Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2010., 22:24   #4561
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Ekšueli ono u filmu su Vijetnamci. I to oni koji su bili na američkoj strani u onom pokolju...
Film je odličan.
Ma mogli su biti šta god hoće. Kowalski je veteran korejskog rata.
Ali, to opet ne mjenja stvari, i jedni i drugi su kosooki, žuti i svi se smiju dok hodaju jer ih trava golica po mudima.

Meni se film, sve u svemu, nije nešto posebno svidio. Jedan sasvim prosječan film, ni previše dobar ni previše loš.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 22:24   #4562
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Dan neovisnosti?
http://www.imdb.com/title/tt0116629/

Ok film
Klasika
Newmie je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2010., 22:55   #4563
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
Meni je tak u "sjecanju" onaj film kad Will smith ,naravmo a tko drugi nego visoki crni neustrasljivi dovitljivi AMER , uzmi neki avioncic u razbije onaj ogromni brod od vanzemaljaca.Prije toga je inicirao da se sve nacije svijeta ukljuce u to , tek tolko da se se gledatelji iz ostalih kontinenata ne osjecaju zakinuti.

odvratna americka propaganda.
Ne, naravno. U pravu si. Američki film nikako ne bi trebao imati za glavnog glumca tamnoputog visokog Amera. Nego bi američki film trebao svojoj domaćoj pa onda i globalnoj publici predstaviti domaći film sniman u Kini, sa Mađarom u glavnoj ulozi a Balkancima u sporednoj. Isto tako, oni bi velikim svemirskim brodom trebali napasti invaziji sklone vanzemaljce u čamcu, a ne obratno. I da film bude uspješniji, trebali bi izgubiti te bi se trebao obavezno snimiti nastavak filma u kojem vanzemaljci izlaze na izbore na Balkanu. I svi su odjednom obrazovana elita. Jedina preživjela nacija iz prvog dijela, Ameri - o kojima u prvom nastavku nije bilo riječi, trebali bi u drugom nastavku biti glasačke kutije. Čisto da se izbjegne propagiranje.

Meni je taj propagistički film baš mrak. Ako sam zbog toga visok i tamnoput, e pa onda nek baš budem.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 23:11   #4564
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Slažem se s Kristijan_7, pustimo sad mišljenje, svako ima pravo na svoje i svako ima pravo da mu se nešto svidi ili ne svidi. Ali, vezano za propagandu puno ljudi priča gluposti...Pa naravno da će američki film uzdizat ameriku kao raj nebeski, pa pogledajte ove filmove o partizanima šta se zadnjih dana vrte po tvu, a onda zamislite i nekakav normalan film o Domovinskom ratu, kakav bi on treba bit prema vašem mišljenju? Bil trebao uzdizat srbe možda? il kineze?

Propaganda je skroz normalna stvar Drugi je par postola šta netko ne voli amere ili američku politiku ili nešto treće pa mu se od svega sa US oznakom diže kosa na glavi... Ni ja ih ne obožavan, odnosno ne obožavan ono šta predstavljaju već duže, ali kad gledam film izbacim te pizdarije iz glave i posvetim se zabavi, radnji, glumi,...


Inače pogleda Dirty War (2004) (TV)
Britanski film (dokumentarac) o eksploziji prljave bombe u centru grada i svim akcijama i reakcijama nakon toga. Ok stvar
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 23:28   #4565
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Ja sam pogledao jucer Whiteout i bas sam zadovoljan filmom. Još jednom se potvrdilo da ocjene na IMDBu nisu vjerodostojne...
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 23:30   #4566
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Pogledao sinoc Inglorious bastards, nisam uopce znao koja je tema filma dok ga nisam poceo gledat. Film je po radnji odlican ali ja osobno nikako nemogu probavit kadrove mucenja ljudi..jednostavno pre krvolocno za mene, bez obzira sto znam sto se sve desavalo u WWII.

Na kraju bi dao ocjenu 6.5/10. Dobio bi 10/10 da nije bilo kadrova na koje sam jednostavno morao okretat glavu..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 23:58   #4567
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Pogledao sinoc Inglorious bastards, nisam uopce znao koja je tema filma dok ga nisam poceo gledat. Film je po radnji odlican ali ja osobno nikako nemogu probavit kadrove mucenja ljudi..jednostavno pre krvolocno za mene, bez obzira sto znam sto se sve desavalo u WWII.

Na kraju bi dao ocjenu 6.5/10. Dobio bi 10/10 da nije bilo kadrova na koje sam jednostavno morao okretat glavu..
Hahaha Paše ti nick :P
  Reply With Quote
Staro 13.01.2010., 00:20   #4568
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Da bas gledam, jos nisam cuo ni vidio da su Basterdsi nekome prebrutalni Papčić pretpostavljam da bi neki horor sa puno klanja izazvao lancane srcane udare kod tebe
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2010., 00:30   #4569
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Da bas gledam, jos nisam cuo ni vidio da su Basterdsi nekome prebrutalni Papčić pretpostavljam da bi neki horor sa puno klanja izazvao lancane srcane udare kod tebe
recimo hostel
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2010., 00:45   #4570
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Pogledao sinoc Inglorious bastards, nisam uopce znao koja je tema filma dok ga nisam poceo gledat. Film je po radnji odlican ali ja osobno nikako nemogu probavit kadrove mucenja ljudi..jednostavno pre krvolocno za mene, bez obzira sto znam sto se sve desavalo u WWII.

Na kraju bi dao ocjenu 6.5/10. Dobio bi 10/10 da nije bilo kadrova na koje sam jednostavno morao okretat glavu..
Evo nešto za tebe kad ti je to brutalno. http://www.imdb.com/title/tt0093608/
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
<
Staro 13.01.2010., 01:00   #4571
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793