Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.03.2012., 11:06   #1
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Custom Dell SK-8115 tipkovnica

iako ovo ne spada pod - Case modding - sekciju , ipak ima nekakve veze sa moddingom


eto ,malo sam se "zaposlio" oko jedne tipkovnice...
http://benchmarkreviews.com/index.ph...1&limitstart=7

naime, "ugrabio" sam na poslu jednu Dell SK-8115 kojoj su falile tipke F3 i num 3...
tipkovnica je u dobrom stanju, sve radi,bez oštečenja,ali je bila prljava da ne povjeruješ....
voda od namakanja tipki je skoro pa bila crnija od samih tipki

nakon što sam prekopao par starih tipkovnica da bi uopće našao tipke sa istim utorom, na sreću ,
pronašao sam jednu koja ima isti utor samo su tipke pliće ,mrvičak svijetlije i mat...ali služe svrsi

pomnim razmišljanjem sam odabrao kombinacije sa slika, po osobnom izboru.
pošto su originalne tipke više ,ostavio sam ih na "vitalnim" mjestima tipa W A S D ,Enter, 1234 (kakti za gejmere )...ostatak otkrijte sami po slikama


istina bog da tipkovnica i nije nekakvo oličenje kvalitete ,ali mi je izgledom simpatična i ugodna za tipkati


+zamijenjene ledice - originalno su sve tri zelene ali sam stavio jednu crvenu i jednu žutu , čisto da se razbije "monotonija"


u planu imam još napraviti backlight i dodati 1 ili 2 usb utora...
možda nabaciti kakav paintjob?iako i nema baš previše "mesa" za pofarbati ,nekako bi bijela boja legla u kombinaciju
ili bi povadio tipke i pofarbao kompletni utor(e) u bijelo ,što bi sa ledicama još više došlo do izražaja.


vaš input i ideje?













__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2012., 13:10   #2
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Meni ta tipkovnica baš kul izgleda
Jel se može to kupit negdje kod nas?
wiseman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2012., 17:50   #3
lkw_pkw
Premium
Moj komp
 
lkw_pkw's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 529
Zgodno si složil tipkovnicu od koje si tipkovnice uzimao tipke jer vidim da su različite boje neke tipke?Inače je teško nač dvije različite tipkovnice da im paši tipke jedino ak je ona druga od koje si uzimal tipke isto Dell?
Zanima me jel se osjeti razlika u tipkanju pošto si rekao da su ove neke tipke koja si mjenjao nešto niže?
Ovo sa ledicama dobra ideja ja sam isto sa ledicama napravio na jednoj od svojoj tipkovnici mislim da je model KB-9810

tipkovnica nije niš posebno al je ugodna za pisanje nisu tipke onak "trome"da propadaju
__________________
My modd cabel&sleeving&case&water&cooling,VGA block
K:HDD Maxtor MaXLine Plus II 250Gb sata
IBM ThinkPad T30,T40, T43-1871,Z60mP: starije brojeve auto časopisa classiccars,Quattroruote,Motor Klassik,Markt ponude na PM.
K:Karambol ili neispravne iPhone, Samsung,Sony,Nokia,LG,Huawei,Xaomi uređaje

Zadnje izmijenjeno od: lkw_pkw. 06.04.2012. u 17:58.
lkw_pkw je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 17:38   #4
magnus
Premium
Moj komp
 
magnus's Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: VT
Postovi: 134
Jedna jako kvalitetna tipkovnica je koristim vec neko vrijeme i prezadovoljan sam.
__________________
magnus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na