Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.03.2008., 17:20   #1
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Thumbs up Microsoft Expression Studio ( za Silverlight plugin)

Kod nas na faksu, FER-u, se održavaju izborna sponzorska predavanja o radu u Expression Studio-u (gdje dobijemo besplatnu knjigu i beslatan dotični program, i to legalno) alatu koji je namjenjen razvoju stranica koji se tamelje ili imaju elemente Silverlight plugin-a. Ja sam brucoš, a o HTML-u, XML-u ne znam ništa kao ni o Javi, dok o Visual Studiu znam jer smo to radili na redovnim predavanjima. O Expression Studiu se možda svašta reći no najbitnije je ovo: ovo je drugi Dreamwear, a razlikuju se jer je, kako kažu vrlo jednostavnan, i puno interaktivniji od njega, zbog čega se može raditi jake multimedijske stranice. Neki misle da je to još samo jedan MS-ov neostvareni san, da postane koknurent nečemu drugom, te da će ovo otić u još jedan put zaborava, jer nije kvalitetan ni vrijedan učenja. Ja se ne slažem jer mi besplatno nude edukaciju o nečemu što neznam, i još mi daju besplatni software.

Koristi ga npr Bugtv stranica. Malo guglajte ako ne znte, ja ću isto stavljat neke stranice i linkove da pokažem ljudima koji su za to prvi put čuli.

Ovdje možete postat svoje probleme, ja sam siguran jer ću tek krenut ovo istraživat a jako sam se zainteresiro jer radim u timu sa frendom, imamo izvrsnu ideju, a za najbolja tri projekta na faksu se dijeli nagrade: 10, 5 ili 1 tisuća kuna, plus podrška od MS-a, knjigu i software te free hosting-i za sve prisutnike od više od 4Gb...tako da ako želite besplatno kotaktirajte nekog ferovca, pmfovca, ili fsb-ovca koji imaju pristup MSDNAA software-u.

Isprika zbog dugog posta.
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2008., 18:35   #2
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Sorry al moram bump-nut....prrr....kaj stvarno nema ni jednog developera koji je počeo radit u ovome pa da si pomažemo?
Ivano je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2008., 18:55   #3
jonyb
Registered User
Moj komp
 
jonyb's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zg
Postovi: 887
pa možda si trebal tak nešto postati na forumima koji se bave baš takvom tematikom...
nego kad sam več odgovorio, evo radim u expresion webu otkad je izašao, i mogu reči da mi više odgovara od dreamweaver-a, makar je ograničen u nekim stvarima.

izašla je i verzija 2.0 beta u kojoj su uveli podršku za PHP, Ajax i štošta drugo...

http://www.microsoft.com/expression/...x?key=web2beta
jonyb je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2008., 01:51   #4
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor jonyb Pregled postova
pa možda si trebal tak nešto postati na forumima koji se bave baš takvom tematikom...
nego kad sam več odgovorio, evo radim u expresion webu otkad je izašao, i mogu reči da mi više odgovara od dreamweaver-a, makar je ograničen u nekim stvarima.

izašla je i verzija 2.0 beta u kojoj su uveli podršku za PHP, Ajax i štošta drugo...

http://www.microsoft.com/expression/...x?key=web2beta

Možeš mi preporučiti neke forume?
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2008., 16:26   #5
jonyb
Registered User
Moj komp
 
jonyb's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zg
Postovi: 887
jonyb je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na