Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2020., 00:59   #52171
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Ima li tko iskustva s dotičnom uslugom? Vrijedi li platiti provjeru?
Evo ja taman provjeria Volva kojeg je jedan covik u ZGu nabavia za cini mi se 18k€ prosle godine.

https://www.carvertical.com/hr/izvje...d-a98cd633d236

Znaci auto je bia na prodaju za 13.700€ sa 240.000km
Netko ga je vjerovatno uvezao za njega i uzea mu za trud 4k€ i malo skalao km
Jer auto trenutno ima 140.000km na satu

Bit ce odusevljen vjerovatno kad mu to sutra kazem
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 05:45   #52172
rokonja
Premium
Moj komp
 
rokonja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: tamo tamo daleko
Postovi: 137
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Evo ja taman provjeria Volva kojeg je jedan covik u ZGu nabavia za cini mi se 18k€ prosle godine.

https://www.carvertical.com/hr/izvje...d-a98cd633d236

Znaci auto je bia na prodaju za 13.700€ sa 240.000km
Netko ga je vjerovatno uvezao za njega i uzea mu za trud 4k€ i malo skalao km
Jer auto trenutno ima 140.000km na satu

Bit ce odusevljen vjerovatno kad mu to sutra kazem



Pa naši ljudi kupuju 2010 godište auto i mora pisati "ko nov", ako slučajno ima ne dostatak, kao jednu točkicu na limu od kamenčića, odma bježi od toga.

A i to skidanje kilometara kao da se ne može tome stat na kraj. Mom šogoru skinuli 200 000 star 5-6g., auto bio kao od nekakve udruge. I ako si auto prebaci na sebe koma, skroz bespomoćan.
rokonja je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 07:20   #52173
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Pitanje je da li su te provjere uopće istinite.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 08:45   #52174
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Zašto ne bi bilo istinito? Kad vidim na YouTube da oni Amerikanci preko carfaxa mogu saznati brdo toga o autu, postanem malo ljubomoran

Po meni su te informacije točne, ne vidim razlog zašto ne bi bile.

Written on Note 10+
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 09:25   #52175
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
To upisivanje podataka bi trebalo uvesti puno strože i informacije bi trebale biti puno dostupnije, to bi drastično srezalo te muljaže.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 09:57   #52176
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Da, i ja mislim da bi to trebalo bit dostupnije....
Meni za moj auto izbacuje warning
Zato jer sam prijavio da mi je netko ogrebao zadnji branik
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 15:14   #52177
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ma ručni je, 5 brzina, što je fenomenalno kad zadnje 3 godine voziš različite aute iste klase koji svi imaju 6 brzina pa već refleksno ruka ide na mjenjač i traži gdje je 6.

Ima i opcije Normal, Sport, Comfort i Eco za tempomat. S time se još nisam igrao, probat ću, možda se stvari promijene na bolje.

Uglavnom...Astra koju sam do sad imao je space shuttle za ovo što se tiče jako puno stvari, ali s pozitivne strane, ovaj 7.5 ima dosta jači paket opreme pa sad i osjetim ono što se ovdje pričalo za stražnji ovjes. Ovo što sad vozim i osnovniji paket opreme koji sam kratko vozio početkom godine su dva različita auta.
Zadnji ovjes nema veze s opremom nego sa motorom. Ako imaš 5 brzina, imaš torziju, a ne multi link, tako da tu ne bi trebao osjetiti razliku. Možda su kvalitetnija sjedala?

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
I dalje mi nije jasno kako je moguće da VW ima adaptivni tempomat i brdo nebitnih gluposti od opreme, ali nema parking senzore. Nije da mi trebaju, jer me Astra izludila s pištanjem dok stojim na semaforu, a oko mene prolaze pješaci. Dobro će doći tišina dok stojim...ali očekujem sad to od takvog auta u današnje vrijeme.
Slično ja pizdim na svom Golfu, isto 7.5, ima masažu sjedala, a nema kameru, ili gumb za pokretanje nego ključ... kakvi su to paketi opreme?

I na Golfu ti ne bi svirali senzori ni blizu kao na Astri. Ako me nešto izluđivalo na Astri, to su senzori... nebitno dal si u leru, oni sviraju... ako si u prvoj brzini sviraju i zadnji senzori... katastrofa... auto mi radi u leru, odem u gepek nešto izvaditi on svira ko lud... pa skoro sam ih iščupao van.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nakon što sam nedavno vozio i V40, mogu reći da je uz sitne primjedbe, Astra jedan od kompletnijih auta u toj klasi. Ne mogu vjerovati da hvalim Opel, ali zaslužuje priznanje. Tko traži "Golf" klasu auta, idite probati Astru.
Slažem se! Mene su frendovi gledali ko luđaka kad sam rekao da razmišljam o Astri, di ćeš Astru, bla bla bla... ali vozio sam je, i to bez multi linka i bez dodatne zvučne izolacije (što su na Astri sve opcije koje možeš dodati u opremu) i bio sam zadovoljan. Brijem da kad bi ju još dodatno napucao s tom opremom, da bi Astra bila baš bomba.

A bilo mi ju je i ljepše voziti nego Golfa, bolji osjećaj na volanu i u zavojima.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 15:44   #52178
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Svi koji u HR konfiguriraju aute za lager su idioti, neke kombinacije ni imbecili ne bi složili.

Za Astru se slažem, frend ju ima i fakat iznađujuc auto do te mjere da mi je bila među prvima kad sam gledo kaj uzet....prije ne bi Oplo ni pogledo
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 15:52   #52179
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Za Astru pricate o J ili K?

Ima li netko kakvih iskustva s novom Octaviom? U toj klasi (Golf, Astra) se cini kao odlican izbor, makar je i cijena solidna.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 16:56   #52180
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Astra K

Za J ne znam
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 17:58   #52181
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Sta biste rekli za BMW F11 koji ima B&O sound system i panorama krov za koje je netko nadoplatio preko 10k€ pri kupovini a nema rikverc kameru? Trazili mi 1300€ da je ugrade, ali srecom postoje kinezi. Kostalo me 60€ i jedno popodne da provucem kabel, ugradim modul i kameru i sve iskodiram.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 19:23   #52182
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Zadnji ovjes nema veze s opremom nego sa motorom. Ako imaš 5 brzina, imaš torziju, a ne multi link, tako da tu ne bi trebao osjetiti razliku. Možda su kvalitetnija sjedala?

Slično ja pizdim na svom Golfu, isto 7.5, ima masažu sjedala, a nema kameru, ili gumb za pokretanje nego ključ... kakvi su to paketi opreme?

I na Golfu ti ne bi svirali senzori ni blizu kao na Astri. Ako me nešto izluđivalo na Astri, to su senzori... nebitno dal si u leru, oni sviraju... ako si u prvoj brzini sviraju i zadnji senzori... katastrofa... auto mi radi u leru, odem u gepek nešto izvaditi on svira ko lud... pa skoro sam ih iščupao van.

Slažem se! Mene su frendovi gledali ko luđaka kad sam rekao da razmišljam o Astri, di ćeš Astru, bla bla bla... ali vozio sam je, i to bez multi linka i bez dodatne zvučne izolacije (što su na Astri sve opcije koje možeš dodati u opremu) i bio sam zadovoljan. Brijem da kad bi ju još dodatno napucao s tom opremom, da bi Astra bila baš bomba.

A bilo mi ju je i ljepše voziti nego Golfa, bolji osjećaj na volanu i u zavojima.
Sjedala su definitivno bolja nego prije, ali i dalje preširoka u odnosu na ostale aute u klasi. Imam 5 brzina, da. Ne znam je li samo do sjedala, ali auto mi se čini udobniji, a osjetim da je zadnji kraj čvrsto prizemljen, nema poskakivanja više toliko kao na zadnjem kojeg sam vozio. Mislio sam prvo da je do potrošenosti ovjesa, ali ovaj sad ima skoro duplo više km.

Uglavnom, nije Golf loš, ali previše nelogičnosti ima. Zovu me iz firme, trebaju zapisati kilometražu i pitaju me koliko kilometara auto ima. 20 minuta sam čačkao po oba sustava i tražio tu informaciju...NEMA.

Kad ti pokaže kilometražu? Samo kad ugasiš auto...

Nisam skužio da mi na komandnoj ploči pokaže ako mi upali svjetla po danu (pozicija za automatsko paljenje svjetala, tmuran kišni dan, ali dan), a ako pogledam na prekidač za svjetlo, tamo svjetli toliko slabom zelenom bojom da je po danu ni ne vidiš. No, bitno da oznaka te "Auto" opcije svijetli žarko narančastom
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 19:42   #52183
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Uglavnom, nije Golf loš, ali previše nelogičnosti ima. Zovu me iz firme, trebaju zapisati kilometražu i pitaju me koliko kilometara auto ima. 20 minuta sam čačkao po oba sustava i tražio tu informaciju...NEMA.

Kad ti pokaže kilometražu? Samo kad ugasiš auto...
Ofkorz da se uvijek može vidjeti kilometraža , ugasi tempomat i eto kilometara.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 20:46   #52184
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Ofkorz da se uvijek može vidjeti kilometraža , ugasi tempomat i eto kilometara.
Da, pa logično

Ozvučenje je vrhunsko, tu sam mu oprostio neke stvari
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 21:48   #52185
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Sta biste rekli za BMW F11 koji ima B&O sound system i panorama krov za koje je netko nadoplatio preko 10k€ pri kupovini a nema rikverc kameru? Trazili mi 1300€ da je ugrade, ali srecom postoje kinezi. Kostalo me 60€ i jedno popodne da provucem kabel, ugradim modul i kameru i sve iskodiram.
Svaka čast onom tko je slagao

Imam rikverc kameru i jedini put kad sam se u nešto zabio (ogradu) je kad sam ju koristio.

Nego, kako si iskodirao to kinesko čudo? Radi isto kao i original, s onim crtama koje se miču kako okrećeš volan?

BTW, maloprije sam pročitao tvoje iskustvo sa Santa Fe-om. Dobro da si otišao na probnu vožnju da se sam uvjeriš.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 22:31   #52186
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Svaka čast onom tko je slagao

Imam rikverc kameru i jedini put kad sam se u nešto zabio (ogradu) je kad sam ju koristio.

Nego, kako si iskodirao to kinesko čudo? Radi isto kao i original, s onim crtama koje se miču kako okrećeš volan?

BTW, maloprije sam pročitao tvoje iskustvo sa Santa Fe-om. Dobro da si otišao na probnu vožnju da se sam uvjeriš.
Da, radi sve isto. Emulira trsvc modul koji kosta i polovan preko 500€, a mogu ubosti bilo koju kameru sa av outputom. Iskodirao sa esys sve za 5 minuta. Samo treba znati gdje sta treba dodati i koje module iskodirati.
A sto se tice Santa Fe-a, da dobro da sam probao. Uf, kako sam se mogao zeznuti da sam prodao BMW. Dakle, ako zelim SUV, ne gine mi X5
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 22:49   #52187
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Mislim da ćeš i s X1 biti zadovoljan

Vozio sam se u X5 i majko mila, unutra se može nogomet igrati koliko ima mjesta.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 00:06   #52188
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Sjedala su definitivno bolja nego prije, ali i dalje preširoka u odnosu na ostale aute u klasi. Imam 5 brzina, da. Ne znam je li samo do sjedala, ali auto mi se čini udobniji, a osjetim da je zadnji kraj čvrsto prizemljen, nema poskakivanja više toliko kao na zadnjem kojeg sam vozio. Mislio sam prvo da je do potrošenosti ovjesa, ali ovaj sad ima skoro duplo više km.

Uglavnom, nije Golf loš, ali previše nelogičnosti ima. Zovu me iz firme, trebaju zapisati kilometražu i pitaju me koliko kilometara auto ima. 20 minuta sam čačkao po oba sustava i tražio tu informaciju...NEMA.

Kad ti pokaže kilometražu? Samo kad ugasiš auto...

Nisam skužio da mi na komandnoj ploči pokaže ako mi upali svjetla po danu (pozicija za automatsko paljenje svjetala, tmuran kišni dan, ali dan), a ako pogledam na prekidač za svjetlo, tamo svjetli toliko slabom zelenom bojom da je po danu ni ne vidiš. No, bitno da oznaka te "Auto" opcije svijetli žarko narančastom
Pretpostavljam, pošto ima 5 brzina, da se radi o 1.6TDI sa 105KS?
Koliko imaš km na satu?

Pričaj mi o nelogičnostima - moj nema ni senzore ni kameru, staro dobro parkiranje preko retrovizora , sreća pa sam magistrirao te mi kamera baš i ne fali. Senzori bi ipak dobrodošli, ali VW ima takvu glupu politiku s tom opremom da je nevjerojatno.
Imam i perače farova, a nemam ksenone...mislim - watdfak?
Al ajd - bar ima guzogrijače pa mi odlično dođu sad u ovim hladnim jutrima .

Inače do sada nisam preferirao golfove, ali sam si počeo razmišljat da bi si ga možda i mogao uzet kad vratim ovaj službeni, isto bi zeo variant model ali turbobezinca, sa što više opreme i DSG. A bacio sam oko i na Seat Leon combi, koji sa skoro istom opremom i motorom i DSG-om košta nekoliko tisućica manje od golfa (želja mi je nabavit Cupra combi verzija, ali vidjet ćemo )
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 01:13   #52189
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Pretpostavljam, pošto ima 5 brzina, da se radi o 1.6TDI sa 105KS?
Koliko imaš km na satu?

Pričaj mi o nelogičnostima - moj nema ni senzore ni kameru, staro dobro parkiranje preko retrovizora , sreća pa sam magistrirao te mi kamera baš i ne fali. Senzori bi ipak dobrodošli, ali VW ima takvu glupu politiku s tom opremom da je nevjerojatno.
Imam i perače farova, a nemam ksenone...mislim - watdfak?
Al ajd - bar ima guzogrijače pa mi odlično dođu sad u ovim hladnim jutrima .

Inače do sada nisam preferirao golfove, ali sam si počeo razmišljat da bi si ga možda i mogao uzet kad vratim ovaj službeni, isto bi zeo variant model ali turbobezinca, sa što više opreme i DSG. A bacio sam oko i na Seat Leon combi, koji sa skoro istom opremom i motorom i DSG-om košta nekoliko tisućica manje od golfa (želja mi je nabavit Cupra combi verzija, ali vidjet ćemo )
Nešto jači ipak, 85 kW.
Sve isto, samo druga boja
http://neostar.hr/rabljena/detalji360?uvjet=17477

Ima nešto sitno preko 50k km. Nikakve senzore ni kamere, ali ima one gmizave žmigavce otraga na koje se orose svi VAG ljubitelji u obližnjoj birtiji Tu su još krom umetci na branicima koji lijepo izgledaju u kombinaciji s crvenom bojom i LED stražnja svjetla...

Očekivao sam takva svjetla i žmigavce naprijed, ali jok

Kao da si uzeo dva različito opremljena auta, prepolovio ih, pa spojio jedan prednji i drugi zadnji dio.
Čak nema ni DRL napravljene u traci nego diodu po diodu.
Nikakve grijače nemam osim onih za kabinu i gorivo, ali hej, imam 18 tipki na volanu, koje su takav višak i imaju tako čudan raspored da prvo moram pogledati u volan i naći ono što mi treba, jer ne mogu napipati u vožnji. No ok, na to se čovjek navikne s vremenom. Za korištenje adaptivnog tempomata ti treba poseban tečaj, jer je sve neintuitivno napravljeno, a zna se da nećemo uzet upute u ruke.

Ovo mi je isto pri vrhu favorita što se logike tiče. Lijeva strana volana ima kontrole za tempomat. RES, SET, ON/OFF, +, - i tipku za aktiviranje podešavanja razmaka adaptivnog tempomata.
Poprilično lako za shvatiti, jelda.
Postigneš brzinu, stisneš SET, povećavaš i smanjuješ s + i -. Skužiš da se nešto čudno događa jer + i - povećavaju brzinu za 10 km/h po jednom pritisku. Upitnici iznad glave.
I onda sasvim slučajno dok je tempomat bio upaljen stisnem SET ili RES i skužim da te dvije tipke također služe kao + i -, ali u koracima od 1 km/h.
Kome treba tempomat s koracima od 10 km/h kao defaultna opcija na tipkama + i -

Megane je sve za tempomat imao riješeno s dvije tipke desno, dvije lijevo, i kompletnim upravljačem za multimediju i telefon iza volana, taman gdje ruka pada. Šteta što je osim toga katastrofalan na polju interijera.

Odvojili su volume i prev/next tipke. Logično bi bilo da je volume desno na volanu...eeee nije. Lijevo su ga stavili i bez gledanja prebacim par pjesama umjesto da pojačam, jer je svugdje volume na desnoj strani...samo ne ovdje.

Čudno mi je nizak. Nisam nešto pretjerano visok, i pored njega se osjećam ogromno. Gepek dosta manji nego kod Astre, ali praktičniji od Meganeovog, koji je dušu dao za dobiti išijas.

Lijepo se vozi, ali je motor u unutrašnjosti glasan za popizdit. Megane je najtiši bio, V40 i Astra su nešto glasniji, ali ovo je tiho samo dok stoji. Sve osim toga... Tomo Vinković
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 22.10.2020. u 01:44.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 07:05   #52190
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Mislim da ćeš i s X1 biti zadovoljan

Vozio sam se u X5 i majko mila, unutra se može nogomet igrati koliko ima mjesta.
X1? Ne stanem ja sam unutra, a o ostatku obitelji da ni ne pricam. X3 eventualno, ali X5 je optimalan.

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 08:16   #52191
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
X1? Ne stanem ja sam unutra, a o ostatku obitelji da ni ne pricam. X3 eventualno, ali X5 je optimalan.

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
Probaj, iznenadit će te prostorom. Naravno, pričamo o trenutnom modelu
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:19   #52192
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:24   #52193
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Jesi pročitao članak uopće?

Kako sami sebi mogu hraćnuti u usta, kad BMW s ovim nema veze.

Na 5:27 mi je favorit
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 22.10.2020. u 09:33.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:26   #52194
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Probaj, iznenadit će te prostorom. Naravno, pričamo o trenutnom modelu

I ti pricas o X1? Ma nema sanse, i u F11 nam nije previse komotno. 5 nas je, a ne pomaze ni cinjenica da je u meni skoro 2m i 120kg
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:31   #52195
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
X1, X3 i X5 su ti na 20-ak cm razlike u dužini jedan od drugog.

X1 je daleko veći nego što izgleda

Usporedi si dimenzije auta koji te zanimaju ovdje
https://www.automobiledimension.com/car-comparison.php

Prvi X5 (E53) ima 4.66m. Trenutni X1 ima 4.44m

Za 5 ljudi je sigurno knap, to nema dileme, ali da je mali, nije
Tebi treba izumrla klasa, minivan. auto s 3 jednako velika sjedala straga

Espace Initiale?
https://www.autoscout24.de/angebote/...dtsrc=listPage
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 22.10.2020. u 09:37.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:37   #52196
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ako, onda S-Max ili eventualno Sharan. Nesto ne volim te Francuze a ni minivane
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:59   #52197
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Jesi pročitao članak uopće?

Kako sami sebi mogu hraćnuti u usta, kad BMW s ovim nema veze.

Na 5:27 mi je favorit
Baš zato jer im je netko drugi pokazao kak to treba izgledati
A još uvijek je to BMW, štogod za oznaku bilo
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 10:46   #52198
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nešto jači ipak, 85 kW.
Sve isto, samo druga boja
http://neostar.hr/rabljena/detalji360?uvjet=17477

Ima nešto sitno preko 50k km. Nikakve senzore ni kamere, ali ima one gmizave žmigavce otraga na koje se orose svi VAG ljubitelji u obližnjoj birtiji Tu su još krom umetci na branicima koji lijepo izgledaju u kombinaciji s crvenom bojom i LED stražnja svjetla...

Očekivao sam takva svjetla i žmigavce naprijed, ali jok

Kao da si uzeo dva različito opremljena auta, prepolovio ih, pa spojio jedan prednji i drugi zadnji dio.
Čak nema ni DRL napravljene u traci nego diodu po diodu.
Jel ti kod dnevnih svjetala svijetle obje L diode na strani ili samo jedna? Meni svijetli samo vanjski L i nikako skužiti kad i kako upaliti ove unutarnje. Neki Golfići koje vidim na cesti su ko moji, a nekima svijetle obje L diode... ne kužim why.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 10:48   #52199
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Da je tako izgledao, ne bi se toliko pričalo o njemu. BMW trlja ruke jer je i negativan publicitet...publicitet. Prodavat će se jednako na što god da liči jer ljudi većinom danas takav auto kupe iz razloga da budu primijećeni, a ništa danas ne vrišti VIDI ME više od M3/M4

Sve što su napravili je da liči na prošlu generaciju. Definitivno mi je ljepši, ali što ti to znači kad će tih kitova prodati samo nekolicini entuzijasta koji su kupili BMW, a ne magnet za pozornost

@elven - šaljem ti na pm jer ne znam na što misliš, pa da ne zakrčimo temu samo s golfom
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 22.10.2020. u 10:56.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 10:52   #52200
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Ako, onda S-Max ili eventualno Sharan. Nesto ne volim te Francuze a ni minivane
Peugeot 5008. Ima ga susjed,isto 3 kćerke. Križanac terenca I busa.

Gle htio si Kiu...za Kiu je I Pug uss enterprise
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na