Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2011., 16:39   #331
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
ispod možda?
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 17:26   #332
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ja sam skino noćas igru preko rapida, danas instaliro, pokrenuo, vidio i nisam mogao izdržat kolko je jadna, tako da sam kroz 2min okinio alt F4 i uninstall.
Tolko od mene.
domina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2011., 18:18   #333
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Ma dajte pomagajte sve novce sam spisko i tražim gdje napraviti novog igraća ali nemrem naći, tj. Nije problem u novcima nego je problem u tome što sam kupio onog mercedes 190e ali s njim nemrem ni na jednu stazu. A nemam novaca da kupim drugi auto!!!!
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 18:19   #334
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor hrcfaca Pregled postova
Dečki gdje se rihtaju opcije za grafu u options mi samo daje audio i control.
Na samom početku u glavnom izborniku ideš na opcije, inače ako odeš dalje u izbor utrke il direktno iz utreke onda je opcija zakljkučana.

Nego, ja nemogu prodat aute koji mi netrebaju,kak vi to izvedete?
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 18:20   #335
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
u glavnom meniju ides na garage. tamo izaberes auto i pod actions imas sell car.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 18:21   #336
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Neće, piše mi "SELL" al je onak zasivljeno i ne reagira,kao da je zaključana ta opcija.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 18:35   #337
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Na samom početku u glavnom izborniku ideš na opcije, inače ako odeš dalje u izbor utrke il direktno iz utreke onda je opcija zakljkučana.

Nego, ja nemogu prodat aute koji mi netrebaju,kak vi to izvedete?
Vjerojatno zato nemreš kaj ti je taj auto jedini.
A kaj se tiće novog imena ja to nemrem naći uđem u opcije>gameplay>i tam tog nema, a osim gameplay-a imam video & audio i još imam live.
Ali new nemam.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 21:04   #338
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
retardirani Autolog koristi EA ID name by default i ne moze se korisiti nijedno drugo ime

evo prepiska sa EA supportom:

Code:
Shane: Hi, my name is Shane. How may I help you?
DeadMan+: hi
DeadMan+: i have a problem with shift 2 game
Shane: hi
Shane: ok
Shane: please elaborate your issue.
DeadMan+: i would like to change my Autolog name
DeadMan+: autolog uses EA account ID by default
DeadMan+: and i would lilke to use a diferent name
Shane: mean you wish to change the EAID ?
DeadMan+: if that is the only way, yes I would
Shane: unfortunately we won't be able to change the EA ID because that is technically not possible to change the EAID.
DeadMan+: can it contain chracters like: +
Shane: Unfortunately no,because EAID should not contain the special characters
DeadMan+: and is there a way to use a different name in Autolog feature of Shift 2 other than EA ID?
Shane: Unfortunately no ,because only EAID can be used for that and there is no other work around for that, We are Sorry for that
DeadMan+: where can I complain about that?
DeadMan+: because that doesn't seem like a good thing
Shane: If you wish you can post your comment on forums, but it is already mentioned that you can only create it once.
DeadMan+: why wasn't I warned about that before i registered my game with this account?
DeadMan+: I have no problem with my EA ID
Shane: when ever you create EAID you'll get note that you can create it once and for the PC version games it will used as your login name.
DeadMan+: I have a problem with Shift 2 not having an option to use a different name other than EA ID
Shane: yes, you won't be able to use any other name instead of EAID.
DeadMan+: but that is not really a fact with other games, for instance Battlefield Bad Company 2 does not force the same policy
Shane: That is the role playing game you've to make soldier in that
DeadMan+: there you can have multple names
Shane: yes, As I've mentioned that is role playing game and you can create other soldiers too
Shane: But in this game you need a single profile that is EAID>
DeadMan+: well, it's a FPS game
Shane: Yes, but you are playing a role of  a soldier right ?
DeadMan+: ok, i'll try complying somewhere else
DeadMan+: thank you for your time
Shane:
Is there anything further I may assist you with ?
DeadMan+: no, that was all
Shane: Thank you for your contacting in  EA Chat Support. Have a nice Day.
Bye!!
Shane has disconnected.
btw. gdje je sluzbeni forum ove igre?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: DeadMan+. 01.04.2011. u 21:19.
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 21:43   #339
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
retardirani Autolog koristi EA ID name by default i ne moze se korisiti nijedno drugo ime

evo prepiska sa EA supportom:

Code:
Shane: Hi, my name is Shane. How may I help you?
DeadMan+: hi
DeadMan+: i have a problem with shift 2 game
Shane: hi
Shane: ok
Shane: please elaborate your issue.
DeadMan+: i would like to change my Autolog name
DeadMan+: autolog uses EA account ID by default
DeadMan+: and i would lilke to use a diferent name
Shane: mean you wish to change the EAID ?
DeadMan+: if that is the only way, yes I would
Shane: unfortunately we won't be able to change the EA ID because that is technically not possible to change the EAID.
DeadMan+: can it contain chracters like: +
Shane: Unfortunately no,because EAID should not contain the special characters
DeadMan+: and is there a way to use a different name in Autolog feature of Shift 2 other than EA ID?
Shane: Unfortunately no ,because only EAID can be used for that and there is no other work around for that, We are Sorry for that
DeadMan+: where can I complain about that?
DeadMan+: because that doesn't seem like a good thing
Shane: If you wish you can post your comment on forums, but it is already mentioned that you can only create it once.
DeadMan+: why wasn't I warned about that before i registered my game with this account?
DeadMan+: I have no problem with my EA ID
Shane: when ever you create EAID you'll get note that you can create it once and for the PC version games it will used as your login name.
DeadMan+: I have a problem with Shift 2 not having an option to use a different name other than EA ID
Shane: yes, you won't be able to use any other name instead of EAID.
DeadMan+: but that is not really a fact with other games, for instance Battlefield Bad Company 2 does not force the same policy
Shane: That is the role playing game you've to make soldier in that
DeadMan+: there you can have multple names
Shane: yes, As I've mentioned that is role playing game and you can create other soldiers too
Shane: But in this game you need a single profile that is EAID>
DeadMan+: well, it's a FPS game
Shane: Yes, but you are playing a role of  a soldier right ?
DeadMan+: ok, i'll try complying somewhere else
DeadMan+: thank you for your time
Shane:
Is there anything further I may assist you with ?
DeadMan+: no, that was all
Shane: Thank you for your contacting in  EA Chat Support. Have a nice Day.
Bye!!
Shane has disconnected.
btw. gdje je sluzbeni forum ove igre?
lik ti je dobro rekao
Bad Company je role playing a ne samo fps stoga ti je dao dobar odg.
I neces uspjeti u svojoj namjeri jer nece mjenjati pravila zbog 1 accounta, pomiri se sa time i zaboravi na taj plus i nebudi cjepidlaka.
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 21:52   #340
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
lik ti je dobro rekao
Bad Company je role playing a ne samo fps stoga ti je dao dobar odg.
I neces uspjeti u svojoj namjeri jer nece mjenjati pravila zbog 1 accounta, pomiri se sa time i zaboravi na taj plus i nebudi cjepidlaka.
nije do plusa, citaj pazljivije
a BFBC2 je RPG isto koliko i ovo

naravno da necu uspjeti, ali barem mogu reci svoje misljenje

bas me zanima kako to radi ako se igra kupi na Steamu, jer se tamo moze mijenjati ime kad god se sjetis
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2011., 22:23   #341
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
bas me zanima kako to radi ako se igra kupi na Steamu, jer se tamo moze mijenjati ime kad god se sjetis
Pa vjerovatno isto kao i mi koji imamo BC2 preko Steama, u igri se svejedno moraš logirati sa EA Id-om, jedino što ključ dobiješ od Steama

Ti si jedino mogao napraviti novi EA ID i sa njime registrirati CD Key od Shifta, pa bi ti on bio na posebnom ID-u
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 22:33   #342
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Evo ja upravo instalirao. Međutim kad pokrenem trku, ne mogu uopće upravljati s autom...niti gamepadom niti tipkovnicom. Kao da nisu spojeni....hmmm, pitam se zašto.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 22:36   #343
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor thesekiman Pregled postova
Ti si jedino mogao napraviti novi EA ID i sa njime registrirati CD Key od Shifta, pa bi ti on bio na posebnom ID-u
mogao sam, da sam znao da im je sustav tako retardiran, ma nije kraj svijeta, ali zar je takav problem staviti u igru opciju odabira imena igraca, *ebote kao da je napravljena '91. a ne '11.
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 01:18   #344
stsonic
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 65
Skinija san igru i proba je. Za početak mi se sviđa sve (osim malo težeg kontroliranja auta na tastaturi), ali iman jedan problem. Jednostavno neman vrimena igrat svaki dan i postupno prilazit igru... Dok bi otključa neke aute prošli bi tjedni pa i mjeseci . Baza mi je kad uvatin vrimena odvozit po ure s nekin auton po svon guštu za ubit vrime i zabavit se malo, al kako je sve zaključano ostaje čekat šifre. Inače dok san bia mlađi mrzia san šifre i slične gluposti misleći kako to ljudima ne triba, i da su jadni jer neznaju prić igru , al šta si stariji i imaš više obaveza i manje vrimena, skužiš svrhu takvih stvari. Sad mi je žao u startu prekrižit igru zbog nemogućnosti stalnog igranja pa san prozuja okolo po netu i nisan ništa naša za otključat auta, pa ako kroz neko vrime neko od vas naleti slučajno na nešto takvo moga bi nalipit ovde da se zna. Bmw M3 e30 i Dodge charger R/T
stsonic je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 02:50   #345
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
imas na gamecopy sejv sa svim autima
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 03:07   #346
stsonic
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 65
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
imas na gamecopy sejv sa svim autima
Vidiš, toga se nisan sitia Sad san naša, uvalia ga, i radi sve. Fala asu
stsonic je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 09:39   #347
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
pa dobro što nije nitko otišao u setup i podesio steering sensitivity i ostale mogućnosti ??
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 10:20   #348
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
imam problem oko automatika na volanu...jednostavno nece prebacivati brzine..cijelo vrijeme je u N, kada na volanu prebacim brzinu, on odmah vrati u N...a kada je na manual onda normalno hvata preko volana brzine...ali previse mi je za razmisljati onda jel imao netko takvih problema da mu automatik nije radio dok je igrao preko volana? volan je formula force gp.
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 11:08   #349
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 11:28   #350
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova
imam problem oko automatika na volanu...jednostavno nece prebacivati brzine..cijelo vrijeme je u N, kada na volanu prebacim brzinu, on odmah vrati u N...a kada je na manual onda normalno hvata preko volana brzine...ali previse mi je za razmisljati onda jel imao netko takvih problema da mu automatik nije radio dok je igrao preko volana? volan je formula force gp.
ako ti ostale igrice rade normalno.. onda ti se neke funkcije međusobno kolju pa moraš riješiti to u manual setup..s tim da ti svaka funkcija mora imati svoj gumbek inače oće zaje...
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 12:12   #351
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 935
Evo nakon par sati igranja igrice i moj osvrt na igru
Sam princip vožnje mi je jako slican jedinici samo sta se sad necuje skripanje guma
ostalo je i dalje ono glupo zanošenje zadnjeg kraja prilikom svakog skretanja sta mi nema smisla nikakvog, sad dal je do mog joyticka ili al svaki put kad pustim gas brzina mi drasticno brzo pada skoro pa kao i da kocim
Grafika u igri je mogla bit bolja, ima svakako zanimljivih detalja na kojim su si dali truda, al posto su toliko najavljivali kako ce ova igra bit konkurencija forzi i gran turismu trebali su si dat jos jako jako puno truda da bi njih dostigli, kada shvate da nije bitno izdat igru svake godine nego napravit kvalitetan naslov budemo mogli i nesto ocekivat od nfs-a
Zvuk u igri mi je recemo 6/10 mogli su puno bolje i realisticnije zvukove svakog pojedinog auta napravit posto ih nema toliko punu
Izbor auta je ok, makar su i tu jos mogli poradit,radije bih u igri ove jurilice kaj se daju sredit nego nekakve ferrarije i lamborginije
Sve u svemu ok igra za ubit vrijeme, ali i ne igra koja ce me drzat prikovanu za sebe godinu dana kao sto je npr Forza3 koju odigram svaki dan bar 20 min
Veliki plus igri je od mene jedino veliki izbor staza koje su stvarno ljepo napravljene, jedina stvar koja po meni fali u forzi 3
Konacna ocjena 7/10
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 12:14   #352
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Evo za vlasnike smradeona tweak za bolje performanse. Meni je na hd4870 poduplalo fps, a igra ne izgleda nista losije.

Inace grafika je zbilja koma, sve nesto mutnjikavo, nazubljeno, dosta losije neg u Shift1. Budem sad probao ovaj fix za bolju grafiku sta je Nathan postao, al nekak nisam bas optimist. Igra sama po sebi je definitivno pomak na bolje od prvog dijela, pogotovo sto se fizike i zvuka tice. Grafika i ffb efekti u nekim trenucima ruse ocjenu, kao i nemogucnost biranja vise auta i staza za free race odmah na pocetku. Za sad sam zadovoljan 7,5/10
BTW jel tko prokontao onaj drift ? Sta god napravim auto se izvrti
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 13:43   #353
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Autor tole_ Pregled postova
Evo za vlasnike smradeona tweak za bolje performanse. Meni je na hd4870 poduplalo fps, a igra ne izgleda nista losije.

Inace grafika je zbilja koma, sve nesto mutnjikavo, nazubljeno, dosta losije neg u Shift1. Budem sad probao ovaj fix za bolju grafiku sta je Nathan postao, al nekak nisam bas optimist. Igra sama po sebi je definitivno pomak na bolje od prvog dijela, pogotovo sto se fizike i zvuka tice. Grafika i ffb efekti u nekim trenucima ruse ocjenu, kao i nemogucnost biranja vise auta i staza za free race odmah na pocetku. Za sad sam zadovoljan 7,5/10
BTW jel tko prokontao onaj drift ? Sta god napravim auto se izvrti
Drift je koma za tipkovnice, nema tu previše filozofije. Treba dozirati gas, a to je na tipkovnici jako teško (čitaj: nemoguće). Možda bi se dalo nešto sredit sa detaljnijim tuningom auta, ali nisam probao.
Btw, jel tebi fakat ovo pomaže s novijim driverima?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 15:16   #354
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor tole_ Pregled postova
Evo za vlasnike smradeona tweak za bolje performanse. Meni je na hd4870 poduplalo fps, a igra ne izgleda nista losije.

Inace grafika je zbilja koma, sve nesto mutnjikavo, nazubljeno, dosta losije neg u Shift1. Budem sad probao ovaj fix za bolju grafiku sta je Nathan postao, al nekak nisam bas optimist. Igra sama po sebi je definitivno pomak na bolje od prvog dijela, pogotovo sto se fizike i zvuka tice. Grafika i ffb efekti u nekim trenucima ruse ocjenu, kao i nemogucnost biranja vise auta i staza za free race odmah na pocetku. Za sad sam zadovoljan 7,5/10
BTW jel tko prokontao onaj drift ? Sta god napravim auto se izvrti
Meni na 5770 je barem otisao onaj vsync lock i drzi se od 50-90fps, ovisno o stanju na ekranu. Al jos na 11.2 driverima, neznam jesu 11.3 potvrdjeno pomogli il je to samo navika na veci broj pa hitni update.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 15:30   #355
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Ne znam sad jel do novih drivera ili cisto do forsiranja AA preko njih umjesto namjestanja u igri, ali prije sam imao nekih 40 fps (AA normal) sad je 60-80 s postavkama koje je lik napisao na tom linku (ja sam doduse upalio sjene). Ako imas starije drivere mozes probati s njima napraviti isto. Probao sam i ovaj config tweak za grafiku, ali nisam bas primjetio razliku. Auto i kokpit ok izgledaju, ali okolo suma na recimo Alpentalu je bljak, no dobro sta sad

vozim ja na volan, al opet taj drift ne ide i neide. Proabt cu malo kontrole podesit, pa ak se da sta dobro, ak ne, nije mi ni bitno toliko.
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 15:44   #356
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja sam obradio xml file za Shift 1, odjednom auto skrece kako treba i nema onog laga na kontrolama. Cak sam uspio na tastaturi odvozit Nurburgring bez ijednog izletanja za 7:20sec. Sve to applayam u Shift 2, jer je isti file i lokacija.
I nurburgring na 7:16 sa Pagani Hyu....nesto. I to sam se jos jednom okrenio na stazi u blagoj krivini pobjeglo dupe, glupa greska kad sam zabio gas malo prerano.

Drift nisam probao, jer mi se gadi sta su ucinili od njega, a onog debila sta mi sere non stop i daje..poticaje, gledam kako mu izbrisat glas iz igre totalno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 16:00   #357
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Na gamepadu i sa elite postavkama sa obicnom Zondom vozim ispod 7 min bez puno forsiranja. U prvom Shiftu sa imao ispod 6:50 i to na tastaturu, ovdje nema sansi ni sa svim twakovima.

btw. Zonda F je brza na Ringu od HYu..Najbolji auto za tu stazu mi je Radical i Maserati GT1(fantastican zvuk motora) koji ima brutalne kocnice ali ga treba malo porihtat jer prvise baca straznji kraj u brzim zavojima. Presao sam 50% igre i neda mi se vise vozit SP. Sad ostaje samo popravljanje vremena na ringu.

Zadnji beta driveri su digli perf. za 20% i dobar bost sam jos dobio podizanjem takta proca. Prije je radila sa 70tak sada sa 80 i 90 fps.

ZONdA F: 6.52.364



http://www.youtube.com/watch?v=yIHezbSvcac GT1

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 02.04.2011. u 17:49.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 16:06   #358
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
S volanom je to druga igrica, samo nije bas fer sto nisu prolagodili malo bolje za tipkovnicu, nemaju bas svi nuzno volan. Tuning mi se svida, u onim retro natjecanjima uzeo kocku M3, poslije kad sam trebao skinut AE86 od 500ks, napravo swap V10 iz M6 + turbo = 830KS Ali to nije sve, sa daljnjim manjim zahvatima dosao do 1120, Works konverzija daje 1450KS, 1450KS na kocki, ludilo braleee
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 16:32   #359
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
evo i ja nakon podosta igranja sa postavkama napokon pronasa solidan setap , kljucno je bilo promjenit speed sensitivity sa 100 na manje - meni je 75 idealno . evo sličice setapa za sve koji imaju "okreni volan juče da bi skrenio danas"


alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 16:35   #360
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
evo i ja nakon podosta igranja sa postavkama napokon pronasa solidan setap , kljucno je bilo promjenit speed sensitivity sa 100 na manje - meni je 75 idealno . evo sličice setapa za sve koji imaju "okreni volan juče da bi skrenio danas"


sto ce ti deadzone na volanu?
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na