Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2022., 11:06   #6151
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Bio je bolestan dugo vremena pa je tek prije par dana počeo ponovo raditi na projektu. Do 2mj. bi trebala izaći verzija 0.9.
Inače, meni su emulatori za ps2 i 3 zanimljivi. Tu ima igara koje me zanimaju. Serijal God of War sam odigrao dva puta, osim zadnjeg kojeg sam nedavno završio. Vidio sam da rade dobro na emulatorima za ps2 i ps3 pa možda ponovo odigram. Pogotovo PS3 verzije.
Nightfire sam odigrao za PC po drugi put, a na PS2 je puno bolja verzija, pa me i to zanima.
Resitance i Killzone su igre koje me zanimaju. Si ih završio na PS3 emulatoru? Kako rade?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2022., 12:06   #6152
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Bio je bolestan dugo vremena pa je tek prije par dana počeo ponovo raditi na projektu. Do 2mj. bi trebala izaći verzija 0.9.
Inače, meni su emulatori za ps2 i 3 zanimljivi. Tu ima igara koje me zanimaju. Serijal God of War sam odigrao dva puta, osim zadnjeg kojeg sam nedavno završio. Vidio sam da rade dobro na emulatorima za ps2 i ps3 pa možda ponovo odigram. Pogotovo PS3 verzije.
Nightfire sam odigrao za PC po drugi put, a na PS2 je puno bolja verzija, pa me i to zanima.
Resitance i Killzone su igre koje me zanimaju. Si ih završio na PS3 emulatoru? Kako rade?

PS3 emulator je u eksperimentalnoj fazi i KZ 2 i 3 ne rade baš kako treba. KZ1 ''remake'' radi dobro. Bude tu od sporosti (intelovi procovi su mislim dosta bolji sa PCsx3 od AMD-ovih; ja sam na AMD) do grafičkih glitcheva...ugl nije baš nešto. Probao sam sva 3 KZ-a i probao sam Ridge Racera i nije neka sreća, ali rade i mogu se igrat.
Mislim da su ti Resistance obje igrive kako treba npr.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2022., 19:25   #6153
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Završio sam Terminator Resistance. Igra je odlična, nije ni čudo da joj je ocjena na Steamu 9.3 od 10. Nije mi jasno kako su joj kritičari mogli dati 5/10 ili manje, dok nove Fife i COD-ovi dobivaju visoke ocjene. Ocjena za ovu igru najmanja po meni je 8/10.

Priča u igri je odlična i s njom završava serijal. Ova igra je Terminator 3 kakav je trebao biti film. Najbolje prije igranja pogledati prva dva filma. Oduševilo me kako su kvalitetnom pričom spojili priču igre s prva dva filma i sve skupa zaokružili. Svijet je odlično dizajniran i uvjerljiv. Za fanove serijala, nema se što razmišljati, ovo je must play.

Započeo sam DLC Annihilation Line, zasad odličan.
Konačno nešto što me vuče i što ću 100% igrati. Puna kapa mi je ratova ww tematike ili nekakvih pucačina s raznim stvorovima i cijelo vrijeme čekaš da ti iskoči neka beštija. Bezveze. Ovo mi je nešto drukčije. Hvala na preporuci
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2022., 19:38   #6154
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
kupio sam na nekakvoj rasprodaji na Steamu paket sa XCOM I XCOM2. Nikad to nisam igrao, i svidjelo mi se to jedan potez ja jedan alieni…

Ne zahtjeva brze reflekse pa mi to paše, a i priča mi je ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obavezno igrati na legendary ironman! \o/\o/
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2022., 12:49   #6155
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Završio sam Terminator Resistance. Igra je odlična, nije ni čudo da joj je ocjena na Steamu 9.3 od 10. Nije mi jasno kako su joj kritičari mogli dati 5/10 ili manje, dok nove Fife i COD-ovi dobivaju visoke ocjene.
Tko još vjeruje tim prodanim dušama ? Pogledam "review" od nekog čisto da vidim gameplay.
Žali bože se pouzdavati u njihove kritike i review.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2022., 15:33   #6156
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ma taj resistance sam igrao prije par godina. Ok mi je igra, kao i ova nova. Ali ništa posebno. Malo mi je previše
te izmaglice. Da se igrati po mraku. Po danu, nije to to.
Bolji mi je ovaj novi Serious Sam.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2022., 21:21   #6157
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Završio sam Terminator Resistance Annihilation Line DLC. Kraj me oduševio. Ljudima koji su napisali priču trebaju se javiti scenaristi od Terminatora 3 nadalje da ih potonji poduče zanatu.
S ovim DLC su zaokružili i produbili priču. npr. jedno od pitanja koje odgovaraju je zašto Terminator izgleda kao Arnold?
Nakon ovog DLC, da sam recenzent igri bi dao 9/10. Animacije i grafika su na razini Alien Colonial Marines, no zato atmosfera, level dizajn, priča, terminatori i akcija su odlični.

Disco, što se tiče Resistanca, znaš možda na koji način podesiti miš? Podesio sam ga da radi ok, ali nekako malo odskače, ne znam kako da to opišem, no ne mogu baš biti precizan. Malo je bolje nego da igram kontrolorom, ali nije to to. Koristim Rpcs3.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2022., 21:46   #6158
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Animacije i grafika su na razini Alien Colonial Marines, no zato atmosfera, level dizajn, priča, terminatori i akcija su odlični.
Jel nije pronađena greška zašto je AI toliko loš u ovome, i popravljeno? Nešto u vezi sintakse koda IIRC. To si mislim odigrati u bliskoj budućnosti.

Anyway, završio FC 5 New Dawn, cca 23 sati za 100% osim 2 challenge-a (za coop). Super dodatak, puno je više RPG od ostalih Far Cry igara, neprijatelji i oružja imaju nivoe (1-4) i dosta utječe na korisnost istih, iskaču brojevi koliko dmg svaki metak radi itd...ima i grinda (nije obavezno za glavnu priču), ali je sve u svemu zabavno. Mapa je isto područje FC5, ali manja za cca 40-50%. Priča je OK nastavak FC5, malo doda dubinu nekim stvarima što su se događale u glavnoj igri, meni paše jer je sve u skladu s mojim pogledom na situaciju.

Slijedi FC: Primal.

EDIT:
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Je popravili su taj bug i igra je ok nakon njega, guštao sam igrati, no nisam završio jer pred kraj na 9 misiji imaš jedan veliki bug i nije mi se dalo s tim zezati. Uglavnom, moraš proći cijelu misiju iz prve. Ako ne prođeš, poslije učitavanja checkpointa se ne pojavi lik koji treba otvoriti vrata, pa moraš cijelu misiju ispočetka.
To je greška s modom Aliens Colonial Marines Overhaul Version 6. Autor ne radi više na modu i ne misli ispraviti taj bug, ni ostale kojih ima ali nisu game breakeri. Možda se jednom vratim kad budem imao volje proći cijelu misiju bez checkpointa.
Uf, znači nije baš u dobrom stanju još. Znam da sam čitao negdje da je sad OK igra za odigrat nakon popravaka, ali izgleda ima još toga što smeta...

Zadnje izmijenjeno od: bambi56x. 19.02.2022. u 23:11.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2022., 23:08   #6159
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor bambi56x Pregled postova
Jel nije pronađena greška zašto je AI toliko loš u ovome, i popravljeno? Nešto u vezi sintakse koda IIRC. To si mislim odigrati u bliskoj budućnosti.
Je popravili su taj bug i igra je ok nakon njega, guštao sam igrati, no nisam završio jer pred kraj na 9 misiji imaš jedan veliki bug i nije mi se dalo s tim zezati. Uglavnom, moraš proći cijelu misiju iz prve. Ako ne prođeš, poslije učitavanja checkpointa se ne pojavi lik koji treba otvoriti vrata, pa moraš cijelu misiju ispočetka.
To je greška s modom Aliens Colonial Marines Overhaul Version 6. Autor ne radi više na modu i ne misli ispraviti taj bug, ni ostale kojih ima ali nisu game breakeri. Možda se jednom vratim kad budem imao volje proći cijelu misiju bez checkpointa.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2022., 08:49   #6160
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
@Alfredo: imaš PM.

Evo ja sam odigrao i Elite Force 2 po neznam 10+ put i baš je super i dalje.
E sada, neznam da li da odigram prvo legendarni (interneti hvale ovaj FPS na sve strane) Chasm: The Rift po prvi put nakon jučer odgledanog Civvievog rivjua ili da se bacim na tog Terminatora jer zvuči zabavno...
BTW, Civvie je rekao da je skinuo onu verziju Chasm-a sa moddba po nazivom Chasm The rift Portable pack koga zanima. A ja bi preporučio da se odmah editiriaju dobox config fileovi u tom packu i samo pod renderer koji je namješten na opengl doda nb na kraju (opneglnb) jer to gasi meni odvratan mutni filter i onda je igra čista i oštra.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2022., 09:19   #6161
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
@Alfredo: imaš PM.

Evo ja sam odigrao i Elite Force 2 po neznam 10+ put i baš je super i dalje.
E sada, neznam da li da odigram prvo legendarni (interneti hvale ovaj FPS na sve strane) Chasm: The Rift po prvi put nakon jučer odgledanog Civvievog rivjua ili da se bacim na tog Terminatora jer zvuči zabavno...
BTW, Civvie je rekao da je skinuo onu verziju Chasm-a sa moddba po nazivom Chasm The rift Portable pack koga zanima. A ja bi preporučio da se odmah editiriaju dobox config fileovi u tom packu i samo pod renderer koji je namješten na opengl doda nb na kraju (opneglnb) jer to gasi meni odvratan mutni filter i onda je igra čista i oštra.
Odigrao sam Chasm prije mnogo vremena i bila mi je dobra. Slična Quake-u i u ono vrijeme imala je revolucionarno otkidanje dijelova tijela. Skinuo sam taj pack sa moddb, no nema opcije za visoke rezolucije pa sam je stavio na čekanje.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2022., 13:19   #6162
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,161
Završio The Last of Us Remastered, sad ću na DLC Left Behind. Priča i prezentacija su filmske, iako nisam neki fan ni zombija ni survivala. Interesantni likovi i međuljudski odnosi. Gameplay mi je kvalitetan i raznovrstan. Nije bezveze dobila nagradu za najbolji storytelling 2013.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2022., 08:14   #6163
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Igram Resistance: Fall of Man na Rpcs3 emulatoru. Uspio sam namjestiti miš i tipkovnicu da rade kako treba. Igra se vrti na 60fps. Uglavnom igra radi dobro. Trenutno sam na 7misiji. Nadam se da će do kraja sve raditi dobro.
Igra je odličan linearni SCI-FI FPS, baš po mom guštu. Šteta da je nisu prebacili na PC, mislim da bi im se isplatilo.

PS. završio sam igru, igra radi odlično na emulatoru.

Zadnje izmijenjeno od: Alfredo nr.3. 22.02.2022. u 23:32.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2022., 23:30   #6164
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
greška, molim admina da obriše post.

Zadnje izmijenjeno od: Alfredo nr.3. 23.02.2022. u 00:02.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 14:42   #6165
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Command & Conquer: Red Alert
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 16:43   #6166
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Završio The Last of Us Remastered, sad ću na DLC Left Behind. Priča i prezentacija su filmske, iako nisam neki fan ni zombija ni survivala. Interesantni likovi i međuljudski odnosi. Gameplay mi je kvalitetan i raznovrstan. Nije bezveze dobila nagradu za najbolji storytelling 2013.
Ja ga odgađam već odavno, imam i 1 i 2 u ladici i ne da mi se nastaviti igru nakon sat vremena igranja jer nisam nimalo fan zombija i kreatura. Ali probat cu se prisiliti jer volim igre s dobrom pricom a ova slovi kao jedna od najboljih.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 16:56   #6167
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,161
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ja ga odgađam već odavno, imam i 1 i 2 u ladici i ne da mi se nastaviti igru nakon sat vremena igranja jer nisam nimalo fan zombija i kreatura. Ali probat cu se prisiliti jer volim igre s dobrom pricom a ova slovi kao jedna od najboljih.
Posve te kužim, ali dijelovi sa ljudima su zato odlični. Potiho sa lukom i jednog po jednog
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 20:57   #6168
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ja ga odgađam već odavno, imam i 1 i 2 u ladici i ne da mi se nastaviti igru nakon sat vremena igranja jer nisam nimalo fan zombija i kreatura. Ali probat cu se prisiliti jer volim igre s dobrom pricom a ova slovi kao jedna od najboljih.
Jedinica je odlicna, zombija cak i nema tak nesto previse, tj u jedinici ih ima cini mi se vise nego u dvojci. Ali jedinica je definitivno must play igra, dvojka mi je bila meh bez obzira na spoilere i sve sto ju je ispratilo nije mi nadmasila jedinicu. Okej je za odigrati mozda probam jos jednom na 5ici, ali jedinicu sam odigrao barem 10tak puta.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2022., 15:34   #6169
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
Stalker Clear Sky sa prijevodom ,sve na max (napokon )....ovaj jos nisam odigrao,taman obzirom na novo nastalu situaciju dati ce dodatnu vrijednost za odigrati,dan danas ovo izgleda odlicno...tako da vrijeme je za poci u zonu
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2022., 19:05   #6170
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
proba po ure ovi Elden Ring...
performanse su "štucave" a igru nisan igra dovoljno dugo da dam neku ocjenu...mislim da pricekam prvo da igru malo pokrpaju pa je onda probam "zapravo"
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2022., 23:53   #6171
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Igrao sam Resistance 2, ali na 6 poglavlju igra ima gamebreaking bug tako do daljnjeg ništa od nje.
Započeo sam GoldenEye 1997 s mišem i tipkovnicu. Odlično radi.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2022., 21:15   #6172
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Završio sam Resistance 2. Za bug na chapteru 6 treba promjeniti u Rpcs3-iju PPU decoder na Static.
Trenutno igram Resistance 3 i igra je super. Najbolja u trilogiji, no ne radi baš dobro. Dosta se smrzava.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2022., 20:01   #6173
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Završio sam Resistance 3. Po meni najbolja igra u trilogiji.
Trenutno igram C&C: Renegade s najnovijim patchevima. Zanimljivo kako ta igra ima još zajednicu koji je nadograđuju. 2002. mi je bila loša i nikad je nisam završio. Trenutno mi je dobra.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2022., 00:08   #6174
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
dal zna netko kad će dead space remastered ?
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2022., 11:32   #6175
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2022., 15:21   #6176
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Konačno nešto što me vuče i što ću 100% igrati. Puna kapa mi je ratova ww tematike ili nekakvih pucačina s raznim stvorovima i cijelo vrijeme čekaš da ti iskoči neka beštija. Bezveze. Ovo mi je nešto drukčije. Hvala na preporuci
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Ma taj resistance sam igrao prije par godina. Ok mi je igra, kao i ova nova. Ali ništa posebno. Malo mi je previše
te izmaglice. Da se igrati po mraku. Po danu, nije to to.
Bolji mi je ovaj novi Serious Sam.
evo ja nisam znao za tu igru i išao pogledat na YT kak to izgleda.
i u prvih 3 minute odlučio da to nije za mene. previše craftanja, kombiniranja, slaganja itema, priče okolo sa svakim i označavanja cilja na 500 m udaljenosti (umjesto da ga sam tražiš) , a ne volim i team co-op.

far cry serijal ima razlog zašto je visoka ocjena.

sad si razmišljam da ponovo instaliram Black Mesa i prođem to do kraja
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2022., 23:56   #6177
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Odigrao sam Shadow Warrior 3. Super igra, no jako kratka.
Odigrao sam Black na PCSX2 emulatoru. Odlična igra, napucanje i uništavanje okoline su odlično napravljeni. Šteta što je nisu prebacili na PC. Na emulatoru je teško podesiti miš da bude koliko-toliko precizan.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2022., 10:39   #6178
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Da, Black je baš odlična igra, šteta što nikada nisu napravili nastavak(mislim da je bio u planu...ali EA....)...
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2022., 12:30   #6179
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Igram zadnjih dana Days Gone i igra je savršeno prebačena sa konzole - ni jedan bug, super optimizirana a i igra je super,, zanimljivo je kak su sve te solo play igre u biti odlično napravljene a sve multy su govno na n-tu
VooDooZG je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2022., 15:30   #6180
Ivic@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 87
Horizon Forbidden West. igra izgleda bolesno na PS4 Pro, kako li je tek na PS5?
Ivic@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na