Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2009., 13:27   #61
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
@masterpain

Kad istekne , obrises ga ,resetiras komp,kad se winsi dignu u registriju obrises sve od kasperskog i ponovo instaliras trial ( Barem je tako s ESET-om islo )
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2009., 16:06   #62
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
@masterpain

Kad istekne , obrises ga ,resetiras komp,kad se winsi dignu u registriju obrises sve od kasperskog i ponovo instaliras trial ( Barem je tako s ESET-om islo )
Not,
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2009., 16:19   #63
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
@masterpain

Kad istekne , obrises ga ,resetiras komp,kad se winsi dignu u registriju obrises sve od kasperskog i ponovo instaliras trial ( Barem je tako s ESET-om islo )
Postoji puno laksi nacin...malo koristi google, mozes naci rjesenje
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2009., 00:36   #64
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Da se nadovezem na temu jer je povezana s KIS 2010....naime Kaspersky mi ne dozvoljava upis passworda?! Upisem naprimjer za pass drift99 i nakon sto sam spremio sve udem u program idem promjeniti nesto pita za pass i ja ukucam drift99, kad ono pise da nije tocna??! Pomozite, hvala unaprijed.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2009., 10:00   #65
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Da se nadovezem na temu jer je povezana s KIS 2010....naime Kaspersky mi ne dozvoljava upis passworda?! Upisem naprimjer za pass drift99 i nakon sto sam spremio sve udem u program idem promjeniti nesto pita za pass i ja ukucam drift99, kad ono pise da nije tocna??! Pomozite, hvala unaprijed.
Radi mi ko podmazano, jesi možda krivu šifru unio???

Radi i za izlazak i KISa, a i mjenjanje settingsa
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2009., 14:52   #66
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Koristim još NOD 32 2.7 verziju po meni najbolju izdanu,naravno svakodnevno se updatea...e sad jel bi to trebalo mjenjat,win 7 javlja kao da je ta verzija prestara,ali svejedno nove su definicije gore...Šta bi bilo pametno stavit a da ne troši puno memorije...
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2009., 00:09   #67
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Samo mali osvrt na tako hvaljeni BitDefender Internet Security 2010.

Naime koliko vidim ekipa ga hvali i kako cca god. dana koristim samo NOD32 Smart S. rekoh idem probati to "cudo"......instaliram ga, sve prode ok.....i nakon instalacije sok totalni....Win7 se vuce kao neka krepana kokos!
Pocne mi se "gusit" explorer, Firefox stalno nesto "trza" kada ga palim.....uglavnom kao da to nije moj komp jer se sve nesto pocelo "vuci" i svi se programi na ocigled "guse" pri pokretanju......a i pri dizanju Win nesto kao da se svaki puta "zbloka".
Imao sam ga jedno tjedan dana i vise mi se to nije dalo gledat pa sam ga maknio, stavio opet "stari" NOD32 i sve radi kao sat.

Niti je pronasao neki virus ili bilo sta sl. (bilo bi cudno da je), niti je bolje radio....samo mi je sve totalno usporio.

Mislio sam da je rijesenje od Comoda smece (znaci AV + forewall), ali IMHO ovo je jos gore.

Steta sto su ukenjali Comodo jer je bio odlican firewall....

Ne zagovaram NOD32, niti sam "fan" bilo kojeg programa.....stovise volim probati nove programe malo za promjenu jer kada koristim iste stvari godinama onda mi lagano dojade...i sada da znam koje "all in one" rijesenje je ok kao Eset ili bolje odmah bih presao na njega.....do onda Eset ostaje na kompu.

Prije sam obavezno uzimao odvojeno firewall i odvojen AV jer nisam vjerovao bas u ta "all in one" rijesenja posto pojedinacni programi skoro po nekome pravilu uvijek imaju opcije za "finije" podesavanje.....ali nemam vise volje za to i za neka eksperimentiranja.....tako da Eset majka...bar za sada....

KiS bih stavio, ali mi se ne da hebat sa njime....
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2009., 21:49   #68
dejan66
Registered User
Moj komp
 
dejan66's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: croatia
Postovi: 37
Ja sam probao sve živo od sophosa avg nod-a a na kraju sam završio na avastu jer mi jedini on nije uništio dostupnost na torrentu i stvarno je dobar.skineš home verziju registriraš se besplatno i dobiješ licencu 1 godinu.
dejan66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2009., 22:03   #69
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ne koristim antivirus već godinu dana... Ovaj OS imam već 5 mj ili tako nešto, sad idem proskenirat online KISom pa se javim.

EDIT: Jedan inaktivan trojanac, u Temp folderu sa interneta.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 26.12.2009. u 22:35.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2009., 22:15   #70
vm@
Premium
Moj komp
 
vm@'s Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: donji lapac
Postovi: 547
koristim godinu dasna aviru free, jedino malo iritantna nadogradnja svaki dan i oglas za premium nadogradnju, ako i pusti nešto preko downloada prilikom pokretanja blokira, ako na nekoj stranici nađe virus daje i zvučno upozorenje

jedino me prije dva dana iznevjerila kad sam na jednom forumu pokupio nešo gadno što je bilo zamaskirano u java update i aktiviralo se ponovnim dizanjem windowsa, nije bilo ni opcije repair sa win cd-om, HDD je prešao u raw format
vm@ je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2009., 03:26   #71
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor vm@ Pregled postova
koristim godinu dasna aviru free, jedino malo iritantna nadogradnja svaki dan i oglas za premium nadogradnju
http://www.scribd.com/doc/8528513/Av...cation-Disable
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2009., 15:19   #72
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Strucnjaci koji koristite nod32 evo jedno brzi