Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.02.2003., 13:43   #1
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Exclamation Kupnja novog... :)

naime ovak....već par godina imam šalicu od cca 2 dcl iz koje redovito pijem svako jutro kakao...i sad pošto sam veći nego prije jedna takva šalica mi nije dosta...a neda mi se svaki put ponovo radit kakao....sad ja vas pitam : VIDIO SAM NA PLACU U ŠPANSKOM JEDNU ŠALICU SA NEKIM MEDEKIMA SA OTPRILIKE cca 4 DCL KOJA DOĐE NEKIH 20-ak KN ILI DA UKRADEM IZ PIVNICE MEDVEDGRAD PIVSKU KRIGLU OD 0,5 L....TO MI JE JEFTINIJE....cca 5 MIN STRAHA....KAJ BI MI VI PREPORUČILI.....PO VAŠEM STRUČNOM MIŠLJENJU KOLKO BI TREBO STAVIT ŽLIČICA KAKAA U OBJE ŠALICE A DA BUDE TAMAN...NI PRE SLATKO NI PRE BLJUTAVO....???? danke.....

__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2003., 23:32   #2
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Jedan od pametnijih postova u zadnje vrjeme, opčenito gledajući.
Iz medvedgrada bi puno lakše maznuo kriglu nego sa placa, jer na placu trgovci kao kokoše trče oko tebe i kvocaju. U medvedgradu samo ljepo na miru popiješ pivu s frendom, digneš se, obučeš jaknu i staviš je pod jaknu (kao da imaš skračenu sačmaricu). U pivnici čak dobiješ 1 dec više za napraviti nego onih 4 deca s placa. Mogao bi pomisliti i da mazneš kriglu od 1 litre, tako da upotrebljavaš samo jednu čašu, a ne kombinaciju jedne s tvojom starom od 2 deca. Ima i još jedna prednost krigle nad šalicom s placa, možeš točno vidjet koliko si stavio kakaa u nutra i da ne bi slučajno ostalo taloga dok miješaš.
E sad koliko žličica da ne bude bljutavo, o tome ne bi je r svatko ima svoj ukus, ali mislim da bi u kriglu od 0,5 litre bilo dovoljno oko prst i pol kakaa.

E, da, krugla uvjek može poslužiti i za ispijanje pive, a ne samo kakaa.

Javi ishod krađe ili ako se odlučiš za lakšu stvar, kupnje s placa.
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2003., 10:10   #3
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Ko je vidija da pravi frajer pije kakao? Da je kapučino, aj, još nekako, ali kakao. Osim ako ti ga radi žena (cura), pa je gledaš kako miješa. Pa nikad dosta. Ona stavi 5 žlica kakaa, a ti kažeš još malo, jer dok okreće onu žlicu sve se na njoj njiše. Sprijeda, straga, kako god okreneš.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2003., 12:54   #4
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Daj sad pojasni koji cacao koristiš: origigi Kraš, Express ili Nesquik i s kojim mlijekom Dukat , Alpsko pasterizirano..
Jeli sladiš?:confused:

Nikako da se sjetim na dring iz djetinstva, obično ujutro isperem zube nečim oštrim ili bar pivom, a onda sam na crnoj kavi i donatu Mg (radi probave) a predvečer koristim neku od trofejnih šalica za Rooibos (supr je i preporučam ga) ili Milford Fruchtetraum ili Wintergenuss.
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2003., 23:56   #5
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Talking

pa najvjerojatnije bum si "posudil" kriglu iz pivnice....kak rekoh cca 5 min straha...pa preferiram Kraš Express jer mi je on nekak jeftiniji nego Nesquick osim toga za manje para dobiš više....
a šta fali šalici kakaa umjesto pive ujutro....osim alkohola niš....zdravije je iako je piva "prehrambeni proizvod....

__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2003., 10:59   #6
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by BSA<AK-47>
iako je piva "prehrambeni proizvod....


E jos malo pa piva ode u penziju.
Sada ce se vino tretirat kao prehrambeni proizvod!!!!!
marac je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2003., 15:28   #7
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Jutros sam ćukno dva deca Nesquika sa vrućim mlijekom i špricom šlaga i čokoladnog preljeva, SVE JE TO SUPER, ali sad razmišljam da li bi jedan ledeni sauvignon ili Underberger tj oba dva ali kojim redom. Pitanje je sad?
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2003., 11:00   #8
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Bez razmišljanja Erdinger (točeni), ako toga nema onda Desperados
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2003., 20:05   #9
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Talking

eto misija uspješno izvršena...krigla je sjela...sad samo trebam čekat jutro da isprobam.....ma što se mene tiče mogu sav alkohol proglasit "prehrambenim proizvodima"....ima neš istine u tome... vrsta prehrane jest.....
kad smo kod pive....CORONA....joj...eto još uvjek ima svoju prvu bocu...čuvam je ko uspomenu....

__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2003., 14:25   #10
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Kažu da je CORONA žemsko piće.
Probaj Despersdos, to ti je isti kurac samo s ekstraktom tequile
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2003., 15:21   #11
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by LorD ClockaN
Kažu da je CORONA žemsko piće.
Probaj Despersdos, to ti je isti kurac samo s ekstraktom tequile
Ako cemo vec o kurcima onda je i taj Desperados goli quratz
Prava piva je prava piva a ne ta komercijalna smece koja nemaju veze s pivom....
Ozujsko je piva......ostalo je samo sok od hmelja......
marac je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2003., 22:18   #12
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
ma bila to žemska il ne opet je dobra piva....a slažem se žuja je legendarna...a ni karloooovačkooo nije loše....

__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na