Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.10.2020., 13:48   #721
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Todt o Red Bull zahtjevu za engine development freeze:

''In May, Red Bull told us that under no circumstances should there be a stop on the development of the engine, because otherwise Honda would stop. Now they want the opposite. It can go fast in this business'', Todt must laugh a little at Red Bull's demands. However, the President of the FIA does not allow himself to be blackmailed into leaving.

Dakle prvo ne želiš ni čut o zamrzavanju razvoja motora, a onda za 5 mjeseci pretiš i ucjenjuješ odlaskom ako se to NE dogodi. Ma baci bombu goni bandu preko izvora (potoka pića)...

A s druge strane, Čmarko kaže da je znao i prije svibnja da Honda odlazi kakav moron je taj stari panj. Horner siromak mora jest i pravdat njegova sranja.

Iako bi želio vidjeti to da Red Bull ima "svoj motor", očigledno je da potporu za to neće dobiti. Dakle Todt se smije tome, Ferrari ne želi ni čuti za to pogotovo sad kad im je motor zaqrac, Renault je bez komentara, a jedini Totara Wolff podržava ideju jer time si osigurava da ga nitko ne ugrozi po pitanju motora.

Dok Red Bull cvili, kuka i zapomaže, Mečka nagodinu dofurava novi motor sa 20HP više šou samo takav.
Red bull je "opasan" jer drže dva tima u F1, po meni imaju veću političku moć od Mercedesa, tako da ništa nije nemoguće.

Inače, odlično štivo o Minardiju:
https://www.racefans.net/2020/10/21/...-out-fighting/
Stodart i ovdje spominje kako je Bernie ponudio velike benefite Matešiću ako bude imao dva tima u F1.
Roso je offline  
Staro 30.10.2020., 13:54   #722
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Pa RedBull je potpisao novi concorde ugovor do 2025, znaci ako sad zele otic (a ne zele nego samo ucjenjuju) valjda postoje i neke sankcije za to jer to bi bilo krsenje sporazuma/ugovora s njihove strane - ne ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 30.10.2020., 14:31   #723
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Car, vozika se okolo, relativno dobro plaćen, zahebava se kad može, ...
Prejak lik, zadnji starog kova. Ostatku ekipe kronicno nedostaje karaktera.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline  
Staro 30.10.2020., 22:10   #724
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
GIO ga je ove godine uspiop pratiti ali sve je to jad kad je Ferrari u banani
Xenon je offline  
Staro 31.10.2020., 10:22   #725
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Polako se popunjava vozacka postava za iducu godinu. Drago mi je gledati Kimija i do godine. Ferstapen izjavio da bi zeljeo Hulka u drustvu, mozda mu Marko ispuni zelju.
Vidjecemo kako ce Has rijesiti dva upraznjena mjesta.
Zavrsen jedini trenig. Lako moguce isti redosljed prva cetiri i u kvalifikacijama, tj Ham, Ver, Bot, Gas.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 31.10.2020. u 11:38.
begi je offline  
Staro 31.10.2020., 17:29   #726
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Gasly ne popušta
Prki je offline  
Staro 01.11.2020., 13:56   #727
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Kakve srece Hamilton ima... i ono malo potencijalne zabave na ovoj stazi je upravo crklo.
GoGzS je offline  
Staro 01.11.2020., 13:58   #728
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Bas gledam. Znaci, VSC ga je toliko puta pomazio da je to cudo 😁

Realno, bio bi ispred njih svakako, ali blizu, na hladnim gumama.

Ovako se sad moze ugasiti prijenos 😁

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 01.11.2020., 14:01   #729
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Znaci, tocno na sektorima koji su mu trebali, taman VSC na jedan krug koji mu je trebao... da nije bilo VSC bilo bi drz nedaj kad bi na hladnim izasao, a i siguran sam da bi na lappanje izgubio vremena, ovisi koliko bi ostao vani. Ovako, gasi sve, odo malo afk/offline, mozda i malo sunca uhvatim vani.
GoGzS je offline  
Staro 01.11.2020., 14:06   #730
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ovaj McLaren je govno od bolida u drugom dijelu sezone. Upgrade koji je donio gubitak brzine. Bravo debili. Bravo.
Brko je offline  
Staro 01.11.2020., 14:52   #731
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Koliko Max i ostatak ekipe nemaju sreće, ovaj Ham. ima, di je u Mečki tu ga još sere i sreća na sve strane, ništa drugo nego mu čestitati. Riciardo majstorski.
Prki je offline  
Staro 01.11.2020., 14:57   #732
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Bravo za Daniela,
a možda je Kimi mogao ostvariti bolji rezultat da je znao da će izaći safety car na stazu, možda bi mu gume izdržale, makar teško.
Elven je offline  
Staro 01.11.2020., 15:13   #733
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sad sam se sjetio zašto sa bio sretan pred 14 godina kad sam čuo da Imole nema više u kalendaru: nemogućnost pretjecanja.

Ili DRSom jedva ili u debeloj razlici u gumama.

Ako bog da, ne bumo ovu stazu više vidjeli.

Da nije bilo SCa na kraju, bila bi to još jedna utrka dosadna za popizdit.

Albon se danas nije izbacio iz Red Bulla nego sa grida za 2021, kao što sam napisao pred koji dan. Mislim da je tog i sam svjestan.

McLaren ako se ne trgne, bude 6. ili 7. na kraju. Sreća pa je ovaj Stroll nesposoban kao i Ocon pa koliko toliko se drže oko tog 3-4 mjesta, no jedna loša utrka i Leclerc pobere još koji bod, eto i Ferrarija ispred McLarena.

Inače, čestitke Mercedesu na 7. uzastopnom naslovu. 2020 godina gdje su prdnuli mnogi rekordi za koje se mislilo da će biti vječni:

Rekord u broju pobjeda by Ham
Rekord u broju F1 startova by Kimi
Rekord u broju uzastopnih WCC by Mercedes
Izjednačenje u rekordu WDC by Ham

Fina reklama za 70.obljetnicu F1.
Brko je offline  
Staro 01.11.2020., 15:18   #734
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Moje viđenje utrke. Ne umanjujem sposobnosti Rikarda, ali zbog strateške greške Perez je oštećen, mogao je završitii na postolju i završiti kao vozač dana, a startao je 11. Sad zamislite vozača sličnog kalibra u RB. Sa druge strane RB prati peh, ali ništa strašno,

zadržaće on drugu poziciju zahvaljujući sjajnom Maxu, a ova utrka je dobro došla da se konačno da out Albonu, ne znam zašto ga toliko štite. Alfa Tauri sjajan, žao mi je Gaslija
, i želim im sreću u borbi za 6. mjesto sa Ferarijem. Mercedesu čestitke na još jednoj tituli, a kako stvari stoje gledaćemo još 7-8 godina njihovu dominaciju. Ovo što se sad
Max može s njima utrkivati je što su obustavili razvoj bolida za ovu godinu, a već na početku iduće sezone će imati opet 0,5-1 sec ispred RB. Imam osjećaj da inače nekad imaju i veću prednost, ali je doziraju kao da bude uzbudljivo, a da ipak pobijede. Trka za treće mjesto ostaje otvorena, a konkurenti najveći su pink i žuti, tj nosioci posla Perez i Rikardo. Kao što reče Drug, Meclaren popustio u drugom dijelu sezone. Honda kakva je da je , volio bi da RB otkupi pogon, ali se zamrzavanjem razvoja protivi Reno i Ferari.

Kako bilo da bilo iduća sezona bi trebala biti zanimljiva, bar u borbi za drugo mjesto, gdje očekujem vraćanje Ferarija, jer ove godine je dotakao dno.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 01.11.2020., 15:25   #735
NightWalker
Registered User
Moj komp
 
NightWalker's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: PGŽ
Postovi: 206
Da je samo rosberg ostao ili da je verstapen umjesto bottasa u mercedesu, šta bi mi danas gledali a ne ovo di je Ham za 1 mjesto koeficijent 1.000001...
NightWalker je offline  
Staro 01.11.2020., 19:01   #736
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Na kraju Stroll zgazi mehanicara, Russell isfura Grosejana... al da, Imola mi nece falit, nije za modernu F1. Super za gledat kad gaze hot lappove na kvalifikacijama al sranje za utrkivati. Vettel je mogao biti 7-8, solidno je danas vozio, i onda zapne u box-u, meh.
GoGzS je offline  
Staro 01.11.2020., 20:14   #737
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Ja ne kuzim kak je Ocon dobio prednost pred Hulkom? Samo zato jer mu je Toto manager, pa ga je zgurao u Renault?

Drago mi je da je vrhunski Pereza zamjenio, pa ce valjda imat seat u 2021.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline  
Staro 02.11.2020., 09:25   #738
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Francuz u Francuskoj momcadi

Vjerojatno bolje sponzorske pare od njega nego od Hulka A Hulk je jako dugo vec u F1, a na postolje se popeo nije

Mislim da bi Hulk bio OK za Red Bull. Ali tu opet Perez ima prednost. Vozi dosta OK sezonu i ima dobre pare iza sebe

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 02.11.2020., 09:31   #739
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Perez vozi sezonu života.
Lik ove godine nije krivo stao. Još da nije 2 utrke prespavao zbog korone, bio bi 4. u WDC poretku i ovi lopovi za koje vozi bi bili debelo 3. u WCC.

A Hulkenberg ima prednost jer je švabo i jer je možda malo lošiji od Pereza njima treba DOBAR drugi vozač, a ne PREDOBAR drugi vozač Perez je i potencijalna opasnost za Maxa i nepoznanica jer Max do sad nije imao konkurenta u Red Bullu.

Tako da stojim kod svoga što sam rekao u postu 705 williams sam riješio

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3452965
Brko je offline  
Staro 02.11.2020., 10:35   #740
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Perez vozi sezonu života.
Lik ove godine nije krivo stao. Još da nije 2 utrke prespavao zbog korone, bio bi 4. u WDC poretku i ovi lopovi za koje vozi bi bili debelo 3. u WCC.

A Hulkenberg ima prednost jer je švabo i jer je možda malo lošiji od Pereza njima treba DOBAR drugi vozač, a ne PREDOBAR drugi vozač Perez je i potencijalna opasnost za Maxa i nepoznanica jer Max do sad nije imao konkurenta u Red Bullu.

Tako da stojim kod svoga što sam rekao u postu 705 williams sam riješio

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3452965
Misliš da bi Perez otišao u jednu od najlošijih momčadi koja nema perspektivu?
Da se razumijemo i Haas mi je drag i Williams, ali dal bi takav vozač, koje se ove godine iskazao, napravio takav step down?

A Hulk u RB-u bi bio super, da ima šanse upisati koji podij.

BTW Nisam gledao ovu sezonu od početka, navukao sam se opet nakon što sam pogledao Netflix dokumentarac, zašto je Vettel tako grozan ove sezone? Pa Leclerc ga ubija po bodovima.
Šta je izgubio motivaciju kad je vidio da je mali brži od njega?
Elven je offline  
Staro 02.11.2020., 11:32   #741
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Nije mi jasna odluka da Perez ode u boks, pa čovjek bi bio na podiju
Exomaniac je offline  
Staro 02.11.2020., 12:02   #742
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Misliš da bi Perez otišao u jednu od najlošijih momčadi koja nema perspektivu?
Da se razumijemo i Haas mi je drag i Williams, ali dal bi takav vozač, koje se ove godine iskazao, napravio takav step down?

A Hulk u RB-u bi bio super, da ima šanse upisati koji podij.
Ajd probati ću najjednostavnije što mogu objasniti

F1 se ne vodi srcem niti željom, niti tako funkcionira sustav. Vodi se novcem i politikom. To što neki imaju želje i pozdrave i što nije fer što mečka neda motore RedBullu su osobna razmišljanja. Stvar funkcionira bitno drugačije.

Kažeš zašto bi Perez radio downgrade?

Ja ne mislim ništa, nego pretpostavljam mogući scenarij ako Hulkenberg dođe u Red Bull.
Ne pita se Pereza "gdje bi vozio" nego je Perez taj koji pita "jel ima mjesta za mene negdje na F1 gridu za 2021". Čovjek je DOBIO otkaz, nije ga dao kao Ricciardo koji ide u drugu momčad nego je torpediran. A kad si torpediran, ideš tamo gdje ima mjesta tj onome tko te želi. Pa ako želiš pošto poto ostati u F1, ideš i u ispodprosječnu momčad i moliš boga da te opet neko zahakla kroz godinu dvije.

Jer ako se Red Bull odluči za Hulkenberga, onda Perez može odlučiti ili u Haas pa da ostane u F1 ili u Nascar/Indy/MarioKart64. Za Pereza u Red Bullu odlučuju iskljičivo Čmarko i Horner. Pereza se tu ne pita.

A u slučaju Hulkenberga u RB, ako i Perez želi dalje ostati na gridu, ostaje mu jedino Haas. Onda je pak pitanje želi li Haas njegove novce ili novce/sponzore mladog Šumahera (ako se već neslužbeno zna da je Nikita Mazepin već uplatio za 2021).

Dakle kako god bilo, Perez je ovdje jebena stranka. Nije to zaslužio, to svi znamo. Ali pare, politika i kalkulacije "what if" su tu na prvom mjestu.
Brko je offline  
Staro 02.11.2020., 12:26   #743
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Ma znam ja da Perez ne može birati nego da se pita Marka i Hornera, Bože dragi, ali nisam znao da je Perez dobio otkaz??? Nakon sezone života??

WTF... kažem, sad sam se tek uključio, pratio sam malo Portugal i sad tek full Imolu.

Zašto je Perez dobio otkaz u Force India ili kak se već sad zove...

Edit:
Evo malo istražujem i sam Perez kaže "Red Bull ili nitko", znači nema šanse da ide u Haas. Rađe će se odmarati.

Asked if it was Red Bull or nothing for 2021 by Sky F1's Ted Kravitz, Perez replied: "I definitely see it that way.

"I want to continue in Formula 1 but I always said, it has to be the right project, the right package and everything has to click. It's not like my first or second year in the sport, I've done 10 years in it so as much as I want to continue, I know it has to be the right package to carry on."

Edit2:
Aha našao sam, jer Vettel dolazi, a Stroll naravno mora ostati.
Sainz mjenja Vettela, bezveze bolje da su napravili swap Vettel-Perez. Sainz mi nije nešto predrag vozač.

https://www.skysports.com/f1/news/24...-1-2021-option

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 02.11.2020. u 12:36.
Elven je offline  
Staro 02.11.2020., 15:16   #744
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Vettel je isto dobio pedalicu u Ferkanu.
Marketinški je bolji od Pereza i to ti je to. Zato je dobio mjesto.

Po voznji je jedan od najgorih ove sezone. U glavi je nesredjen, Leclerc ga ubija, seprtlje u boksu.... Ali eto, tako to ide. Brko dobro objasnio 😊

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 03.11.2020., 08:02   #745
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mislim da se svi slažemo da je Perez zaslužio Red Bull zic. Svaka čast Hulkenbergu i njegovim bljeskovima ove godine u 2 utrke koje je vozio, ali Perez je u formi života i iza sebe ima 18 uzastopnih utrka bez greške i svih 18 je završio u bodovima.

Da, ima jako dobar bolid, ali ima ga i sin od gazde pa vozi zaqrac.

Nemam niš protiv bilo koga od njih 2, ali svakako bi volio vidjeti Pereza u Red Bullu i ovakvoj formi.

@Elven
Hvala na linku. Dakle ipak se izjasnio da ili Red Bull ili ništa od F1. Čitao sam jedan drugi interview gdje je rekao da svakako voli i želi Red Bull ali da ima i drugih opcija u F1 i da ih neće dugo čekati. To je vjerojatno bilo dok Williams nije zatvorio vrata.
Držim fige da ga Čmarko i Horner uzmu. Dobro za njega i još bolje za nas nagodinu

Edit:
Inside Line spominje da se po paddocku u Imoli šuškalo da je Vettel piknul Adriana Neweya da mu se 2022. pridruži u Aston Martinu.
Priča dobiva na smislu jer je Red Bull i dalje nigdje sa motorom za 2022, a za 2022 treba nacrtati novu šasiju jer ide debeli rules' overhaul.
Znamo i koliko Adrian voli izazove, a uz to i kakav je perfekcionist. Lik ne da pizdi zbog Honde sad, nego vjerojatno riga vatru.

Ako uzmemo u obzir da su Renault i Ferrari glatko odbili engine freeze, od toga neće biti ništa. Dakle ništa ni od nastavka rebađiranih Honda motora nakon 2021. Novi brak sa Renaultom je i više nego izvjestan. Newey ne treba da mu opet protuha Ćiril spominje da mu je šasija preagresivna za motor kad dođu DNFovi

Ako je ovo istina da se Newey premišlja oko toga da 2021 ode iz Red Bulliđe, crni dani idu za Red Bull.
Prilog crnim danima ide i izjava Lewisa Hamiltona koji je donekle rekao "neda mi se više, tj još dugo".

Ajmo se malo igrati nagađanja. Recimo sa Lewis kaže da mu je dosta. Nakon ove sezone, on i Tottara Wolff potpišu ugovor na 3 godine, ali nakon što pometu sve preostale relevantne rekorde u F1 (8x WDC) i postave nove, Ham i Tottara kažu "hvala i doviđenja". Njih nema, ali inženjerska sila ostaje tu gdje je i Mercedes je i dalje team to beat. Motor i dalje najjači, šasija bude pratila (nemojte misliti da će Merc oslabiti preko noći)

S druge strane ulice, Red Bull ne uspjeva zadržati Honda PU IP, brak sa Renaultom je nametnut od strane FIAe, a Newey je otišao. Čuvši vijest da se Ham povlači, tata Jos i Tottara koji je CEO na odlasku iz Mečke ugovaraju Maxa Verstappena za 2022 na 3 godine.

2022 Red Bull počinje sezonu sa Perezom i (možda) Gaslyjem koji odjednom postaje dobar za RB jer u talent poolu više nema ništa. Max osvaja naslov 2022 godine sa "novim" Mercedesom, a Red Bull se vraća korjenima i onome što je bio prije 2009 godine jer su po prvi puta nakon više godina customer momčad.

Naravno ima i puno bolji scenarij, ali nije idealan. No bude zanimljivo svakako.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 03.11.2020. u 13:08.
Brko je offline  
Staro 10.11.2020., 08:18   #746
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vijetnam pušiona. Izbačeni iz kalendara 2021 zbog nekih mita i utaja

Staviti Portugal ili Mugelo umjesto Vijetnama i to je to. Možda i Turčiju.
Brko je offline  
Staro 10.11.2020., 08:38   #747
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Bolje Turčiju 😁
Top staza. Ove su OK, ali nekako preuske za današnje standarde pa nije to to, kao prije 15-ak godina. Ja sam vise ocekivao od svih, ali na kraju prdac.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 13.11.2020., 13:26   #748
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Koja komedija s ovim klizanjem po stazi

Ladno vrijeme, a staza friško obnovljena.

nub je offline  
Staro 13.11.2020., 13:49   #749
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Bit će dobro ako će tako biti i u nedjelju, to će biti kao Monza 2.0 za gledat
Exomaniac je offline  
Staro 13.11.2020., 17:03   #750
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,562
Pa ovi nisu napravili novi asfalt nego klizalište
Nikky je online  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na