Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2022., 22:53   #60961
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Bio sam i ja tamo. Dosao medju prvima, u 7 ujutro.

Bilo je super, bio sam na istoj poziciji 😄
gdje tocno
evo gdje sam ja bio
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20220423_115303_097.jpg‎
Views:	215
Size:	1.75 MB
ID:	25075  
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2022., 23:09   #60962
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,942
Imao sam lakši udes prije 6-7 godina na starom remetinečkom rotoru. Gospođa s djetetom je mislila da sam ušao u rotor, nije gledala ispred sebe i napucala me od iza. Više od tri tjedna sam čekao policijski zapisnik, a bez njega ne možeš službeno pokrenuti ništa. Gdje god sam došao, osiguranje, limarija... uvijek je prvo pitanje bilo "je li bila policija na uviđaju?"

Imao sam zgužvanu podnicu i puknuti branik. Srećom auto je bio u voznom stanju, a nekim čudom izvana uopće nije izgledao udareno osim par crtica po braniku. Špur je bio u zelenom prije i poslije sudara.

Limar je tražio dodatnu procjenu jer osiguranje (naravno) nije evidentiralo svu štetu konkretno branik. Napisali su da ga treba lakirati, a trebalo je ugraditi novi.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2022., 23:58   #60963
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Više od tri tjedna sam čekao policijski zapisnik, a bez njega ne možeš službeno pokrenuti ništa.
Ironija je da taj zapisnik obicno bude gotov u roku koji dan. Mozes ga, uz doplatu (biljeg) podignuti na policiji, bez da cekas da te zovu. Tako sam svaki put ubrzao i dobio odmah.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 00:00   #60964
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Para vrti di burgija nece, tako jasno
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 10:50   #60965
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
gdje tocno
evo gdje sam ja bio
Evo tocno nasuprot tebe 🙂
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 11:33   #60966
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Vozi netko 3008 (2017. i mlađi), dizel, gt-line 180KS?

Ako da, pls PM.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 12:10   #60967
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ironija je da taj zapisnik obicno bude gotov u roku koji dan. Mozes ga, uz doplatu (biljeg) podignuti na policiji, bez da cekas da te zovu. Tako sam svaki put ubrzao i dobio odmah.

...

Kaj nisu 1.9.2021. ukinuti biljezi (upravna pristojba po tarifnom br. 4)?
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 12:29   #60968
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ironija je da taj zapisnik obicno bude gotov u roku koji dan. Mozes ga, uz doplatu (biljeg) podignuti na policiji, bez da cekas da te zovu. Tako sam svaki put ubrzao i dobio odmah.



...
Ne baš. Ako je jednostavna nezgoda sa materijalnom štetom onda bude brzo gotovo ali ne prije 4-5 dana (treba napisati očevid, unos u sistem, kontrola i onda može van) a može trajati i duže. Biljezi više nisu potrebni za dobivanje kopije zapisnika a nikad nisu bili nekakva cijena za ubrzavanje postupka, prije da si nekoga poznavao tko ti je pomogao u tome.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 13:26   #60969
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Prije nego nize odgovorim, da podijelim s vama pricu, spomenuo sam je na drugom forumu, ali kako je auto tema, ne treba ostati tajna. Na temu, medija i narativa koji je u interesu dovoljno mocnih, da ju ucine nevidljivom.

Nedavno nesreca u Ilici, potvrdila mi prometna i ocevidci koju su stajali (vlasnici obrta) oko mjesta udesa.

Fliper odbijanje od zgrade do zgrade, dvije zene ispod skele, koje su izvlacili nakon nesrece. Vozacica i njena tajanstvena suvozacica - nestala u mraku medijske tisine. Prica se da je zena zastupnika, ili mozda i sama zastupnica, ili netko tko se ne smije spomenuti.

Dakle, promet nije funkcionirao 5 sati, ponavljam pet sati tramvajski i auto promet, nije se mogao odvijati. Zamislite pet sati odrazavanja na raspored voznji, ljudi koji se vracaju doma, te svih popratnih kasnjenja.

Gdje se desilo u srcu Agrama, najstrozi Centar = pet sati!

Znate li koliko je redakcija novina doslo?
Znate li koliko je TV kuca poslalo ekipu?

Nula, niti jedna, cak ni lokalne tipa OTV/Z1 koji za najmanje puknuce voda ili komunalnih potrebstina, salje kamere i mikrofone na teren.

Drugi dan sam uzeo daljinski, opcija na zahtjev premotao sve vecernje i dnevne vijeti, u vremenskom pomaku nakon nesrece. Znate li koliko je puta spomenuto? Niti jednom!

Da stvar bude jos cudnija, sve slike koju su dostupne na dva-tri portala koji su uopce objavili, ukljucujuci i Novi list, nisu redakcijske, vec kako i pise u samoj objavi, od prolaznika i susjeda! Znaci nisu cak ni terenske fotografe poslali.

Sad se zapitajte, da je Wolverine, Medo (nastavite niz forumasima) pocinio istu nesrecu, da je objava neopterecena. Zamislite senzacionalne vecernje naslove TV vijesti:

1) Mahnita voznja po Ilici

2) Sumanuti vozac napravio nevidjenu pomutnju i onemugicio promet u trajanju pet sati !

U studiju bi vec sjedio dezurni prometni strucnjak i sumirao sto sve treba poduzeti da se to vise ne desi. A nasim vozacima vec radili profile te razloge pocinjenja.

Toliko o informiranju, pa onim mladjima koji se trenutno hvataju za instalirane konstrukcije nadolazecih zelenih poreza na budale, koristite Aristotelovo sito istine, vrijedi danas, bolje nego ikad.


Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Kaj nisu 1.9.2021. ukinuti biljezi (upravna pristojba po tarifnom br. 4)?
Moguce, ne pratim. Datumski, moja epizoda, bila je prije tog datuma.


Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Ne baš. Ako je jednostavna nezgoda sa materijalnom štetom onda bude brzo gotovo ali ne prije 4-5 dana (treba napisati očevid, unos u sistem, kontrola i onda može van) a može trajati i duže. Biljezi više nisu potrebni za dobivanje kopije zapisnika a nikad nisu bili nekakva cijena za ubrzavanje postupka, prije da si nekoga poznavao tko ti je pomogao u tome.
Ne, nisam imao ikakve protekcije. Nego sam (navika) odmah zapisao broj policajca koji je dosao s kolegom na uvid. Pitao kako mogu brze dobiti, a on mi rekao da odem u Heinzlovu, da je to vec gotovo, da uplatim biljeg i da ce mi ga spustiti dole. Tako je i bilo. Rekao je da u praksi to bude brzo gotovo, ali da ih naslazu, pa dok ti jave zaduzeni, moze potrajati, te da je otici od njih, garancija za brze dobivanje. Dalje ne znam. Saobracajne nisam imao ikad, osim stete koju su druge strane pocinile. Srecom, najcesce ljudi koji ne znaju parkirati.

Dodavanje backup baterije na postojecu kameru, samo prosle godine, 2x mi se isplatila, jer bez nje pojma ne bi imao tko me je zveknuo. Treca je bila kamera ambasade i posteni prolaznik koji mi je ostavio regu zene koja me je udarila i zbrisala.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 13:41   #60970
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Prije nego nize odgovorim, da podijelim s vama pricu, spomenuo sam je na drugom forumu, ali kako je auto tema, ne treba ostati tajna. Na temu, medija i narativa koji je u interesu dovoljno mocnih, da ju ucine nevidljivom.

Nedavno nesreca u Ilici, potvrdila mi prometna i ocevidci koju su stajali (vlasnici obrta) oko mjesta udesa.

Fliper odbijanje od zgrade do zgrade, dvije zene ispod skele, koje su izvlacili nakon nesrece. Vozacica i njena tajanstvena suvozacica - nestala u mraku medijske tisine. Prica se da je zena zastupnika, ili mozda i sama zastupnica, ili netko tko se ne smije spomenuti.

Dakle, promet nije funkcionirao 5 sati, ponavljam pet sati tramvajski i auto promet, nije se mogao odvijati. Zamislite pet sati odrazavanja na raspored voznji, ljudi koji se vracaju doma, te svih popratnih kasnjenja.

Gdje se desilo u srcu Agrama, najstrozi Centar = pet sati!

Znate li koliko je redakcija novina doslo?
Znate li koliko je TV kuca poslalo ekipu?

Nula, niti jedna, cak ni lokalne tipa OTV/Z1 koji za najmanje puknuce voda ili komunalnih potrebstina, salje kamere i mikrofone na teren.

Drugi dan sam uzeo daljinski, opcija na zahtjev premotao sve vecernje i dnevne vijeti, u vremenskom pomaku nakon nesrece. Znate li koliko je puta spomenuto? Niti jednom!

Da stvar bude jos cudnija, sve slike koju su dostupne na dva-tri portala koji su uopce objavili, ukljucujuci i Novi list, nisu redakcijske, vec kako i pise u samoj objavi, od prolaznika i susjeda! Znaci nisu cak ni terenske fotografe poslali.

Sad se zapitajte, da je Wolverine, Medo (nastavite niz forumasima) pocinio istu nesrecu, da je objava neopterecena. Zamislite senzacionalne vecernje naslove TV vijesti:

1) Mahnita voznja po Ilici

2) Sumanuti vozac napravio nevidjenu pomutnju i onemugicio promet u trajanju pet sati !

U studiju bi vec sjedio dezurni prometni strucnjak i sumirao sto sve treba poduzeti da se to vise ne desi. A nasim vozacima vec radili profile te razloge pocinjenja.

Toliko o informiranju, pa onim mladjima koji se trenutno hvataju za instalirane konstrukcije nadolazecih zelenih poreza na budale, koristite Aristotelovo sito istine, vrijedi danas, bolje nego ikad.
...
Sjećam se da je ta prometna zabljesnula u medijima, no nakon toga muk. Naravno, zaboravilo se na to. Naravno, prolaznici i sudionici znaju. Čak u medijima nije naslov brand automobila.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 14:02   #60971
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
jel ima kakve šanse da nađem u hr za mercedes benz c126 500sec 185kw 1988godina komplet prednji lijevi far ili samo staklo od lijevog fara uvjet da je od boscha (staklo ili cjeli far) i čitavo naravno

1 305 620 481 - 1 305 620 482 to su kodovi na staklu (prvi kod je lijevi far, drugi kod desni far ili obratno)

12
znači far što je ispred vozača, barem u europi

__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 15:39   #60972
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Ima, ak imaš nekog tamo da ti pokupi

https://allegrolokalnie.pl/oferta/me...lampy-przednie
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 16:01   #60973
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ne znam zašto se on uopće jebe s tim autom.
Ti su motori bili govno dok su iz tvornice izašli a kompletna ta generacija serije 7 je jedan jebeni gremlin.

A ionako bi više koristi i klikova popio da se zajebava s Mishinim E34 M5
Nadam se da će se što manje zajebavati s Mishinim autom i da će naći svoj ekvivalent jerbo iza tih "collaba" stoje mutni poslovi, gdje najčešće šljakeri, u ovom slučaju Sreten, izvuku kraći kraj.

Ova Alpinka je dobar projekt, a kako mu je "profić" sleevao blok, to je kriminalno

Računica je jednostavna - zaradiš na youtube više nego što su dijelovi koštali, a na kraju prodaš auto privatno nekom zagriženom fanboyu, koji najvjerojatnije neće auto pomaknut s mjesta više od 2000km po godini, tak da sve što se dogodi će biti da je "od stajanja"
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 16:33   #60974
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Sjećate se onog Čeha koji je u Švabiji Veyrona vozio 400 km/h i zato završio na sudu? Oslobođen je.
https://www.index.hr/auto/clanak/ces...n/2359269.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 16:49   #60975
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nadam se da će se što manje zajebavati s Mishinim autom i da će naći svoj ekvivalent jerbo iza tih "collaba" stoje mutni poslovi, gdje najčešće šljakeri, u ovom slučaju Sreten, izvuku kraći kraj.

Ova Alpinka je dobar projekt, a kako mu je "profić" sleevao blok, to je kriminalno

Računica je jednostavna - zaradiš na youtube više nego što su dijelovi koštali, a na kraju prodaš auto privatno nekom zagriženom fanboyu, koji najvjerojatnije neće auto pomaknut s mjesta više od 2000km po godini, tak da sve što se dogodi će biti da je "od stajanja"
+1
Meni Misha nikad nije sia kako triba, diskutabilni su mi mnogi njegovi zaključci...


Je, sleevanje je stvarno ispalo katastrofa
Inače curi je uzea 2009 E70 X5 V8 4.8i, N62B48 355KS ,originalno iz Dubaia, tako da ćemo i to gledat uskoro
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 18:04   #60976
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nadam se da će se što manje zajebavati s Mishinim autom i da će naći svoj ekvivalent jerbo iza tih "collaba" stoje mutni poslovi, gdje najčešće šljakeri, u ovom slučaju Sreten, izvuku kraći kraj.

Ova Alpinka je dobar projekt, a kako mu je "profić" sleevao blok, to je kriminalno

Računica je jednostavna - zaradiš na youtube više nego što su dijelovi koštali, a na kraju prodaš auto privatno nekom zagriženom fanboyu, koji najvjerojatnije neće auto pomaknut s mjesta više od 2000km po godini, tak da sve što se dogodi će biti da je "od stajanja"
Ma ok, mishu ne pratim i vjerujem da je to sve drek. A za Alpinu, za te aute se zna da su limuni bili od kad su sišli s trake.

No ovo što je lik napravio na bloku je koma. Dakle netko tko se navodno 10+g bavi time da ne može odradit bušenje na specijalu mi je fakat čudno.

Ali ne želim se bavit time, da je to moj auto otišao bi kao donator odavno


Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
+1
Meni Misha nikad nije sia kako triba, diskutabilni su mi mnogi njegovi zaključci...


Je, sleevanje je stvarno ispalo katastrofa
Inače curi je uzea 2009 E70 X5 V8 4.8i, N62B48 355KS ,originalno iz Dubaia, tako da ćemo i to gledat uskoro
Uh, još jedan auto koji će mu bit samo problem, ajd barem nije E53.

OK kužim 4.8 je atraktivan za kanal mada bi recimo 3.0 s N52 bio puno bolji i sigurniji odabir. No ok, ispraksirao se s čupanjem motora iz Alpine pa mu ovaj neće bit problem čupat van

Osobo bi radije gledao neke starije klasične modele.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2022., 18:29   #60977
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Postoji već puno sadržaja sa N52, sigurno mu i to igra ulogu.

Na njegovom mjestu uzeo bih E28 M5, kao što je tamo u Espanol već promatrao
A kad već ima i E39 i E60, pa da skompletira kolekciju treba i E34

Ovi svi kasniji modeli su još previše novi, nemaju toliki odjek.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 07:34   #60978
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Bas me zanima na ovom iz Dubai sto sve treba napraviti. Koliko znam, auti dolje su Euro 2(?) bez svih ekoloskih djidja...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 09:28   #60979
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Vec je radia jednog E38 V12 750iL iz Dubaia pri pocetku kanala.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 09:50   #60980
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Gdje se može u Zg dati zatamniti stakla?
Želim nekog tko će napraviti dobar posao, i tko zna pravila i propise jer ne znam koliko se koje staklo smije zatamniti i mora li se to gdje atestirati, upisivati u papire ili išta slično..
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 10:46   #60981
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Evo tocno nasuprot tebe ��

skoro pa vidim sebe na slici, a srecom ne vidim


Citiraj:
Autor golfw12 Pregled postova
jel ima kakve šanse da nađem u hr za mercedes benz c126 500sec 185kw 1988godina komplet prednji lijevi far ili samo staklo od lijevog fara uvjet da je od boscha (staklo ili cjeli far) i čitavo naravno

1 305 620 481 - 1 305 620 482 to su kodovi na staklu (prvi kod je lijevi far, drugi kod desni far ili obratno)


znači far što je ispred vozača, barem u europi

uh cijena

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...46142-223-8410


s koje ono stranice se mogu u .hr naruciti dijelovi za aute (trazenje po OEM broju i sl.)? Tokicova web stranica je koma... a one druge bolje, se ne mogu sjetit
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 10:50   #60982
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ne smiješ prednje i bočna na prednjim vratima. Iako, na prednjim bočnim bi trebala proći sasvim prozirna folija koja štiti od 99% UV zraka.

A iskreno ne znam gdje u Zg, sjećam se da je jedan frend rekao da je on bio negdje u Zaprešiću i da je bio zadovoljan koliko ga je koštalo i kako je ispalo.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 27.04.2022. u 12:30.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 10:59   #60983
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
s koje ono stranice se mogu u .hr naruciti dijelovi za aute (trazenje po OEM broju i sl.)? Tokicova web stranica je koma... a one druge bolje, se ne mogu sjetit
https://impexautodijelovi.hr
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 11:06   #60984
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
autokreso.hr
Alister je online   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 11:13   #60985
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Hvala prileee & Alister, usporedio sam ih s autokreso i racun je 1600 kn kod njih, a autokreso 1800kn za identicne dijelove.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 16:13   #60986
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 17:11   #60987
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Cekaj, vodik smo vec probali .



Oko nekih stvari je u pravu, ali clanak u cjelosti ostavlja okus PR-a u ustima.

Najveci energetski problem covjecanstva, bar dok ne razvijemo hladnu fuziju, je energetsko siromastvo obnovljivih izvora, gdje nam zeleni vodik svojom mizernom ucinkovitosti pretvorbenih lanaca nikako ne pomaze.

Zeleni vodik je potencijalno rjesenje za posaditi solarne panele usred pustinje (uz izvor vode) ili ogromne offshore vjetro-farme, iz kojih se energija moze skladistiti u vodik. Jos se nije nasla budala koja bi u takvo nesto investirala (mozda ce HR prema novoj strategiji).
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 17:32   #60988
tomatcro
Premium
 
tomatcro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Gdje se može u Zg dati zatamniti stakla?
Želim nekog tko će napraviti dobar posao, i tko zna pravila i propise jer ne znam koliko se koje staklo smije zatamniti i mora li se to gdje atestirati, upisivati u papire ili išta slično..
Preporuka za Onako.hr. Na tri auta sam tamo stavljao folije i nekoliko prijatelja isto.
Nalazi se u Pojatnom kod Zaprešića pa je možda to isti kojeg je Exomaniac spomenuo...
tomatcro je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 18:14   #60989
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Oko nekih stvari je u pravu, ali clanak u cjelosti ostavlja okus PR-a u ustima.
Malo da ali koji članak ne ostavlja? Svaki koji promovira EV ili ICE je propaganda.

Nego malo o ICE

Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 20:19   #60990
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Izgleda da ni Toyota više nije toliko pouzdana kao nekad
https://www.index.hr/auto/clanak/ada...e/2359472.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na