Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.04.2009., 17:34   #91
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
ovo je gadno ...a tubića nema u našicama, zicer.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline  
Staro 04.04.2009., 17:36   #92
murta6
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Evo, i ja imam nešto nadodati, čekao sam svoj komp u hardveraju valjda tjedan i pol, nasreću na kraju je došao. I ja sam također bio zabirnut jer se radilo o 5300 kn. Kako kažem, na kraju je došao, ali su me svi zahebavali, a ja sam živćanio.Komp je super, ali sad kad ću kupovat novi monitor za tjedan dana(jer je ovaj 17' CRT) ipak neću uzeti ođe. Odlučio sam se tamo kupovati zbog grafe koja je koštala 150 kn jefitinije od druge po redu(nabava.net).
murta6 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2009., 17:39   #93
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
ili je gospodin tubić stvarno ovih dana bio shit out of luck, ili jednostavno djelovi nisu stizali kako je bilo planirano tj neko je od dobavljaca zavlacio pa je ovaj morao tebe zavlaciti...sve u svemu stvarno nije posteno da te neko za 13k kuna voza uokolo ko mladog majmuna 2-3 tjedna...u najmanju ruku trebao je tu konfu ostaviti kod tog svog djelatnika, jer sumnjam da itko od vlasnika vozika uokolo gotove konfiguracije strankama na kućnu adresu
Red Dwarf je offline  
Staro 04.04.2009., 17:41   #94
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Mislim da si malo pretjerao u tim da "Darko laže". Možda mu punica na kraju krajeva ni nezna za oca.

Poslovao sam sa Darkom i bio je krajnje korektan i ljubazan. Čovjek za preporučiti.

A i što se tiče povrata novaca, svi koji su to uvijek tražili (iz opravdanih razloga barem) su i dobili nazad novce.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 04.04.2009., 17:41   #95
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Jednako iskustvo s Hardverajom, ali samo sa 130 puta manjim iznosom.
U početku se čovjek čini vrlo ljubazan i srdačan ali situacija se vrlo brzo mijenja.
M.Vlahovic je offline  
Staro 04.04.2009., 17:44   #96
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Ja bi također napomenuo da sam imao problema prilikom isporuke računala, i to prije jedno 6-7 godina dok je gospodin bio vlasnik firme u Samoboru imena (sad se ne sjećam točno dali je bilo 2D, 3D ili 4D Computer shop.)

Nakon dugo vremena čekanja na kraju je "skoro" sve prošlo ok. Umjesto celerona 1.7 dobio sam celerona 2.3 i neki Adi monitor s ravnim ekranom umjesto LG 700S, na kraju su falili neki Teac zvučnici al na kraju nisam ništa prigovarao zbog toga.

Isto, nije bilo ovoga, nije bilo onoga, malo nije bilo njega a ja sam ko klinac iz osnovne bio dosadan i stalno visio na telefonu i ispitivao kada će moje računalo....

Na kraju mi ga još nije on isporučio jer se dučan u međuvremenu zatvorio nego sam ga pokupio u drugom dučanu u Samoboru koji se bavio istim poslom.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline  
Staro 04.04.2009., 17:48   #97
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Ovo je grdo za citati . Ali scenarij muljatora je uvijek isti - trudne žene , smrtni slucajevi u blizoj i daljoj obitelji , razno razne bolesti koje pogadjaju samo za vrijeme trajanje telefonskog poziva i slicno ...
Router je offline  
Staro 04.04.2009., 17:58   #98
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Mislim da si malo pretjerao u tim da "Darko laže". Možda mu punica na kraju krajeva ni nezna za oca.

Poslovao sam sa Darkom i bio je krajnje korektan i ljubazan. Čovjek za preporučiti.

A i što se tiče povrata novaca, svi koji su to uvijek tražili (iz opravdanih razloga barem) su i dobili nazad novce.
Ovdje je riječ o tome AKO se sve odigralo tako...
I AKO jeste- čovjek ne pretjeruje ni najmanje; dapače! Svaka čast na suzdržanosti
Tako da ti ovo o pretjerivanju stoji AKO i samo AKO opisana situacija ne odgovara istini.

Btw, zdrav razum nalaže (i iskustvo) da se i ljudi (pošteni) sa dobrim namjerama pretvore u šljam u hipu, ako su iz bilo kojeg razloga stjerani u kut po pitanju ispoštivanja dogovora, a nisu spremni preuzeti teret posljedica koje (opravdano) neminovno slijede od strane "oštećenika".
Ni prvi- ni zadnji.
Ali, svakako uzeti pod AKO (nhf A-V), dok god ne "čujemo" drugu stranu (ili je isti smetnuo sa uma PCE? Svojedobno je bio vrlo agilan na odgovorima ovdje...)


I još nešto: radi se o članu koji je sa nama od ljeta 2004.g (A-V).
Definitivno- oprez, do daljnjega...
 
Staro 04.04.2009., 18:06   #99
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Ovdje je riječ o tome AKO se sve odigralo tako...
I AKO jeste- čovjek ne pretjeruje ni najmanje; dapače! Svaka čast na suzdržanosti
Tako da ti ovo o pretjerivanju stoji AKO i samo AKO opisana situacija ne odgovara istini.

Btw, zdrav razum nalaže (i iskustvo) da se i ljudi (pošteni) sa dobrim namjerama pretvore u šljam u hipu, ako su iz bilo kojeg razloga stjerani u kut po pitanju ispoštivanja dogovora, a nisu spremni preuzeti teret posljedica koje (opravdano) neminovno slijede od strane "oštećenika".
Ni prvi- ni zadnji.
Ali, svakako uzeti pod AKO (nhf A-V), dok god ne "čujemo" drugu stranu (ili je isti smetnuo sa uma PCE? Svojedobno je bio vrlo agilan na odgovorima ovdje...)
Kao što sam i rekao, nemam razloga ništa od ovoga izmišljati, a također imam i sve mailove spremne za podijeliti sa svima ukoliko dođe do toga. Vjerujte mi, ja bi bio sretan da sam dobio računalo jučer, iako je tri tjedna već prošlo, umjesto da pišem ovdje.
Ovo su dakle činjenice, zaključke neka svatko donese za sebe. Ja sam svoje zaključke u tekstu iznio, netko me optužio da sam pretjerao s optužbama da je g.T. lagao, to je svačije pravo da misli, ali također mislim da bi svatko na mom mjestu imao iste zaključke.
Gospodin Tubić me se u početku strašno dojmio sa svojom srdačnošću i ustupnošću, no sve se vrlo brzo počelo mijenjati...
A-V je offline  
Staro 04.04.2009., 18:10   #100
Jablan
Premium
Moj komp
 
Jablan's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: ZG/Njemacka
Postovi: 756
Još jednom se potvrđuje pravilo da se kod nas ne treba plaćati unaprijed ništa.
Prvo roba i usluga, a nakon isporučenoga lova.
U tom slučaju se jedino može desiti da pošteni gazda ganja tebe za svoju lovu.
Jablan je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2009., 18:15   #101
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Zavlačenja je bilo i kod mene strane kad sam naručio dijelove vodenog... Na kraju dobio izudaran radijator koji je bio korišten (tekućina je plava bila u njemu), donio mi osobno autom na adresu jer sam predugo čekao bio već... Bilo je i obećanje da ću dobiti UV dodatak plavi za vodu i neonke što sam čeko al od toga ni traga ni glasa...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 04.04.2009., 18:20   #102
murta6
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Ja vjerujem ipak da bi ti na kraju donio(kao što i meni je) samo je opet pitanje kad. Naravno, i zašto je toliko zavlačio. Jer ja sad znam da je kod mene zbog ploče koje nije bilo u HGŠrotu.
murta6 je offline  
Staro 04.04.2009., 18:50   #103
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Popizdio sam dok sam citao ... svaka cast na suzdrzanosti, ali ja bi to davnih dana rijesio na svoj, primitivan, ali veoma ucinkovit nacin.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline  
Staro 04.04.2009., 18:53   #104
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
ovo je moje misljenje:

@AV: to se rijesava na stari nacin (hint: bejzbol)
timmy je offline  
Staro 04.04.2009., 18:55   #105
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
vlasnik hardveraja je čest gost ovdje na forumu, pa mislim da nema prevelikog smisla raspravljati dok se ne čuje i njegova strana.

ako je ovo gore točno, ja znam gdje neću nositi novce. inače mi nije jasna ta fora sa uplaćivanjima unaprijed, tako se ne ponaša ozbiljna trgovina inf. opremom.
daj ti meni kutiju u ruke, ja tebi novce, kakvi ludi avansi?!
mymoon je offline  
Staro 04.04.2009., 18:59   #106
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
inače mi nije jasna ta fora sa uplaćivanjima unaprijed, tako se ne ponaša ozbiljna trgovina inf. opremom.
daj ti meni kutiju u ruke, ja tebi novce, kakvi ludi avansi?!
Ozbiljna trgovina IT opremom Covjek doso pred kucu, tabla na plotu-Hardveraj, a iz kuce izlazi masna punči sa oklagijom ??? Ovo je ko u hororima ... lol
A i zasto nebi bilo tocno, neznam bas da bi netko isao izmisliti ovako sta, a i komentari daju jasnu sliku o tipu, tocnije maj*unu.

@ A/V Sad iz principa nemoj uzeti komp vec zahtjevaj pare "na sunce". Kolika je uopce cifra ?? 17-20 tisi, manje nije ..

PS: Avatar ti bas pristaje uz ovu pricu ... sry, al moram primjetiti
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline  
Staro 04.04.2009., 19:12   #107
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
oke,sad bar znam gdje neću bilošta kupovat...puno je jednostavnije otić u shop dat pare oni tebi proizvod i amen...a ne ovo...i baš sam nedavno pričao sa kolegom da ta trgovina nemože opstat
SetH je offline  
Staro 04.04.2009., 19:18   #108
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Ozbiljna trgovina IT opremom Covjek doso pred kucu, tabla na plotu-Hardveraj, a iz kuce izlazi masna punči sa oklagijom ??? Ovo je ko u hororima ... lol
A i zasto nebi bilo tocno, neznam bas da bi netko isao izmisliti ovako sta, a i komentari daju jasnu sliku o tipu, tocnije maj*unu.

@ A/V Sad iz principa nemoj uzeti komp vec zahtjevaj pare "na sunce". Kolika je uopce cifra ?? 17-20 tisi, manje nije ..

PS: Avatar ti bas pristaje uz ovu pricu ... sry, al moram primjetiti

Novci su prema zadnjem mailu koji sam dobio od hardveraja već uplaćeni net bankingom nazad, kao što sam i napisao u tekstu. Još jednom da ponovim, držim se ČINJENICA, zato odmah reagiram s ovim postom.

Jedino je još neizvjesno dočekati ponedjeljak pa da se novci stvarno vide na računu jer su mi u banci rekli da treba dan dva za transfer kad su različite banke. Možda je glupo sumnjati u to kad sam dobio pdf ispis naloga iz njegovog net bankinga mailom, ali jednostavno mu više ništa ne vjerujem... sve se danas može u wordu ispisati. Svakako ću u ponedjeljak čim novci budu nazad na računu to ovdje javiti - ništa ne lažem!
A-V je offline  
Staro 04.04.2009., 19:28   #109
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ma katastrofa...
Djelovao je na pocetku kao dobar covjek...

Strasno.
IcyTexx je offline  
Staro 04.04.2009., 19:37   #110
Dr. Gogo
aka GOGZ
Moj komp
 
Dr. Gogo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Makarska
Postovi: 174
ja sam imao slican slucaj mozda pogledat na njegovom forumu 3 tjedna sam cekao za napajanje i neku kutiju za diskove, i uvik muljao nesto, srica pa nisam uplatio preko banke , nego sam stavio kad dode da cu platit.

jos kad sam cuo ovo katastrofa, ja sigurno necu vise kod toga kupovat.
__________________


Dr. Gogo je offline  
Staro 04.04.2009., 19:42   #111
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Novci su prema zadnjem mailu koji sam dobio od hardveraja već uplaćeni net bankingom nazad, kao što sam i napisao u tekstu. Još jednom da ponovim, držim se ČINJENICA, zato odmah reagiram s ovim postom.

Jedino je još neizvjesno dočekati ponedjeljak pa da se novci stvarno vide na računu jer su mi u banci rekli da treba dan dva za transfer kad su različite banke. Možda je glupo sumnjati u to kad sam dobio pdf ispis naloga iz njegovog net bankinga mailom, ali jednostavno mu više ništa ne vjerujem... sve se danas može u wordu ispisati. Svakako ću u ponedjeljak čim novci budu nazad na računu to ovdje javiti - ništa ne lažem!
Ako je sve to istina zašto se osječaš dužnim da se svima njima opravdavaš?
( Ja vjerujem da je )
Ti si svoje napisao i bok. Nema potrebe s tvoje strane da nakraju "hardveraj" ispadne "žrtva". jer neki postovi vode prema tome..

Ati freak je offline  
Staro 04.04.2009., 20:07   #112
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
pa vi pljujte po Linksu i Ve-milu. Bar tamo zgrabiš stvari s police, otvoriš,provjeriš,platiš, odneseš doma ako nisi zadovoljan u roku 7 dana vratiš
__________________
...
bozzomfeeder je offline  
Staro 04.04.2009., 20:11   #113
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
cc
gadno a ok su mi bili ovako za rjetku robu i cijene hmm
dejanbinladen je offline  
Staro 04.04.2009., 20:20   #114
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
pa vi pljujte po Linksu i Ve-milu. Bar tamo zgrabiš stvari s police, otvoriš,provjeriš,platiš, odneseš doma ako nisi zadovoljan u roku 7 dana vratiš
Ne bi volio da sad ja ovdje ispadnem mulac jer sam platio unaprijed.

Nisam ni znao da postoji opcija da se plati pri dostave konfiguracije?! Do sada svako računalo koje sam do sada kupovao (otprilike 4 različita shopa tokom zadnjih 10 godina, uključujući i HG Spot) i u svakom sam morao unaprijed platiti. Gdje se to plaća konfiguracija (pogotovo ovakva) nakon sastavljanja (pri isporuci) - idem odmah tamo? Možda kad su u pitanju gotove konfiguracije koje su pre-made i kao takve se nalaze u cijeniku, ali ne i kada radiš konfiguraciju "from scratch"...
A-V je offline  
Staro 04.04.2009., 20:22   #115
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Užas.
Bilo je i kod mene frke oko vodenog koje sam oko 1.5 mjeseci cekao.
Ali na kraju je sve dobro prošlo.
Ali ovaj slucaj je za pipizd*t.
Sam sebe uništava sa takvim ponašanjem.
Ok da je pocetak težak i treba prvo pokrenut biznis da bi se poslovalo kak treba al kaj je previše previše je.
Nebu to dugo išlo ak tak nastavi.
Šteta šopa.
Super stvari ima a tak se igra sa kupcima
LUXX je offline  
Staro 04.04.2009., 20:38   #116
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
Prava sapunica ;D
Wozniak jR. je offline  
Staro 04.04.2009., 20:48   #117
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
A taman sam prije par dana naručio nešto od tamo, meni se čovjek činio u redu

Btw. u Našicama valjda nije bio
Hei$$e je offline  
Staro 04.04.2009., 21:01   #118
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Ja sam sa covjekom nesto poslovao i sve je bilo OK. Ne branim ga ali smatram da ako si mu vec javno stavio ime i prezime onda bilo fer da se i ti javno predstavis imenom i prezimenom
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline  
Staro 04.04.2009., 21:31   #119
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Ja sam sa covjekom nesto poslovao i sve je bilo OK. Ne branim ga ali smatram da ako si mu vec javno stavio ime i prezime onda bilo fer da se i ti javno predstavis imenom i prezimenom
Njegovo ime i prezime je ionako javna stvar jer se nalazi na njegovoj web stranici. Stvarno ne znam zašto bi te zanimalo moje ime i prezime...

Samo ti posluj i dalje s njime, nemam baš ništa protiv... Uostalom i ja budala pa idem išta i pisati, možda bolje da svatko nauči na svojoj koži...

Evo, ispričavam se svima koji imaju pozitivno mišljenje i prijateljske odnose s dotičnim shopom i njegovim vlasnikom, očito imam neki uvrnuti princip poštenog poslovanja gdje nakon 3 tjedna želim nešto što sam masno platio unaprijed...

Signing off...
A-V je offline  
Staro 04.04.2009., 21:34   #120
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
..mislim da je izgubio ovim muljanjem dosta mušterija, neisplativo za njega u svaku ruku.
Brown Acid je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na