Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.07.2007., 00:14   #1
willy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Podravina
Postovi: 62
Što mislite o Albatron K8NF4-AM2 ?

gledam u ve-milu doticnu plocu i zanima me jel to valja? jeftina, 3 godine garancija, a za oc mi ni ne treba. ako ima tko neka napise nesto o njoj, ili ima
koja bolja ploca do nekih 500 kn. i jos mora imati barem 3 pci utora
willy je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 12:37   #2
CRO_VET
Premium
Moj komp
 
CRO_VET's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Šestanovac
Postovi: 396
jesi vidio onu ecs,nf4-4x ploču,isto na vemulju,ak ne overklokaš,za ecs dušu dao,imao sam njihove dvije ploče,i za stock sve držati,ma supač....a sad su se i malo popravili,pa mislim da ti je to još jedan plus
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
CRO_VET je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.08.2007., 17:58   #3
unbound
Onaj sto ima...
 
unbound's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: posvuda
Postovi: 24
Citiraj:
Autor willy Pregled postova
gledam u ve-milu doticnu plocu i zanima me jel to valja? jeftina, 3 godine garancija, a za oc mi ni ne treba. ako ima tko neka napise nesto o njoj, ili ima
koja bolja ploca do nekih 500 kn. i jos mora imati barem 3 pci utora
JA kupio. Za te pare je predobra. Imam clockani 4600+ x2 na njoj i normalno radi. Ima 3 DIMM utora a ne 4, tako da znas. Normalno DC radi. Imam 2x1GB u DC. Malo mi je NB bio prevruc na dodir pa sam stavio mali ventilator na njega. Bilo me je strah sto cu dobit u kutiji kada sam kupovao plocu, ali stvarno za plocu, a o cijeni da ne govorim. Naravno, podrska za korisnike je nikakva, ali tako je to sa kineskim stvarima. Kvaliteta izrade mi se cini vrlo dobra, a kondenzatori isto tako. Nikakve zamjerke na plocu nemam. Isto sam bio ogranicen parama, ali rekao sam prije Albatron nego ECS i nisam pogrijesio. Inace, ECS ne bi nikada kupio, bez uvrede ikome. To za ECS govorim iz vlastitiog iskustva a ne od prica koje kruze...
unbound je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na