Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.06.2012., 15:43   #1441
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Taj gol je potpuno nevažan. Bitno je da sudac nije bio dosljedan pravilima igre i oštećene su, zapravo, sve tri strane...obje ekipe na terenu i publika.
Stara priča...moramo odigrati 140% bolje od suparnika iz velike petorke da bi mooozda imali šansu, inace- zna se.
Pa ti igraj 140% bolje od prvaka...bah.
  Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 16:19   #1442
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Suci su sve gori i gori,svaki sudi drugačije a ovaj Stark je sramota,kako nas je samo pokrao,sigurno tu imaju prste uefa i platini...svima njima je cilj bio da izbace hrvatsku
Španjolska nije mogla ništa,mogli su se dodavat u beskonačnost,gotovo je,od sad sam hejter barcelone
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 16:59   #1443
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ma nije više ni bitno. To je samo olakotna okolnost što smo ispali pa neće više bit naših "navijača". Zanimljivo je koliko sramote u tri utakmice na stranu onog rusa što je bacio baklju na teren, a navijanje 0. To je valjda tako kad dobiješ sponzorske ulaznice...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 17:18   #1444
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Citiraj:
Autor sapunko_HR Pregled postova
Suci su sve gori i gori,svaki sudi drugačije a ovaj Stark je sramota,kako nas je samo pokrao,sigurno tu imaju prste uefa i platini...svima njima je cilj bio da izbace hrvatsku
Španjolska nije mogla ništa,mogli su se dodavat u beskonačnost,gotovo je,od sad sam hejter barcelone
Možda, ali stvar je u tome kaj mi mismo mogli najbitnije - zabiti gol. Po meni normalno da je malo suđenje bilo na njihovoj strani, i suci bi bili na našoj strani da smo mi igrali protiv nekog kao "inferiornog" prema nama. Bili smo malo bolji ali ne dovoljno da ih dobijemo imo.
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 17:56   #1445
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Možda se ja ne razumijem u nogomet, i danas sam trijeznijii hladne glave, ali osjećaj je isti kao i jučer polupijan. Igrali smo kao Grkljani i pali kao pizde. Počeli smo napadati tek zadnjih 5 minuta i ne razumijem otkud danas tolike priče o hrabrim dečkima i srcima na terenu. Igrali smo alibi igru da ne dobijemo gol, bez nekakve intencije da krenemo u napad, ustvari imali smo intenciju, ali samo u glavi, Mandžukić solo u napadu nije napadačka igra jer smo trebali pobijediti. I da, gol. Iniesta dobije loptu, a Pletikosa već maše sucima i ne pokušava braniti...to je naš brend. Mahanje sucu i svađanje s istima.

Sad me možete i popljuvat
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 18:07   #1446
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Sad me možete i popljuvat
Ja neću.

Zato jer si jako blizu pogodka.
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 18:09   #1447
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Možda se ja ne razumijem u nogomet, i danas sam trijeznijii hladne glave, ali osjećaj je isti kao i jučer polupijan. Igrali smo kao Grkljani i pali kao pizde. Počeli smo napadati tek zadnjih 5 minuta i ne razumijem otkud danas tolike priče o hrabrim dečkima i srcima na terenu. Igrali smo alibi igru da ne dobijemo gol, bez nekakve intencije da krenemo u napad, ustvari imali smo intenciju, ali samo u glavi, Mandžukić solo u napadu nije napadačka igra jer smo trebali pobijediti. I da, gol. Iniesta dobije loptu, a Pletikosa već maše sucima i ne pokušava braniti...to je naš brend. Mahanje sucu i svađanje s istima.

Sad me možete i popljuvat
Slazem se u potpunosti sa tobom, bilo je samo vrijeme kad ce nam spanjolci dat gol, u napadu nismo nista napravili
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 18:44   #1448
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
http://euro2012.jutarnji.hr/uefa-nam...eura-/1036091/

Svaka čast! Zbog prokletih baklji nama naplate toliko, a ono što su Rusi napravili je za red veličine bilo veće sr**e.
  Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 19:11   #1449
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Možda se ja ne razumijem u nogomet, i danas sam trijeznijii hladne glave, ali osjećaj je isti kao i jučer polupijan. Igrali smo kao Grkljani i pali kao pizde. Počeli smo napadati tek zadnjih 5 minuta i ne razumijem otkud danas tolike priče o hrabrim dečkima i srcima na terenu. Igrali smo alibi igru da ne dobijemo gol, bez nekakve intencije da krenemo u napad, ustvari imali smo intenciju, ali samo u glavi, Mandžukić solo u napadu nije napadačka igra jer smo trebali pobijediti. I da, gol. Iniesta dobije loptu, a Pletikosa već maše sucima i ne pokušava braniti...to je naš brend. Mahanje sucu i svađanje s istima.

Sad me možete i popljuvat

Fala ti Bože netko objektivan.
Od priča "heroji, hrabro odigrali" i slično me brzo protera.
Odigrali smo takvu bunkerčinu da je se Chelsea nebi posramio.
2 prilike iz polukontre smo imali.
U prvom poluvremenu 10:2 udarci na gol.

Mislim smješno.
Još sad ove debilne izjave po vijestima o krađama i urotama protiv Hrvatske, stvarno odvratno.
Oni su imali regularan gol, a na obje strane je mogao (trebao) biti penal, kakve crne krađe i ofsajdi?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 19:27   #1450
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Cekaj, sto smo trebali? Kao, nadigravati se s njima, natrcavati i imati posjed lopte 80%?
Drugacije ni ne mozes igrati s njima nego ovako kako su nasi odigrali.
Imali su Spanjolci posjed lopte i kornere, ali niti jednu konkretnu, sto postotnu sansu. A mi jesmo.
Nikako da nam se sreca malo osmijehne.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 20:15   #1451
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
http://euro2012.jutarnji.hr/uefa-nam...eura-/1036091/

Svaka čast! Zbog prokletih baklji nama naplate toliko, a ono što su Rusi napravili je za red veličine bilo veće sr**e.
Tako i treba jer to nije zbog baklji, to je uvečano za rasizam. Zbog baklji smo dobili 25 000 protiv Irske, toliko bi dobili i sad. 105 000 eura, zamisli koji su to novci. S tim novcima spasiš jedan klub ili isplatiš igračima zaostale plaće. Sramota.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 20:38   #1452
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Taj novac je kap u moru,koliko su se nakrali vrhuške u HNSu
Taj mali detalj je samo skretanje sa puno važnijih problema.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 19.06.2012. u 20:47. Razlog: spam, politika...
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 20:54   #1453
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
tja. dizelu i thoru samo jedno pitanje - kako je igra trebala biti postavljena protiv barcine (oh, sam sebe sam opalio ko' klinca, ovaj, spanjolske) igre? napadacki? s kim, s cim, zasto?

mislim, sada je problem grcka i chelsea..... zasto? kako se postaviti protiv tima koji ima loptu i ima loptu i ima loptu, i zna drzati loptu ako treba 15 minuta od centra, malo naprijed, pa do zadnje linije? ali ono, prakticki bez greske u dodavanjima? jer iskreno i realno oni znaju u 99% slucajeva gdje im je tko postavljen, tehnicki su najjaci, tocka.

sorry, ali drugacija igra osim jucerasnje mislim da ce jako tesko uroditi plodom, samo je veca mogucnost da ce se spanjolci usetati u gol par puta.


drugo, realno, prije samog prvenstva, kako ste mislili da cemo proci? da cemo odigrati ovakve tri tekme? pobjediti irce i pruziti barem bolji nogomet od irskog, igrati s talijanima prakticki jednako, u drugom poluvremenu i bolje? protiv spanjolaca smo prakticki mogli i kao pobjednici otici, da je raketa zabio?


ok, na stranu sudac, iako iskreno ako sudis - jebemu, sudi. ako je trebao biti penal - sudi. kao sto se sudi prekrsaj, tako se i ono moglo suditi. ali ajd, zanemarimo suce i odluke, sto je tocno nedostajalo jucerasnjem izdanju nase reprezentacije?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 20:58   #1454
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Cekaj, sto smo trebali? Kao, nadigravati se s njima, natrcavati i imati posjed lopte 80%?
Ne kažem ja ništa.
Mi smo odigrali OK, na rubu svojih mogučnosti sa obzirom da igraš sa najjačom momčadi na svijetu i svjetskim i europskim prvacima u zadnje 4 godine.

Ali govoriti da smo ih imali poslužene na pladnju je u najmanju ruku neozbiljno.
Imali smo par prilika i to je to, ostatak vremena smo proveli u svom šesnaestercu.
Istina, tih naših par prilika su bile bolje od njihovih, ali nismo ih iskoristili. Nesreća, da.
Nesreća bi rekli i Španjolci da su izgubili a potpuno dominirali utakmicom.

Trebali smo se dogovoriti, odigrati 2:2 i izbaciti Italiju
(samo da vidim facu onog licemjera Buffona)

Svi sretni, osim susjeda
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 21:13   #1455
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Get rich or die tryin. Isti kurac izgubio sa 5 ili 1 nula. ispadas. amen. Napadni bandu od starta pa znas gdje si. ovako smo ispali sa tapsanjem.


Hammeru, jedini tko se dogovorio su talijani i spanjolci cigani, sa 1:1 su nas izbacili u startu.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU