Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2010., 00:42   #5311
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
ma najbolje je kad dodju petorica pa svako na jednom uglu sa strojnicom samo ceka i pokrivaju se, onda kad uzmem sniper i skinem ih sve onda kazu da kampam, a najbolja stvar je sto ja trcim sa sniperom svuda...i sa sniperom se ne moze rec kampanje, kampanje je kad se popnes na stolicu iza vrata i cekas da neko prodje kroz ta ista pa ga skines s masinkom ili nekim poluautomatskim s prigusivacem ili tako nesto...a bunnyhoping je na serverima di igram normalna stvar, nemos se ljutit na to bas pretjerano, skaci i ti i legni pred njega pa ga upucaj...a moras radit bunnyhop kad neko kempa iza ugla i ceka da dodjes da te upuca, sta napravis, skocis uvijek na uglu i pogledas jel kamper iza istog...
marty se moze izbjec, cujes da padne bomba i stignes otrcat, mene marty ubije jednom u 20 puta, osim ako je bas guzva, pa nemos ni otrcat nigdje ni ista, onda samo gledas da ubijes jos nekog prije nego te marty dokrajci...last stand me vise zivcira od marty-a, ne ocekujes da ce neko bit ziv kad ga ubijes, al skontas to u svakoj partiji ako neko koristi last stand, pa uvijek ispucas par metaka vise za svaki slucaj...sniper je potpuno ok, ko ga zna koristit, zna, ako stoji na mjestu s sniperom, uvijek ga mozes skinit i ti sa sniperom...ili jos bolje ako su petorica s sniperima na otprilike istom mjestu, samo se zaletis s prigusivacem i pokoljes ih sve...jednom su me banali jer su rekli da kampam, a sve sto sam napravio je uletio di je bilo 8 snipera i doslovce ih poklo sve, dobio heli i pozvo, oni uljetali da jos kampaju i to trcali po trojica, ja ih ubijao kako su dolazili, jedva stigo napunit evo njih opet,potrosio municiju, osto s pistoljem dobio 18 kill streak i ban...
ono sto ne podnosim su cheateri, glitcheri i kamperi...nisam bas ljubitelj ni granade launchera,al ajde ljudi ih ne koriste previse ko ove prije navedene...
ja koristim gl samo kad trebam ispunit onaj challenge i to je to, ionako je to najgluplji dodatak na pusku
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2010., 10:09   #5312
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
aj jos dva pitanja od mene... potencijalno je vec odgovoreno, al tolko stranica ima da ne znam ocu li uspjet to nac...

prvo, sto se tice FPS Lock-a... napisal sam u konzolu /com_fps 250... KAO da mi se cini da igra malo gladje ide al ping mi je bio 33 tako da nisam ziher jel do toga... a i iskljucio sam shadows tak da... digo sam onaj drawfps ili kako vec no svejedno se one brojke stalno mijenjaju, nisam primjetio da igdje konstantno pise 250... pa jesam'l ja to dobro napravio?


drugo, igra mi se zna srusit nakon mozda par min igranja... i to tako da se samo smrzne slika, u slusalicama cujem jedan ili dva framea u loopu i moram na gumb restartat... kad restartam tipkovnica mi na pol ne radi sve dok ne dodjem do login screena u windowsima (znam po tome sto mogu stisnut del da udjem u BIOS ali kad dodje do onog odbrojavanja zbog rusenja win-a, ono jel ocu recovery ili sta vec, nemrem stisnut enter nego moram cekat 25 sec da win sam nastavi bootat)... Probal sam updateat vga drivere, zamjenit drivere od zvucne i mrezne i nista... nesto mi je u glavi da sam procital da se pri prvom dizanju igre punkbuster ne digne kako treba ili tako nesto, al ne znam ima li to veze s tim...

pa ako mi neko moze pomoc....

hvala
perich je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2010., 11:02   #5313
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Naredba com_maxfps 250 ti ne fiksira fps na 250, nego postavlja gornju granicu. Nemožeš imat 250 fps-a ako ti to tvoj hardware ne dozvoljava. Iako bi u tvom slučaju trebalo ić, samo što ti nije dovoljno da upišeš samo naredbu za max fps. Treba još neke stvari isključit koje "ruše" fps. Proguglaj malo. Imaš i gotovih config-a (što ti ja iskreno ne bi savjetovao), a možeš si i sam postavit kak ti paše.
Vezano za ovaj error, pogledaj si u event vieweru detalje greške. To bi ti trebalo dati više informacija o njoj, pa će ti i pomoći u rješavanju istog. Ako je pbcl.dll u pitanju onda je do pb-a. Probaj ga update-at/reinstalirat. Trebalo bi pomoć
E btw. pogledaj u temi Windows 7 i punkbuster. Možda tamo nađeš nešto što bi pomoglo.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 10:45   #5314
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
evo jedino u eventvieweru sto sam nasao su neki problemi sa atksgt.sys i eusk2par.sys, za prvog sam skuzio da je neki driver za Tages copy protection, al za drugi ne'am pojma...

EDIT: bojim se da je kod rusenja ipak stvar do temperatura... bios mi nakon restarta pokazuje CPU temp 53 stupnja a enviroment 51 stupanj... tako da moram to ladit...

evo drpo sam nesto i mjenjao da pokusam popravit to smrzavanje pa sam skidao stare updateove za COD4. uglavnom, glupan kakav jesam pobrisao sam iw3mp.exe

jel mi moze to ko poslat ili naglavit negdje na rapidshare ili tako nesto? treba mi exe od verzije 1.7, original naravno...

probao sam pokrenut nanovo 1.7 update ali mi kaze da je vec instaliran i da ne moze... probo sam i extractat taj exe iz update arhive ali su nekak divlje zapakirani....

pomagajte

EDIT: dobio file... fala sinisa...

Aj sad jos jedno od mene,vezano za dedicated server... uzeli smo mi tako 10 public slotova od LowPings.... i sve radi ovako na prvu kako treba... sredio ja config file sa nekim sitnicama (tipa rotacije samo par mapa koje igramo za team deathmatch i jos neke stvari)... E sad, ono sto bi ja volio napravit je disableat neka oruzja i perkove... al sta god stavio u 0 ili 1 u configu ne ide,svejednomogu uletit s RPG-em i lansirat ga di ocu...

Pa mi je palo na pamet, tako mi je u glavi da sam tu procitao, mozda treba instalirat neki mod a ne samo mijenjat cfg file?

Sad cu vjerojatno ispast glup jer je ovo vjerojatno vec negdje odgovoreno, al ipak cu pitat... koji mod da stavim? ono sto bi htjeli je da se igra HC, vecinom TDM ali ponekad i S&D i Sabotage i FFA... ono sto bi htio da nema na serveru su LS, MD, GL.... I ako postoji takav mod, sta se dogodi ako neko uleti unutra a u custom klasi ima definirane te "zabranjene" perkove ili attachmente?

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 03.07.2010. u 11:11.
perich je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 11:03   #5315
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
Možeš složiti Manu Admin mod (googlaj, imaš wiki) ali stvar je u tome da moraš imat poseban server samo za njega jer on radi kao auto kick ako slučajno netko okine RPG i ubije nekog (jedna od opcije , ima ih gro). Mi smo neko vrijeme eksperimentirali sa raznim modovima, tipa sa originalnim warefare modom koji dolazi sa svakim codom . Ok je mod, nije rangirani i možeš zaključavat perkove. Međutim , promet na serveru je dosta pao pa smo se odlučili na klasičan HC.
Još jedna od mogučnosti ti je promod
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 15:58   #5316
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
fora je u tome kaj nemoze neko od nas 0-24 online i pratit a ne znam kolko je ozbiljno da se drzimo pravila koje konzola izbacuje samo onda kad smo tu... a kad nema admina onda raspasoj... ili sam u krivu?
perich je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 17:01   #5317
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
fora je u tome kaj nemoze neko od nas 0-24 online i pratit a ne znam kolko je ozbiljno da se drzimo pravila koje konzola izbacuje samo onda kad smo tu... a kad nema admina onda raspasoj... ili sam u krivu?
Možeš to sredit s Admin Menu Modom, automatski kick za te igrače koji nisu po pravilima

Čak niko ne mora biti na serveru
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2010., 22:34   #5318
litrica
Premium
Moj komp
 
litrica's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 45
Novi CoD4 Server!

Kao sto naslov kaze pokrenut je novi CoD4 server. Ako ne zelite igrat s citerima, ovo je pravo mijesto za vas jer server je originala i striman na GV i PBBans, i baram je jedan admin uvjek online.
Posjetite
oFp Original PUB Server
Ip:213.191.137.226:28960

Slotova ima 20, MoD SD
__________________
litrica je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 11:16   #5319
Bana
Marco
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 117
Pozdrav! Riječ je o COD4 MP, sve super radi nikakvih problema, no kad pokrenem igrcu (MP), nije bitno dali preko xfire ili preko icone, moram čekat nekih 15-20sec da se pokrene (dok čekam stoji samo ona zelena slika), frend mi kaže da trebam nešto podesit vezano za internet ili tako nešto slično??!!!!..isto tako se pokreče i cod2 i cod5 MP...Hvala!!!!
Bana je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 15:11   #5320
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Bana Pregled postova
Pozdrav! Riječ je o COD4 MP, sve super radi nikakvih problema, no kad pokrenem igrcu (MP), nije bitno dali preko xfire ili preko icone, moram čekat nekih 15-20sec da se pokrene (dok čekam stoji samo ona zelena slika), frend mi kaže da trebam nešto podesit vezano za internet ili tako nešto slično??!!!!..isto tako se pokreče i cod2 i cod5 MP...Hvala!!!!
Da ima nešto to veze sa ip adresom ili nečim sličnim, ne sjećam se točno, a nemam volje googlat...al ti bi mogao, ne znam zašto to odmah nisi?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 19:49   #5321
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Jel ti (w)lan kartici dodjeljen fiksni ip i dns?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 11:47   #5322
Bana
Marco
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 117
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Jel ti (w)lan kartici dodjeljen fiksni ip i dns?
hmm...kako da to provjerim? Hvala!
Bana je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 15:39   #5323
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Network Connections i properties od kartice. Zatim na TCP/IP i tam vidi, ali pretpostavljam kad ne znaš o čem se radi, da je automatski dodjeljena od strane dhcp-a.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 16:00   #5324
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Ako is na T-comu odi u Network Connections/local area network/desni klik properties/ oznaci "internet protocol TCP/IP" / properties/ oznaci "Use the following DNS server adress"/ primary: 195.29.150.3 ; alternate: 195.29.150.4

Tako sam i ja rijesio taj problem, ali trenutno mi je i IP na automatic i DNS na automatic i cod2 i cod4 se pale u sekundi
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 22:41   #5325
Bana
Marco
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 117
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ako is na T-comu odi u Network Connections/local area network/desni klik properties/ oznaci "internet protocol TCP/IP" / properties/ oznaci "Use the following DNS server adress"/ primary: 195.29.150.3 ; alternate: 195.29.150.4

Tako sam i ja rijesio taj problem, ali trenutno mi je i IP na automatic i DNS na automatic i cod2 i cod4 se pale u sekundi

Hvala...problem riješen!!!!
Bana je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 15:43   #5326
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Steamovci koji još uvijek špilate CoD4 joinajte se u grupu "Croatian Call of Duty 4: Modern Warfare Community". Kreirao sam ju jučer jer vidim da nema ni jedna hrvatska grupa CoD4, a želio bih savjete o lokalnim serverima i sl. domaćim aktivnostima. Može me netko uputit na neku aktivnu stranicu o lokanim zanimljivostima CoD4?

->prva kupljena igra, kaj ćete
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 16:02   #5327
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Ivano Pregled postova
Steamovci koji još uvijek špilate CoD4 joinajte se u grupu "Croatian Call of Duty 4: Modern Warfare Community". Kreirao sam ju jučer jer vidim da nema ni jedna hrvatska grupa CoD4, a želio bih savjete o lokalnim serverima i sl. domaćim aktivnostima. Može me netko uputit na neku aktivnu stranicu o lokanim zanimljivostima CoD4?

->prva kupljena igra, kaj ćete

www.tek-9.org
www.cadred.org
http://bashandslash.com/
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2010., 15:38   #5328
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Moze prijedlog za mod, koji nakon prve odigrane runde dize igracev rank sa lvl1 na lvl 55 i da postoji mogucnost izrade custom klasa oruzja.

Treba biti sto blizi obicnom COD4 samo da ima gore navedene opcije.

Hvala i LP
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2010., 09:58   #5329
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Citiraj:
Autor RS_BuRnOuT Pregled postova
Moze prijedlog za mod, koji nakon prve odigrane runde dize igracev rank sa lvl1 na lvl 55 i da postoji mogucnost izrade custom klasa oruzja.

Treba biti sto blizi obicnom COD4 samo da ima gore navedene opcije.

Hvala i LP
Owf, najbolji mod za cod4, sa tehničke strane.
Sve možeš u njemu podesit a i imaš advanced ACP pa ne morate više paliti rcon, kick sjevne nenadano

Ako nekome treba server, podesiti mod, cfg i sl., javite mi se na PM
housel je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 14:03   #5330
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Evo svi koji interesira competitive gaming u toku je najveci LAN u europi ove godine sa najbogatijim nagradama ( 10.000€ je prizepurse ), nastupaju sve najjace europske ekipe i jedna Juznoafricka ( qoob gaming ), takoder i jedna hrvatska ekipa nas gore predstavlja ( team gamersject ), koga zanima ima stream na

www.h2ktv.com

ili preko VLC playera na

mms://srv1.H2kTV.com/TV1

Enjoy
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2010., 23:27   #5331
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
molim nekog da mi kaze gdje ima najeftinije original cd keyeva, vidio sam par puta na trznici sad ne mogu naci.
jel se moze igru skinuti sa neta, kupiti tako cd key upisati u multiplayer options i igrati na originalnim serverima, sve radi? ovak nes http://cgi.ebay.com/Call-Duty-4-Mode...#ht_500wt_1154 tu je za 105kn
  Reply With Quote
Staro 31.07.2010., 23:52   #5332
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
enabava ima po 125kn.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 00:03   #5333
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ma kakva enabava, što si oni briju?

G2PLAY definitivno, dobijes key za 65 kn:

http://www.g2play.net/store/Call-of-...y-SKU8226.html

Svi ovi debili u hr su preskupi, kupe key npr. na ovoj stranici i onda nabiju još pola cijene na to, NIKAD nemoj kupovat ništa od igara u hr, samo te iskorištavaju

I da, kupio sam već keyeve preko g2playa i nikad nikakvih problema
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 00:04   #5334
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Si pogledal tu na tržnici? Čini mi se da je neko nedavno prodavao.
Šteta što nema base-hosta više. Tam su keyevi bili dosta jeftini.
Možeš i poslat pm kolegi knez|boy-u, možda mu je još nešto ostalo u "skladištu".
@ X-game
Slažem se, e-nabava je stvarno skupa.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 00:16   #5335
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ma kakva enabava, što si oni briju?

G2PLAY definitivno, dobijes key za 65 kn:

http://www.g2play.net/store/Call-of-...y-SKU8226.html

Svi ovi debili u hr su preskupi, kupe key npr. na ovoj stranici i onda nabiju još pola cijene na to, NIKAD nemoj kupovat ništa od igara u hr, samo te iskorištavaju

I da, kupio sam već keyeve preko g2playa i nikad nikakvih problema
65kn vrlo lijepo!
kakva je razlika
http://www.g2play.net/store/Call-of-...y-SKU8226.html
http://www.g2play.net/store/Call-of-...ed-CD-Key.html
osim u cijeni, jesu li oba prava originalna nekoristena? na jednom pise da je original skenirano sa kutije igre dok na drugom jeftinijem nis. zapravo key mi i moze bit koristen sto da ne samo naravno da nije baniran ili da bivsi vlasnik tu i tamo ne ulazi u igru i mene smeta.
  Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 00:22   #5336
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
65kn vrlo lijepo!
kakva je razlika
http://www.g2play.net/store/Call-of-...y-SKU8226.html
http://www.g2play.net/store/Call-of-...ed-CD-Key.html
osim u cijeni, jesu li oba prava originalna nekoristena? na jednom pise da je original skenirano sa kutije igre dok na drugom jeftinijem nis. zapravo key mi i moze bit koristen sto da ne samo naravno da nije baniran ili da bivsi vlasnik tu i tamo ne ulazi u igru i mene smeta.
Sa ovim do 65 imaš malo veće šanse da su neće radit, a u tom slučaju dobiješ drugi key, a sa ovim koji je skeniran, će sigurno raditi sve bez problema.

Iako to da dobiješ korišten key, su ti šanse jako jako malene, a ako dobiješ, samo zatražiš novi key, ali nikako ne smiješ obrisat mail koji dobiješ od njih. Tako da u svakom slučaju, dobro češ proći. Ja sam kupio za CoD2 po cijeni od 55kn i radi bez problema.

I da, sa skeniranim mislim da dobiješ sliku, znači poslikani key, pod tim misle skenirano. Mislim da se ne isplati zobg toga dati 30kn vise
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 01:06   #5337
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
super, kupio sam sad cod2 i cod4 key za 122kn

oba keya rade, odlicno
aj ak se nekom da nabaciti par servera na kojim igrate

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 01.08.2010. u 08:35.
  Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 11:04   #5338
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
super, kupio sam sad cod2 i cod4 key za 122kn

oba keya rade, odlicno
aj ak se nekom da nabaciti par servera na kojim igrate
Eto vidiš, i ovaj za 60 radi bez problema, i za cijenu 120 koliko bi u hr platio sam CoD4, si sada tu dobio 2 keya
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 15:53   #5339
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
počeo sam igrat cod 4 multiplayer,uglavnom sve ide u redu osim šta me svi razbijaju...

ali imam problem jer nemam ciljnik odnosno crosshair,zbog čega to?
m4x je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 15:57   #5340
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
to ti je tak na nekim serverima, mod.
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na