Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.05.2021., 16:08   #241
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
U kauflandu od preksutra - cetvrtka 13.05.2021

Nemojte cekat zadnji dan , planut ce ZAGARATIRANO !

Što se tice reklamacija u Kauflandu mogu reci samo najbolje. Donio stari neispravan usisivac, pokazao racun , te sekunde dobio povrat love i nakon 3 minute doplatio 100-200 kn te kupio novi Zanusi -jev također u Kauflandu.

Upravo provjerio; Kaufland jamči: 3 godine jamstva za sve elektrouređaje!

stranica kataloga 33 https://www.kaufland.hr/aktualni-katalozi.html

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 11.05.2021. u 16:34.
Blue Spirit je online   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 00:50   #242
Omar_Tokic
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Zamolio bi za preporuku brijaćeg aparata za osobu 70+ godina koja se brije svaka 2-3 dana. Cijena nije toliko bitna, htio bi uzeti nešto šta je zbilja dobro i odgovarajuće
Omar_Tokic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.05.2022., 11:01   #243
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Ima li netko preporuku za trimer za skidanje kose na nulu a da se ne treba mijenjati nož svakih mjesec-dva?


kupio sam Philips one blade i dok je nova britvica odlično radi posao osim što otupi za mjesec dana i onda čupa i ne skida fine dlačice (paperje) pa izgledam kao da sam se ofucao te nova britvica mu košta 120kn...


vidim da DM ima svoje Balea trimere na praktički istu shemu ko Prilips OB ali aparat nisam vidio u Hrvatskoj, samo britvice koje koštaju 50kn


Gledam po netu da ekipa kupuje jeftine šišače s Ali-ja i onda kupe kvalitetni nož od bolje firme i stave ga na taj jeftini šišač i onda mu savijaju opruge za držanje noža tako da nož dođe na nulu no kažu da je rizik u tome da ako se pretjera sa savijanjem, nož će te porezati prilikom šišanja



neke ideje?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 13:55   #244
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
one blade nije za šišanje. :/
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2022., 01:01   #245
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Kupiš standardni Philipsov električni brijač za lice- prije nego sam prešao na DE žilete par godina sam koristio Philips S1332 i skroz me ok služio svo vrijeme. Još uvijek radi bez greške, al odlučio sam prijeći bez nekog realno opravdajućeg razloga na klasično brijanje.
S njim sam brijao kompletnu glavu - obrije relativno brzo (sporije od trimera, brže od žileta ako uzmeš i pripremu u obzir) i bez ikakvog nereda.
Minus mu je da počne čupati ako se ne obriješ nekih 5 dana pa prije moraš skratiti trimerom - zato je najbolje svaki treći pa si siguran.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 10:16   #246
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Može preporuka nekog trimera za bradu. Da valja, cijena nije toliko bitna.
Thx
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 10:52   #247
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Koristim ovaj model, Braun 3240.
Ova fora s kotačem mi je super jer ne moram mijenjat nastavke, samo okrećem kak koju dužinu hoću za bradu i glavu. Zadovoljan sam s njim sad već godinu dana.

Dugo sam gledao kaj da uzmem, bili neki Philipsi u izboru, razni Braun modeli, pa neki s čudnim imenima s Amazona, al odlučio se za ovog.

A sljedeće kad ću uzimat ću brijem investirat u profi trimer kakve frizeri imaju.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 10:56   #248
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ne znam za vas, ali odusta sam od trimanja brade doma. Imam bradu od 2015. i doma samo napravim nemoguci nered, dlacice frcaju svugdi. Lipo u frizera na frizuru i trim, doma eventualno sredit brkove ako prebrzo narastu i gg.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 11:01   #249
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ne znam za vas, ali odusta sam od trimanja brade doma. Imam bradu od 2015. i doma samo napravim nemoguci nered, dlacice frcaju svugdi. Lipo u frizera na frizuru i trim, doma eventualno sredit brkove ako prebrzo narastu i gg.
Ja sam si uzeo onaj plašt ko u frizeraju samo za bradu. Ovo tu točnije. Odlična investicija
A ja nosim uvijek na nekih 5-6 mm pa mi se neda za to do brice. Prođem doma svaki tjedan i mir
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2022., 15:37   #250
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ne znam za vas, ali odusta sam od trimanja brade doma. Imam bradu od 2015. i doma samo napravim nemoguci nered, dlacice frcaju svugdi. Lipo u frizera na frizuru i trim, doma eventualno sredit brkove ako prebrzo narastu i gg.
Zato sto nisi naucio kako se pravilno trima brada s cesljom, ali ne uzimaj za kritiku, mnogi ne znaju.

Postoji brada vrline i tastine, cak i u bontonima prvih stoljeca, a posebno s kraja 17-og do danas. Danasnja popularna kultura najnovijeg kicastog trenda (geometrijske) "savrsenosti" u maniri narcisoidne pojave, svakako ne pomaze, jer industrije kozmetike, bas njih najvise prati pomagalima. Primjer manekena je naglaseniji, ali naglasak je na pretjeranu simetriju, koja nema puno veze s dobrim ukusom:



Ako nemas vec doma prikazani cesalj, mozda ga ima ljepsa polovica medju cesljevima?



Nije vazna drska dizajn, vec da je uzak prolaz kroz cesljeve kroz koje prolazi kosa/brada. Onda uzmes takav cesalj kroz bradu, podizes i s trimerom za kosu/bradu - bez ikakvih nastavaka, znaci cisti metalni trimer - kroz cesalj, precizno skidas ono sto ti cesalj dopusta, odnosno, onoliko koliko dizanjem ti dopustas. Ako stalno odrzavas, onda ces moci skinuti iz prve vec prvim dianjem ceslja. Rezultat je uredan, cist, ali ne "savrsen" vec prirodan rezultat brade.

Ako procitas koju knjigu Fleminga ili Charterisa, znat ces da se 007 i Simon Templar briju iskljucivo pod tusem

Nema boljeg i urednijeg mjesta nego u tus kabini. Posebno s danasnjim timerima koji se bez problema peru pod vodom. Jedno spiglo, timer i cesalj. Dobro, ako se ima brada visegodisnja, dozvoljeno je i britvicom malo po vratu pocistiti, ali ne da se radi laserski precizna crta.


Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Može preporuka nekog trimera za bradu. Da valja, cijena nije toliko bitna. Thx
Ne treba ti ista bolje od obicnog silvecrest sisaca za kosu i bradu, kakvi su cesto na akcijama. Koristim trenutno HG06655 SC model iz 2021, koji se pokazao bolji od 3x skupljeg Philipsa, kojeg vise uopce ne koristim i dao ga braticu.

Inace, od dva top modela Brauna iz 90-tih, dan danas im rade baterije bez ikakve izmjene! Ne mislim da rade da se pale, vec briju po nekoliko minuta bez ikakvih gubljenja snage. Tu tamo za koju dlacicu s obraza povuci koristim omiljeni Braun FreeGlider 5708. Ovako nekako izgleda:



Jedino, nisam dva put ubacio partrone s pjenom.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.08.2022., 16:45   #251
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Puno si ti tu napricao a nista mi nisi rekao sta ne znam. Ne govorim o gay bradama od 3 milimetra nego od bradi od 5+ cm, npr ovako:


Imam cesalj i kazem, bradu vec 7 godina ali kovrcava i tvrda narav dlake (moje) brade je takva da kako god je ti trimas to frca svugdje.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2022., 16:53   #252
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Imam cesalj i kazem, bradu vec 7 godina ali kovrcava i tvrda narav dlake (moje) brade je takva da kako god je ti trimas to frca svugdje.
Naveo sam ekstremni primjer jer se uvukao u poimanje pozeljnosti. Kad pogledam casopise, preporuke, kiceraj je postao standard. Ali nije samo geometrija vec i cesljevi koji postoje za brade, koje ih cine, kao da si vodio psa ili macku na "detailing" dlake. Jednostavo izgleda (za moj ukus) prevec feminizirano.

Cesalj i trimer metoda je upravo savrsena za tvoju pomorsku duzinu brade, jer s njim mozes tocno cistiti koliko zelis. A u tus kabini moze frcati gdje zeli, kad nakon zavrsenog posla i tusiranja, sve ode vodenim putem.




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 23:02   #253
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Prvi put u zivotu bih si pustio nekakvu gay kratku bradicu od par mm

https://www.mall.hr/aparati-za-sisan...ab=description

Vidim da je ovo najprodavaniji model u ovom online shopu i ima masu dobrih ocjena zadovoljnih korisnika, sta mislite? Dali ce biti ok za trimanje bradice? Uzeo bih cak i nesto polovno sa njuskala, mada ne znam koliko je to pametno - iz higijenskih razloga
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2023., 21:00   #254
zgking
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Kupovina brijača za bradu .brkove , nos i uši

Hojla ekipa,

Vidim sve je u laganini modu...tak i treba ��

Nakon dosta vremena korištenja Remington multi praktik brijačeg aparata( kupljen u Lidlu), koji vidim pokazuje znakove kraja došao je red da kupim novi. Neznam što u ovom brdu uređaja da kupim pa bi mi odlično došla vaša pomoć. Gledajući malo po netu naletio sam na Braun BT 3221. Ima li tko takav, ako ima kakva su iskustva?
Koje vi ekipa koristite? Volio bi da brijač ima nastavak za dlake iz ušiju i nosa.
Nemam namjeru se šišati nego samo sređivati bradu i ostalo na licu ��

Eto toliko od mene.. Slušam prijedloge
zgking je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2023., 21:08   #255
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2023., 21:12   #256
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2023., 23:00   #257
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Imao sam nekoliko Remingtona i niti jedan nije dugo trajao.

Imam jednog Philipsa kupljenog prije 13 godina i još uvijek radi ali taj nije na baterije. Nikad ga nisam oštrio i još uvijek brije skoro kao prvi dan. Ispucala mu je PVC izolacija od kabela za struju.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2023., 08:54   #258
N!NO
Premium
Moj komp
 
N!NO's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 274
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova

Također preporuka. Ne dešava se kao s nekima da na pregibima skine vise nego na ravnim dijelovima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
N!NO je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2023., 08:56   #259
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Probao dva Philipsa, jedan za 300, drugi za 1500kn.

Oba nisu nikakav posao radila, imam deblju bradu malo.

Probao s pjenom, samo vodom, na suho, uvijek su ostale dlake koje sam morao popravljati britvicom.

I onda sam kupio One Blade, stvaro radi dobar posao za 20EUR.

Pjena + One Blade, nema dlaka po cijeloj kupaoni, na kraju završim s Mach 3 u dva poteza i riješeno!
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2023., 12:31   #260
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,160
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pjena + One Blade, nema dlaka po cijeloj kupaoni, na kraju završim s Mach 3 u dva poteza i riješeno!
Uzeo sam One Blade prije par godina da mi bude blaži za kožu umjesto britvice i stvarno je dobar. Jedino sam uzeo skuplju verziju sa nastavcima koji su, barem meni, ispali smeće. Tako da preporučujem najobičniju verziju, eventualno ako ima sa dodatnom glavom.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2023., 02:03   #261
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Imao sam nekoliko Remingtona i niti jedan nije dugo trajao.

Imam jednog Philipsa kupljenog prije 13 godina i još uvijek radi ali taj nije na baterije. Nikad ga nisam oštrio i još uvijek brije skoro kao prvi dan. Ispucala mu je PVC izolacija od kabela za struju.
Evo moj Remington HC5780 je skoro 10 godina star, prije mjesec dana je dobio novu bateriju, stara više nije mogla izržati niti jedno šišanje.



Ovo je nova baterija, naručio sam s U tagovima da si malo olakšam posao. Do sad nije vidjela punjač.

https://eu.nkon.nl/panasonic-ncr1865...-in-japan.html

Kupio sam ga prvenstveno radi USB ulaza. Jedini problem su slabi nastavci, režnjevi znaju puknuti ako se prejako stisne, a novi su 10-11 eura.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2023., 19:39   #262
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Ima li negdje za kupiti ovih plastičnih nastavaka za Remington aparat za šišanje? Potrošio mi se 3mm nastavak koji najviše koristim pa ako nema za kupiti moram novi aparat uzeti.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 22:48   #263
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Da drukčije pitam, ima netko Remington aparat za šišanje, a da mu ne treba 3mm nastavak?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2023., 21:37   #264
zgking
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Hvala mamutarka i N!no. Kupio sam Philips koji ste preporučili i moram priznati radi odlično. Osjeti se u ruci da je to ozbiljno složen uređaj, pa tko ga misli nabavljati samo naprijed. Do konca ovog mjeseca su imali u nekim dućanima produženu garanciju na 5 godina.

Možda još imaju akciju pri kupovini.

Zadnje izmijenjeno od: zgking. 03.09.2023. u 22:36.
zgking je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2023., 14:44   #265
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Da se pohvalim: uzeo sam Philips OneBlade Pro ali...

Htio sam uzeti onoga sa hard caseom caseom a umjesto toga sam slučajno uzeo onoga sa soft caseom odnosno krpicom Skužio sam kada sam doma otvorio kutiju. Razlikuju se u jednom broju modela QP6651 vs QP6551 koji sam ja kupio. U Muelleru nemaju model s hard case-om za zamijeniti.

Pa ako netko želi novi odličan brijač ispod cijene...
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2023., 14:53   #266
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Također, odličan i kvalitetan aparat. Nabavio sam ga prije dosta godina, ne sjećam se više ni koliko je prošlo sa talijanskog Amazona na nekoj akciji.
Radi bez greške i dan danas, baterija drži dosta dugo, možda bi samo oštricu trebao malo naoštriti...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 16:44   #267
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Obicno ide usisavac rucni, ali kaj velite na lebdecu pregacu?

____________________________________________



____________________________________________
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2023., 20:27   #268
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Imam i koristim. Pomaže, ali moj model je sa ravnim bočnim rubovima (nemaju zakrivljenje niti lastiku) pa moram paziti da ne ode sve sa strane, ali da, svakako pomaže, jer u tom položaju mogu urediti bradu, dok u kadi/tušu, nemogu s jednom rukom držati ogledalo a drugom i bradu i mašinicu .
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2023., 20:02   #269
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
zbog nomadskog i backpack životnog stila uzeo bi novi brijač brade (trimer) manjih dimenzija koji se puni putem usb-c, kako bi iz ruksaka izbacio punjač. neka preporuka?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 10:41   #270
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
zna li netko gdje mogu naručiti "Xiaomi Beard Trimmer 2" sa dostavom u hrvatsku ili francusku?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na