Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2021., 17:15   #1351
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,507
Meni danas tek odlučili poslati narudžbu napravljenu 27.11... poslali su sa UPS-om a ne sa HPom - oba proizvoda su sa ugrađenim baterijama, pa je vjerojatno zbog toga UPS i relativno dugo čekanje na slanje
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2021., 17:57   #1352
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Znaci mene su spr*ili.
Za black friday sam od njih naručio taj aparat, iako je bio i na drugim mjestima na akciji uzeo sam od njih jer je to kao Amazon. Trakavica je trajala do danas kad su mi cancelali item. Kontaktira supporta kazu oni nema ga "In Stock", da kad bude In stock da ga opet narucim, kad sam otišao na stranicu artikla ima ga "In Stock" ali ne šalju više u hrvatsku više i sad je 20€ skuplji. Sad bi trebao za item od 50 eura(na akciji) plaćat još 20 eura više item, 13 eura mailboxde???

Na Aliexpressu, sa kinezima, mi se ovo nikad nije dogodilo, popusio item, popusio sve druge akcije, i jos traze od mene kao da sad platim još više da naručim istu stvar
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2021., 18:11   #1353
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,507
Čuj, ako ćeš se bolje osjećati... oni su tebe spr*ili za 33€, a Talijani njih za 1.130.000.000€...

https://www.politico.eu/article/ital...ket-dominance/
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2021., 19:21   #1354
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Moram priznat da mi je odmah lakse

Ma nije samo do para nego ocekujes nesto i onda ne dobiješ, frustrirajuce je malo.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2021., 19:32   #1355
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
/cut kad sam otišao na stranicu artikla ima ga "In Stock" ali ne šalju više u hrvatsku više i sad je 20€ skuplji. Sad bi trebao za item od 50 eura(na akciji) plaćat još 20 eura više item, 13 eura mailboxde???

Na Aliexpressu, sa kinezima, mi se ovo nikad nije dogodilo, popusio item, popusio sve druge akcije, i jos traze od mene kao da sad platim još više da naručim istu stvar
jel pise da je in stock za "Sold by: Amazon" ili neki drugi seller?

jel lako je moguce da Amazon nema item na stanju, ali ga neki drugi seller ima (po visoj cijeni) no taj drugi seller ne salje u HR.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2021., 22:19   #1356
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Je u pravu si, drugi je seller... Sad sam u raspravama sa njima, kako da me obeštete
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2021., 09:31   #1357
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,446
Šokiran sam. Upravo sam otkazao Prime membership na amazon.de i samo sam 2 puta kliknuo!
Jednom u padajućem da se otvori stranica za otkazivanje i drugi put na tipku za otkazivanje. Jednostavno sam ih morao pohvaliti jer sam očekivao barem desetak opreznih klikova i puno čitanja s razumjevanjem.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2021., 13:40   #1358
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Je li tko vraćao paket nazad amazonu? S čime ste slali, običnom poštom? Gledao sam ups i dhl, brate mili 500kn za slanje nvme sticka.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2021., 14:01   #1359
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,446
HP, ako se dobro sjećam cca 90kn prije oko godinu dana.
Mislim da je Amazon također refundirao tih 12€.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2021., 14:46   #1360
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Same here, HP preporuceni, Amazon mi refundirao neki random trosak visi nego je bila stvarna cijena postarine. Nisu me ni trazili info o cijeni postarine.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2021., 09:33   #1361
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Ne.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 14:48   #1362
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Znaci mene su spr*ili.
Za black friday sam od njih naručio taj aparat, iako je bio i na drugim mjestima na akciji uzeo sam od njih jer je to kao Amazon. Trakavica je trajala do danas kad su mi cancelali item. Kontaktira supporta kazu oni nema ga "In Stock", da kad bude In stock da ga opet narucim, kad sam otišao na stranicu artikla ima ga "In Stock" ali ne šalju više u hrvatsku više i sad je 20€ skuplji. Sad bi trebao za item od 50 eura(na akciji) plaćat još 20 eura više item, 13 eura mailboxde???

Na Aliexpressu, sa kinezima, mi se ovo nikad nije dogodilo, popusio item, popusio sve druge akcije, i jos traze od mene kao da sad platim još više da naručim istu stvar
Trakavica i dalje traje, rekli mi naruci ponovo kad bude dostupno, refundat cemo ti razliku.
Ja narucio, i opet stoji na skladistu i opet ne šalju, i sad ce ih opet nestat i ja opet izvisio. Javio sam im se opet, ne odgovaraju. Vrlo neozbiljni i vrlo neprofesionalni. Pa Extreme Digital je profesionalniji od Amazona. Katastrofa. Nisu oni meni skinuli pare niti direktno financijski oštetili ali me vuču za nos već mjesec dana, ovo nisam doživio ni od goldistar i sličnih shopova.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 15:03   #1363
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,507
Jel se smije znati oko čega te gnjave toliko?
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 15:55   #1364
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
https://www.amazon.de/-/en/SodaStrea...s%2C238&sr=8-3

SodaStream, prije je bilo uzet u Elipsa, ali ocito su izgubili ugovor, sad ima samo u edigitala, racuna sam bolje amazon nego edigital a i tamo je bio na akcijici kad sam se odlucio za amazon.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 16:46   #1365
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,507
Ako je unutra boca pod pritiskom, možda ih zafrkava naći transport koji to nosi u Hr. Ali da.. baš čudno da toliko gnjave ---
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 19:12   #1366
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,405
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Trakavica i dalje traje, rekli mi naruci ponovo kad bude dostupno, refundat cemo ti razliku.
Ja narucio, i opet stoji na skladistu i opet ne šalju, i sad ce ih opet nestat i ja opet izvisio. Javio sam im se opet, ne odgovaraju.
Da sam na tvom mjestu ja ih ne bih kontaktirao preko maila nego svaki dan preko chata, obično se kroz jutro dobije obavijest da je paket poslan, ako nije onda ih preko chata pilaš.

Ta soda je u stocku stalno po keepi pa mi nije jasno gdje je zapelo:

https://keepa.com/#!product/3-B09CKV7LQ3

I ti si se baš "usrećio" sa Amazonom, prvo onaj mobitel pa sad ovo
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 19:12   #1367
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
SodaStream, prije je bilo uzet u Elipsa, ali ocito su izgubili ugovor, sad ima samo u edigitala
Ima kod njih jer je SodaStream na svakom ćošku u Mađarskoj.
franzD je online   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 19:53   #1368
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Da ima tank pod pritiskom, ali ono, recite tank je pod pritiskom ne možemo slat fala i bok.

@old.machine probam sutra sa chatom. Ajd do mobitela nije amazon kriv, samo realme, iako su mi falili boju mobitela, ali to mi nije bitno, cak mi je ljepša. Edit da sad sam se sjetio da je bio na jos vecoj akciji nakon sto sam ga uzeo


Ma uzeo bi i od e digitala samo da me ovi prestanu vozat. Ovakav set na edigitalu bi sad bio nekih 750kn sad, bio je na akciji mislim oko 650. Slican jer nema istog.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2021., 17:48   #1369
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Ugl evo odgovorili su mi danas

Citiraj:
First of all, please accept my sincere apologies for any inconvenience caused to you, and that you did not receive your order xxx-xxxxxxx-xxxxxxx, even the scan stated that your order is delivered.

I have immediately checked everything regarding your question and this is what I have found.

The order confirmation e-mail you received that the delivery date is unknown and that you will be informed about it with an e-mail.

That sounded a bit strange to me, so I investigated further. I have also searched for the items on the website and I can see that they are currently not in stock in our warehouses and that we are waiting from the supply from the seller so that we can ship them to all the customers who ordered them, including you.

I have contacted our fulfillment center to check why the order is not sent yet since the item is in stock.

I will monitor the issue and I will update you as soon as I receive answer from our warehouse.

In addition, please accept my sincere apologies for any inconvenience caused.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2021., 18:21   #1370
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,405
Prevedeno ništa ne znaju i c/p generički suprotne odgovore, ali zašto su rekli ovo gore:

Citiraj:
even the scan stated that your order is delivered.
Greška u sustavu, misle da su poslali, a u biti nisu? Jesi li ih pilao oko toga više na chatu, suočio sa ovim stock oksimoronima?
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2021., 18:43   #1371
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Ma nemam bas vremena od posla ujutronpa ne stignem, nazalost.

Sad su mi poslali ovo:
Citiraj:
ddm_autoanno_for_item_availability_jackpot: Please cancel item B09CKV7LQ3 (FNSKU: B09CKV7LQ3) from OrderID xxx-xxxxxxx-xxxxxxx as the item is in JKPT - either for not having stock anymore or a missing shipmethod preventing a delivery from us to the actual address of this customer. We are unable to fulfill this order at the moment.

Dear ,

Thank you for contacting Amazon.de about this issue.

First of all, please accept my sincere apologies for any inconvenience caused to you, and that you did not receive your order xxx-xxxxxxx-xxxxxxx - SodaStream Easy Wassersprudler-Set Vorteilspack PEPSI mit CO2- Zylinder, 2x 1 L PET-Flasche, 2x 0.5 L PET-Flasche, 5x Pepsi Sirupproben, schwarz.

I have contacted our fulfillment center and this is the message I have received from them:

Please cancel item B09CKV7LQ3 from OrderID xxx-xxxxxxx-xxxxxxx, because there is no shipping method preventing a delivery from us to the actual address of this customer. We are unable to fulfill this order at the moment.

In addition, please accept my sincere apologies for any inconvenience caused.

I hope I have been helpful in this matter.

Thank you very much for your time and understanding.

I wish you a lovely rest of the day!
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2021., 10:59   #1372
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,405
I što ćeš sada? Ako zanemarimo te greške Amazon supporta u izražavanju možda stvarno nemaju trenutno način da to dostave, izgleda da je kolega @RimtuTiTuki bio u pravu. Ali trebali su to odmah reći kod narudžbe.

Evo ja sam na talijanskom Amazonu uhvatio jedan parfem za 200kn (nisam ga vidio nigdje ispod 700kn) u desetom mjesecu, još mi nije poslan. Pitao sam ih, kažu da ne znaju kad će biti poslan i od tada povremeno dobijem mail da ga još nemaju, da kad dobiju šalju. Pošto se meni ne žuri i cijena je super, ja sam odlučio čekati.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2021., 19:48   #1373
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
A gonjat cu ih jos malo nek barem kupon neki daju, ocito ne mogu zatvorit tiket dok ja ne razrijesim issue.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2021., 08:35   #1374
wowcina
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
Jel amazon fr nudi besplatan povrat za items sold by amazon.fr? Za hrvatsku jel. Znam da amazon.de surađuje s hrvatskom poštom pa nudi ali ne znam za francuski. Španjolski ne nudi kolko znam.
wowcina je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2021., 16:26   #1375
Mičkec
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Karlovac
Postovi: 107
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Same here, HP preporuceni, Amazon mi refundirao neki random trosak visi nego je bila stvarna cijena postarine. Nisu me ni trazili info o cijeni postarine.
Dobio sam mogućnost povrata itema ali preko dhla, kakti samo pokazem qwerty kod tam, a najbliži centar u kojem mogu ostaviti je u zagrebu. Ima tko iskustva sa takvim povratom.?
Mičkec je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2021., 20:45   #1376
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,507
Citiraj:
Autor Mičkec Pregled postova
Dobio sam mogućnost povrata itema ali preko dhla, kakti samo pokazem qwerty kod tam, a najbliži centar u kojem mogu ostaviti je u zagrebu. Ima tko iskustva sa takvim povratom.?
Taj povrat ide preko HP-a. Možeš odnijeti u bilo koji poštanski ured.

Isprintaj kod koji si dobio i zalijepi na kutiju. Ne zaboravi ubaciti u paket drugi kod - sve ti piše na PDF-u koji dobiješ.
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 18:06   #1377
Mičkec
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Karlovac
Postovi: 107
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Taj povrat ide preko HP-a. Možeš odnijeti u bilo koji poštanski ured.

Isprintaj kod koji si dobio i zalijepi na kutiju. Ne zaboravi ubaciti u paket drugi kod - sve ti piše na PDF-u koji dobiješ.
Hvala na savjetu, ali jedan jedini kod je, bez dodatnih uputa osim spakirati, zaljepiti qwerty na kutiju i predati dhlu. Nikakav pdf ni nista. HP je onda upucen u te pakete i mogu ocitati?

Moguce da pusem na hladno, ali inace i na uredno adresiranje imaju prigovore. 😆 Pa me brine da nece imat pojma sto sa ovakvim paketom
Mičkec je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 18:24   #1378
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,507
Imaš pravo, nije bilo PDF-a, samo link od Amazona. Na linku sam dobio sljedeće stvari za isprintati:

Citiraj:
Return Mailing Label
Cut this label and affix to the outside of the return package
- naljepnica za kutiju sa dva barkoda i adresom - nju sam zaljepio na paket

Citiraj:
Hazmat Label
Cut this label and affix to the outside of the return package
- ovo sam isto zaljepio na paket, ali to je bilo zato što je proizvod koji sam vračao imao baterije, pa ti možda nećeš imati ovo

Citiraj:
Return Authorisation Label
Cut this and place inside the return package
-Ovaj barkod sam isprintao i ubacio u kutiju, isti barkod je bio i na Return Mailing Label-u


Nazvao sam DHL hrvatska, i od njih dobio informaciju da paket odnesem u poštu. Teta u pošti je to prihvatila bez previše pitanja
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 20:00   #1379
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,405
Citiraj:
Autor wowcina Pregled postova
Jel amazon fr nudi besplatan povrat za items sold by amazon.fr? Za hrvatsku jel. Znam da amazon.de surađuje s hrvatskom poštom pa nudi ali ne znam za francuski. Španjolski ne nudi kolko znam.
Citiraj:
Following your email, I took note that you want to have some information about the process of return in Amazon France.

If your address is in France and you want to return an item, you won't pay for the shipping cost.

However, if you proceed for an international return, you have to pay for the shipping cost as the package will pass customs.

However, rest assured that we will refund the full amount of the shipping cost that you will pay for the return whatever its cost.

Just make sure to send to us the return receipt showing the amount of the return cost as a PDF format via this email address :

cs-reply@amazon.fr

Do not hesitate to recontact us back if you have another request or question, we remain at your entire disposal.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 22:10   #1380
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Mene ponovo maslaju, kazu sad naruči opet -.-'
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na