Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.05.2022., 16:05   #421
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
https://www.youtube.com/watch?v=svRUQpzG8_A

Monaco historic race day, stari f1 bolidi.
https://streamable.com/y9ftwc lekler
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 15.05.2022., 22:46   #422
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
On utrku u Monaku neće završit niti iduću nedjelju, 110%, lik je proklet na toj stazi
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2022., 23:12   #423
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
iduću nedjelju je španjolska pa onda monaco
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 16.05.2022., 16:12   #424
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Na slici se može vidjeti kako su mu pukli diskovi i zbog toga je završio u zidu
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2022., 15:05   #425
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Jeste vidjeli Aston Martin? Nije vise pink mercedes, sad je zeleni RB
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2022., 16:10   #426
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Al ovaj put su FIA-i priložili dokumente sa su radili na takvom dizajnu još u 12. mjesecu prošle godine tako da nije sad da je Inspektor Seb detaljno proučio Red Bull
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2022., 16:23   #427
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Slabo je to Aston kopirao Red Bull, morat će još malo proučiti bolid
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 10:10   #428
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Al ovaj put su FIA-i priložili dokumente sa su radili na takvom dizajnu još u 12. mjesecu prošle godine tako da nije sad da je Inspektor Seb detaljno proučio Red Bull
S tim da dotor Markec tvrdi da je neko od prebjega (7 ljudi je oslo iz RB u AM) kopirao dokumente jos tada, valjda je ponio na USB sticku nacrte .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 15:06   #429
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 15:14   #430
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Sainz... opet em koma start, em sad izleti. Nece dugo trajati on u Ferrariju, nije ni kao vodonosa dobar.

Lol, ispostavlja se da Verstappen sam sebi otvori pa zatvori DRS jer vise puta lupi po gumbu?

Leclerc, bas peh.. bila bi cista uvjerljiva pobjeda, i onda ga posere ovako.

Zadnje izmijenjeno od: rendula. 22.05.2022. u 15:44.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 15:44   #431
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
ehhhh koja šteta za leklerka
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 16:17   #432
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Fakat nepotrebno puštanje Maxa, tak rana utrka, a 6 bodova razlike u odnosu na Pereza samo. Kao onda sa Schumacherom
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 16:19   #433
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Mercedes izgleda puno bolje, i odlicna voznja i russella i hamiltona.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 17:01   #434
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Svaka cast Mercu, pa i Hamiltonu sto nije odustao.

Ali ovo uvlacenje u supak Sir Lewisa od strane Tota, nakon svake utrke, je sad vec degutantno.... bas ruzno za slusat

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 18:17   #435
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Svaka cast Mercu, pa i Hamiltonu sto nije odustao.

Ali ovo uvlacenje u supak Sir Lewisa od strane Tota, nakon svake utrke, je sad vec degutantno.... bas ruzno za slusat

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Svaka cas Mercedesu jer mu nije dopustio da odutane. Vec je u 3. krugu na radiu kmecao kako je bolje da sacuvaju motor i odustanu jer nema smisla nastavit ovu utrku

Nesto slicno kao u Njemackoj 2019. kada je nakon nekoliko izlijetanja i spinova javio na radio: "Retire the car", da bi na kraju osvojio 2 boda.
Danas je osvojio njih 10. Bitno da mu je mantra koju konstantno ponavlja: "I never give up"
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 18:26   #436
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
A Max nije kmecao? Max se ponasao kao "Laki je malo nervozan" modu pola utrke .

Leclerc bi ovo dobio sa 25-30 sec prednosti tako da bas steta.

Merc je uspuo rjesit poskakivanje pa su sad sigurni no3 sa opcijom da napreduju. Iznenadilo me kako je Ham slistio i Sainza fino nakon zadnjeg stopa. Steta sto su imali "water leak" zasluzili su 3 i 4.

Ali Ricciardo mi totalno nije jasan, kakav njemu treba bolid da pocne vozit bar za bodove .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 19:36   #437
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Kmecao je i Max poprilicno, ali vise na svog trkaceg inzenjera koji mu je svako malo govorio da DRS radi kad nije radio i obratno. I da stisce gumb za DRS vise puta, pa je onda znao upalit i odmah ugasit DRS.. pa onda samo jednom nakon pasica... bas ih je bilo smijesno za slusat

Sainz je imao ostecenje poda za koje Ferrari procijenjuje da ga je kostalo oko sekunde po krugu, nakon one ekskurzije po sljunku, zato (+ svjezije gume) ga je Ham relativno lako slistio.

Mercedes izgleda znatno bolje od ekipa iza sebe, ali u odnosu na Ferrari je to bilo mozda 2 desetinke u kvalama bolje nego do sada, a u utrci je Leclerc na 20 krugova starom softu jednako brz kao Russel na skoro novom mediumu.. tako da nisu jos ni blizu toliko kompetitivni koliko Toto fantazira Hamiltonu na radio nakon utrke
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 19:48   #438
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Kmecao je i Max poprilicno, ali vise na svog trkaceg inzenjera koji mu je svako malo govorio da DRS radi kad nije radio i obratno. I da stisce gumb za DRS vise puta, pa je onda znao upalit i odmah ugasit DRS.. pa onda samo jednom nakon pasica... bas ih je bilo smijesno za slusat
Max je doslovno srao protiv ekipe kako nisu u stnaju napravit jedan "obicni" DRS da radi kako treba (nekoliko timova je imalo problema s time ove godine tak da ocito nije to bas tak jednostavno kako MAX misli) pa nemojmo umanjivati njegovo kmecanje uvelicavatitii HAMovo.
Svi (ili bar vecina) su oni placip...e kad nije po njihovom i kad neide sve glatko (nemislim na one koji nemaju nikakvih sansi za pobjede, njima postane svejendo nakon nekog vremena ali ovi koji sa sansama za pobjedama postanu takvi u zaru borbe ). Nije to MAXu prvo kukanje ove godine tak da ono....


Ali RB mi se ponio bas jadno prema Perezu, Perez je imao ziher pobjedu kad je Leclerc odustao i nevidim zasto mu nisu mogli dozvolit tu pobjedu, nije napravio nikakvu gresku u utrci (MAX jeste sa onim izletanjem) nego su ga otjerali u BOX treci put a kao bio je na 1 stop pa na dva pa sad na kraju na tri . Team orders na jako vec u 6 utrci sezone a razlika u bodovima nije bila ni blizu kriticne tj. da su mu dozvoili Perez bi bio svega 11 bodova (ili 12 bez najbrzeg kruga) iza MAXa a ovako je 25. Perez nikad u ovih 12-13 godina kolko vozi nije usao u sezonu ovako dobro i sad ga srezu odma na prvoj cetvrtini sezone .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 19:58   #439
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Da, mogli su ih pustit da se utrkuju do kraja.. iako mislim da bi ga Max uzeo na stazi, vidjeli smo na primjeru Bottasa i jos nekolicine vozaca da je 3 stop strategija danas bila dosta brza u odnosu na 2 stop.
Pitali su Cmarka nakon utrke zasto je samo Max imao probleme s DRS-m, a Checko ne.. veli da je samo Max imao upgrade dijelove na bolidu(s namjerom da znacajno ustede na tezini, 5kg) i da zbog toga nije sve funkcioniralo kak spada.

Dakle da je Perez ostao na 2 stopa Max bi ga napadao sa par desetinki brzim(upgradeanim) bolidom i dosta svjezijim gumama + Perez ne bi mogao braniti na noz posto su vozaci istog tima i Max je znatno bolji vozac od njega... tesko da bi uspio zadrzati poziciju i bez tih supackih timskih odredbi.

Poanta Hamovog kmecanja je bila u licemjerju, kako stalno istice "I never give up", a nisam jos nijednog sampiona cuo da na radio nagovara svoju momcad da odustanu s autom koji ima i vise nego realne sanse za bodove, a njemu to nije prvi put
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 20:07   #440
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Dakle da je Perez ostao na 2 stopa Max bi ga napadao sa par desetinki brzim(upgradeanim) bolidom i dosta svjezijim gumama + Perez ne bi mogao braniti na noz posto su vozaci istog tima i Max je znatno bolji vozac od njega... tesko da bi uspio zadrzati poziciju i bez tih supackih timskih odredbi.
Nazalost ovo nikad necemo saznati ali bilo bi mi draze da su to tako odradili, da ga je Max stigo u DRS zonu (ako je vec tolko brzi) i da su ga onda maknuli, ovako je bas bilo supacki prema Perezu koji si sad im za mislit ŠBBKBB......


Nego sta milite oce Leclerc napokon uspjeti zavrsit Monaco iduci vikend ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 20:12   #441
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Slazem se u potpunosti. Zato je Checo i rekao na radio nakon utrke nesto u stilu "drago mi je zbog ekipe, ali pricat cemo poslije.." - sto sugerira da nije zadovoljan tretmanom i raspletom.

Prica se da su u fazi pregovora za novi ugovor (RB i Perez), Max ga je danas na sva zvona hvalio putem radio kako je fantastican teammate, kao i Horner i Cmarko nakon utrke. Ocekujem u najskorijem periodu procitat da je Checo produzen

Leclerc je ispucao sav peh prosli vikend u Monacu vozec Laudin bolid i danas, ocekujmo ladnih 1-2 Ferrarija
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 21:12   #442
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Kmecanje maxa i ham su dva razlicita svijeta pogotovo kad se uzme u obzir never give up slogan potonjeg.

Cak i bez onoga kaj mu je(hamiltonov) inzinjer rekao da su u utrci za bodove(uzmimo hipotetski da nisu), s obzirom koliko je u prijasnjim utrkama kakio da mu je bolid nevozljiv meni bi rokao do kraja utrke samo zbog novog velikog upgrejda odnosno prikupljanja race date
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 21:22   #443
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Kmecanje maxa i ham su dva razlicita svijeta pogotovo kad se uzme u obzir never give up slogan potonjeg.

Ma jasno MAX je bas kvalitetno kmecao (ne jadno kao HAM nego drugi level takozvano kvalitetno kmecanje ). To se trazi od samipona to je odlicna odlika.
Bas bio kulturan/uljudan mirnog i stalozenog glasa prema svojoj ekipi (koja mu je napokon prosle godne donijela prvenstvo/sansu za borbu za titulu a i ove kako stvari stoje).

Tako se pravi sampion ponasa prema ekipi i kaze im da nisu u stanju srediti ni "je...i DRS" .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 21:34   #444
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 23:08   #445
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Max je doslovno srao protiv ekipe kako nisu u stnaju napravit jedan "obicni" DRS da radi kako treba (nekoliko timova je imalo problema s time ove godine tak da ocito nije to bas tak jednostavno kako MAX misli) pa nemojmo umanjivati njegovo kmecanje uvelicavatitii HAMovo.
Svi (ili bar vecina) su oni placip...e kad nije po njihovom i kad neide sve glatko (nemislim na one koji nemaju nikakvih sansi za pobjede, njima postane svejendo nakon nekog vremena ali ovi koji sa sansama za pobjedama postanu takvi u zaru borbe ). Nije to MAXu prvo kukanje ove godine tak da ono....


Ali RB mi se ponio bas jadno prema Perezu, Perez je imao ziher pobjedu kad je Leclerc odustao i nevidim zasto mu nisu mogli dozvolit tu pobjedu, nije napravio nikakvu gresku u utrci (MAX jeste sa onim izletanjem) nego su ga otjerali u BOX treci put a kao bio je na 1 stop pa na dva pa sad na kraju na tri . Team orders na jako vec u 6 utrci sezone a razlika u bodovima nije bila ni blizu kriticne tj. da su mu dozvoili Perez bi bio svega 11 bodova (ili 12 bez najbrzeg kruga) iza MAXa a ovako je 25. Perez nikad u ovih 12-13 godina kolko vozi nije usao u sezonu ovako dobro i sad ga srezu odma na prvoj cetvrtini sezone .
Da, stvarno je teško shvatiti frustraciju pojedinca kojeg su dosad sjebali samo kvarovi bolida.
Ne znam o čemu bi pričao da ti DRS malo radi, pa malo ne dok se boriš za poziciju. O sinoćnjim tapasima?

Još je teže shvatiti da se RB preko Maxa bori za prvenstvo i da je Perez tu da obavlja zadaće broja 2.

Max treba obraniti titulu prvaka, RB treba ove godine osvojiti konstruktorski naslov. Nije previše komplicirano. Svake sezone ista priča, zašto bi i ove bilo drugačije.

Mene više zanima hoće li Russell dobiti status prvog vozača jer je pokazao daleko više.

A kukanje zbog pouzdanosti bolida i frustracije nečime što ne radi, a trebalo bi...i kukanje "dangerous driving", "my tyres are shot" i slične provale koje je dotični imao bome nisu u istoj kategoriji.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 05:39   #446
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Otvaranje drs je vrlo komplicirano, tu negdje sa radom motora pa je neshvatljivo da u 21.stoljecu jedna tak komplicirana i sofisticirana stvar moze pobuditi takvu razinu kmecanja.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 08:24   #447
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Zao mi je Pereza, kad je bio na svjezijim gumama, nema prestizanja Max-a, kad je Max na svjezim gumama "you're on different strategies...". Da se bas ovak rano u sezoni sve krene podredjivat Max-u, pogotovo nakon sto on napravi gresku, a Perez odveze odlicnu utrku.

Sainz, a i Ferrari opcenito, se moraju malo sabrat... prosut takvu prednost u 2 utrke, dok realno imas najbolji bolid na gridu. Mislim da ce se tifozi jos nacekati neko vrijeme na titulu, na kraju ce ih i Merc pregazit.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 08:26   #448
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Tocno se vidi tko kog vise preferira, ja osobno Maxa, ali razumijem ih obojicu u ovoj trci.

Naravno da je Lewis licemjer jer jedno prica prema van, a skroz drugo radi, i za svoje godine je iznimno emocionalno nezreo. Max je nezreo cisto zbog svojih godina.

Ali kuzim ih obojicu, pa jbte kad vozim karting s frendovima se digne adrenalin, pa me lako nesto nazivcira dok se vozim.. di nece u F1.

Cak se sjecamo da je i Raikonen znao izgubiti zivce preko team radia, a on je kao Iceman, jel?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 08:30   #449
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
.

Mene više zanima hoće li Russell dobiti status prvog vozača jer je pokazao daleko više.
Sto je to "daleko vise" pokazao?

Evo jedan dobar i realan video s analizom. Samo jos dodati zadnju trku, gdje je opet bila situacija kakva je.
https://youtu.be/mvf-1Vgq7uw
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 09:10   #450
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Zao mi je Pereza, kad je bio na svjezijim gumama, nema prestizanja Max-a, kad je Max na svjezim gumama "you're on different strategies...". Da se bas ovak rano u sezoni sve krene podredjivat Max-u, pogotovo nakon sto on napravi gresku, a Perez odveze odlicnu utrku.
da, to mi je x puta gore nego ovo kaj vozaci kake na TR, trebali su im dati odvezane ruke do pol sezone pa onda vidjeti tko je bolji pa dalje tog vozaca "favorizirati".
S druge strane razumijem i odluku RB, povijest govori da odvezane ruke vozaca rade na stetu momcadi, a kad se samo gleda ovaj vikend, max je bio brzi od pereca na svim treninzima(simulacijama utrke) te qualiju(fp1 ne racunam jer perec nije vozio).

Svejedno moraju Perecu dozvoliti bar pobjedu dve ove sezone da ga nagrade za kolegijalnost i ove i prošle sezone, stvarno se nadam da Rb nece napraviti isto s Pereceom kao sto je Merc napravio s Bottasom(kad bodovi Ham vise nisu bili bitni).
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na