Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2023., 12:31   #2851
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Ako si već pristao raditi za minimalac i normalan si čovjek, onda radiš najbolje što znaš i kako bi radio i da imaš 5x veću plaču. Ako to nisi u stanju, nemoj niti raditi, budi doma. Ako se trudiš i pokazuješ stalno, i ako si krenuo s minimalcem, sigurno za godinu/dvije ne budeš imao minimalac nego puno veću plaču.
odavno sam takve "poslove" prepustio nepalcima i filipincima i ostavario životni sam uhljebivanjem u državnu firmu..
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2023., 17:13   #2852
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,207
Evo moj slučaj reklamacije diska.

30.11. preko weba kupim Kingston KC3000 1TB.
Dan, 2 nakon ga podignem u trgovini.
Par dana nakon ga upiknem u kompjuter i ne radi (BIOS ga uopće ne prepoznaje). Nazovem trgovinu u Nehajsku, objasnim slučaj i pitam ako ga reklamiram da li odmah mogu dobiti zamjenski jer sam iz Karlovca i čovjek mi kaže da ne mogu jer ga trebaju provjeriti na servisu. Pitam da li mi onda mogu napraviti povrat novca ako se utvrdi da je neispravan jer mi disk treba i onda bi ga danas kupio drugdje, a on kaže da ne bi trebao biti problem. Nakon toga kupim novi za 10€ više u Karlovcu.
11.12. predam disk u Nehajskoj i opet napomenem da sam kupio novi disk, da mi on više ne treba i da želim povrat sredstava.
21.12. mi stiže obavijest da su mi zamijenili disk za novi. Zovem reklamacije i čovjek mi kaže da mi ne mogu vratiti novce makar je reklamiran nakon par dana te kupljen na daljinu, ali opet pokupio sam ga u trgovini.
I sada opet moram do Protisa u Zagreb (radim u Zagrebu, ali ne idem svaki dan niti mi je usput), prodavat disk i uz sve to opet gubit novce.
Ako netko želi disk, imate aukciju na tržnici.

Uglavnom od tih šu*aka u životu više ništa neću kupiti.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2023., 19:03   #2853
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 783
Forumašu s 1100+ postova kao da nikad nisi bio na ovom topicu i vidio svu specifičnost problematike kod ovih.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2023., 19:39   #2854
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,207
Pa već dugo nisam nešto aktivan na forumu, a do sada nisam imao neugodna iskustva u Protisu, ali nisam tamo niti kupovao godinama.
Ne provjeravam trgovine na forumu prije nego kupujem u njima.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2023., 09:35   #2855
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Evo moj slučaj reklamacije diska.

30.11. preko weba kupim Kingston KC3000 1TB.
Dan, 2 nakon ga podignem u trgovini.
Par dana nakon ga upiknem u kompjuter i ne radi (BIOS ga uopće ne prepoznaje). Nazovem trgovinu u Nehajsku, objasnim slučaj i pitam ako ga reklamiram da li odmah mogu dobiti zamjenski jer sam iz Karlovca i čovjek mi kaže da ne mogu jer ga trebaju provjeriti na servisu. Pitam da li mi onda mogu napraviti povrat novca ako se utvrdi da je neispravan jer mi disk treba i onda bi ga danas kupio drugdje, a on kaže da ne bi trebao biti problem. Nakon toga kupim novi za 10€ više u Karlovcu.
11.12. predam disk u Nehajskoj i opet napomenem da sam kupio novi disk, da mi on više ne treba i da želim povrat sredstava.
21.12. mi stiže obavijest da su mi zamijenili disk za novi. Zovem reklamacije i čovjek mi kaže da mi ne mogu vratiti novce makar je reklamiran nakon par dana te kupljen na daljinu, ali opet pokupio sam ga u trgovini.
I sada opet moram do Protisa u Zagreb (radim u Zagrebu, ali ne idem svaki dan niti mi je usput), prodavat disk i uz sve to opet gubit novce.
Ako netko želi disk, imate aukciju na tržnici.

Uglavnom od tih šu*aka u životu više ništa neću kupiti.
ne vidim zasto ti je hitno ako imas kakav upiknes stari hdd, ja sam isto imo slučaj sam ram-om isto u protisu 2x8 keksa pito sam dal mogu samo neispravni keks vrnut ne moraju oba jer su bila u pakovanju uzo sam iz firme na posudbu od 2 tjedna da nemoram kupovat pod mus , škarta je uvjek bilo i bit će

Zadnje izmijenjeno od: deevzg. 22.12.2023. u 10:22.
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2023., 10:17   #2856
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Evo moj slučaj reklamacije diska.

30.11. preko weba kupim Kingston KC3000 1TB.
Dan, 2 nakon ga podignem u trgovini.
Par dana nakon ga upiknem u kompjuter i ne radi (BIOS ga uopće ne prepoznaje). Nazovem trgovinu u Nehajsku, objasnim slučaj i pitam ako ga reklamiram da li odmah mogu dobiti zamjenski jer sam iz Karlovca i čovjek mi kaže da ne mogu jer ga trebaju provjeriti na servisu. Pitam da li mi onda mogu napraviti povrat novca ako se utvrdi da je neispravan jer mi disk treba i onda bi ga danas kupio drugdje, a on kaže da ne bi trebao biti problem. Nakon toga kupim novi za 10€ više u Karlovcu.
11.12. predam disk u Nehajskoj i opet napomenem da sam kupio novi disk, da mi on više ne treba i da želim povrat sredstava.
21.12. mi stiže obavijest da su mi zamijenili disk za novi. Zovem reklamacije i čovjek mi kaže da mi ne mogu vratiti novce makar je reklamiran nakon par dana te kupljen na daljinu, ali opet pokupio sam ga u trgovini.
I sada opet moram do Protisa u Zagreb (radim u Zagrebu, ali ne idem svaki dan niti mi je usput), prodavat disk i uz sve to opet gubit novce.
Ako netko želi disk, imate aukciju na tržnici.

Uglavnom od tih šu*aka u životu više ništa neću kupiti.
U 10 dana ti rijesili reklamaciju? Pffff pa neznam kad se to zadnji put dogodilo. Covjece pa ti kao da si na lotu dobio. I jos nisi zadovoljan
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2023., 14:19   #2857
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Evo moj slučaj reklamacije diska.

30.11. preko weba kupim Kingston KC3000 1TB.
Dan, 2 nakon ga podignem u trgovini.
Par dana nakon ga upiknem u kompjuter i ne radi (BIOS ga uopće ne prepoznaje). Nazovem trgovinu u Nehajsku, objasnim slučaj i pitam ako ga reklamiram da li odmah mogu dobiti zamjenski jer sam iz Karlovca i čovjek mi kaže da ne mogu jer ga trebaju provjeriti na servisu. Pitam da li mi onda mogu napraviti povrat novca ako se utvrdi da je neispravan jer mi disk treba i onda bi ga danas kupio drugdje, a on kaže da ne bi trebao biti problem. Nakon toga kupim novi za 10€ više u Karlovcu.
11.12. predam disk u Nehajskoj i opet napomenem da sam kupio novi disk, da mi on više ne treba i da želim povrat sredstava.
21.12. mi stiže obavijest da su mi zamijenili disk za novi. Zovem reklamacije i čovjek mi kaže da mi ne mogu vratiti novce makar je reklamiran nakon par dana te kupljen na daljinu, ali opet pokupio sam ga u trgovini.
I sada opet moram do Protisa u Zagreb (radim u Zagrebu, ali ne idem svaki dan niti mi je usput), prodavat disk i uz sve to opet gubit novce.
Ako netko želi disk, imate aukciju na tržnici.

Uglavnom od tih šu*aka u životu više ništa neću kupiti.
Postovani,

Obzirom da nemamo tocan broj primke ili racuna, prema artiklu smo pronasli jednu primku medutim nismo pronasli obrazac sa opisom kvara ili email gdje ste trazili da napravimo povrat novca jer ste ste kupili drugi disk niti je to napisano na toj primci. Molimo da nam proslijedite email gdje ste trazili povrat novca na nas email info-at-protis.hr kako bi provjerili. Ukoliko provjerom potvrdimo gore napisane navode, preuzet cemo disk o nasem trosku i napravit cemo povrat novca kako ste trazili.
Disk smo odmah proslijedili distributeru na testiranje te cim su nam potvrdili kvar odmah smo narucili novi disk i napravili zamjenu kako ne bi cekali dok nam posalju zamjenski disk, i nama bi bilo puno jednostavnije napraviti povrat novca te bi nam to bilo i ekonomski isplativije obzirom da su ulazne cijene diskova otisle gore.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2023., 16:14   #2858
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,207
1. put kada sam zvao poslovnicu u Nehajsku.
2. put kada sam ga reklamirao u Nehajskoj sam još jednom rekao prodavaču. U obrazcu nisam vidio da ima igdje za ispuniti što želim, samo opis kvara. Na kraju kako sam rekao prodavaču što želim, valjda bi mi on trebao napomenuti "napiši u ovo polje da želiš porat novca"
3. Put kada sam zvao servis gdje me čovjek bezobrazno otpilio za povrat što god ja njemu rekao. Na kraju sam mu rekao, uzet ću disk, neću propast za tih 70€, al da ću taj slučaj stavit na net, na što je rekao da stavim. Vjerujem da snimate pozive pa si slobodno preslušajte poziv prema broju 01 3098 491, 21.12.2023. u 15:22

Za brojku 1 preslušajte snimku prema broju 01 3098 490, 7.12. u 11:37 i 11:59
Disk je već prodan ovdje na aukciji tako da nemate više što vraćati.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2023., 16:52   #2859
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Nitko ih ne hvali kad je dobro, samo ih kudimo kad je lose,
moj PC iz potpisa, kupljeno kod njih mislim sve osim monitora, cak su mi dali zadnji put jaci hladnjak za cpu za iste pare, nikad s nicim problema, prijasnji pc takodjer i dan danas radi kod necaka, isto komponente kupljene u Protisa.
I opet cu kod njih kupiti ako mi budu najpovoljnjiji.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2023., 16:52   #2860
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 579
Ako već imaš posla sa "vrhunskim" trgovinama, onda ti toplo savjetujem da komuniciraš pisanim putem...
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2023., 17:48   #2861
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,207
@JozicA
To što PC i dan danas radi nije do njih već do proizvođača komponenti.

@LeskiRM
Nisam imao volje provjeravati trgovine - uzeo sam najjeftiniju na Nabavi i naručio.
Kako sam čekao novu matičnu iz Ronisa da spojim taj disk koji nakon spajanja nije radio, nije mi se opet gubilo vrijeme na pisani put već sam nazvao kako bi to što prije riješio.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance


Zadnje izmijenjeno od: Srdan. 27.12.2023. u 17:55.
Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2024., 13:24   #2862
¸Mid
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Koliko se inace ceka u Protisu? Sutra ce biti 2 tjedna, a svaki dan me uvjeravaju: samo sto nije.
¸Mid je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2024., 16:14   #2863
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor ¸Mid Pregled postova
Koliko se inace ceka u Protisu? Sutra ce biti 2 tjedna, a svaki dan me uvjeravaju: samo sto nije.
ja sam čeko preko 2 tjedna
__________________
(radna kanta) i3-4170,asus b85m-e,radeon sapphire hd6950,KHX1600C9D3/4GX*4,Silicon Power S55 480GB,TOSHIBA DT01ACA050,500W Enermax NAXN Basic,Chieftec Dragon DG-01WD-D
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2024., 18:42   #2864
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,104
Citiraj:
Autor ¸Mid Pregled postova
Koliko se inace ceka u Protisu? Sutra ce biti 2 tjedna, a svaki dan me uvjeravaju: samo sto nije.
Ja sam čekao kraće od onoga što je pisalo na ponudi, a to je bilo 10 radnih dana, ali ja nisam naručio robu između Božića i Nove Godine!
Znam da se sere puno po njima, ali ja sam do sada imao samo pozitivna iskustva (što ništa ne znači), a i jednom sam reklamirao podlogu za miš i odobren mi je povrat love, ali ja sam htio proizvod pa sam uzeo drugi. Tako da...
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2024., 18:52   #2865
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,317
Sto nije valjalo sa podlogom za misa?!
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2024., 22:15   #2866
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,104
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Sto nije valjalo sa podlogom za misa?!
No Comment
Ali uspio sam ju reklamirati i to nakon 16mj. korištenja i to u Protisu
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2024., 10:31   #2867
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 467
Naručio na online webu stvari preko 1000€ , no od tada ni rijeći, Luka zaprimio, ali ne događa se ništa
Pošaljem mail da saznam dal je osim uplate išta kod njih u procesu da isporuče robu.
Kažu Dobavljač nema trenutno robu...čekam, čekam...

Otkazao putem maila tu naruđbu i vračena sredstva... sve oko toga, ali ovo je treba biti poklon....ok, never more
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2024., 10:32   #2868
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
Naručio na online webu stvari preko 1000€ , no od tada ni rijeći, Luka zaprimio, ali ne događa se ništa
Pošaljem mail da saznam dal je osim uplate išta kod njih u procesu da isporuče robu.
Kažu Dobavljač nema trenutno robu...čekam, čekam...

Otkazao putem maila tu naruđbu i vračena sredstva... sve oko toga, ali ovo je treba biti poklon....ok, never more
pa nemaju ti oni gotovo ništa na lageru , kolko si uopće čeko?, ja sam za jedan artikl čelo 2-3 tjedna to ti je pod normalno
__________________
(radna kanta) i3-4170,asus b85m-e,radeon sapphire hd6950,KHX1600C9D3/4GX*4,Silicon Power S55 480GB,TOSHIBA DT01ACA050,500W Enermax NAXN Basic,Chieftec Dragon DG-01WD-D
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2024., 11:43   #2869
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
Naručio na online webu stvari preko 1000€ , no od tada ni rijeći, Luka zaprimio, ali ne događa se ništa
Pošaljem mail da saznam dal je osim uplate išta kod njih u procesu da isporuče robu.
Kažu Dobavljač nema trenutno robu...čekam, čekam...

Otkazao putem maila tu naruđbu i vračena sredstva... sve oko toga, ali ovo je treba biti poklon....ok, never more
Ista stvar!

Totalni mindfuck. Uplatio narudžbu, prođe tjedan, ni traga ni glasa. Zovem, javi se neki dječko: "Evo sutra, samo što nije. Javit ćemo".
Tjedan dana nakon toga ništa.
3. tjedan ja pitam kaj se događa i spomenem povrat sredstava ako ne isporuče to ASAP.

Stiže mail da su vratili sredstva.

Kaj se događa tamo? xD
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2024., 11:55   #2870
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Na stranu sad Protis (nikad nisam tamo ništa kupio), ali robu koja vam je stvarno važna kupujte preko ponude, ne preko web shopa.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2024., 13:50   #2871
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
1. put kada sam zvao poslovnicu u Nehajsku.
2. put kada sam ga reklamirao u Nehajskoj sam još jednom rekao prodavaču. U obrazcu nisam vidio da ima igdje za ispuniti što želim, samo opis kvara. Na kraju kako sam rekao prodavaču što želim, valjda bi mi on trebao napomenuti "napiši u ovo polje da želiš porat novca"
3. Put kada sam zvao servis gdje me čovjek bezobrazno otpilio za povrat što god ja njemu rekao. Na kraju sam mu rekao, uzet ću disk, neću propast za tih 70€, al da ću taj slučaj stavit na net, na što je rekao da stavim. Vjerujem da snimate pozive pa si slobodno preslušajte poziv prema broju 01 3098 491, 21.12.2023. u 15:22

Za brojku 1 preslušajte snimku prema broju 01 3098 490, 7.12. u 11:37 i 11:59
Disk je već prodan ovdje na aukciji tako da nemate više što vraćati.
Telefonske razgovore ne snimamo ali smo prema navedenim podacima provjerili logove telefonskih pozvia i pronasli smo pozive kako ste naveli te smo provjerili sa djelatnikom sa kojim ste razgovarali i sa djelatnikom koji je zaprimio primku medutim nitko od njih se ne sjeca da ste trazili povrat novca jer ste kupili drugi disk u meduvremenu. Zbog nedostatka podataka ne mozemo utvrditi sto se tocno dogodilo ali nam je zao zbog slijeda dogadaja koji se dogodio.

Kako se ovakve stvari ne bi dogadale molimo sve kupce da u obrazac za prijavu kvara upisu detaljni opis kvara i bilo kakvu napomenu koju imaju jer djelatnici obrazac sa uredajem predaju u servis te ukoliko na obrascu nesto ne pise djelatnici u servisu ne mogu znati za to.

Takodjer hrpa kupaca dode reklamirati uradaj i onda 20 minuta prodavacu opisuju problem a na obrazac za opis kvara napisu nesto tipa "ne radi", "ne daje sliku" i slicno, takav opis kvara se preda sa uredajem u servis gdje oni spoje monitor i vide da "daje sliku" te ga vrate nama kao ispravnog dok je zapravo opis kvara da nakon 2 sata monitor se ugasi i potrebno ga je istekati iz struje i ponovno ustekati kako bi se mogao upaliti. Naravno da kupci nisu sretni kada preuzmu monitor i ponovno im se dogada ista stvar i naravno da krive nas za to. Kako bi se takve stvar izbjegle molimo da sve sto imate napisete na obrascu za prijavu kvara a djelatnicnima prilikom reklamacije ne morate nista ni govoriti samo predate obrazac i uredaj jer ionako sto njima kazete nema koristi. Hvala na razumjevanju.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2024., 19:30   #2872
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 783
Ovo je jedan iskren odgovor. Do sada ovakav tip odgovora niste davali. I vi ste (zaposlenik iza acca) pukli od sveg bi se reklo.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 16:29   #2873
Helstar
Premium
Moj komp
 
Helstar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Karlovac
Postovi: 56
nikad duže od 7-10 dana nisam čekao , za sada moja iskustva su vrlo pozitivna !

Zadnje izmijenjeno od: Helstar. 18.01.2024. u 16:30. Razlog: gramatika
Helstar je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2024., 15:10   #2874
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Uzimao sam neku matičnu koja mi nije na kraju odgovarala, odradio sam povrat u roku 14 dana, sve uredno odrađeno.
Potvrdili su mi povrat kroz nekoliko dana i za još par dana su mi pare bile na računu. Oko toga nemam zamjerke.


Ono što je smješno je da se roba koja je pokupljena u ZG mora vraćati u Sisak, no dobro, imaju tu mogućnost i koriste je.
I mail koji sam dobio inicijalno kod povrata:

"Istu ćemo proslijediti u servis na pregled i ukoliko potvrde da je vraćena roba originalno zapakirana sa svim pripadajućim dijelovima te bez oštećenja i tragova korištenja, napraviti ćemo storno transakcije kartičnog plaćanja, najkasnije u roku 14 dana. U slučaju bilo kakvih pitanja ili nejasnoća možete nam se obratiti putem ove email adrese."


Ovaj dio bez tragova korištenja i originalno zapakirana, to je malo nategnutno, zna se što piše ili ne piše u zakonu, koji je iznad pravila trgovca.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2024., 16:30   #2875
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,387
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
...
Ovaj dio bez tragova korištenja i originalno zapakirana, to je malo nategnutno, zna se što piše ili ne piše u zakonu, koji je iznad pravila trgovca.
Sasvim su u pravu ako nisi dobro razumio kolega.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2024., 16:54   #2876
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Sasvim su u pravu ako nisi dobro razumio kolega.
Matičnu mogu isprobati, ali neznam, što s mišem koji je u blisteru?
Šta ako prerežeš naljepnicu da bi otvorio kutiju? To više nije tvornički zapakirano.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 16.02.2024. u 17:01.
Pupo je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na