Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.01.2022., 15:23   #181
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Naravno u TV jos ide standardna DVBT2 antena i to je to?
Keano16 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 15:57   #182
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Naravno. Mora imat signala.
Flatline je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 17:17   #183
Fatal1ty Z77
Registered User
Moj komp
 
Fatal1ty Z77's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: WW
Postovi: 90
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Ovo je vjerojatno samo moj slucaj, ali brate, taj njihov cam u samsung smart tvu (neki model tamo iz 2016te, 6062 ili 6072 ne znam vise), kao da je crypto miner na cam-u. Znam da zvučim ko kreten, ali televizor je spor ko 386tica s cam-om uštekanim. Odziv na menije i to sve, laaaaaaaaaaaaaaag.



Drugi tv s cam-om je xiaomi mi tv, leti. Tak da je def nešto vezano uz samsung ako se mene pita.
Kod mene se EVOTV cam koristio na tri razlicita Samsung Smart TV-a, nikakvih problema. Radi fluidno
Fatal1ty Z77 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 00:23   #184
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Koji *UpisiNegativanOpisniPridjev*
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 00:49   #185
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,237
Hahahah, da besplatni bi trebali ostati. Imam 2 takva cam-a (s njuske) i rade. ALI recimo dok je bilo ono promo razdoblje sa vise free kanala u studenom ili kad, ista stvar. Ne radi mi nigdje. Zovem, prijavim, factory reset/pretraga 5 puta. Prijavljeno, budu se javili. Brus, odustao Besplatni i dalje idu.
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 22:25   #186
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Znaci, nakon dana trakavice, ajde idem kupit ja onaj mix paket pa da imam te besplatne koje mi baba gleda. Kad ono zovu oni mene da imam dugovanje. Oke koje dugovanje, kazu nekih 12.08 kuna iz 4. miseca. Kaze barba uplati na taj broj koji sam prije uplaciva. Ja taj račun nikad nisam dobio jer se dosad nije desilo da sam ja zaboravio platit racun il ga je poštar bacio u sahtu ili vjerojatnije, ga oni nisu ni poslali nikad. Al dobro nema veze platio ja. Kad ono evo njih, da su oni to dugovanje prodali eos matrixu, da se ja moram njima javit u vezi tog duga. Da oni nemaju ništa sa tim???

WTF, oni imaju pravo tako prodat dug da nisu niti obavijestili da imam nešto neplaćeno a ja do. tih informacija dolazim nakon sto upita vezanih za uslugu, dapace trazio sam. i dobio deaktivaciju usluge bez da su mi rekli da imam neki dug. Samo zlo doslo sa HTom u evo tv....

The plot thickens, EOS Matrix kaze da oni nemaju nikakvog duga na mene

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 13.01.2022. u 16:56.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 18:46   #187
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Izgleda da su ukinili i besplatne programe al jazeera, da vinci i laudato
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2022., 21:48   #188
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,237
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Izgleda da su ukinili i besplatne programe al jazeera, da vinci i laudato
Hebe lud zbunjenog Imam par evotv na dar primjenika, besplatni još uredno rade. Imam i 2 modula na kojima su radili do pred 2mj do kad sam gledo. Pred tjedan dana nabavim novi rabljeni modul, modul nije blokiran ali ne otvara ništa, niti evotv info kanal lol. Zovem i kaže mi teta, da da, modul je ok ali nema više besplatnih programa, ukinuto pred par mj, nesto u stilu eventualno kome je ostalo bude radilo 2god ako sam dobro shvatio... Apsolutno ne kuzim kak onda na prijemnicima gledam, valjda još nije 2g prošlo

EDIT: netko je definitivno lud. Jedan stb i jedan modul otvaraju besplatne, dva modula ne

Zadnje izmijenjeno od: johnsmith. 23.11.2022. u 21:56.
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2023., 19:30   #189
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Uzeo bi EVOTV pa me zanima jesu li svi programi u 1080p/720p?

Nebi baš volio na 60" TV-u gledati nešto u SD rezoluciji jer je to negledljivo.
Groowix je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2023., 22:20   #190
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Groowix Pregled postova
Uzeo bi EVOTV pa me zanima jesu li svi programi u 1080p/720p?

Nebi baš volio na 60" TV-u gledati nešto u SD rezoluciji jer je to negledljivo.
Nisu.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 00:00   #191
C128
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Pred pola godine sam naručio preko HT webshops EVOTV CAM modul za uslugu Evobon (1 mjesec besplatno sve & Programi plus trajno otključani).
Nakon par mjeseci natezanja otkantali su me i vratili novce s obrazloženjem da nemaju dovoljno modula i da ih više ne prodaju prepaid korisnicima.

U jednoj pošti pronašao sam stari paket "Evotv modul za uvjetovani pristup", TV katica, HP Produkcija d.o.o., godina uvoza 2017.

U njemu se nalazi modul i piše "Gledajte kodirane "Programe Plus" po isteku promotivnog perioda potpuno besplatno. Programi Plus predstavljaju besplatni dio evotv sadržaja kojeg možete dekodirati jedino s evotv karticom..."

Obzirom da se radi o starijem paketu hoće li to raditi ako ga uključim u svoj TV?
Pred 5 dana poslao sam upit u HT&EVOTV, ali oni izgleda ne misle odgovoriti u nekom normalnom roku, a i odgovori SZK su obično beskorisni.
C128 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 00:51   #192
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Nop, ne rade ti više, sad jel se moze na taj modul dodat to. na bonove pojma neman
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 01:23   #193
C128
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Nop, ne rade ti više, sad jel se moze na taj modul dodat to. na bonove pojma neman
Šteta, baš sam se htio riješiti dodatnog prijemnika, daljinskog i kabela a da mi ostane onih nekoliko besplatnih programa (Da Vinci, Toon kids...)
C128 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 06:36   #194
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
Ovaj modul je prava stvar, ima par godina od kad sam kupio evo tv modul, na bonove, nije bio u upotrebi kojih godinu dana, nedavno kupio bon za tri mjeseca, jos da je slika bolja bilo bi puno bolje. Uglavnom, jako prakticno, posto sam trazio bez recivera.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 17:06   #195
C128
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ovaj modul je prava stvar, ima par godina od kad sam kupio evo tv modul, na bonove, nije bio u upotrebi kojih godinu dana, nedavno kupio bon za tri mjeseca, jos da je slika bolja bilo bi puno bolje. Uglavnom, jako prakticno, posto sam trazio bez recivera.
Da li ti modul od HT-a rozi ili je stari poštanski sa žuto ljubičastih slovom O u sredini?

Na ovom starom modelu u pošti piše:

CI+
Powered by irdeto
C128 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na