Diners, ePoštu, dopunsko, životno, getribu za Škodu, 20 deka zimske i terarij za hrčka, pod nos gurali EVO TV. Sad mi je sve jasno.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2018., 22:51   #116
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Nevjerojatno kako ociti monopoli prolaze u drzavi i nikom nista... PayTV je pay tv bilo preko satelita, zice ili zrakom kao evotv.

Normalno da ce sad ht gledati koje kanale ce ostaviti ili staviti na evotv a koji ce biti ili nece biti na max tv-u i kad mislis da imas opciju izbora, zapravo je nemas. Os po programskim paketima os cjenovno...

Od 5-6 operatera na nacionalnoj razini koji su bili dostupni skoro svugdje spali smo na konkretno 2 pa ti biraj... u vecim gradovima je jos
nekako veci i izbor jer postoje lokalci sa optikom itd.. ali ako gledamo na nacionalnoj razini ovo je zapravo katastrofa kakvu ponudu i za koje
novce imamo... i kad manje placas tipa Iskon recimo i dalje ide u isti djep, po ovom pitanju ( izmedju ostalih ) nasa drzava uopce ne funkcionira - kao da je nema...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 02:25   #117
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
jel može pošta napraviti evo tv 2?
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 06:45   #118
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Meni on nikad nije bio simpa. Paketi tj. buketi, kako ih je netko jako pametan nazvao, su imali prilično loše kombinacije programa u sebi, a dosta se ljudi žalilo i na lošiju kvalitetu signala u odnosu na IPTV.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 10:51   #119
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
"Evotv na dan 30.6.2018. imao je 71.195 korisnika te je na isti datum imao 30 zaposlenika."

Sad mi je puno toga jasnije

Ugl meni je bio super, jer mi je veza preloša za IPTV, ali posto planiram bjezati sa HT, sad su mi ga uvalili
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2018., 16:31   #120
cba
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: nigdje
Postovi: 90
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
"Evotv na dan 30.6.2018. imao je 71.195 korisnika te je na isti datum imao 30 zaposlenika."
Mene čudi da imaju toliko korisnika.
Zavisno od buketa za 70 kuna dobiješ manje od 20 kanala...

Kad pogledaš Regiju samo 4 od toga 3 su treće razredni kanali koje nitko ne gleda


Kada Ht misli poboljšati ponudu?
cba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na