Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2016., 20:36   #571
shanta
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Split
Postovi: 87
Naruči sa Aliexpress-a,već sam spominjao trgovinu,za 14 dana stiglo.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
shanta je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 08:41   #572
Rofellos
Premium
Moj komp
 
Rofellos's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZGB
Postovi: 90
Citiraj:
Autor Sony1 Pregled postova
Jel netko možda zainteresiran za zajednicku kupovinu Spigen Rugged Armor case-a?

Vidim da je poštarina skoro svugdje 10 funti, a to mi se baš i ne daje.
Ja bi Otterboxa radije
__________________
Rofellos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2016., 10:05   #573
shanta
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Split
Postovi: 87
Ma Otrerbox je mrcina. Spigen je elegantan,a zaštitio mi je mobitel već nekoliko puta, padao je s visine više od metra,zasad sve pohvala.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
shanta je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 09:11   #574
Rofellos
Premium
Moj komp
 
Rofellos's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZGB
Postovi: 90
Citiraj:
Autor shanta Pregled postova
Ma Otrerbox je mrcina. Spigen je elegantan,a zaštitio mi je mobitel već nekoliko puta, padao je s visine više od metra,zasad sve pohvala.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Zato mi ulijeva povjerenje

A otkud bi Spiegena naručivali?
__________________
Rofellos je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 22:09   #575
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,980
Vi koji ste naručivali Oneplus 3/3T sa njihove stranice, koliko je prošlo otkad ste dobili email da je "shipped" dok vam je došao ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 23:17   #576
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Meni 3 dana plus vikend da dostave iz DHLa u Zagrebu, na moju adresu, znači u ponedjeljak je bio kod mene, uostalom, pošalje ti DHL poruku kada ce ti stici
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 15:07   #577
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 323
1+3T review

Evo obecal sam pa...

Dakle kupljen na 1 dan prodaje, 64GB, gun metal + essential pack shipan Wednesday, November 30, 2016 dobio Tuesday, December 06, 2016.

Presao s LG G3, prije toga imao Samsmece S3. Doma jos stoje Redmi 3, IP 5S i 7. Generalno, mijenjao samo zbog dual sim i bolje batt.
Cisto da se zna, G3 mi je najmob sto sam do sada imao. Tako da za 3T imam/o velika ocekivanja od kojih su se neka ispunila neka ne.

Dobro:
- dual sim
- superfast
- 6GB ram
- izrada

Lose:
- soft
- vibra

Genralno sam zadovoljan, ocekivanja bila dosta veca ali sta je tu je. Imam cca 70appova instaliranih, najvise koristim mail exchange + 4x gmail(push) i tu najvise odlazi batt. Prosjecno dobivam oko 36h rada s cca 2,5h on screen sto je super! Jako sam sretan sto mogu cijeli dan bit s jednim punjenjem. Sama izrada je fantasticna, generalno cijeli HW je super, proc, screen, ram, mem....Drago mi je da su isli na amoled HD screen jer ovi UHD i sl trose batt nenormalno a nema potrebe za tim. Od HW problema zna mi se desiti da ostanem bez signala na obje kartice, desilo se 2puta do sada koliko sam vidio. Ne bih znao s cim je poveznao i da li se vise puta desilo. Inace singal mi je puno bolji nego na G3 i ostalim mobovima koje sam imao/imam, WiFi vise manje isti. Fali mi IR blaster ultimativna ljenost da. Vibra je kiflasta ali s obzirom na debljinu neka je...Ne kuzim bas tu potrebu napraviti mob tanak 1mm s camera bumpom umjesto da se to sve znivelira i stavi veca batt?! Kamera je....OK. Ne znam sto bih reko, nisam sad radio neke extra testove, ima ih po webu kolko hoces. Po danu mrak, a po mraku kifla kao i ostle iako testovi kazu bolja nego Pixel. Fingerprint je dobar, jako je brz kad radi Nista strasno opet, fula par puta na dan ali nista strasno. Recimo isto kolko bi mi IP 5S znao fulat. IP7 recimo nikad, fakat je dobra. Ono sto me zivicar sto nekad me trazi PIN i jednostavno ne zeli otisak, cca 3 put na tjedan se to desi i ne kuzim sto mu bi. Vecina/ostale sve zamjerke mi idu na OS/soft.
Dosta bugova, nista sad prestrasno, meni se razleti, zbrejka se, tu i tam zalega na sekundu, ugasi app, neki servis se zavrti u pozadini, quick settings ne sljaka i tak. Fale mi neke stvari ali to se sve da nadoknaditi s extra app ali i ovako ih imam previse pa ne stavljam extra lunchere i to. Koristim G Ware i tu imam zapravo najvise problema jer ga mehanicki switch baca u DND mode u svim osim ring modu. Fali malo vise slobode s tim switchem generalno. Isto tako ako ga brzo saltam ne skuzi nekad promjenu ili ode u krivi mode. Stock camera je tak tak...nema bas neke uber sposobnosti s obzirom na to sto je modul sposoban napraviti (bar tako kaze internet) ali ja zadovoljan. Ako su nam slike i prije 4g bila VAU onda se nemamo kaj sad zalit Volio bih malo vise opcija za dual sim. Npr ovaj Xiaomi rastura u tom pogledu, dual phone, dual aps, ringtones, zadan sim po kontaktu, ovaj onaj settings...Tu, os zvat s sim 1 ili 2?!

Ostalo....ako odete na 1+ forum tamo ima masa postaova di se ljudi zale na sve i svasta, ja sva sreca nemam nekih vecih problema osim tog sa signalom....Ono sto je najvise prob je prednji senzor koji ima svoj plan kada i kako ce raditi i da ne radi mic na slusalicama ako nisu od 1+. OS, sta je tu je, uvijek postoji CM. Veselim se Nugatu i DPI scaling jer na 5.5 ekranu je malo previsok default DPI.

Eto ukratko...ako vas sto jos zanima...
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 15:22   #578
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor hakija Pregled postova
Veselim se Nugatu i DPI scaling jer na 5.5 ekranu je malo previsok default DPI.
Fakat mi nije jasno zašto to nisu implementirali u sadašnji OOS ali OK
Jesi li probao na njega stavit CM?
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 15:26   #579
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,980
Prvi put da vidim da je netko nezadovoljan softverom, uglavnom svi govore kako mu je baš softver veliki plus, jedan od najboljih.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 15:27   #580
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
iskreni osvrt, kada čitam po internetu ispada da je oneplus bog mobitela iako to nije nego je baš u cijeni kakva treba biti pogotovo sada kada su podigli cijenu
intel freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2016., 15:39   #581
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
iskreni osvrt, kada čitam po internetu ispada da je oneplus bog mobitela iako to nije nego je baš u cijeni kakva treba biti pogotovo sada kada su podigli cijenu
Pa nije Bog, ali za te pare je blizu
Mada priznajem, daleko su otišli od početne cifre koliko je koštao 1+1
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 17:08   #582
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,305
Ja bugova uopće nemam,koristim dvije SIM kartice i samo jednom je ova druga na tren izgubila signal i vratio se nakon 15-ak sekundi..
vibra je slaba,to je istina.
Baterija 4-5h sot bez problema.manje ako cjelodnevno koristim LTE...
koristim stock rom 3.2.8 i zadovoljan...
locks je online   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 17:19   #583
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,555
Citiraj:
Autor hakija Pregled postova
Veselim se Nugatu i DPI scaling jer na 5.5 ekranu je malo previsok default DPI.

.
adb shell wm density 460 && adb reboot


Čas posla. Vrijednost po želji naravno.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 17:42   #584
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Da, za to ti nije potreban root niti otključan bootloader

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 18:08   #585
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 323
Nisam stavljao cm... Ne volim ih jer uvijek neki vrag ne valja steka il crkne tako da ako sam zadovoljan OS ne diram... naravno i zbog garancije.
Ma ok je soft, 95%do stock Google sto. je sjajno ali ima bugova, fale stvari i ovo je moj osvrt nakon lg i miui koji su 2 druga svemira.
Znaci HW je mrak stvarno bomba, da ga ja im. slagat tako bi odabrao komponente + IR ali soft je nedoradzen.... Mislim kaj je ovo s night mode? Pa kajs pijan to radio wtf? Ali sitnice generalno... Premium brand ipak bolje ispegla os kaj je je ali nekad i pretjeraju! Mob je best buy hands down!
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 18:11   #586
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,980
Citiraj:
Autor hakija Pregled postova
Premium brand ipak bolje ispegla os kaj je je ali nekad i pretjeraju!
Ma LOL, imam Samsunge (Galaxy S-ove) već par godina za redom i OS im je najveće smeće na tržištu.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 20:40   #587
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Imao sam toliko mobitela, da im ne znam broj (u rangu 300-700€) i sad dok neko vrijeme koristim op3, ne vidim razlog zašto bi opet uzeo neki precijenjeni (poznatiji) brand. Čitajući službeni forum i samome mi je bila frka hoću li ili neću kupit ovog kineza, dosta se ljudi žali na gomilu stvari. Mislim da se općenito zadovoljni korisnici rijeđe javljaju od onih nezadovoljnih što je i logično. Rekao sam samome sebi, ako me sad razočaraju, nikad više op, no sada se iskreno veselim idućem "čudu" kojeg naprave. Nisu bez mane ali postoji li uopće takav?

Treba uzeti u obzir da je konkurencija svake godine sve jača i jača a cijene umjesto da padaju čini mi se idu sve više i više (tu ne računam one super jeftine kineze jer ih osobno ne bih ni kupio). Vidjet ćemo, svi imamo različite potrebe i očekivanja ali jedno je sigurno, opet ću kupiti onaj mobitel koji ponudi najviše za (naj)manje eurića
Black_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 23:20   #588
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 323
E da... tap to wake/sleep radi... nekad
Super. da je tu ali mogao bi biti bolji!
Brand ipak ima 100kaj radi na developmentu, naravno nekad rezultati budu dobri nekad koma ali ipak je tu radna snaga. Ali msilim da smo svi tu jer kao sto je Black_dragon napisao sto vise za sto manje 1+3T trenutno tocno to!
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 08:08   #589
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Ja nekako ove bugove gledam ovako prvo je bio oneplus one, i za software je zadužen bio cyanogen os, dakle tim sa iskustvom. Nakon one sage s njima, morali su osnovati novi team za os, što za malu firmu kao što su oni, i u relativno kratkom vremenu mislim da su napravili više nego velika imena kroz ovolike godine, što je veliki uspjeh.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2016., 15:51   #590
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,305
Ne znam o kakvim bugovima se ovdje priča.3.2.8 stock ,root+xposed.sve radi, double tap na Nova launcheru(screen off),double tap to wake radi 10/10,fingerprint 9/10 ako čudno okrenem prst pa ga ne prepozna ili ako je jako vlažan.nema smrzavanja,štucanja,baterija solidna kao i minimalan battery drain,notifikacije uglavnom redovno stižu.nije savršen,ali mi je nejasno šta ovdje neki pričaju.možda nemamo isti mob jer moj radi sasvim dobro...da ne radi prodao bi ga odmah.
Ne pretjerujem i ne hvalim ga bezveze niti imam potrebu,ali ovdje čitam svega i svačega...
I još napomenem.na 3.2.7 u nekim igrama touch nije baš bio precizan,na 3.2.8 puno bolje iako jedva čekam službeni Nougat da vidim šta novo donosi...
locks je online   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 12:49   #591
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 407
Jel netko instalirao onaj open beta nougat? Jel radi ok?

Poslano sa mog ONEPLUS A3003 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 13:45   #592
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Ja sam. Baterija dosta bolja nego na 3.2.8, dosta je stabilan, može biti daily driver.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 14:33   #593
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,980
A kada bi trebala službena verzija Nougata?

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 19:47   #594
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Early 2017, mislim u prvom mjesecu nekada.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 21:55   #595
photosmart
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Također ponosni vlasnik dotičnog Oneplus3T već mjesec dana, a prije njega koristio Samsung S7. Iskreno nakon S6 edge i S7 ukupno godinu dana zamorio sam se samsunga i poigrao se sa oneplusom 3t.
Ne nalazim mu jednu bitniju manu od kamere koja mi je za 20 % lošija od samsunga ali to je to. Drugi objektivan nedostatak nemam i nisam još imao kvarniti problem nikakav. Meni je njihov os bolji od samsunga. Čišći , brži. Telefon mi radi fluidno, baterija traje dulje, brže se napuni. 100 ljudi i 100 ćudi al po mom skromnom sudu tko razmišlja da ga uzme neće pogriješiti. Moja preporuka
photosmart je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 22:16   #596
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,980
Još kažu da je na Nougatu još brži, fluidniji, duže traje baterija, bugovi riješeni, itd.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 23:35   #597
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor photosmart Pregled postova
Također ponosni vlasnik dotičnog Oneplus3T već mjesec dana, a prije njega koristio Samsung S7. Iskreno nakon S6 edge i S7 ukupno godinu dana zamorio sam se samsunga i poigrao se sa oneplusom 3t.
Ne nalazim mu jednu bitniju manu od kamere koja mi je za 20 % lošija od samsunga ali to je to. Drugi objektivan nedostatak nemam i nisam još imao kvarniti problem nikakav. Meni je njihov os bolji od samsunga. Čišći , brži. Telefon mi radi fluidno, baterija traje dulje, brže se napuni. 100 ljudi i 100 ćudi al po mom skromnom sudu tko razmišlja da ga uzme neće pogriješiti. Moja preporuka
Ovo što sam vidio na netu i od kolege, ovo je sve točno više-manje. Dao bi još neke pluseve S7 ali OP3T je jeben phone. Da 3 soma sada dajem za mob, prije bi uzeo OP3T nego S7. Šteta što ga se ne može zbavit za manje love preko firme/pretplate. To je meni osobno glavni i jedini minus
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 09:23   #598
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Stiglo mi je jucer Orzly v2 kaljeno staklo i odlično je sjelo, preporuka svima.

btw, narucio sam Spigen Rugged Armor case, tako da će mi trenutni nillkin case biti višak, pa ako netko treba neka se javi.
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 11:55   #599
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
aj javi za par dana za Orzly, ali se na ćoše ekrana uvlači prašina, dali ti smetaju one točke po ekranu (nisam siguran ima li ih v2), i dali ostaju otisci prsta po ekranu, i osjetljivost ekrana kakva je, i kombinacije sa oklopima kakve su.

Ovo pitam jer sam koristio v1, i mrlje po ekranu su bile baš ono pretjerane, dosadi čistiti stalno, po rubovima ekrana se prašina uvlačila, i kad sam Nillkin oklop stavio kao da se blago digne TGSP na sredini, i touch uopće nije radio jer ga digne oklop. A po suncu su te točke po ekranu bile toliko vidljive da mi je baš smetalo. Nije baš ni jeftino to staklo bilo sjećam se, ali meni je bilo katastrofa.
Sad sam uzeo official curved TGSP iz OnePlus-a i prezadovoljan sam s njim, ali je skoro 20€, ali vrijedi tih para, jer ono i ne primjetiš ga kako je fino sjelo.

Jeste vidjeli kožni oklop kako je moćan
https://imgur.com/a/qQRMw
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 12:21   #600
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Odlično izgleda taj oklop, baš odlično...

Meni se 3T svidio po svemu, ali preko veličine ipak nisam mogao preći, prevelik je. Evo kako izgleda u usporedbi sa LG g2 (Ito još u TPU maski):

Ubio bi za jedan takav od 5"
goran1985 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na