Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2022., 12:25   #961
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Zaboravio navesti, model na slici je Silvercrest kojeg LIDL inace prodaje.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2022., 09:21   #962
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Ima li netko iskustvo sa tihim (tišim) usisavačima za radionice? Naletio sam na neke makitine modele koji se ističu nižom razinom buke, ali ih nisam osobno čuo. Trenutno imam karchera i bauhausovog herculesa, dosta su glasni oba.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 14:18   #963
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Netko mozda ima iskustva sa Miele robot usisavacem (model scout rx3)?
Gledao sam po netu, vidim da ima dosta negativnih komentara (jedino sto je prednost da ima bateriju 5200mah).
Hvala
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 14:26   #964
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
vjerojatno nema nitko, jer su vidili loše komentare na internetu
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 14:46   #965
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
vjerojatno nema nitko, jer su vidili loše komentare na internetu
Mozda neka preporuka za bas dobar robot? (I kucni ljubimci su u igri).
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 14:47   #966
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Roborock s5 max. Prouci temu, ima i jeftinijih koji su jednako dobri.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 17:38   #967
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Joke Pregled postova
Mozda neka preporuka za bas dobar robot? (I kucni ljubimci su u igri).
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Roborock s5 max. Prouci temu, ima i jeftinijih koji su jednako dobri.
1+

Ja imam dotični i 3 mačke i svaka dva dana ide cijeli stan i evo već skoro 2 godine. 2 puta je izgubio vezu sa bazom koju sam riješio tako da sam ga navođenjem doterao na bazu i sve opet kao da se ništa nije dogodilo.
Svakako preporuke, a i cijena nije nešto opala, i to je znak da ipak nešto vrijedi valjda
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 17:56   #968
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Koristi li tko xiaomi robote usasivace?
S9 model, sa bazom za ciscenje
4000 kn, ima smisla?
I vjerujem da 2,5cm pragovi tj prijelaz među vratima bude problem??
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 17:59   #969
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ako imaš otvoren prostor bez tepiha, ima smisla. Ako imaš puno nogu od elemenata, puno tepiha, onda nema smisla.

Za 2,5cm, pogledaj specke.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2022., 18:50   #970
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
laminat, pločice
al nedugo žena odlučila, generalka . 110m2 ide u vinil
muči me jedino 2-3cm visinska razlika u podovima, spavača vs dnevna vs hodnik
trebao bi mu napravit rampu tj nagib


još se nisam odlučio xiaomi vivomi s9 ili pa i robot neki ili pa roborock s6


baš gledam youtube review, šta što veli, tko kojeg konja hvali
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2022., 20:23   #971
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
2.5 će biti problem većini po mom iskustvu. Nekad se popne a nekad zapne. Ja sam lagani popizditis dobio sa mop pro i sa S5 Max

S5 Max je čak lošiji bio na toj prepreci od mop pro a oba imaju kao Max climb 2 cm
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2022., 21:40   #972
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Bit će ti tu problema, meni redovno zapne na noge od stola kad je mop ustekan, nemaju ni 2 cm(željezni kvadrat) ... tako da sam tu stavio No Mop.
Mislim da 2.5cm nece ni pokušati prijeći, zabit ce se i odustati. Sta je bolje nego kad zapne.

S6 ti nema smisla ili S5 Max ili S7. S5 max je bolji u gotovo svemu od S6 kad sam ja kupovao taman je S6 izasa, jednostavno nije ima smisla, samo neki "AI" gimmick dobijes.
Ove druge nezz.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2022., 20:55   #973
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Molim ekipu sa DYSON usisavačima za njihova iskustva.
Da li ste zadovoljni, koliko dugo imate uređaj i ima li problema (tvorničkih, ne onih uzrokovanih neodržavanjem )?
Koji model imate?
Gledam uzeti V15, a do sada sam imao Roborock H6 i sviđa mi se neke stvari koje Dyson nema, kao tipka za zaključavanje prekidača da ne moram držati stalno za usisivanje, pa držač samog usisavača na zidu i svih nastavaka, jer vidim da sa Dysonima možeš držati glavni uređaj i još 2 nastavka, a ostale spremiti negdje drugdje (koliko ove stvari smetaju ili ne smetaju u svakodnevnom korištenju?)
I ako ste i imali kakvih problema koji su zahtijevali reklamaciju, kako je to prošlo?
Hvala svima na pomoći unaprijed.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2022., 21:18   #974
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Dyson v11 absolute. 7 mjeseci. Nema problema. Mana mu je da je malo tezak kod usisavanja prasine/paucine po zidovima i stropovima kada se cijela tezina drzi u ruci
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2022., 21:26   #975
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Moj absolute v11 evo sad je 15 mjeseci, nista se nije pokidalo, sve radi i super zadovoljan.
Kolko god da je "tezak" kako kolega kaze i dalje je laksi nego drzat obicni u jednoj ruci, crijevo u drugoj i rastezati kabel koji ue kratak taman kad se popnes na ljestve
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2022., 23:08   #976
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
absolute v11 vise od 18mjeseci, jednom promjenjen prekidac i jednom glava usisavaca unutar garancije. Ali mi ga silujemo svaki dan vise puta (macka-pas doma) za cijeli stan.

I dalje super zadovoljan s njim iako sam ocekivao vecu pouzdanost. Cak i kad proucis koje glave koristiti recimo za auto usisavati, koje za plocice, koje za tepih samo poboljsava efikasnost usisavanja.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 13:54   #977
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Hvala svima.
Kada i ako se odlučim, javim se.
Interesantni su mi dakako i razni kinezi te nasljednik Roborocka H6 (H7), ali mi se više ne da zajebavati sa samo 12mj. jamstva. Moj je riknuo 5 do 12 i samo puka sreća (moje mišljenje) je što se sve pokvarilo u mjesec dana od kad sam primjetio kvar (jer nakon povratka iz servisa pojavio se i drugi kvar odmah) pa sam uspio iskoristiti jamstvo koje mi ističe 26. ovog mjeseca.
Hoću nešto sa najmanje 24mj. jamstva i po mogućnosti da ima i mogućnost kupovine dodatnog jamstva, osiguranja, bilo kaj. Jer očigledno je da ovi štapni usisavači nisu baš pouzdani, a tako su korisni, a tako SKUPI
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 20:21   #978
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Hvala svima.
Kada i ako se odlučim, javim se.
Interesantni su mi dakako i razni kinezi te nasljednik Roborocka H6 (H7), ali mi se više ne da zajebavati sa samo 12mj. jamstva. Moj je riknuo 5 do 12 i samo puka sreća (moje mišljenje) je što se sve pokvarilo u mjesec dana od kad sam primjetio kvar (jer nakon povratka iz servisa pojavio se i drugi kvar odmah) pa sam uspio iskoristiti jamstvo koje mi ističe 26. ovog mjeseca.
Hoću nešto sa najmanje 24mj. jamstva i po mogućnosti da ima i mogućnost kupovine dodatnog jamstva, osiguranja, bilo kaj. Jer očigledno je da ovi štapni usisavači nisu baš pouzdani, a tako su korisni, a tako SKUPI
Evo da sam sebe quotam da vidite što se i kako odigralo.
Prvo saga sa Roborock H6icom.
Prije otprilike 30 dana (dakle, skoro u dan nakon 11 mj. korištenja od kupovine novog iz dućana) primjetih da mi se dogodio neslavni, poznati kvar H6ice, a to je otkazivanja prekidača za izmjenu snage rada uređaja koji je zapeo na srednjem i niti se mrdao na ekranu niti je mijenjao snagu. Kako sam imao još samo mj. dana jamstva (jer 12.mj. jamstva je nekako prošlo ispod mog radara) odlučio sam to brzinski reklamirati i vrlo sam brzo saznao od Svijeta Medija gdje i kada mogu donijeti uređaj i to sam i odradio vrlo jednostavno i bezbolno u poslovnici gdje sam ga i kupio, a oni onda šalju dalje u servis.
Dobije se potvrda o preuzetom uređaju i na njemu imate web kod uz čiju pomoć na njihovoj web stranici servisa možete dobiti trenutno stanje vaše reklamacije što smatram odlilčnim customer supportom.
Čekao sam cca 5 radnih dana i kada sam ujutro vidio status da je uređaj popravljen i da je poslan u poslovnicu i spreman je za preuzimanje, kratko nakon toga dobio sam i SMS poruku sa istom informacijom i od samog dućana gdje sam predao uređaj.
Nakon preuzimanja i dolaska doma, isprobavam uređaj i sve je super za 5, ali nakon 5 minuta korištenja uređaja, počinju novi problemi.
Imam video problema koji je svakom sljedećom upotrebom postajao sve evidentniji.
Probati ću objasniti što se događalo, ali video je najbolji dokaz. Znači, ovaj put je prekidač za odabir snage motora radio i mijenjao modove na ekranu, ali ništa se nije događalo sa samim motorom, on je radio uvijek na najjačem modu. Zatim se pojavilo to da bi nakon kratkog korištenja, 10 sec i manje, počeo gubiti snagu na najslabiji mod (bez obzira gdje je bio odabran na ekranu) i motorna četka bi se u tom trenutku ugasila i ponovno upalila kada bi motor zavrtio na 100% snage bez da ja išta diram.
Ali to nije sve, obratite pozornost na kraju samog videa, kada kliknem na otključavanje uređaja da se isti isključi, on to odradi ali sa zakašnjenjem od 1-2sec, što nije normalno ponašanje jer dok je uređaj bio ispravan to gašenje se dogodilo instantno nakon klika, a ne sa zakašnjenjem.

Tada sam odlučio snimiti sve jer sam imao svaku namjeru to reklamirati, ali kako se to nakon punjenja uređaja do 100% počelo događati tek nakon par minuta korištenja, reko neću u dućanu usisavati par minuta po dućanu da bi demonstrirao što se događa

Par dana kasnije, sada već samo 15 dana do kraja garancije, ponovno nosim uređaj na reklamaciju u dućan, pojašnjavam problem i napominjem da imam snimak sa problemom, jer naravno da kada sam došao tamo da je sve radilo kak se spada.
Da napomenem, djelatnik koji mi je preuzeo uređaj je bio super strpljiv samnom (nije da sam bio naporan, ali znate kakvi znaju biti kada se nešto reklamira) i gotovo pa sretan kada sam mu rekao da imam video snimak problema te je on rekao da kad me kontaktiraju iz servisa da im to obavezno pošaljem.
Ono što sam ja ovaj put inzistirao, jer prvi put nije bilo odrađeno, jest da se cijeli problem upiše na primci te da mi se obavezno napiše što je "popravljeno" (jer prilikom prvog popravka samo su napisali "uređaj popravljen" niti što, niti kako) jer sam mu rekao da ukoliko se nešto mijenja novim dijelom onda na taj dio imam novu garanciju kako i piše u njihovim uvjetima, pa želim znati koji je to dio "popravljen". Djelatnik je sve lijepo upisao, ja potpisao i otišao kući.
Ovaj put je prošlo samo 3 dana i na webu za provjeru sam vidio status "poslano izvan zemlje u ovlašteni servis" (kasnije sam saznao da je to bilo u Sloveniju).
I onda je prošlo još 5 dana i dobivam poziv na telefon iz Ljubljane i gospodin mi se predstavi da je iz servisa i odmah se ispričava da na žalost oni problem ne mogu popraviti i da je odobren povrat sredstava ili kupovina drugog proizvoda u istoj protuvrijednosti i da će me kontaktirati iz Svijeta Medija uskoro. To je bilo u 16h jedan da, a ja nestrpljiv, već drugi dan oko podne zovem servis u ZGu i pitam ih za informaciju oko povrata.
Djelatnik mi kaže da oni još nemaju nikakvu informaciju ali da će provjeriti sa kolegama i da će mi se netko javiti čim nešto saznaju. Oko 15 isti dan dobivam poziv, ovaj puta iz poslovnice gdje sam kupio uređaj, potvrđuju mi odobrenje od servisa.
To je bilo jučer, kada sam odmah zatražio da mi iz druge poslovnice povuku Dyson V15 Detect Absolute te sam danas otišao popodne u poslovnicu (a jučer navečer sam dobio i SMS da je uređaj dostupan u poslovnici kako mi je djelatnica i rekla da ću dobiti) i kupio Dysona i odradio povrat sredstava za reklamaciju Roborocka H6.

Dysona sam napunio i već detaljno isprobao i odličan je. Teži je u ruci svakako, ali naviknut ću se. Nastavaka ima i više nego u bilo kojem unboxingu kojeg sam pronašao na netu (valjda za naše tržište dođe extra nastavaka). U svakom slučaju, skupa stvarčica ali itekako će se koristiti jer sam H6 ubio od korištenja a ne od gledanja u isti jer imamo 3 mace i usisavanje je svakodnevno sa štapnim i svaki drugi dan ili dnevno po zonama sa robotom.
Svakako znam da mi treba najmanje 24mj. jamstva, a da ima za kupiti dodatno jamstvo i to bi uzeo jer su to JAKO SKUPI uređaji, kako god da gledali na njih.

Isprike na dugom postu ali eto, smatrao sam da ova situacija to zaslužuje jer se Svijet Medija pokazao kao jako susretljivim i nisu ništa komlicirali pa sam ih htio navesti ovdje

Samo se nadam da će me ovaj služiti dulje od prethodnog, jedno 10 puta dulje
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2022., 01:58   #979
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Nemam snage ovo citati, al kudos za trud 😁🍻😱
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2022., 18:56   #980
Night bird
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 136
Razmišljao sam dati do 1000 kn za usisavač pošto tu večina preporučuje Miele da li uzet c1 (550w) ili nešto drugo? Za istu cijenu vidim npr. Philipse sa 900w
Night bird je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2022., 21:01   #981
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
Gdje nabavljate vrećice i filtere za Miele, čisto da možda malo proširim izvore..?

Zadnje sam uzeo zalihu za par godina na Amazon.de, al cijene nisu više iste, a niti Amazon više ne drži neke artikle koje sam uzimao pa bi volio uzeti sve na jednom mjestu.

Kod nas sam gledao:
Ronis - 4 vrećice su 109kn
razvitak-zg.com - 4 vrećice 125kn
premium-tehnika.hr - nema neke dealove
Miele.hr - imaju neki dobar deal - 8 vrećica + hepa HA-50 za 280kn - ALI ponude nema na shopu :\

Ima li šta bolje?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2022., 22:54   #982
Night bird
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 136
Muller - zamjenske, neznam cijenu
U Harvey normanu
Night bird je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 10:02   #983
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Ima li tko možda ovaj mali ručni silvercrest iz lidla?

edit:
Tnx xlr. Mislim da će poslužiti za povremeno nezahtjevno usisavanje.

Zadnje izmijenjeno od: generic. 29.04.2022. u 13:01.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:38   #984
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
Imam, uzeli ga prije mjesec-dva. Oke stvarcica, mislim da sam samo jednom punio bateriju, a svaki dan radi ajmo reci 2-3min efektivno. Ocistim ga svako tjedan dana (ispraznim mrve, po potrebi operem filter ako je bas zasran). Za te pare je sasvim dobar. Nismo ni ocekivali neka cuda od njega.

Probao sam ga koristiti za usisavanje mucica sa filtera od susilice - to mu je prevelik zalogaj, odmah se zapuni no go!

Nisam ga imao prilike koristiti za usisavanje tekucina.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2022., 08:58   #985
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor Night bird Pregled postova
Razmišljao sam dati do 1000 kn za usisavač pošto tu večina preporučuje Miele da li uzet c1 (550w) ili nešto drugo? Za istu cijenu vidim npr. Philipse sa 900w
Moja preporuka ti je Philips.
Imam dva sa vrećicom. Mislim jedan ja jednog smo uzeli punici.
Jedan je Silent serija, a drugi jbg ne znam.
Bez obzira na snagu koja piša radi ogroman podtlak za razliku od drugih marki.
Vrećice su ti S Bag i uvijek ih možeš naći povoljno jer su univerzalne.
Imaju ti više linija proizvoda. Do 1400 kn imaš ogroman izbor.
5 godina garancija.

Poslano sa mog Redmi Note 5 AI Dual Camers koristeći Tapatalk
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2022., 09:03   #986
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Ima li tko možda ovaj mali ručni silvercrest iz lidla?

edit:
Tnx xlr. Mislim da će poslužiti za povremeno nezahtjevno usisavanje.
Imam ja bijeli baterijski, neznam jel mislis na taj. Jako slabo vuce i fali cetka neka. Neznam jesu ti mali generalno tak slabi al ja sam se razocarao.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2022., 09:23   #987
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
To govoris za usisavanje mrvica i rasutih stvari ili usisavas nesto vise od toga? Nisam primjetio slabosti za ovo prvo navedeno, ne koristim nikakav nastavak, samo posaram s njim po stolovima.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2022., 12:48   #988
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Imam ja bijeli baterijski, neznam jel mislis na taj. Jako slabo vuce i fali cetka neka. Neznam jesu ti mali generalno tak slabi al ja sam se razocarao.
Ovaj sa slikice. Dolazi u bijeloj i bordo boji. Meni je za tu cijenu sasvim ok.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
To govoris za usisavanje mrvica i rasutih stvari ili usisavas nesto vise od toga? Nisam primjetio slabosti za ovo prvo navedeno, ne koristim nikakav nastavak, samo posaram s njim po stolovima.
Hvala na jučerašnjem komentaru. Uzeo ga danas i meni je baš za takve (pomoćne) stvari čisto dovoljan. Kad klinac razmrvi keks, za povremeno usisavanje u autu, ormarima (npr. ono što ispadne iz vrećice lavande) i slično. I za brzinske korekcije iza roborocka (npr. po uglovima).
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Lidl_mali_baterijski.PNG‎
Views:	215
Size:	85.6 kB
ID:	25087  
generic je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2022., 22:12   #989
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Xiaomi viomi s9 star 6mj više neće da pere, krpa za pranje bude gotova pa suha a voda stalno puna. Probao i samo pranje uključit ali opet isto. Uvijek sam praznio spremnik ako je nakon pranja ostalo vode. Stavljali malo neke kemije, ništa previše, da li može biti razlog zašto više ne pere.
Ima li tko iskustva šta bi moglo biti, možda je nešto začepljeno pa treba samo pročistiti.
Malo sam gledao i nisam našao šta bi mogao očistiti.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2022., 23:09   #990
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor Izet Fazlinovic Pregled postova
Xiaomi viomi s9 star 6mj više neće da pere, krpa za pranje bude gotova pa suha a voda stalno puna. Probao i samo pranje uključit ali opet isto. Uvijek sam praznio spremnik ako je nakon pranja ostalo vode. Stavljali malo neke kemije, ništa previše, da li može biti razlog zašto više ne pere.
Ima li tko iskustva šta bi moglo biti, možda je nešto začepljeno pa treba samo pročistiti.
Malo sam gledao i nisam našao šta bi mogao očistiti.
Ima kakav update koji nisi ili jesi odradio pa mu je ubilo brisanje?
Moj Dreame L10 nekih 2-3 tjedna nije puštao vodu kao ni tebi, krivio sam sebe što dodam par kapi sredstva za podove u spremnik... Nakon jednog updatea proradilo i sad već par mjeseci briše...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na