Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.11.2007., 11:40   #1
AnG
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: //
Postovi: 136
nakon koliko alkohol ispari iz tijela

Ako netko ima iskustva s tim ili postoji neki clanak gdje se moze malo vise procitati o tome molio bi da stavite link ovdje, to se malo informiram za Novu godinu jer cu malo popit pa da me sutra dan nebi policija stopala,jer poslje nove godine jer njihovo najdraze doba za pisanje kazni????
AnG je offline  
Staro 26.11.2007., 11:51   #2
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Nakon 20 - 40 sati si totalno čist ( ovisi o količini koju si polokao ).
Juggernaut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2007., 11:52   #3
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Odlično planiranje ,mjesec dana unaprijed..da nebi bilo nismo znali...
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 26.11.2007., 12:13   #4
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
kratak vodic kroz mamurluk :)

struka kaze ovako:

Kod većine ljudi, jetra može razgraditi oko 10 grama etanola po satu. To otprilike znači da će razina alkohola u krvi padati za oko 0,1-0,2 promila po satu.

U slučaju da ne možete sami osigurati pomoć otrovanoj osobi ili u slučaju da smatrate kako je stanje otrovane osobe ozbiljno, potražite liječničku pomoć, bilo pozivom ili odvoženjem otrovane osobe u bolnicu. Treba istaknuti kako je povraćanje česta pojava kod trovanja alkoholom, no ukoliko otrovana osoba povrati više od jednog puta, to može biti znak ozljede glave ili neke druge ozbiljne bolesti i potrebno je takvu osobu odvesti u bolnicu na promatranje.
Ne postoji način liječenja koji će poništiti učinak trovanja alkoholom. Osobe otrovane alkoholom najčešće će dobiti infuziju za sprečavanje dehidracije i vitamine B kompleksa zbog nedostatka vitamina. Alkohol je diuretik i potiče povećano izlučivanje urina.
Ukoliko je došlo do teškog trovanja alkoholom, kada se osoba nalazi u stanju stupora ili kome, bit će potrebna intubacija kako bi se olakšalo disanje i zaštitila pluća od punjenja tekućinom od povraćanja.



Alkoholi su derivati ugljikovodika i u prirodi dolaze u nekoliko oblika. Pri spomenu alkohola, najčešće pomislimo na etilni alkohol, odnosno etanol. Upravo je etanol sastojak alkoholnih pića, u kojima se može naći u različitim postocima. U žestokim pićima poput rakije, viskija, vodke, može biti 20-55 volumnih postotaka etilnog alkohola. Likeri sadrže od 30 do 40 volumnih postotaka, dok manje alkoholna pića poput vina i piva sadrže od 2 do 12,5 vol. postotaka etanola. Etanol se, osim u alkoholnim pićima, koristi i u medicini kao sredstvo za dezinfekciju, fiksaciju i konzerviranje pripravaka.

Valja istaknuti da su svi alkoholi po prirodi otrovi. Neki oblici mogu uzrokovati sljepilo konzumacijom samo male količine. Etilni alkohol pak može biti štetan, pa čak i smrtonosan, ukoliko se konzumira u velikim količinama tijekom kratkog vremenskog perioda. Svakako treba spomenuti da i male količine alkohola, poput onih u limenci piva, čaši vina ili čašici žestokog pića također mogu imati štetan učinak.
Samo nekoliko minuta od konzumacije alkohola, koncentracija alkohola u krvi počinje rasti. Alkohol djeluje na gamaaminomaslačnu kiselinu, inhibicijski faktor u središnjem živčanom sustavu i neurotransmiter. Usporava protok signala između živčanih stanica i tako djeluje na fizičke i mentalne aktivnosti osobe.
Otprilike 20 posto etanola absorbira se u krvotok direktno iz želuca, a preostalih 80 posto iz tankog crijeva. Iz toga proizlazi da će se alkohol sporije absorbirati i doseći manju koncentraciju ukoliko se duže vrijeme zadrži u želucu, odnosno ukoliko u želucu ima hrane. Zato se nikada ne preporuča konzumacija alkohola na prazan želudac, budući da se na taj način vrlo brzo absorbira u krvotok i unutar sat vremena doseže vrlo visoku koncentraciju.
Budući da je etanol vrlo topiv u vodi, uglavnom se raspoređuje u tkivima bogatim vodom, poput mišića, a manje u tkivima bogatim masnoćama. Upravo zbog toga žene su osjetljivije na alkohol, budući da njihov organizam sadrži manje vode i više masnog tkiva, te se ista količina alkohola mora rasporediti u manjoj količini vode u organizmu.
Etanol se, kao i sve ostalo što popijemo i pojedemo, u organizmu razgrađuje metabolizmom. Jedan dio alkohola može se iskoristiti kao izvor energije i pretvara se u druge tvari, poput masnog tkiva, jedan dio razgrađuje se do vode i ugljičnog dioksida, dok se mali dio izlučuje nepromijenjen, kroz urin ili dah. Jetra razgradi oko 90 posto alkohola, 5 posto izluči se dahom, a preostalih 5 posto urinom.




i za kraj...narodne basne i ino



Mitovi i zablude o alkoholu u krvi

Vjerojatno ste često od prijatelja ili poznanika bili u mogućnosti čuti mnoge priče ili zablude o brzom ili čudotvornom otriježnjenju nakon par šalica kave ili nečeg sličnog. Prije nego što povjerujete takvim pričama i na svojoj koži osjetite da u njima nema istine, pogledajte neke od najčešćih mitova i zabluda o alkoholu u krvi.
Ukoliko sam puno popio, mogu popiti puno kave kako bi se brzo otrijeznio.
Netočno. Ne postoje lijekovi ili pića kojima se može ubrzati proces triježnjenja. Kava može imati samo privremen i minimalan učinak, a niti na koji način ne smanjuje razinu alkohola u krvi. Budući da su i alkohol i kava diuretici, vjerojatnije je da će vas natjerati da još češće mokrite.
Hoće li žvakanje žvakaće gume ili bombona za osvježenje daha prevariti alkotest?
Neće. Policijski alkotestovi ne analiziraju miris vašeg daha, već količinu alkohola u dahu.
Ukoliko pojedem obilan objed prije nego počnem piti, to će spriječiti da se napijem?
Količina hrane u želucu može imati mali utjecaj na to kako brzo će se alkohol absorbirati u vašu krv, no ne može spriječiti opijanje. Ukoliko puno popijete, bit ćete pijani, a vrlo je vjerojatno i da ćete obilan objed nakon toga povratiti.
Hoće li me umivanje hladnom vodom ili hladan tuš otrijezniti?
Dok je hladan tuš svakako preporučljiv zbog mirisa alkoholizirane osobe, neće vas otrijezniti niti će vam pomoći da sigurno sjednete za volan automobila.
Mogu li se otrijezniti trčanjem?
Vježbanjem ne možete smanjiti razinu alkohola u krvi.
Na zabavi sam popio nekoliko koktela u kojima se nije niti osjetio alkohol. Od toga se ne mogu napiti.
Voćni sokovi imaju mogućnost maskiranja okusa alkohola. Voćni kokteli s alkoholom mogu imati veliku količinu alkohola bez primjetnog okusa alkohola. Važno je shvatiti da će vas učiniti jednako pijanim kao da ste popili bilo koje drugo piće s jednakom količinom alkohola u njemu. Čašica punča blagog okusa može sadržavati više alkohola nego neko piće u kafiću.



i to je to..."kratak vodic kroz mamurluk" stivo za ljubitelje dna casa i flasa
Gradjanin je offline  
Staro 26.11.2007., 12:19   #5
AnG
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: //
Postovi: 136
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Odlično planiranje ,mjesec dana unaprijed..da nebi bilo nismo znali...
a ***emu mora se covik pripremiti ove godine ide se s autom pa nebi bilo problema

20-40 sati !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

radim tulum za novu godinu bit cemo cilu noc,a nema mi druge nego ostat onda 2 dana u kuci li ici busom :-)

Nemislim se ja opijat ono ad budem mortus ali ono malo popit da
AnG je offline  
Staro 29.11.2007., 14:15   #6
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
pozdrav

Evo mali savjet od nekoga tko je par god. držao alkotest"dreger" u rukama kao i balone.

Najduže če ostati "droga" u tijelu od piva i žestica(konjak,rakija,štok,).
Ukoliko si ljubitelj vina onda češ najbolje proči ukoliko piješ 2u1 i on je najbolji glede brzog odlaska iz tijela kao i poznati "bambus" ali 1cola i 0.5-1dcl vina naravno ukoliko sveukupna količina popijenog vina neprelazi 0,8-1lit. u suprotnom kao i bilo koja veča količina(duže vrijeme otrežnjenja).Ukoliko koristiš "cigare" onda se količina popijenog smanjuje jer iste povečavaju koncentraciju popijenog alkohola.Naravno sve to dosta ovisi i o građi(konstituciji) dotične osobe kao i o istreniranosti(naviknuti organizam)te obavezno o hrani koja se pojede(znači konkretna klopa-ne sendvič i juha) i još
je najbolje ukoliko je moguče između cuge "meziti nešto"znači jesti usporedo s pičem.

Međutim najbolji lijek je uopče "ne piti" i onda nemaš problema ili piti i pustiti da te drugi voze.
ECHO je offline  
Staro 29.11.2007., 14:27   #7
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kaže stara syssova... ne može alkohol ostati u tijelu koliko ja slobodnih dana mogu uzet
syss je offline  
Staro 29.11.2007., 14:42   #8
Marklar
Premium
Moj komp
 
Marklar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Igrane - Split
Postovi: 75
Citiraj:
Autor tdominov Pregled postova
Naravno sve to dosta ovisi i o građi(konstituciji) dotične osobe kao i o istreniranosti (naviknuti organizam)te obavezno o hrani koja se pojede(znači konkretna klopa-ne sendvič i juha)
tj sad misec dana "treniraj" - lagano pij svaki dan da se naviknes
__________________
------------------------------------
TCP / IP - tri crne pive, i pelinkovac
------------------------------------
Marklar je offline  
Staro 29.11.2007., 14:44   #9
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ljudi topic vam je glupav.

ako vozite nemojte piti vrlo jednostavno u ostalom ne možete biti valjda toliko neodgovorni da pijani/pripiti sjedate za volan

dobro znam da većina ljudi nije pijana od jedne pive

ali isto tako znam da nekom ne treba ni pola deci i postaje mutav

@sisa..dobra dobra
Hamm je offline  
Staro 29.11.2007., 22:10   #10
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
moj savjet ti je da polako piješ i ne pretjeruješ, isto tako nemoj eksat.
domina je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.11.2007., 23:46   #11
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Znači da cu ja sutra popodne biti trijezan
Newmie je offline  
Staro 30.11.2007., 07:14   #12
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
doktore doktore..sinoć sam u pivnici medvedgrad ubio 3L pive. Jesam li ja pijan i smijem li ja na posao?
Hamm je offline  
Staro 30.11.2007., 07:56   #13
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
ovo je cista glupost gore napisano, mos popit koliko imas staza. Sve to ovisi, ja npr ak se dobro najedem prsuta ili slanog mesa mogu pit cijelo vece i nist mi nece bit. A ako ti nebudes u stanju vozit 5-6 sat nakon pijancevanja onda bolje da i ne pijes ak ti tak alkohol djeluje.

@Hamm

Nisi musko ak nemos popit 6 pivi i sljedeci dan radit
junkieee je offline  
Staro 30.11.2007., 08:05   #14
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Tako je junkie, reci im...
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 30.11.2007., 09:30   #15
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Sp@wN Pregled postova
@Hamm
Nisi musko ak nemos popit 6 pivi i sljedeci dan radit
slažem se

ali zavisi kaj radiš ako radiš nekaj za kaj ti ne treba mozak onda možeš ali ako ipak mošra upregnuti sive stanice za posao onda se baš i nemreš devastirati i biti koristan

i da 6 privi računaš kao 6x0,5L ili 6x1L
Hamm je offline  
Staro 30.11.2007., 09:37   #16
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Ma građanin ovo se uopće ne slažem sa tobom o nekim stvarima mislim da nečeš napuhat isto ako cijelu noć visiš na šanku ili ako cijelu noć visiš na plesnom podiju. Po meni je super još svaku 3 rundu ugasit sa pola litre mineralne tako da izbacim alkohol i rezultat na alcotestu 0,0 barem zadnji puta bio. Sad je stvar da alcohol nedjeluje na svakog čovjeka isto.Imam prijatelja koji ima nekih 100 do 130 kg i popio je 10 piva od 0.5 i kad su ga zaustavili imao je 0.0 u krvi sad kako je to uspio je meni nepoznanica sve što znam je da je čovjek odšetao bez kazne i vozačke a neki drugi tip nije bio te sreće
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline  
Staro 30.11.2007., 10:51   #17
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
slažem se

ali zavisi kaj radiš ako radiš nekaj za kaj ti ne treba mozak onda možeš ali ako ipak mošra upregnuti sive stanice za posao onda se baš i nemreš devastirati i biti koristan

i da 6 privi računaš kao 6x0,5L ili 6x1L
onda ne pijes pivu, nego redbull votke i stock kole. Sljedece jutro si ko nov, meni ta kombinacija prolazi dost dobro jer znam ic dan poslje lokanja radit .
junkieee je offline  
Staro 30.11.2007., 19:47   #18
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
slažem se

ali zavisi kaj radiš ako radiš nekaj za kaj ti ne treba mozak onda možeš ali ako ipak mošra upregnuti sive stanice za posao onda se baš i nemreš devastirati i biti koristan

i da 6 privi računaš kao 6x0,5L ili 6x1L
te od litre su za papke...
Lowenbrau 2.5L*6 FTW
BTW, preporuka za odlično i jeftino piće, bolje od stock cole 3 puta i duplo jeftinije: Badelov brandy + cola=zakon... na tome sam od ljeta kad sam prestao s pivama..odlično, brandy se skoro i ne osjeća..
radili smo prijatelj i ja usporedni test.. brandy-cola vs stock-cola vs ballantines-cola...brandy-cola definitvno..
inače tu večer smo popili 900kn u 4 sata pa me i ne uzimajte za riječ
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 30.11.2007., 20:04   #19
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
..... kad su ga zaustavili imao je 0.0 u krvi ....
Ovo je bilo vadjenje krvi na cesti jel.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 30.11.2007., 20:09   #20
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ma samo se treba skoncentrirat i čvrsto držat volan da ne ispadneš sumnjiv muriji i rješen problem
Lud76 je offline  
Staro 30.11.2007., 21:41   #21
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Murja ako ima akciju, zaustavlja i one koji nisu sumnjivi jer zakon kaže da nesmiješ imati niti pijanog suvozača (oni iza mogu biti pijani).

Dobro ti je netko gore rekao, ako nemoš nakon par sati pijančevanja i doručka krenut kući autom, onda nemoj niti vozit.

Ja sam se miljon puta pijan vračao i tako se i dalje namjeravam vračat... Par puta mortus, ali više ne jer me sad cura vozi kad sam mortus
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline  
Staro 30.11.2007., 21:53   #22
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Jednom prilikom poslije subotnjeg roštilja me susjed pozvao na rakiju. I natoči on po kubik svakome, već odmah me šutnulo, i ustajem da krenem doma, kad on: nećeš valjda samo jednu: jedna ko nijedna, a dvije su malo. Nakon druge gubim razum, al sam slijedom okolnosti mazno još dvije povrh, sve skupa možda 2dcl prave šljive. Oči se okrenule ko u teleta
Nakon 15ak minuta dolazim doma kranjne retardirana uma, i nagli odlazak pred prijeteljicu: školjku, te nakon smrdljivog izbacivanja kiselog sadržaja koji je išao pola na nos pola kroz usta ustajem nesvjestan sebe.

Imam liječnika u kući koji mi je dao 3 stvari:

Vitamin C, antioksidans, plivit C, iscjeđen limun...

Soda bikarbona, za neutralizaciju kiselina.

Aspirin, umanjuje bol, razlaže mliječnu kiselinu.

Nisam se otrijeznio, ali onaj odvratni mamurluk je nestao možda 2 sata nakon ispijanja te silne rakije. Barem te ne rastura glava.
Nakon toga najbolje sjeda pivo...samo i pivo treba znat pit, jer od pjene boli glava od co2 koji se taloži u likvoru u kojem pluta vaša moždana masa, nekom više, nekom manje.

Slijedeće jutro je najbolje maznut pelin ili žućka, štok i zalit sa red bullom nakon bureka u 5 ujutro na placu.
Juan je offline  
Staro 30.11.2007., 23:04   #23
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Pa i u Coca Coli ima CO2 pa ne boli glava? Zašto?

Glava najčešće boli poslije vina a ne piva i nekakve pjene. Zašto? Zato jer se sumpor (kojeg inače ima u vinu) veže sa kisikom i na taj način se usporava i onemogućava dolazak kisika u mozak, ako se dobro sjećam.
ALiEN17 je offline  
Staro 01.12.2007., 00:35   #24
slajm_ri
Registered User
 
slajm_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 8
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
Pa i u Coca Coli ima CO2 pa ne boli glava? Zašto?

Glava najčešće boli poslije vina a ne piva i nekakve pjene. Zašto? Zato jer se sumpor (kojeg inače ima u vinu) veže sa kisikom i na taj način se usporava i onemogućava dolazak kisika u mozak, ako se dobro sjećam.
kakav crni sumpor?! dehidracija je uzrok mamurluka. alkohol je diuretik. osnovna skola?
slajm_ri je offline  
Staro 01.12.2007., 07:31   #25
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Murja ako ima akciju, zaustavlja i one koji nisu sumnjivi jer zakon kaže da nesmiješ imati niti pijanog suvozača (oni iza mogu biti pijani).

Dobro ti je netko gore rekao, ako nemoš nakon par sati pijančevanja i doručka krenut kući autom, onda nemoj niti vozit.

Ja sam se miljon puta pijan vračao i tako se i dalje namjeravam vračat... Par puta mortus, ali više ne jer me sad cura vozi kad sam mortus
jel to i na motoru mortus vozis , sta si onda stavis pomocne kotace :P
junkieee je offline  
Staro 01.12.2007., 13:42   #26
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Evo jučer sam testirao i sa sigurnošću mogu potvrditi da alkohol i nejde bas brzo iz tjela.

Popijeno:
2 deci bijelog vina
0,5L crnog vina
6 0,5L pive
2dcl pelinkovca



ne hvalim se ali ono..i dalje osjećam cugu doma. Zadnje piće sam popio oko 2 ujutro. Tako da..nemojte piti ako idete slijedeći dan raditi
Hamm je offline  
Staro 01.12.2007., 13:49   #27
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor Sp@wN Pregled postova
jel to i na motoru mortus vozis , sta si onda stavis pomocne kotace :P

Također mortus, jednom sam se 2 puta prevrnuo u razmaku od 20m (sa starim motorom), a tek sam drugi dan skužio da mi je zadnja guma probušena, a to nisam skužio kada am još 5km vozio do doma Prevrnuo sam se sa 10 na sat da budemo iskreni, još je i kišica padala...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline  
Staro 01.12.2007., 16:57   #28
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Evo jučer sam testirao i sa sigurnošću mogu potvrditi da alkohol i nejde bas brzo iz tjela.

Popijeno:
2 deci bijelog vina
0,5L crnog vina
6 0,5L pive
2dcl pelinkovca



ne hvalim se ali ono..i dalje osjećam cugu doma. Zadnje piće sam popio oko 2 ujutro. Tako da..nemojte piti ako idete slijedeći dan raditi
ja sinoć kućna atmosfera... litra vina i malo rakije
syss je offline  
Staro 01.12.2007., 17:01   #29
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
evo prestalo je djelovati ikaj...nema toga kaj dvije litre cole i kutija pljugi nebudu izliječili
Hamm je offline  
Staro 01.12.2007., 17:30   #30
pimpinjon
Premium
Moj komp
 
pimpinjon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
Citiraj:
Autor slajm_ri Pregled postova
kakav crni sumpor?! dehidracija je uzrok mamurluka. alkohol je diuretik. osnovna skola?
ja neznam za nikakav sumport u vinu, al znam da dehidracija nije jedini razlog... jedino od čeg me boli glava je vino... ima neki vrag u njemu...
zato se ja držim pive
pimpinjon je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na